Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Январь 30, 2016

Служба безпеки України розсекретила телефонні розмови терористів, що підтверджують їх розпач після знищення диверсантів з групи «Росичи». Факт ліквідації банди став повною несподіванкою та відчутнім ударом для російських військових кураторів і бойовиків з т.зв. «ЛНР».
У результаті успішної операції СБ України отримала важливу оперативну інформацію з телефонів та записних книжок диверсантів. Завдяки цьому вдалося знизити російську диверсійно-шпигунську активність в Україні.

 1992  299

326,813 просмотров

comments powered by Disqus
2:5 Перехоплення радіопереговорів: окупанти не розуміють української

Перехоплення радіопереговорів: окупанти не розуміють української

Спільнота розвідки на основі відкритих даних InformNapalm отримала у своє розпорядження записи радіоперехоплення російських військових.

Ці записи зробили взимку 2015 року на околицях Луганська. Записано сеанси зв’язку пересувного посту радіоелектронної розвідки (РЕР) і радіоелектронної боротьби (РЕБ). Пост входив до мережі розгорнутого на окупованих територіях України комплексу РЕР і РЕБ і пункту управління (ПУ) РЕР і РЕБ ЗС РФ. Під час сеансів радіозв’язку передавали інформацію про виявлені частоти, потужність передавачів, пеленги джерел радіовипромінювання, тип передачі даних. Запис переговорів проводили в ультракороткому діапазоні хвиль на частоті 410-430 МГц.

Українська мова — важливий фактор національної безпеки!

Джерело: https://informnapalm.org/ua/r-934um-pid-luganskom-radioperehoplennya/

 323  14

63,641 просмотров

3:30 СБУ перехопила чегову розмову терористів. Повна версія. (Увага! Ненормативна лексика!)

СБУ перехопила чегову розмову терористів. Повна версія. (Увага! Ненормативна лексика!)

СБ України отримала чергові докази причетності представників РФ до забезпечення та координації функціонування терористичних організацій т.зв."ЛНР" та "ДНР"

 534  156

236,193 просмотров

2:2 Телефоні розмови терористів, які підтверджують обстріли з житлових кварталів Донецька

Телефоні розмови терористів, які підтверджують обстріли з житлових кварталів Донецька

Служба безпеки України публікує телефонні розмови колишнього голови т.зв. народної ради «ДНР» Пургіна та депутата фейкової народної ради «ДНР» Дворядкіної, які підтверджують, що терористи ведуть обстріли підконтрольних українській владі територій з житлових кварталів Донецька.
Перехоплені розмови легалізовані слідством та будуть долучені до кримінальної справи про створення терористичної організації «ДНР».

 886  240

212,075 просмотров

19:13 Знищення російської ДРГ, що планувала теракти до Дня Незалежності України (Ворони)
12:14 Телефонні розмови Без'язикова щодо його співпраці з бойовиками,  підконтрольними спецслужбам РФ

Телефонні розмови Без'язикова щодо його співпраці з бойовиками, підконтрольними спецслужбам РФ

Служба безпеки України оприлюднює телефонні розмови, що підтверджують протиправну діяльність колишнього начальника розвідки — начальника розвідувального відділу штабу управління 8 Армійського корпусу сухопутних військ ЗСУ полковника Без'язикова Івана Миколайовича, спрямовану на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторконасті, обороноздатності та державній безпеці України.

 427  87

146,303 просмотров

2:42 СБУ перехопила розмову терориста зі своєю родичкою
11:11 «Ви є – сепаратист!» - мер Чернігова керівнику «Чернігівгаз ЗБУТ»

«Ви є – сепаратист!» - мер Чернігова керівнику «Чернігівгаз ЗБУТ»

Дії з припинення газопостачання мер Чернігова назвав сепаратистськими

 24  1

3,064 просмотров

6:38 ЗСУ знищують позицію НЗФ РФ ФУРУНКУЛ на Донбасі. Частина друга (заключна)

ЗСУ знищують позицію НЗФ РФ ФУРУНКУЛ на Донбасі. Частина друга (заключна)

#ООС #ЗСУ #ЗСУ #ВСУ #АРТИЛЕРІЯ #Донбас #ФУРУНКУЛ

 997  34

33,619 просмотров

3:22 Спецоперація зі знищення опорного пункту бойовиків

Спецоперація зі знищення опорного пункту бойовиків

22 травня у тилу сепаратистів бійці 7-го окремого батальйону ДУК ПС під час спецоперації взяли у полон 21-річного сепаратиста-бойовика мешканця Константинівки. Зі слів заступника комбата 7-го окремого батальйону ДУК ПС з позивним "Рем", Віктор Коробкин є командиром одного з підрозділів бойовиків "ДНР". У ході спецоперації було вбито 6-8 бойовиків, одного взяли у полон. Боєць Правого Сектору з позивним "Монах" був поранений.

 787  113

149,854 просмотров

5:31 СБУ викрила десятки людей, які зливали бойовикам інформацію

СБУ викрила десятки людей, які зливали бойовикам інформацію

UA — СБУ викрила десятки людей, які зливали бойовикам інформацію. Мережа агентів бойовиків місяцями системно зливала бойовикам інформацію про лінію нашої оборони в Торецьку. Одним влучним ударом контррозвідники змогли цю мережу накрити. Жоден зі зрадників не отримував грошей за свою брудну роботу. Випуск ТСН.Тиждень за 25 грудня 2016 року

RU — СБУ разоблачила десятки людей, которые сливали боевикам информацию. Сеть агентов боевиков месяцами системно сливала боевикам информацию о линии нашей обороны в Торецком. Одним точным ударом контрразведчики смогли эту сеть накрыть. Ни один из предателей не получал денег за свою грязную работу. Выпуск ТСН.Тиждень за 25 декабря 2016 года

 1  1

120,792 просмотров