У Слов’янську СБУ затримала колишнього бойовика – інформатора терористів

У Слов’янську СБУ затримала колишнього бойовика – інформатора терористів

Январь 28, 2016

У Слов’янську Служба безпеки України затримала терориста, який брав участь у бойових діях на боці сепаратистів.
Навесні 2014 року зловмисник за сприяння активної прихильниці терористичної організації «ДНР» на прізвисько «Марфа» приєднався до бойовиків. Із зброєю в руках патрулював вулиці Слов’янська. Під час звільнення міста українськими військами залишився у Слов’янську і згодом відновив контакти з «Марфою». За її допомогою зловмисник передавав бойовикам дані про дислокацію та переміщення підрозділів Збройних сил України в регіоні, а також розповсюджував у соціальних мережах інформацію та матеріали, які дискредитують українську владу.
Слідчими Національної поліції терористу оголошено про підозру за ч. 1 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) Кримінального кодексу України.

 111  29

16,940 просмотров

comments powered by Disqus
1:28 СБУ затримала 22-річну російську шпигунку

СБУ затримала 22-річну російську шпигунку

СБУ затримала 22-річну громадянку Росії, яка виконувала завдання спецслужб для дестабілізації ситуації у південних областях України

 6  4

8,864 просмотров

19:13 Знищення російської ДРГ, що планувала теракти до Дня Незалежності України (Ворони)
2:44 Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Служба безпеки України розсекретила телефонні розмови терористів, що підтверджують їх розпач після знищення диверсантів з групи «Росичи». Факт ліквідації банди став повною несподіванкою та відчутнім ударом для російських військових кураторів і бойовиків з т.зв. «ЛНР».
У результаті успішної операції СБ України отримала важливу оперативну інформацію з телефонів та записних книжок диверсантів. Завдяки цьому вдалося знизити російську диверсійно-шпигунську активність в Україні.

 1985  296

324,832 просмотров

2:24 «После Майдана был Славянск...» | «Після Майдану був Слов'янськ...»

«После Майдана был Славянск...» | «Після Майдану був Слов'янськ...»

Позывной Гуня — один из многих украиноязычных ополченцев, воюющих в составе Вооружённых Сил Новороссии.

Боец ПМОП "БЕРКУТ", выстояв три месяца на защите столицы и страны в противостоянии с "майданом", с началом конфликта на Востоке выехал в Славянск, где принял участие в героической обороне города. Был награжден Стрелковым.

У экс-сотрудника "Беркута", а ныне — бойца Республиканской Гвардии ДНР, за спиной бои за Старобешево, Шахтерск и Комсомольск.

****************************************************************************

Позивний Гуня — один з багатьох україномовних ополченців, які воюють у складі Збройних Сил Новоросії.

Боєць БМОП "БЕРКУТ", який три місяці відстояв на захисті столиці та країни у протистоянні з "майданом", з початком конфлікту на Сході виїхав в Слов'янськ, де взяв участь в героїчній обороні міста. Був нагороджений Стрєлковим.

У екс-співробітника "Беркуту", а нині — бійця Республіканської Гвардії ДНР, за спиною бої за Старобешеве, Шахтарськ та Комсомольск.

 46  3

4,135 просмотров

2:3 На Луганщині СБУ затримала бойовика «ЛНР»

На Луганщині СБУ затримала бойовика «ЛНР»

У Попасній на Луганщині Служба безпеки України затримала бойовика терористичної організації «ЛНР».
У червні 2014 року він приєднався до терористів і зі зброєю в руках чергував на одному з блокпостів поблизу Троїцького. Старшим на блокпосту був російській «казак» на прізвисько «Атаман», який видавав бойовикам зброю.
Розчарувавшись в ідеях «новоросії», бойовик залишив спільників і виїхав до Росії. У січні 2015 року він повернувся додому, де переховувався від правоохоронців.
Затриманого передано до поліції для вирішення питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

 68  28

17,730 просмотров

0:57 СБУ показала фільм про знищення небезпечних диверсантів

СБУ показала фільм про знищення небезпечних диверсантів

UA — СБУ показала фільм про знищення небезпечних диверсантів. Диверсанти планували серію терактів на День Незалежності у різних частинах України. Група зайшла безпосередньо з Російської Федерації, у її складі були головно російські неонацисти з формування "Русичі" та кадрові військові. Випуск ТСН.Ранок за 28 січня 2016 року

RU — СБУ показала фильм об уничтожении опасных диверсантов. Диверсанты планировали серию терактов на День Независимости в разных частях Украины. Группа зашла непосредственно из Российской Федерации, в ее составе были в основном русские неонацисты по формированию "Русичи" и кадровые военные. Выпуск ТСН.Ранок за 28 января 2016 года

 72  10

9,042 просмотров

8:30 Екс-бойовики угруповання «ДНР» закликають сепаратистів скласти зброю

Екс-бойовики угруповання «ДНР» закликають сепаратистів скласти зброю

Колишні сепаратисти зі Слов'янська та Краматорська розповідають про життя терористів на Донбасі. За їхніми словами, бойовики здійснюють суцільне грабіжництво, вони «воюють між собою за сфери впливу, продають квартири, під дулами автоматів примушують копати окопи, вимагають у чоловіків гроші за виїзд із міста». Наразі колишні сепаратисти співпрацюють з українськими військовими.
(Відео Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України).

 239  64

50,060 просмотров

19:22 Брифинг генерал-майора СБУ перешедшего на сторону ДНР

Брифинг генерал-майора СБУ перешедшего на сторону ДНР

29 ноября 2015 года в МГБ ДНР состоялся брифинг генерал-майора СБУ Третьяка Александра Леонидовича, который поддержал жителей Новороссии в их стремлении к независимости от про-фашистского Киевского режима, и призвал своих сослуживцев бороться с преступниками, захватившими власть.

WWW: http://www.mgbdnr.ru/

 324  85

68,625 просмотров

1:12 СБУ перекрила канал контрабанди елітної марихуани до РФ

СБУ перекрила канал контрабанди елітної марихуани до РФ

Співробітники Служби безпеки України перекрили контрабандний канал поставок елітної марихуани до Росії.
Правоохоронці встановили, що наркоділки на замовлення російських клієнтів вирощували канабіс на «плантаціях» у Мелітопольському районі Запорізької області. Марихуану до Росії відвозили кур’єри залізничним транспортом, оплата за товар надходила організаторам на банківські картки.
Оперативники спецслужби затримали одного з учасників угруповання у поїзді «Харків–Москва» та вилучили десять пакунків канабісу вагою сім кілограмів, який спільник-провідник приховав у технічних нішах вагона.
Під час обшуків за місцем проживання організатора наркобізнесу у Броварському районі Київщини співробітники СБ України виявили ще десять кілограмів готових до збуту наркотиків. Одночасно на Запоріжжі правоохоронці ліквідували плантацію марихуани та нарколабораторію.
За попередніми оцінками, вартість вилучених наркотиків на «чорному ринку» становити понад два з половиною мільйони гривень.
Двом затриманим зловмисникам оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
Триває досудове слідство.

 35  2

3,015 просмотров

6:31 Спецоперация в Счастье: выявлены тайники, задержаны подозреваемые

Спецоперация в Счастье: выявлены тайники, задержаны подозреваемые

31 января 2016 года в г. Счастье Луганской области проведено специальную операцию, в которой принимали участие около 500 представителей Службы безопасности Украины, Национальной гвардии Украины, Национальной полицией, Вооруженными Силами Украины, Государственной пограничной службой Украины. В ходе проведения спецоперации опрошено 1200 граждан, 28 из которых задержаны по подозрению в причастности к деятельности боевиков. По результатам проведения дополнительных проверочных мероприятий, были установлены личности 5 членов причастных к деятельности «ДНР/ЛНР». Кроме того, в одном из покинутых домов, кинологическим подразделением обнаружен тайник со взрывчатыми веществами, средствами подрыва и боеприпасами, а именно: взрывчатое вещество – 450 гр., ручные гранаты: РГД-5 – 2 ед., Ф-1 – 1 ед., запалы к гранатам (УЗРГМ) – 2 ед., 30 мм., выстрелы ВОГ-17М – 2 ед., порох – 4 кг., патроны: 30 мм. – 4 ед., 23 мм. – 1 ед., 12, 7 мм. – 12 ед., 7, 62 мм. – 51 ед., 5, 45 мм. – 3 ед.

 41  14

8,780 просмотров