Валентин Наливайченко. СЕКРЕТИ ШПИГУНА || Олена Логінова (СХЕМИ)

Валентин Наливайченко. СЕКРЕТИ ШПИГУНА || Олена Логінова (СХЕМИ)

Октябрь 29, 2015

Українці вже начинають звикати до присутності в інформаційному просторі Валентина Наливайченка в новій якості: з голови Служби Безпеки України він перетворився на полум’яного борця з корупцією. Робить він це з прицілом на наступні президентські вибори. До нього прислухаються закордонні посли — він на гарному рахунку. Але за спиною Наливийченка стоять тіні олігархів — тих, хто почувався непогано за минулої влади та тих, хто добре адаптувався після революції; в тому числі з допомогою самого Наливайченка. Про зв’язки політика розкаже Олена Логінова у другій частині нашого розслідування. У першій частині ми розповідали, як перебування на посаді голови СБУ двічі добре сказалося на статках родини Наливайченка та перспективах його бізнесу.

Програма «СХЕМИ» – проект Радіо Свобода

Ведуча: Наталія Седлецька

 338  27

50,720 просмотров

comments powered by Disqus
34:51 Інфраструктура для олігарха | Секрети шпигуна – 2 |Інвестиційна яма на Поштовій площі || СХЕМИ №62

Інфраструктура для олігарха | Секрети шпигуна – 2 |Інвестиційна яма на Поштовій площі || СХЕМИ №62

Інфраструктура для олігарха
Леонід Юрушев – не дуже відомий олігарх. Він не позує перед камерами та не афішує свої зв’язки у владі. Але з бізнесом цієї людини ви могли стикалися, навіть не усвідомлюючи цього.

Якщо ви купували щось у дьюті-фрі магазині в аеропорті Бориспіль – найвірогідніше допомагали заробити саме його компанії. Якщо вам довелося їхати залізницею у нещодавно відреставрованому вагоні – то може бути так, що саме за ваші податки компанія цього бізнесмена зробила у ньому ремонт.

Такі добрі контракти не виграє будь-хто. Треба мати гарних друзів у правильних кабінетах. Про те, в яких кабінетах сидять друзі Леоніда Юрушева, розкаже Анастасія Іванцова.

Секрети шпигуна – 2

Українці вже починають звикати до присутності в інформаційному просторі Валентина Наливайченка в новій якості: з голови Служби Безпеки України він перетворився на полум’яного борця з корупцією

Робить він це з прицілом на наступні президентські вибори. До нього прислухаються закордонні посли – він на гарному рахунку.

Але за спиною Наливайченка стоять тіні олігархів – тих, хто почувався непогано за минулої влади, та тих, хто добре адаптувався після революції; у тому числі з допомогою самого Наливайченка.

Про зв’язки політика розповідає Олена Логінова у другій частині нашого розслідування. У першій частині ми розповідали, як перебування на посаді голови СБУ двічі добре позначилося на статках родини Наливайченка та перспективах його бізнесу.

Інвестиційна яма на Поштовій площі

Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі у Києві закінчилася у 2014 році. Однак будівництво на цьому не зупинилось. За рік під пішохідною зоною відкриється торговельний центр.

Ще за попередньої влади стало відомо, що інвестор цього будівництва пов’язаний зі структурами, наближеними до Віктора Януковича та його завгоспа – Андрія Кравця.

Тепер журналісти програми «Схеми» з’ясували, що бюджет Києва щомісяця втрачає принаймні 200 тисяч гривень оренди через те, що за два роки інвестор так і не отримав права користування землею – тобто і не викупив ділянку, і не взяв в оренду.

Але найгірше, мабуть, те, що будівництво зруйнує унікальну археологічну знахідку – вулицю старовинного Києва, яку просто заллють бетоном. Деталі – від Максима Савчука.​

Програма «Схеми: корупція в деталях» – проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

Головний редактор та ведуча: Наталія Седлецька

Підписуйтесь на наш канал: https://goo.gl/POE6AY
Ми на Facebook: https://www.facebook.com/corruption.s...
Ми у Twitter: https://twitter.com/cxemu
Ми Вконтакте: http://www.vk.com/radiosvobodaua
Ми на Однокласниках: http://www.ok.ru/group/52030404493473

Ми на Google : https://plus.google.com/b/10279714566...
Ми в Telegram: https://telegram.me/cxemu

 498  31

104,093 просмотров

19:27 Інші офшори Порошенка | Офшорна еліта України ||«СХЕМИ» №83

Інші офшори Порошенка | Офшорна еліта України ||«СХЕМИ» №83

Інші офшори Порошенка

Весь світ сколихнула історія про глобальний витік величезного масиву даних про офшорні компанії та їхніх власників, що отримав назву «Панамські папери». Публікація вже спричинила відставку прем'єра Ісландії – і зачепила українського президента Порошенка. Журналісти знайшли три нові офшорні компанії, які Порошенко відкрив на своє ім’я, вже будучи президентом. Зазвичай офшори створюються для анонімності та мінімізації податків. Порошенко запевнив, що це була просто технічна необхідність для передачі його бізнесів в управління банку «Ротшидльд». Насправді президент активно використовував офшори увесь час становлення його імперії. Більше того, судячи з матеріалів кримінальних справ, що нам вдалось віднайти — міг їх використовувати як раз для ухилення від сплати податків.
Про інші офшори президента, що були з ними споконвіків – і є донині – Максим Савчук, Олександр Чорновалов та Наталія Седлецька.

Офшорна еліта України

Офшори і політика у цивілізованому світі – поняття несумісні, у разі викриття. Адже використання офшорів дозволяє бізнесмену платити менше податків в бюджет своєї країни — а політику, це, погодьтесь, складно пояснити своєму виборцю. Для наших українських широт – це явище повальне. Сергій Андрушко та Михайло Ткач – про офшорну еліту України на карті світу.

Програма «СХЕМИ» – проект Радіо Свобода та UA:Першого каналу.

Ведуча: Наталія Седлецька

Підписуйтесь на наш канал: https://goo.gl/POE6AY
Ми на Facebook: https://www.facebook.com/corruption.schemes Ми у Twitter: https://twitter.com/cxemu
Ми Вконтакте: http://www.vk.com/radiosvobodaua
Ми на Однокласниках: http://www.ok.ru/group/52030404493473 Ми на Google : http://gplus.to/RadioSvobodaOrg

 243  4

15,858 просмотров

26:4 НЕПРИСТУПНА ФОРТЕЦЯ МІНІСТРА ЗЛОЧЕВСЬКОГО | НІЧ ВИБОРІВ: ШТАБНЕ ЗАКУЛІССЯ ||«СХЕМИ» №16

НЕПРИСТУПНА ФОРТЕЦЯ МІНІСТРА ЗЛОЧЕВСЬКОГО | НІЧ ВИБОРІВ: ШТАБНЕ ЗАКУЛІССЯ ||«СХЕМИ» №16

НЕПРИСТУПНА ФОРТЕЦЯ МІНІСТРА ЗЛОЧЕВСЬКОГО

Журналісти передачі «Схеми» віднайшли цілу фортецю під Києвом, яку собі збудував колишній міністр екології та природних ресурсів в уряді Азарова – Микола Злочевський. Фортеця розмістилась на 4 гектарах заповітної землі з виходом до води. Місцеві мешканці скаржаться, що підпливати до берегів маєтку смертельно небезпечно – через колючий тин з підведеною електричною напругою та озброєну охорону. Журналіст Максим Савчук влаштував аерозйомку – щоб з повітря показати вражаючі володіння Миколи Злочевського.

НІЧ ВИБОРІВ: ШТАБНЕ ЗАКУЛІССЯ
Виборчі штаби політичних сил у день виборів – точки найвищого емоційного накалу українського політикуму. Особливо ближче до ночі, після оголошення попередніх результатів виборів. Журналісти «Схем» Сергій Андрушко та Олена Логінова півночі курсували між місцями дислокації політичних партій та зібрали найцікавіші кадри із закулісся виборчих штабів.

 50  3

9,483 просмотров

12:7 VIP-посадка || Сергій Андрушко | СХЕМИ

VIP-посадка || Сергій Андрушко | СХЕМИ

Зала офіційних делегацій аеропорту Бориспіль для чиновників коштом громадян – платників податків – цей дикунський привілей Верховна Рада скасувала після Майдану – як крок назустріч простому громадянину.

Та наш Сергій Андрушко виявив, що насправді чиновники і надалі літають через VIP-термінал за рахунок бюджетних коштів – можновладці і тут придумали, як обійти скасування прямого траншу з бюджету на це, вигадавши обхідну схему.

Невже чиновникам так нестерпно стояти в чергах зі своїми громадянами? Про це – у нашому соціальному експерименті.

Програма «СХЕМИ» – проект Радіо Свобода та UA:Першого каналу.

Ведуча: Наталія Седлецька

Підписуйтесь на наш канал: https://goo.gl/POE6AY
Ми на Facebook: https://www.facebook.com/corruption.schemes
Ми у Twitter: https://twitter.com/cxemu
Ми Вконтакте: http://www.vk.com/radiosvobodaua
Ми на Однокласниках: http://www.ok.ru/group/52030404493473

 281  12

45,896 просмотров

10:27 Яким і коли буде кінець війни на Сході, пророчили мольфари з усієї України

Яким і коли буде кінець війни на Сході, пророчили мольфари з усієї України

UA — Яким і коли буде кінець війни на Сході, пророчили мольфари з усієї України. Скільки триватиме війна на Сході? Коли, нарешті, буде мир? На ці питання відповідали ті, хто на відміну від політиків таки готові дати однозначні відповіді. Випуск ТСН.Тиждень за 12 жовтня 2014 року

RU — Каким и когда будет исход войны на Востоке, предсказывали мольфары со всей Украины. Сколько продлится война на Востоке? Когда, наконец, будет мир? На эти вопросы отвечали те, кто в отличие от политиков таки готовы дать однозначные ответы. Выпуск ТСН.Тиждень за 12 октября 2014 года

 10183  4419

3,699,548 просмотров

25:44 Як Марина Порошенко очолила Український культурний фонд || СХЕМИ №165

Як Марина Порошенко очолила Український культурний фонд || СХЕМИ №165

Дружина президента України Марина Порошенко стала головою Українського культурного фонду. Бюджетна установа, яку вона тепер очолює, зокрема, витрачатиме гроші платників податків на різні культурні проекти. Як фонд розподілятиме ці кошти? За якою процедурою дружина президента очолила бюджетну установу? Чи має Марина Порошенко відповідний фах? І хто ці люди у наглядовій раді фонду, які одностайно віддали за першу леді свої голоси?
Автор: Сергій Андрушко

#Схеми #РадіоСвобода #RadioSvoboda

Програма «Схеми: корупція в деталях» – проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

Головний редактор та ведуча: Наталія Седлецька

Підписуйтесь на наш канал: https://goo.gl/POE6AY Ми на Facebook: https://www.facebook.com/corruption.schemes Ми у Twitter: https://twitter.com/cxemu Ми Вконтакте: http://www.vk.com/radiosvobodaua Ми на Однокласниках: http://www.ok.ru/group/52030404493473

Ми на Google : https://plus.google.com/b/102797145668870464425/102797145668870464425/posts?gmbpt=true&hl=uk Ми в Telegram: https://telegram.me/cxemu

 735  41

37,699 просмотров

30:15 Корупція поштою | Хто ходить в гості до президента? ||«СХЕМИ» №48

Корупція поштою | Хто ходить в гості до президента? ||«СХЕМИ» №48

Олександр Чорновалов розкриє прізвища та схеми заробітку на «Укрпошті» – хто отримує зиск з роботи держмонополії? В Україні новий голова Служби безпеки – Василь Грицак. Кілька нових штрихів до портрету очільника СБУ додасть Максим Савчук. Анастасія Іванцова розповість, якою ціною з Будинку профспілок у Києві знесуть незаконну надбудову. А Сергій Андрушко покаже, хто з суддів ходить до Президента «за порадою»?

 76  2

8,146 просмотров

11:30 Ми можемо і на свята зібратися, нас ніхто не лімітує, - Стефанчук

Ми можемо і на свята зібратися, нас ніхто не лімітує, - Стефанчук

#ZIK
➤ Прямий ефір: https://youtu.be/UxIfSqjdrVU
➤ Підписатись на канал: https://goo.gl/BUQcMr

Загальне засідання підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів може відбутися у четвер або п’ятницю. Про це у спілкуванні із журналістами заявив майбутній народний депутат Руслан Стефанчук. "По-моєму, або завтра, або післязавтра. Тобто до свят ми маємо проголосувати ті питання, які вже пройшли", — сказав він.

Общее заседание подготовительной депутатской группы из числа новоизбранных народных депутатов может состояться в четверг или пятницу. Об этом в общении с журналистами заявил будущий народный депутат Руслан Стефанчук. "По-моему, или завтра, или послезавтра. То есть к праздникам мы должны проголосовать те вопросы, которые уже прошли", — сказал он.

Читайте больше здесь: https://zik.ua/news/2019/08/22/nastupne_zasidannya_pidgotovchoi_grupy_vidbudetsya_u_chetver_abo_pyatnytsyu__1632023

ZIK. Об’єднуємо країну

наш сайт: http://zik.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/telekanalZIK
Twitter: https://twitter.com/zik_ia
Іnstagram: https://instagram.com/zik_tv_channel/
Telegram: https://t.me/zik_ua

 123  7

9,845 просмотров

12:6 Столичний ЦУМ: за фасадом у Ахметова || Анастасія Іванцова («СХЕМИ»)

Столичний ЦУМ: за фасадом у Ахметова || Анастасія Іванцова («СХЕМИ»)

Столичний Центральний Універмаг – а простіше ЦУМ – єдина архітектурна пам’ятка на Хрещатику, яка пережила Другу Світову війну. У 2011 році будівлю викупив олігарх, колишній соратник Віктора Януковича Рінат Ахметов, його компанія «Еста Холдинг» розпочала масштабну реконструкцію, що триває й досі.
Та у журналістів програми «Схеми» виникли запитання щодо законності деяких нових конструкцій ЦУМу. Це не історія про велику корупцію – це історія про те, як через потурання з боку колишньої, а тепер влади Київ безповоротно змінюється. І часто – не в кращий бік.
Розслідування Анастасія Іванцової.

Програма «СХЕМИ» – проект Радіо Свобода та UA:Першого каналу.

Ведуча: Наталія Седлецька

Підписуйтесь на наш канал:
https://goo.gl/POE6AY

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Ми на Facebook: http://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org
Ми у Twitter: http://www.twitter.com/radiosvoboda
Ми Вконтакте: http://www.vk.com/radiosvobodaua
Ми на Однокласниках: http://www.ok.ru/group/52030404493473
Ми на Google : http://gplus.to/RadioSvobodaOrg

 325  78

75,017 просмотров

7:12 Родина депутата Столара платить податки країні-агресору || Олена Логінова (СХЕМИ)

Родина депутата Столара платить податки країні-агресору || Олена Логінова (СХЕМИ)

Матір впливового депутата Київради Вадима Столара — Яна Столар — сплачує податки до російської казни, бо має досить великий бізнес у Москві. Згідно з даними відкритого реєстру юридичних осіб Російської Федерації, Яна Столар має мажоритарну частку у російській туристичній фірмі «Скай Клуб». Вадим Столар дуже впливова фігура — він перший заступний голови бюджетної комісії Київради та буде балотуватись на місцевих вибора у столиці.

Програма «СХЕМИ» – проект Радіо Свобода на Першому.

Ведуча: Наталія Седлецька

 26  4

10,884 просмотров