У Слов’янську СБУ затримала колишнього бойовика – інформатора терористів

У Слов’янську СБУ затримала колишнього бойовика – інформатора терористів

Январь 28, 2016

У Слов’янську Служба безпеки України затримала терориста, який брав участь у бойових діях на боці сепаратистів.
Навесні 2014 року зловмисник за сприяння активної прихильниці терористичної організації «ДНР» на прізвисько «Марфа» приєднався до бойовиків. Із зброєю в руках патрулював вулиці Слов’янська. Під час звільнення міста українськими військами залишився у Слов’янську і згодом відновив контакти з «Марфою». За її допомогою зловмисник передавав бойовикам дані про дислокацію та переміщення підрозділів Збройних сил України в регіоні, а також розповсюджував у соціальних мережах інформацію та матеріали, які дискредитують українську владу.
Слідчими Національної поліції терористу оголошено про підозру за ч. 1 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) Кримінального кодексу України.

 111  29

16,932 просмотров

comments powered by Disqus
1:28 СБУ затримала 22-річну російську шпигунку

СБУ затримала 22-річну російську шпигунку

СБУ затримала 22-річну громадянку Росії, яка виконувала завдання спецслужб для дестабілізації ситуації у південних областях України

 6  4

8,832 просмотров

2:14 СБУ Альфа / Security Service of Ukraine "ALPHA"

СБУ Альфа / Security Service of Ukraine "ALPHA"

Центр спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів, скорочена назва ЦСО «А» або «Альфа» — спецпідрозділ СБУ, антитерористичний центр.

Music: Tybercore — Raise The Dead
https://soundcloud.com/tybercore

 1146  66

83,969 просмотров

2:44 Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Служба безпеки України розсекретила телефонні розмови терористів, що підтверджують їх розпач після знищення диверсантів з групи «Росичи». Факт ліквідації банди став повною несподіванкою та відчутнім ударом для російських військових кураторів і бойовиків з т.зв. «ЛНР».
У результаті успішної операції СБ України отримала важливу оперативну інформацію з телефонів та записних книжок диверсантів. Завдяки цьому вдалося знизити російську диверсійно-шпигунську активність в Україні.

 1985  296

324,310 просмотров

4:15 СБУ інформує 16

СБУ інформує 16

 59  12

1,530 просмотров

1:38 СБУ провела спецоперацію в Щасті

СБУ провела спецоперацію в Щасті

У місті Щастя на Луганщині Служба безпеки України провела спецоперацію із затримання членів терористичної організації «ДНР/ЛНР» та їх посібників.
До операції, що відбулася у взаємодії з Національною гвардією, поліцією, прикордонниками та військовослужбовцями Збройних сил України, було залучено майже 500 представників силових структур.
Усього опитано 1200 місцевих мешканців. Щодо 28 осіб проводиться поглиблена перевірка у зв’язку з ймовірною причетністю до діяльності бойовиків. За результатами перевірки вже встановлено п’ятеро членів незаконних збройних формувань.
Крім того, в одному з покинутих будинків правоохоронці виявили схованку. З неї вилучено 4 кг пороху, 450 г вибухівки, 3 гранати із запалами, велику кількість набоїв різного калібру.
Невідкладні оперативно-слідчі дії тривають.

 273  86

93,474 просмотров

0:58 Несчастный город Счастье

Несчастный город Счастье

Накануне во временно оккупированном ВСУ городе Счастье состоялась совместная спецоперация Службы безопасности Украины, Национальной полиции, Вооруженных сил Украины и Национальной гвардии по предупреждению возможных террористических актов и диверсий.
В рамках так называемой спецоперации были задержаны 28 человек. Советник председателя СБУ Юрий Тандит в эфире одного из украинских телеканалов заявил, что с задержанными провели "профилактические беседы" и всех отпустили.
По его словам, это уже второй за последний месяц рейд спецслужб. Напомним, что 28 января специальное подразделение МВД Украины «Барс» приступило к «зачисткам» среди мирных жителей временно оккупированного ВСУ Артёмовска.

 18  7

2,233 просмотров

19:13 Знищення російської ДРГ, що планувала теракти до Дня Незалежності України (Ворони)
0:46 Прямо на колегії СБУ затримали регіонального керівника Департаменту контррозвідки

Прямо на колегії СБУ затримали регіонального керівника Департаменту контррозвідки

UA — Прямо на колегії СБУ затримали регіонального керівника Департаменту контррозвідки. Його підозрюють у хабарництві. Причому, як кажуть слідчі – останній хабар він узяв за годину до того, як приїхав на нараду, та взяв із собою. Відеодоказ показали всім присутнім на колегії. Заарештованого офіцера чекає суд. Випуск ТСН.16:45 за 17 вересня 2015 року

RU — Прямо на коллегии СБУ задержали регионального руководителя Департамента контрразведки. Его подозревают во взяточничестве. Причем, как говорят следователи — последню взятку взял за час до того, как приехал на совещание, и взял ее с собой. Видеодоказательство показали всем присутствующим на коллегии. Арестованного офицера ждет суд. Выпуск ТСН.16:45 за 17 сентября 2015 года

 10  2

1,675 просмотров

3:30 СБУ затримала громадянина Росії – бойовика «ДНР»

СБУ затримала громадянина Росії – бойовика «ДНР»

Служба безпеки України разом з прикордонниками затримала поблизу селища Березове Донецької області громадянина Російської Федерації, бойовика терористичної організації «ДНР».
Мешканець Анапи, 1994 року народження, у 2013-2014 роках проходив в Абхазії (РФ) строкову службу розвідником-снайпером 7-ї військової бази миротворчих сил.
Під час допиту терорист повідомив, що у вересні 2014 року він за посередництва однополчан завербувався до 1-ї «Слов’янської» бригади терористичного формування «ДНР» із заробітною платою 360 доларів США на місяць.
За словами бойовика, у грудні 2014 року до його угруповання приїхали шість росіян та німець на автомобілях однієї з міжнародних місій, які привезли бойовикам «гуманітарну допомогу» – розгрузки, військове взуття та форму.

 401  77

89,547 просмотров

8:30 Екс-бойовики угруповання «ДНР» закликають сепаратистів скласти зброю

Екс-бойовики угруповання «ДНР» закликають сепаратистів скласти зброю

Колишні сепаратисти зі Слов'янська та Краматорська розповідають про життя терористів на Донбасі. За їхніми словами, бойовики здійснюють суцільне грабіжництво, вони «воюють між собою за сфери впливу, продають квартири, під дулами автоматів примушують копати окопи, вимагають у чоловіків гроші за виїзд із міста». Наразі колишні сепаратисти співпрацюють з українськими військовими.
(Відео Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України).

 236  63

49,472 просмотров