«Поліклініка без черг» - чи виправдає програма свою назву у Сумах?

«Поліклініка без черг» - чи виправдає програма свою назву у Сумах?

Август 9, 2017

Медична реформа у дії. Масштабні зміни в лікарнях починаються із поступових кроків, один із них – електронні черги. У серпні такі новації дійшли і до Сум. У яких закладах найперше впроваджують програму «поліклініка без черг», як вона працює та у чому її особливості – розбиралася наша Альона Щербакова.

 3  1

688 просмотров

comments powered by Disqus
2:26 Журналісти "5 каналу" перевірили, як працює проект "Поліклініка без черг" у Києві

Журналісти "5 каналу" перевірили, як працює проект "Поліклініка без черг" у Києві

http://www.5.ua | У медзакладах Києва війна — із безкінечними чергами. Проект, що дозволяє через інтернет зареєструватися та прийти на прийом у чітко визначений час – вже запрацював у дитячому діагностичному центрі на Позняках. Також електронні черги тестують в обласній лікарні. Якщо ідею реалізують вдало, така система може об'єднати медзаклади усієї країни.

 5  2

848 просмотров

4:16 Нова українська школа: як працює навчальний заклад за пілотним проектом Міністерства

Нова українська школа: як працює навчальний заклад за пілотним проектом Міністерства

До першого вересня залишилося менше, ніж півроку. А батьки дітей, які підуть у перший клас, вже налякані, як ніколи, адже цього року стартує проект "Нова українська школа" — ключовий в реформі освіти. Чиновники кажуть, що це буде прорив. Та багато батьків і навіть учителів ще не готові до навчання без оцінок і домашніх завдань. А це не єдині новації. Сніданок відшукав столичну школу, яка наважилась на участь в пілотному проекті Міністерства. Яка вона — нова українська школа — дивімось разом.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 119  7

8,831 просмотров

1:26 Разворот троллейбуса г. Сумы 11.05.2016

Разворот троллейбуса г. Сумы 11.05.2016

11.05.2016 в связи с роведением земельных работ на перекрестке ул. Харьковская – ул. Прокофьева – пр. Лушпы было ограничено движение троллейбусов, поэтому на остановке ул. СКД троллейбусы по маршрутам 1, 1А, 2 и 7 разворачивались с помощью удочек, но, как видите, не все))
http://like.sumy.ua/news/obshchestvo/8220-v-sumakh-budet-vremenno-izmeneno-dvizhenie-trollejbusov

 0  0

292 просмотров

5:31 Квітка Цисик Я піду в далекі гори. Ukrainian  song

Квітка Цисик Я піду в далекі гори. Ukrainian song

Українська пісня, Karpaty, Турка, Ukrainian song

 2180  74

316,962 просмотров

2:38 В Україні запрацювали проекти: поліклініка без черг та Смарт-сіті

В Україні запрацювали проекти: поліклініка без черг та Смарт-сіті

Сучасні технології все активніше підкорюють світ. І йдеться не лише про розумні телефони чи новітні комп’ютерні програми. Розумними стають цілі міста. Новітні проекти вдалося втілити в нашій країні — поліклініки без черг, спортмайданчики з музикою та комфортні вулиці для людей з вадами зору.
Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 2  0

286 просмотров

2:37 Найзатребуваніші професії Сумщини

Найзатребуваніші професії Сумщини

Сумщині потрібні робітничі професії. Таку інформацію нашим журналістам повідомили у обласній службі зайнятості. Які спеціалісти нині найзатребуваніші в області, та як знайти роботу своєї мрії – дізнавалася особисто.

 2  3

359 просмотров

5:9 Запис до лікаря та медичні довідки через Інтернет - проект "Поліклініка без черг" вже в Чернігові.
3:58 Тарифи на лікування та нова систему фінансування: що змінить медична реформа

Тарифи на лікування та нова систему фінансування: що змінить медична реформа

UA — Тарифи на лікування та нова систему фінансування: що змінить медична реформа. Українська медицина без готівки між пацієнтом та лікарем – головне завдання нової медичної реформи. Платитимуть не за місце-ліжко, а за пролікованого пацієнта. Тарифи на лікування тієї чи іншої хвороби встановлюватиме Національна служба здоров’я. Перелік послуг щороку затверджуватиме Уряд. Реформа поки що на папері і має пройти парламент. Випуск ТСН.19:30 за 22 березня 2017 року

RU — Тарифы на лечение и новая система финансирования: что изменит медицинская реформа. Украинская медицина без наличных между пациентом и врачом — главная задача новой медицинской реформы. Платить не за место-кровать, а за пролеченного пациента. Тарифы на лечение той или иной болезни устанавливать Национальная служба здоровья. Перечень услуг ежегодно утверждать правительство. Реформа пока на бумаге и должен пройти парламент. Выпуск ТСН.19:30 за 22 марта 2017 года

 1  1

8,642 просмотров

3:22 Урок у «новій школі»: погляд зсередини. Ексклюзивно на СТС!

Урок у «новій школі»: погляд зсередини. Ексклюзивно на СТС!

«Нова школа» – пілотний проект Міносвіти, який запрацював цього року. За такою програмою першачки навчаються у Сумах лише у двадцять сьомій школі. Як проходять уроки, чим учні займаються на перервах і що не подобається малюкам вже на початку навчання – розкаже наша Альона Щербакова.

 14  2

6,852 просмотров

3:14 На Сумському НВО трагічно загинув електрозварник

На Сумському НВО трагічно загинув електрозварник

Смерть на виробництві – загинув працівник сумського НВО. Нещасний випадок стався ще у четвер, 10 серпня. Травми, несумісні із життям, отримав електрозварник, який впав у цеху із чималої висоти. Швидку на прохідну заводу викликали лише через кілька годин після події, лікарів на територію не пустили. Детальніше вже за мить.

 11  3

3,079 просмотров