Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Январь 30, 2016

Служба безпеки України розсекретила телефонні розмови терористів, що підтверджують їх розпач після знищення диверсантів з групи «Росичи». Факт ліквідації банди став повною несподіванкою та відчутнім ударом для російських військових кураторів і бойовиків з т.зв. «ЛНР».
У результаті успішної операції СБ України отримала важливу оперативну інформацію з телефонів та записних книжок диверсантів. Завдяки цьому вдалося знизити російську диверсійно-шпигунську активність в Україні.

 1970  294

319,129 просмотров

comments powered by Disqus
6:7 Як діти ватажків  Д ЛНР  замість казкової  Новоросії  живуть у Києві
3:23 У партизанському загоні "Тіні" заявили про знищення 600 російських військових і бойовиків

У партизанському загоні "Тіні" заявили про знищення 600 російських військових і бойовиків

Вони заявляють, що знищили близько шестисот російських найманців та офіцерів. А тепер полюють на Захарченка, Гіві та Мотороллу. Дізнатися, що-небудь про те, скільки насправді партизанів на Донбасі, хто вони, та як діють складно. Адже їхня назва повністю себе оправдує. Навіть командир Олександр Гладкий, який нібито не криється, все ж справжнього свого імені не каже.

 29  5

4,754 просмотров

3:30 СБУ перехопила чегову розмову терористів. Повна версія. (Увага! Ненормативна лексика!)

СБУ перехопила чегову розмову терористів. Повна версія. (Увага! Ненормативна лексика!)

СБ України отримала чергові докази причетності представників РФ до забезпечення та координації функціонування терористичних організацій т.зв."ЛНР" та "ДНР"

 512  151

228,382 просмотров

19:13 Знищення російської ДРГ, що планувала теракти до Дня Незалежності України (Ворони)
3:22 Спецоперація зі знищення опорного пункту бойовиків

Спецоперація зі знищення опорного пункту бойовиків

22 травня у тилу сепаратистів бійці 7-го окремого батальйону ДУК ПС під час спецоперації взяли у полон 21-річного сепаратиста-бойовика мешканця Константинівки. Зі слів заступника комбата 7-го окремого батальйону ДУК ПС з позивним "Рем", Віктор Коробкин є командиром одного з підрозділів бойовиків "ДНР". У ході спецоперації було вбито 6-8 бойовиків, одного взяли у полон. Боєць Правого Сектору з позивним "Монах" був поранений.

 342  67

58,775 просмотров

14:38 Обращение Че Геваре к народу Украины! 12 06 14

Обращение Че Геваре к народу Украины! 12 06 14

Обращение Че Геваре к народу Украины! 12.06.14

#SaveDonbassPeople #NoKievNazi #SaveDonbassPeopleFromUkrArmy #savesoutheast
#CrimesUkrainianArmy #stopwar #obama #StopObamaTerror #ukraine #Antimaidan #russianspring
#антимайдан #antimaidan #майдан #хунта #украина #руина #новороссия #днр #лнр #донбасс #донецк #луганск #славянск
#война #ато #русскаявесна #киев #мариуполь

 57  55

4,039 просмотров

1:2 Мешканець Донеччини розчарувався в ідеях «російської весни» та скористався Програмою СБУ

Мешканець Донеччини розчарувався в ідеях «російської весни» та скористався Програмою СБУ

Співробітники Служби безпеки України в рамках Програми «На тебе чекають вдома» переконали добровільно скласти зброю та повернутися до нормального життя колишнього учасника НЗФ т.зв. «ДНР».
Мешканець Донецької області у 2014 році вступив до лав НЗФ т.зв.«ДНР», де облаштовував укріплення, займався господарською діяльністю, чергував на блокпості, перевіряв документи та автомобілі громадян.
Побачивши безлад та беззаконня, які чинили ватажки т.зв. «ДНР», чоловік розчарувався в ідеях «російської весни». Побоюючись кримінального переслідування, він не одразу вирішив скористатися Програмою СБУ «На тебе чекають вдома».
Наразі чоловік повернувся в Україну та сподівається на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності.

 17  9

1,389 просмотров

2:44 Переговоры террористов Русичь с кураторами из ГРУ ФСБ после их уничтожения

Переговоры террористов Русичь с кураторами из ГРУ ФСБ после их уничтожения

"Один выжил, все мертвые или без сознания, п#здец, бл#", — террористы и российские кураторы были в шоке после уничтожения диверсантов из группы "Росичи".
Служба безопасности Украины рассекретила телефонные разговоры террористов, подтверждающие их отчаяние после уничтожения диверсантов из группы «Росичи». Факт ликвидации банды стал полной неожиданностью и ощутимый удар для российских военных кураторов и боевиков с т.н. «ЛНР».
В результате успешной операции СБ Украины получила важную оперативную информацию с телефонов и записных книжек диверсантов. Благодаря этому удалось снизить российскую диверсионно-шпионскую активность в Украине.

 6  1

1,982 просмотров

4:38 Колядка  "Старий рік минає"

Колядка "Старий рік минає"

Колядка "Старий рік минає"Ірина Лончина, Оксана Романюк, ВасильМельникович, Розточани, Батяри...Виробництво " AS-STUDIO"режисер Андрій Снімщиков 2006 рік.

 3359  206

1,688,124 просмотров

0:57 СБУ показала фільм про знищення небезпечних диверсантів

СБУ показала фільм про знищення небезпечних диверсантів

UA — СБУ показала фільм про знищення небезпечних диверсантів. Диверсанти планували серію терактів на День Незалежності у різних частинах України. Група зайшла безпосередньо з Російської Федерації, у її складі були головно російські неонацисти з формування "Русичі" та кадрові військові. Випуск ТСН.Ранок за 28 січня 2016 року

RU — СБУ показала фильм об уничтожении опасных диверсантов. Диверсанты планировали серию терактов на День Независимости в разных частях Украины. Группа зашла непосредственно из Российской Федерации, в ее составе были в основном русские неонацисты по формированию "Русичи" и кадровые военные. Выпуск ТСН.Ранок за 28 января 2016 года

 55  10

6,608 просмотров