«Поліклініка без черг» - чи виправдає програма свою назву у Сумах?

«Поліклініка без черг» - чи виправдає програма свою назву у Сумах?

Август 9, 2017

Медична реформа у дії. Масштабні зміни в лікарнях починаються із поступових кроків, один із них – електронні черги. У серпні такі новації дійшли і до Сум. У яких закладах найперше впроваджують програму «поліклініка без черг», як вона працює та у чому її особливості – розбиралася наша Альона Щербакова.

 2  1

588 просмотров

comments powered by Disqus
3:20 У черкаській поліклініці кількагодинні черги

У черкаській поліклініці кількагодинні черги

Маленькі черкащани годинами чекають, аби потрапити на прийом до лікаря

 2  0

270 просмотров

3:20 Сумы Юбилей Григория Дашутина

Сумы Юбилей Григория Дашутина

Сумы. 9 апреля 2013 года

 1  3

1,593 просмотров

5:39 Діагноз. Поліклініка без черг

Діагноз. Поліклініка без черг

Уляна Супрун відвідала Київський міський дитячий діагностичний центр. Там у тестовому режимі діє послуга "Поліклініка без черг". Кожен пацієнт може зробити запис до лікаря за допомогою терміналу в приміщенні поліклініки і прийти на прийом в обраний час.

 76  2

1,581 просмотров

3:58 Тарифи на лікування та нова систему фінансування: що змінить медична реформа

Тарифи на лікування та нова систему фінансування: що змінить медична реформа

UA — Тарифи на лікування та нова систему фінансування: що змінить медична реформа. Українська медицина без готівки між пацієнтом та лікарем – головне завдання нової медичної реформи. Платитимуть не за місце-ліжко, а за пролікованого пацієнта. Тарифи на лікування тієї чи іншої хвороби встановлюватиме Національна служба здоров’я. Перелік послуг щороку затверджуватиме Уряд. Реформа поки що на папері і має пройти парламент. Випуск ТСН.19:30 за 22 березня 2017 року

RU — Тарифы на лечение и новая система финансирования: что изменит медицинская реформа. Украинская медицина без наличных между пациентом и врачом — главная задача новой медицинской реформы. Платить не за место-кровать, а за пролеченного пациента. Тарифы на лечение той или иной болезни устанавливать Национальная служба здоровья. Перечень услуг ежегодно утверждать правительство. Реформа пока на бумаге и должен пройти парламент. Выпуск ТСН.19:30 за 22 марта 2017 года

 1  1

7,252 просмотров

7:53 Поликлиника без очередей

Поликлиника без очередей

Поликлиника без очередей

 3  1

466 просмотров

21:4 Новини за 18.01.2018 повний випуск
3:44 Медична реформа в Україні: як змінилося життя звичайних українців

Медична реформа в Україні: як змінилося життя звичайних українців

Перші зміни у системі охорони здоров’я почалися ще декілька років тому. Коли почали створювати центри надання медико-санітарної допомоги. Як працюють такі заклади, і чим вони відрізняються від звичних поліклінік.

Читати на сайті: http://24tv.ua/n827010

 3  1

519 просмотров

24:30 Новини за 09.08.2017 повний випуск
2:56 Сумчани мітингували під Сумською ОДА

Сумчани мітингували під Сумською ОДА

Військові пенсіонери мітингували під стінами Сумської облдержадміністрації. Сотні колишніх силовиків вийшли на акцію протесту. Головна вимога – перерахунок пенсій. На мітингу побувала і моя колега Тетяна Корнієнко.

 2  2

217 просмотров

3:46 Таємне весілля «за добу» на Сумщині

Таємне весілля «за добу» на Сумщині

Проект Мін'юсту «Шлюб за добу» розширює свої кордони. Минулого року одружитися у рамках цього проекту можна було лише у Сумах, тепер же на молодят чекають і у одній із територіальних громад області. Перша весільна церемонія із незвичайними свідками стала таємною. Подробиці урочистого дійства дивіться у сюжеті нашої Альони Щербакової.

 2  1

216 просмотров