Узаконений віджим – Секретні матеріали

Узаконений віджим – Секретні матеріали

Апрель 8, 2019

Втратити житло через борги за комунальні послуги, несплачені кредити та навіть аліменти тепер може будь-хто, бо закон на стороні інтересів бізнесменів, а не громадян. Влада створила усі необхідні умови аби так звані «колектори» виселяли українців з власних квартир та заробляли на їх продажі. Закон №8060, який має підняти Україну у рейтингу країн світу за рівнем бідності, навпаки збільшує кількість безхатченків. Про приватні фінансові компанії колекторів у Секретних матеріалах.

 220  13

15,729 просмотров

comments powered by Disqus
19:7 Багаті дружини народних депутатів - Секретні матеріали

Багаті дружини народних депутатів - Секретні матеріали

Виявляється, багато депутатів – бідніші за своїх дружин. Хто вони – дружини народних депутатів? Секретні матеріали підготували спеціальний подарунок – фарфорову жіночу туфельку з надписом «Жіноча сила». Пропонувати її будемо Сергію Пашинському, Олександру Присяжнюку, Руслану Сольвару, Ярославу Дубневичу і Сергію Лещенку. Але депутати не так радо приймають подарунок! Дивіться Секретні матеріали за 15 лютого 2017 року.

 1051  216

389,463 просмотров

13:1 Як крадуть у киян, або схеми Кличка на МАФах

Як крадуть у киян, або схеми Кличка на МАФах

Продовжуємо викривати мафію під політичним дахом очільника столиці Віталія Кличка. Напевно, ви також час від часу стаєте клієнтами так званих МАФіозі-ларьочників. Так от, з кожної гривні, яку ви платите у ларьку, свою долю отримує мер Клічко та його мафія. Ми знаємо і прізвища, і методи, і як мерські свавільники викидають незгодних платити данину з кіосків на вулиці.

 467  46

32,064 просмотров

9:45 Верховна зрада – Секретні матеріали

Верховна зрада – Секретні матеріали

Любовні інтрижки під куполом парламенту, або чим насправді на засіданнях займаються народні депутати. Думають про закони чи про те, як провести вечір з незнайомкою? Депутати залюбки під час роботи ведуть переписки з коханками. Хто з одружених депутатів вже спробував на смак невірність — ексклюзивно дивіться тільки в "Секретних матеріалах".

 583  71

104,229 просмотров

9:38 Хто стоїть за наркомафією в Україні

Хто стоїть за наркомафією в Україні

Зараз слово закладка найчастіше згадують, коли говорять про наркомафію. Дилери смертельної отрути давно вже зрозуміли, що передавати товар своїм клієнтам – небезпечно. Тому із розвитком інформаційних технологій перейшли на дистанційну торгівлю. Треба лише знайти спеціальний чат у месенджері – найчастіше це телеграм. Саме там можна замовити товар. Наркодилер покладе його у так звану закладку та відкриє місце для пошуків після зарахування коштів на свій рахунок. Поліція найчастіше розводить руками – мовляв, таку торгівлю дуже складно прикрити. Але ми знайшли людину, яка знає, як вберегти ваших дітей від наркотиків та викорінити закладки. Скандальну боротьбу з наркотиками – дивіться в сюжеті.

 3516  789

464,716 просмотров

11:56 Аналіз аналізів – Секретні матеріали

Аналіз аналізів – Секретні матеріали

Що відбувається з Президентом Порошенком вже не може зрозуміти ніхто. По ночах він записує відеоблоги, а зранку під камери на стадіоні здає свої аналізи на вміст наркотиків та алкоголю. Такого не було ніколи, і пояснити дії президента простою мовою дуже складно. Дивіться новий випуск "Секретних матеріалів" за 5 квітня онлайн на 1 1.

 1215  336

125,290 просмотров

9:19 А що там Свинарчук? – Секретні матеріали

А що там Свинарчук? – Секретні матеріали

Очна ставка журналіста «Секретних матеріалів» та українського президента. Невже задати просте питання Петру Порошенку може бути небезпечно для життя? Чи може проста людина задати питання президенту України? Звісно, може, але якщо питання йому приємне. Але якщо питання незручне та стосується корупції влади, будьте готові до зустрічі з захисниками президента. Наш журналіст не встиг нічого й спитати про розкрадання в Укроборонпромі, а лише підняв плакат «А що там Свинарчук?». Що з цього вийшло – ексклюзивно дивіться тільки в "Секретних матеріалах".

 3348  268

241,248 просмотров

6:42 Беззаконня місцевої влади: чому Баласинович не оголошують підозру

Беззаконня місцевої влади: чому Баласинович не оголошують підозру

Фантастика, але після перемоги Зеленського на президентських виборах люди Порошенка продовжують керувати країною. Відома всім голова Васильківської райради Наталя Баласинович працює безпосередньо на бізнес-партнера Порошенка Ігоря Кононенка. За допомогою адмінресурсу Баласинович готується фальсифікувати вибори для того, щоб Кононенко зміг сховатися у Раді від карних справ. А Кононенко за це обіцяє закрити карну справу проти Баласинович за побиття людини. І поки що свою обіцянку виконує, адже прокуратура міста Києва майже півтора роки не може оголосити пані Баласинович підозру у вчиненні злочину. Гроші беруться за цю справу, щоб довести, що справедливість існує і ніякий Кононенко злодіям не допоможе.

 698  41

42,080 просмотров

20:17 Злодії в законі - Секретні матеріали

Злодії в законі - Секретні матеріали

Злодії в законі. Секретні матеріали дивись онлайн від 06.06.2016

 538  116

201,836 просмотров

17:49 Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна - Секретні матеріали

Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна - Секретні матеріали

Мільйони українців до останнього не вірили, що Кузьми вже немає. Дивіться розслідування: чи була загибель Андрія Кузьменка випадковою, чи трагедія була неминуча? Наші журналісти проаналізували найменші деталі та вийшли на шлях загадкового свідка, а також дізнались, хто винен у страшній аварії. Дивіться «Секретні матеріали» за 1 лютого онлайн на 1 1.

 11950  1175

1,467,018 просмотров