АТБ Полтава Браелки

АТБ Полтава Браелки

Июнь 11, 2017

 7  3

3,613 просмотров

comments powered by Disqus
1:33 Полтава.  Девушка обнаружила чужую руку в сумке, 28.02.2017

Полтава. Девушка обнаружила чужую руку в сумке, 28.02.2017

На замечание девушки не лазить в сумке жулик даже не смущается и реагирует интересным образом — вымазывает её своими соплями. Подобные сцены стали уже типичными в украинских маршрутках, автобусах, троллейбусах и другом общественном транспорте.

 9  1

4,828 просмотров

1:38 Быдло с нашего двора Полтава Красина 116 к 2

Быдло с нашего двора Полтава Красина 116 к 2

Быдло с нашего двора Полтава Красина 116 к 2

 49  4

9,884 просмотров

2:13 Бухарики центральный рынок Полтава
1:12 Секонд хенд Полтава

Секонд хенд Полтава

 33  4

5,958 просмотров

4:24 Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Під час чергового засідання суду щодо справи групи "смотрящого" Полтави обвинувачені негативно зреагували на журналістів, які висвітлюють цю тему.

28 лютого в Октябрському районному суді відбулося слухання справи так званої групи "смотрящого" Полтави.

Нагадаємо, що 18 серпня поліція провела операцію із затримання 5 чоловіків, яких підозрювали в організованому вимаганні грошей у підприємців. Про це повідомляли на сайті ГУНП https://kv.npu.gov.ua/uk/control/kyivska/uk/publish/a..)
Серед них Валерій Павлішин, Олег Іващенко, В'ячеслав Мурейко, Олександр Рубльов та Роман Мирошниченко. Вважають, що цією групою осіб керує кримінальний авторитет Валерій Павлішин на прізвиського "Мишца". Діючий тоді начальник Департамента кримінального розшуку Национальної полиції Дмитро Головін назав цю особу "смотрящим" за Полтавою.

Потерпілий Ілля Тищенко запевняє, що саме Валерій Павлішин повідомляв йому про борг перед деякими людьми та вимагав його віддати. Також Тищенко заявляє, що починаючи з травня 2016 року, "Мишца" примушував заплатити йому 10 тисяч доларів. При цьому йому та його сім'ї погрожували фізичною розправою. Потерпілий звернувся до правоохоронців після того, як Валерій Павлішин разом з іншою невідомою особою просто на вулиці відібрали в нього золоті прикраси. Уже 18 серпня біля ЦУМу потерпілий домовився про зустріч із обвинуваченими, де передав "мічені" 10 тисяч грн від поліції. При цьому, як заявляє Тищенко, чоловіки погрожували, прокололи йому шини автомобіля, в руках одного з чоловіків він бачив пістолет. Саме тоді було затримано 4 чоловіків. Ще один утік від правоохоронців, його затримали через кілька днів.

Після того, як слідчі зібрали необхідну інформацію, справу направили до Крюківського районного суду Кременчука. Там обвинуваченим обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Обвинувачені подали апеляцію на це рішення.

10 листопада 2016 року колегія суддів Апеляційного суду Полтавської області не підтримала клопотання прокурора про продовження терміну тримання під вартою Валерія Павлішина, і він вийшов на свободу. Після цього потерпілий Тищенко заявив, що є загроза його життю і здоров’ю. Павлішина знову затримали і взяли під варту.

На попредньому слуханні справи в Октябрському райсуді 17 лютого 2017 року колегія суддів (Віталій Микитенко, Анатолій Савченко та Олена Шевська) зменшила міру запобіжного заходу у вигляді застави. Про це попросили адвокати обвинувачених, у зв'язку зі станом здоров'я обвинувачених. Про це повідомляє видання "Полтавщина" ((http://poltava.to/news/41872/). При цьому відомо, що вільних слухачів, у тому числі й журналістів, попросили вийти із зали суду, оскільки може бути розголошена медична таємниця. Але при цьому в закритому режимі судді зачитали частину ухвали.

На слуханні справи 28 лютого з'явилися всі обвинувачені, утім, цього разу вони перебували на лаві слухачів без кайданів. Отже, кожен із них вніс заставу. Прокурор Володимир Зорін подав клопотання додати до слідчої справи деякі письмові докази та відеоматеріали слідчих під час затримання. При цьому між прокурором та адвокатами підозрюваних виникали деякі розбіжності. Зокрема, вони стосувалися прізвища Валерія Павлішна (у справі фігурує слово "Павлишин") та можливо сфальсифікованих дат у протоколах.

До початку засідання суду обвинувачені звернули увагу на журналістів, які були присутні на минулому слуханні. Оскільки жоден із обвинувачених не вважає себе винним, то матеріали про перебіг справи журналіста "Полтавщини" Миколи Лисогора та блогера Ігоря Гавриленка не сподобалися обвинуваченим. Обвинувачені почали виявляти агресію щодо них та відверто ображати. Запис розмови присутній у відеоролику.

Ігор Гавриленко розповів, що на минулому засіданні погроз було більше. Вони здебільшого лунали від присутніх у залі суду молодих хлопців, які підтримують обвинувачених. Нині ці люди не перебували на суді. Деякі з
обвинувачених
заявляли про те, що журналісти проплачені та співпрацюють із поліцією. "Обвинувачені вважають, що до них чиниться поліцейський безлад, а ми (журналісти та блогери — авт.) "обслуговуємо" інтереси поліції, прокуратури. Фантазія у Павлішина багата: він сьогодні добалакався, що я таємний співробітник поліції в чині не менше підполковника. На попердньому слуханні справи таке ж говорили на адресу потрепілого Тищенка, мовляв, він давній агент міліції, поліції в чині майора", — розповів Ігор Гавриленко.

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава раніше не висвтілювали цей судовий процес, тому погрози у їхній бік не лунали. Однак, підозрювані та їхні адвокати були відверто проти відеозйомки, мовляв, це не громадська тема. Також вони негативно реагували, коли потрапляли в кадр.

 39  12

17,498 просмотров

10:34 АТБ на Среднефонтанской заведомая скрывает цены

АТБ на Среднефонтанской заведомая скрывает цены

АТБ вводит покупателей в заблуждение.

 17  13

1,721 просмотров

7:58 Великорос усмиряет зарвавшегося малороса. Чатрулетка. АНДРЕЙ ПОЛТАВА
2:31 СТРІЛЯНИНА В ПОЛТАВСЬКОМУ "АТБ"
6:41 Приключения рваной купюры в АТБ-ляндии. ОХУ (29 выпуск)

Приключения рваной купюры в АТБ-ляндии. ОХУ (29 выпуск)

Приключения рваной купюры в АТБ-ляндии. ОХУ (29 выпуск)
АТБ. Касса. Казалось бы куда проще – за свои деньги мы получаем товар. Но не тут-то было. Вас могут оставить без ужина из-за потрепанной купюры.
Как обычно зайдя после работы в ближайший магазин Рената планировала скупиться, не предполагая, что поход в магазин превратиться в настоящий скандал. А, все потому, что тут отказываются принимать купюру с оторванным уголком. Как быть в такой ситуации? Оставаться голодным из-за прихоти сотрудников супермаркета?
Друзья, знайте свои права и не давайте их нарушать, только так мы добьемся профессионального и качественного предоставления услуг.

Згідно ст.192 Цивільного Кодексу України законним платіжним засобом, обов’язковим до приймання за номінальною вартістю на всій території України, є грошова одиниця України – гривня.

Відповідно до пункту 2.13 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 N 637, підприємства (підприємці) під час здійснення розрахунків із споживачами за готівку зобов’язані приймати у сплату за продукцію (товари, роботи, послуги) без обмежень банкноти і монети (у тому числі зношені банкноти та монети) усіх номіналів, які випускає Національний банк України в обіг, що є дійсним платіжним засобом і не викликають сумніву в їх справжності та платіжності.

Як передбачено п.4 Правил визначення платіжних ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України, затверджених Постановою Правління Національного банку України від 23.10.2013 № 422, фізичні та юридичні особи зобов’язані без будь-яких обмежень приймати зношені банкноти за всіма видами платежів та для переказів, а банки, крім того, для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та для обміну на придатні до обігу банкноти.

4. Зношені банкноти — банкноти, які мають одну або більше з таких ознак зношення або пошкодження:
надриви або надрізи довжиною кожний понад 5 мм, у тому числі склеєні прозорою клейкою полімерною або за допомогою клею паперовою стрічкою завширшки не більше ніж 10 мм у спосіб, який би не призводив до склеювання сусідніх банкнот у корінці; отвори та проколи, відірвані краї або кути, площа кожного з яких більша ніж 10 мм-2.
Фізичні та юридичні особи зобов’язані без будь-яких обмежень приймати зношені банкноти за всіма видами платежів та для переказів, а банки, крім того, для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та для обміну на придатні до обігу банкноти.
6. Значно зношені банкноти — банкноти, що мають одну або більше з наведених нижче суттєвих ознак зношення або пошкодження (незалежно від наявності ознак зношення, зазначених у пункті 4 цього розділу).
Ознаками значного зношення або пошкодження є:
банкноти з утраченими частинами, якщо разом з отворами (дірками) збереглася ціла частина банкноти, площа якої не менше ніж 55 % її початкової площі; Если у вас случилась подобная ситуация или Вы столкнулись с нарушениями прав потребителй свяжитесь с нами по телефону 096 456 1000 журналист Юлия или любым другим удобным способом

 306  75

14,349 просмотров

0:50 Демонтаж здания завода «Знамя» в Полтаве (2017.08.25)