Узаконений віджим – Секретні матеріали

Узаконений віджим – Секретні матеріали

Апрель 8, 2019

Втратити житло через борги за комунальні послуги, несплачені кредити та навіть аліменти тепер може будь-хто, бо закон на стороні інтересів бізнесменів, а не громадян. Влада створила усі необхідні умови аби так звані «колектори» виселяли українців з власних квартир та заробляли на їх продажі. Закон №8060, який має підняти Україну у рейтингу країн світу за рівнем бідності, навпаки збільшує кількість безхатченків. Про приватні фінансові компанії колекторів у Секретних матеріалах.

 219  14

15,996 просмотров

comments powered by Disqus
11:56 Аналіз аналізів – Секретні матеріали

Аналіз аналізів – Секретні матеріали

Що відбувається з Президентом Порошенком вже не може зрозуміти ніхто. По ночах він записує відеоблоги, а зранку під камери на стадіоні здає свої аналізи на вміст наркотиків та алкоголю. Такого не було ніколи, і пояснити дії президента простою мовою дуже складно. Дивіться новий випуск "Секретних матеріалів" за 5 квітня онлайн на 1 1.

 1222  338

129,425 просмотров

10:57 Гарячий шоколад – Секретні матеріали

Гарячий шоколад – Секретні матеріали

Густий дим, яскраві язики полум'я та присмак політики: за три місяці цього року в Україні відбулося вже чотири підпали фірмових магазинів "ROSHEN". Влада каже про російський слід та тиск на діючого гаранта перед виборами, але це вже стало звичним поясненням будь-яких подій в країні. Секретні матеріали знайшли одного з підпалювачів, та з'ясували справжню причину його вчинку, і політика тут зовсім ні до чого!

 1026  93

176,337 просмотров

9:38 Хто стоїть за наркомафією в Україні

Хто стоїть за наркомафією в Україні

Зараз слово закладка найчастіше згадують, коли говорять про наркомафію. Дилери смертельної отрути давно вже зрозуміли, що передавати товар своїм клієнтам – небезпечно. Тому із розвитком інформаційних технологій перейшли на дистанційну торгівлю. Треба лише знайти спеціальний чат у месенджері – найчастіше це телеграм. Саме там можна замовити товар. Наркодилер покладе його у так звану закладку та відкриє місце для пошуків після зарахування коштів на свій рахунок. Поліція найчастіше розводить руками – мовляв, таку торгівлю дуже складно прикрити. Але ми знайшли людину, яка знає, як вберегти ваших дітей від наркотиків та викорінити закладки. Скандальну боротьбу з наркотиками – дивіться в сюжеті.

 3974  893

557,429 просмотров

17:16 Історії коханок посадовців та як вполювати багатія - Секретні матеріали

Історії коханок посадовців та як вполювати багатія - Секретні матеріали

Вони керують цілими державами, але неладні встояти перед красунями-жінками! Відомі політики зраджують дружинам і ризикують усім. Що насправді керує молодими спокусницями? Зізнання коханки урядовця та рецепти пікапу! Дивіться «Секретні матеріали» за 14 лютого онлайн на 1 1.

 298  74

112,727 просмотров

52:17 Цілком таємно. Таємне життя російського президента

Цілком таємно. Таємне життя російського президента

Що і навіщо приховує Володимир Путін про своє дитинство? Скільки правди в чутках про "грузинську матір" російського президента? Про що мовчать кохані жінки "московського царя" і чому вони ніколи не з'являються на публіці? Яке воно – приватне життя Володимира Путіна?

 744  232

259,825 просмотров

17:49 Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна - Секретні матеріали

Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна - Секретні матеріали

Мільйони українців до останнього не вірили, що Кузьми вже немає. Дивіться розслідування: чи була загибель Андрія Кузьменка випадковою, чи трагедія була неминуча? Наші журналісти проаналізували найменші деталі та вийшли на шлях загадкового свідка, а також дізнались, хто винен у страшній аварії. Дивіться «Секретні матеріали» за 1 лютого онлайн на 1 1.

 14230  1420

1,749,414 просмотров

20:17 Злодії в законі - Секретні матеріали

Злодії в законі - Секретні матеріали

Злодії в законі. Секретні матеріали дивись онлайн від 06.06.2016

 744  181

289,580 просмотров

1:2:53 Українські сенсації. 50 відтінків Порошенка

Українські сенсації. 50 відтінків Порошенка

Головний ворог Порошенка наносить удар. Уперше олігарх проти олігарха, разом з тим екс-депутат президента та врешті регіонал проти регіонала – Олександр Онищенко знає такі таємниці Порошенка, за які президент віддав би Липецьку фабрику. Екс-депутат розповів, чого найбільше боїться Петро Олексійович. Сейф Онищенка став червоною ганчіркою для прибічників президента. Вони розгорнули справжнє полювання на нього, бо там багато компромату про те, які розмови вів гарант. Сейф намагалися викрасти, але безуспішно. Поки Порошенко тікає з власних мітингів від Нацкорпусу, з Іспанської рів’єри йому в спину летить ще й привіт від старого друга. Секрети таємної кухні президента: хто, як і за скільки продавав державу – дивись у новому випуску Українських сенсацій.

 11018  2291

1,511,970 просмотров

19:7 Багаті дружини народних депутатів - Секретні матеріали

Багаті дружини народних депутатів - Секретні матеріали

Виявляється, багато депутатів – бідніші за своїх дружин. Хто вони – дружини народних депутатів? Секретні матеріали підготували спеціальний подарунок – фарфорову жіночу туфельку з надписом «Жіноча сила». Пропонувати її будемо Сергію Пашинському, Олександру Присяжнюку, Руслану Сольвару, Ярославу Дубневичу і Сергію Лещенку. Але депутати не так радо приймають подарунок! Дивіться Секретні матеріали за 15 лютого 2017 року.

 1858  328

655,353 просмотров