Нововведения в области энергетики

Нововведения в области энергетики

Январь 25, 2016

Нововведения в области энергетики. Гостья — глава аналитического центра Di Xi group Елена Павленко

 9  2

2,481 просмотров

comments powered by Disqus
25:9 РОЗДЯГНІТЬСЯ - ВИ В ЕФІРІ. NIKITA LOMAKIN

РОЗДЯГНІТЬСЯ - ВИ В ЕФІРІ. NIKITA LOMAKIN

НІКІТА ЛОМАКІН МУЗИКАНТ, ПРО ЯКОГО Є ЩО РОЗПОВІСТИ. У 8 РІЧНОМУ ВІЦІ РАЗОМ З ДРУГОМ З`ЇВ ЗАПЕЧЕНУ ГАДЮКУ, ВАРИВ ЗІЛЛЯ ЗІ СКОЛОПЕНДР. У ДИТИНСТВІ МРІЯВ СТАТИ ДИРЕКТОРОМ ПИВЗАВОДУ, ЧИ АРХІТЕКТОРОМ. НЕ ЗНАЄ ТОЧНО ЯКОЇ ВІН НАЦІОНАЛЬНОСТІ. В ОДНОМУ З ІНТЕРВ`Ю НАЗВАВ СЕБЕ «ЯКИМСЬ ХАЧЕМ». ЛОМАКІНА ЗУПИНЯЛА ПОЛІЦІЯ, ЩОБ ПЕРЕВІРИТИ У ЗВ`ЯЗКАХ З ТЕРОРИСТАМИ. ПІД ЧАС ЗАКОРДОННИХ ПОДОРОЖЕЙ ПЛАВАВ З АФРИКАНСЬКИМИ АКУЛАМИ І ПІДКОРЮВАВ СКАНДИНАВСЬКІ ГОРИ. У НОРВЕГІЇ ЗАЛИШИВСЯ БЕЗ ГРОШЕЙ І ЛЕДВЕ НЕ ЗАГИНУВ. СПІВАКА ВРЯТУВАЛА ПРИХОПЛЕНА ГОРІЛКА, ЯКУ ПРОДАВАВ МІСЦЕВОМУ НАСЕЛЕННЮ. САМ ЛОМАКІН СПИРНОГО НЕ ВЖИВАЄ ВЗАГАЛІ, МАЛО ЇСТЬ, СПИТЬ, АЛЕ НЕ ПРОПУСКАЄ ЖОДНОГО ЗАНЯТТЯ У СПОРТЗАЛІ.

 12  0

397 просмотров

25:13 Роздягніться - ви в ефірі! Гуморист Юрій Великий

Роздягніться - ви в ефірі! Гуморист Юрій Великий

UA:
Улюбленець жінок. Юрист та гуморист. Має прізвисько «український Стетхем», через схожість з голлівудським актором. Поціновувач мініатюрних дівчат. Його фетиш – смачна їжа. Хобі – збирання моделей кораблів. Друзі відзначають його звичку спізнюватись, а також хороші спортивні дані. У дитинстві мав чудові задатки гімнаста. В чому переконувалися сусіди, в яких Юрій крав з городу черешні.

RU:
Любимец женщин. Юрист и юморист. Имеет прозвище «украинский Стэтхэм», из-за сходства с голливудским актером. Ценитель миниатюрных девушек. Его фетиш — вкусная еда. Хобби — собирание моделей кораблей. Друзья отмечают его привычку опаздывать, а также хорошие спортивные данные. В детстве имел прекрасные задатки гимнаста. В чем убеждались соседи, у которых Юрий воровал с огорода черешню.

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше новин: https://www.obozrevatel.com/

 3  1

134 просмотров

11:56 #ПорєбрікNews: чим живе Росія? Її «парад маразму» і бідність росіян

#ПорєбрікNews: чим живе Росія? Її «парад маразму» і бідність росіян

UA:
Чергові заяви від пропагандистів з країни-агресора Росії не перестають дивувати. Наскільки далеко вони ще готові зайти? Захар Прилєпін, російський письменник, який воював в рядах терористів «ДНР», натякнув, що до Росії повинні відійти мінімум три українських міста — Слов'янськ, Харків і Одеса. Що стосується тимчасово окупованих територій Донбасу, то їх бойовик вже «зарахував» до території Російської Федерації. Але в самій Росії є колосальні проблеми і це визнав сам прем'єр-міністр Дмитро Медведєв. В країні майже 19 мільйонів — бідні. Також, не обійшлося і без гучних справ! Управління федеральної антимонопольної служби ФАС зацікавилося закликом «брати в рот» і «смоктати скільки хочеш» за копійки. І, звісно, черговий «парад маразму» в ефірі програми «Вечер с Владимиром Соловьевым».

RU:
Очередные заявления от пропагандистов из страны-агрессора России не перестают удивлять. Насколько далеко они еще готовы зайти? Захар Прилепин, российский писатель, который воевал в рядах террористов «ДНР», намекнул, что к России должны отойти минимум три украинских города — Славянск, Харьков и Одесса. Что касается временно оккупированных территорий Донбасса, то их боевик уже «засчитал» в территорию Российской Федерации. Но в самой России есть колоссальные проблемы и это признал сам премьер-министр РФ Дмитрий Медведев. В стране почти 19 миллионов – бедные. Также, не обошлось и без громких дел! Управление федеральной антимонопольной службы ФАС заинтересовалось призывом «брать в рот» и «сосать сколько хочешь» за копейки. И очередной «парад маразма» в эфире программы «Вечер с Владимиром Соловьевым».

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше новин: https://www.obozrevatel.com/

 4  0

44 просмотров

19:31 Энергетики убивают (Сладкая дорога вникуда)

Энергетики убивают (Сладкая дорога вникуда)

Исключительная опасность энергетиков заключается в кажущейся безобидности. Они не вызывают защитного рвотного рефлекса у подростков и не имеют изначально отталкивающего вкуса, как пиво. Объясняется это просто: этиловый спирт в таких энергетиках спрятан за ширмой вкусовых добавок и углекислого газа. Вкус яблока, лимона, грейпфрута, газирование — всё это маскирует вкус алкоголя и формирует у подростка представление, будто энергетик мало чем отличается от обычного газированного сока. А в результате внедряет бомбу замедленного действия в организм человека...

 410  119

88,260 просмотров

25:4 Роздягніться - ви в ефірі! Танцюрист Ігор Кузьменко

Роздягніться - ви в ефірі! Танцюрист Ігор Кузьменко

UA:
Ігор Кузьменко — один із найбільш титулованих хореографів України. Танцював із жінками, які мали далеко не ангельські характери. Знає як одружитися за годину, але не знає як знайти час для весілля. Постійно у русі – встиг знятися в кіно, музичному кліпі та кількох телепроектах. А в перервах між цим – ще й опинитися у складі жюрі на конкурсі краси.

RU:
Игорь Кузьменко — один из самых титулованных хореографов Украины. Танцевал с женщинами, которые имели далеко не ангельские характеры. Знает, как жениться за час, но не знает, как найти время для свадьбы. Постоянно в движении – успел сняться в кино, музыкальном клипе и нескольких телепроектах. А в перерывах между этим – еще и оказаться в составе жюри на конкурсе красоты.

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше новин: https://www.obozrevatel.com/

 1  0

35 просмотров

11:33 #ПорєбрикNews: російський пропагандист розповів про реалії в «ДНР»

#ПорєбрикNews: російський пропагандист розповів про реалії в «ДНР»

UA:
Реалії в «ДНР» які ж вони? Про злидні та безвихідь, про всі події, які відбуваються на окупованій території України розповів російський пропагандист Дмитро Стешин у статті для «Комсомольської правди». Там він провів рік. За його словами, всі тяготи життя псевдореспубліці він випробував на собі.
«... порожні супермаркети, заставлені шеренгами соків і кетчупу — як на заході СРСР. І як не їздив на інтерв'ю без пакетів з макаронами і банками тушонки і згущеного молока. Все пам'ятаю... »
«... Після 9 вечора дороги і вулиці в республіках вимирають. Комендантська година тут дотримуються свято, покарання суворе — два тижні у в'язниці, або як тут кажуть «на підвалі». І не важливо — хто ти, які зв'язку, хто за тебе буде просити... », — згадує пропагандист.

RU:
Реалии в «ДНР» какие же они? О нищите и безысходности, о всех событиях, которые происходят на оккупированной территории Украины поведал российский пропагандист Дмитрий Стешин в статье для «Комсомольской правды». Там он провел год. По его словам, все тяготы жизни псевдореспублике он испытал на себе.
«…пустые супермаркеты, заставленные шеренгами соков и кетчупа – как на закате СССР. И как не ездил на интервью без пакетов с макаронами и банками тушенки и сгущенки. Все помню…»
«…После 9 вечера дороги и улицы в республиках вымирают. Комендантский час здесь соблюдают свято, наказание суровое – две недели в тюрьме, или как тут говорят «на подвале». И не важно – кто ты, какие связи, кто за тебя будет просить…», — вспоминает пропагандист.

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше новин: https://www.obozrevatel.com/

 3  0

39 просмотров

21:44 РОЗДЯГНІТЬСЯ - ВИ В ЕФІРІ! ВЛАД НІКІТЮК
4:52 #ТелеFUN. Вибори президента-2019: українці обирають між Порошенком і Зеленським

#ТелеFUN. Вибори президента-2019: українці обирають між Порошенком і Зеленським

UA:
Що українці думають про кандидатів у президенти і які недоліки та переваги знаходять у Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Глядачі поділились думками в ефірі «БурчукLive».

RU:
Что украинцы думают о кандидатах в президенты и какие недостатки и преимущества находят у Петра Порошенко и Владимира Зеленского. Зрители поделились мыслями в эфире «БурчукLive».

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше новин: https://www.obozrevatel.com/

 5  0

60 просмотров

25:59 РОЗДЯГНІТЬСЯ - ВИ В ЕФІРІ! ВАЛЕРІЙ ХАРЧИШИН.

РОЗДЯГНІТЬСЯ - ВИ В ЕФІРІ! ВАЛЕРІЙ ХАРЧИШИН.

ВАЛЕРІЙ ХАРЧИШИН, ФРОНТМЕН ГУРТУ «ДРУГА РІКА»
ЛЮБИТЬ ВІДПОЧИВАТИ ГОЛОВОЮ, АЛЕ, ПРИ ЦЬОМУ, ПРАЦЮВАТИ РУКАМИ. НАВІТЬ ПРИДБАВ ДЛЯ ЦЬОГО СОКИРУ. ЗНАЄ, ЩО ТАКЕ ПІРАМІДА ТА НАВІТЬ СПІВАЄ ПРО ЦЕ. ГОЛОВНИМ КРИТИКОМ ПО ЖИТТЮ ВВАЖАЄ СВОЮ ДРУЖИНУ. ЗВЕРТАВСЯ ЗА ПОСЛУГАМИ ДО ВОРОЖКИ – ПРИЧИНА НЕВІДОМА. ТАНЦЮВАВ СТРИПТИЗ. У ШКОЛІ МАВ ПРІЗВИСЬКО «ХАРЧ». ЗАПЕВНЯЄ, ЩО МАЄ КУПУ СПІЛЬНИХ ТЕМ ІЗ 20-РІЧНИМИ, БО З НИМИ ЛЕГКО І НЕ ВІДЧУВАЄТЬСЯ БАР’ЄРІВ.

 1  0

51 просмотров

0:0 Результаты выборов. Табло ЦИК. Онлайн-трансляция

Результаты выборов. Табло ЦИК. Онлайн-трансляция

Выборы-2019 в Украине. Результаты выборов. Результаты Президентских выборов. Явка по областям. Онлайн подсчет голосов. Первые результаты выборов. Итоги выборов. Табло ЦИК

Выборы-2019. Все видео по теме: https://goo.gl/zowxVf
#112Украина #таблоЦИК

Подписаться на канал: https://goo.gl/CqZYZb
Прямой эфир: https://goo.gl/jbGs8y

 1  1

329,526 просмотров