Марія Яремчук — Ти в мені є

Марія Яремчук — Ти в мені є

Апрель 6, 2017

Марія Яремчук — Ти в мені є
ITunes — https://goo.gl/AMEPnz

Алан Бадоєв розкрив силу жіночої енергії в новому кліпі Марії Яремчук

Українська співачка Марія Яремчук розпочала новий етап своєї музичної кар’єри. Буквально вчора артистка презентувала магічний трек «Ти в мені є», здивувавши незвичним для неї звучанням, а вже сьогодні потішила прем’єрою другої спільної відеороботи з відомим режисером Аланом Бадоєвим.
— Для мене ця робота з Марією стала справжнім відкриттям нового Артиста. Усе в кліпі створено навколо її харизми, унікальної пластики і дійсно хорошої пісні. На мій погляд, так повинна звучати нова популярна українська музика, — прокоментував режисер.

Сюжет, що розгортається в кліпі, нагадує сакральний ритуал, який гармонійно поєднується зі страсною та сильною натурою виконавиці. Марія постає в образі дівчини, що народжується із землі. Потім її запліднює вода. Наприкінці відео героїня народжує дельфіна.
Зйомки відбувалися на унікальному пляжі індонезійського острова Балі і сама природа дарувала творчій команді чудові знахідки: чорний пісок, тропічні пейзажі, незабутні світанки. Протягом двох знімальних днів Марія «не економила» себе і свої емоції. За задумом режисера співачка танцювала на піску, який просідав під ногами, занурювалася у багнюку, боролася з хвилями.
— Інколи доводилося працювати з останніх сил, тому що вода забирала багато енергії. Але мені було приємно принести себе в жертву улюбленій справі. Головне те, що вийшло у кадрі. Пісня «Ти в мені є» прожита від А до Я. І завдяки тому, що ми зустрілися з Аланом, вона абсолютно чесно візуалізована, — поділилася враженнями Марія.
Над створенням fashion-історії працювала «dream teem» українського шоу-бізнесу: оператор-постановник Володимир Шкляревський, візажист Наталя Стрільчук, hair-стиліст Сергій Троско. Свій стиль співачка довірила LUVI.

Сюжет, придуманий Бадоєвим, дуже чітко ілюструє зміст пісні «Ти в мені є». Автором треку став талановитий музикант Михайло Клименко, з яким Марія написала не одну спільну композицію. Саунд-продюсером виступив фронтмен гурту The Maneken Євген Філатов, відомий співпрацею з Onuka, Джамалою, Іваном Дорном та іншими артистами. Україномовна композиція успішно стартувала і протягом двох годин після прем’єри впевнено увірвалася на першу позицію в iTunes. Сингл увійде до майбутнього альбому співачки. На даний час Маша працює над створенням музичного матеріалу і планує потішити прихильників дебютним диском.

ВК — https://vk.com/mary_yaremchuk_official_group
FB — https://www.facebook.com/mariyayaremchukofficial
Instagram — https://www.instagram.com/m_yaremchuk/
Сайт — http://mariyayaremchuk.org/

Режиссер: Алан Бадоев
Ассистент режиссера: Александр Диколь
Продюсер: Юлия Верткова-Пилунская, Наталья Клыпа
Оператор-постановщик: Владимир Шкляревский
Ассистент оператора: Евгений Бублей
Мейкап: Наталья Стрильчук
Художник по волосам: Сергей Троско
Стиль: LUVI
Художник постановщик: Алена Гаджилова
Монтаж: Trent Pazl
Постпродакшн: Headshotstudio

booking:
‎ 380985086050
booking@secretservice.com.ua

Management & Promotion:
Secret Service EA
https://www.facebook.com/SecretServiceAgency
_________________________________________________________________

Алан Бадоев раскрыл силу женской энергии в новом клипе Марии Яремчук

Украинская певица Мария Яремчук начала новый этап своей музыкальной карьеры. Буквально вчера артистка презентовала магический трек «Ти в мені є», удивив необычным для нее звучанием, а уже сегодня порадовала премьерой второй совместной видеоработы с известным режиссером Аланом Бадоевым.
— Для меня эта работа с Марией стала настоящим открытием нового Артиста. Все в клипе создано вокруг ее харизмы, уникальной пластики и по-настоящему хорошей песни. На мой взгляд, так должна звучать новая популярная украинская музыка, — прокомментировал режиссер.
Сюжет, разворачивающийся в клипе, напоминает сакральный ритуал, гармонично сочетающийся со страстной и сильной натурой исполнительницы. Мария предстает в образе девушки, рождающейся из земли. Затем ее оплодотворяет вода. В конце видео героиня рождает дельфина.

Над созданием fashion-истории работала «dream teem» украинского шоу-бизнеса: оператор-постановщик Владимир Шкляревский, визажист Наталья Стрильчук, hair-стилист Сергей Троско. Свой стиль певица доверила LUVI.
Сюжет, придуманный Бадоевым, очень точно иллюстрирует смысл песни «Ти в мені є». Автором трека стал талантливый музыкант Михаил Клименко, с которым Мария написала не одну совместную композицию. Саунд-продюсером выступил фронтмен группы The Maneken Евгений Филатов, известный сотрудничеством с Onuka. Джамалой, Иваном Дорном и другими артистами. Украиноязычная композиция успешно стартовала и в течение двух часов после премьеры уверенно ворвалась на первую позицию в iTunes. Сингл войдет в будущий альбом певицы. В настоящее время Маша работает над созданием музыкального материала и планирует порадовать поклонников дебютной пластинкой.

 16263  2198

2,598,506 просмотров

comments powered by Disqus
3:13 Alyosha - Калина (official video 2017) 4К

Alyosha - Калина (official video 2017) 4К

На зйомках кліпу "Калина" сонце було на нашому боці! Сяяло все і всі, особливо посмішки нашого надзвичайного балету)

Як же приємно працювати у команді профессіоналів і, що не менш важливо, у команді чуттєвих та чутливих творців (Олександр та Катерина Філатович з командою, Ольга Іпатова, Марина Борщевська, Ольга Риженко і мій продюсер Вадим Лисиця), величезне Дякую вам! Також дякую A TAN MAN by Andre Tan за допомогу.

Насолоджуйтесь наші дорогі глядачі!
З безмежною любов'ю в серці, ваша Alyosha

Купити пісню на iTunes
https://itunes.apple.com/ru/album/калина/id1223439527?i=1223439528

Приєднуйтесь до моїх спільнот у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/AlyoshaOfficial/?fref=ts
https://www.instagram.com/alyoshasinger/?hl=uk
(с)2017Alyosha

 19434  2087

4,056,252 просмотров

3:38 Ivan NAVI ft. Марія Яремчук — Хімія [ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ]

Ivan NAVI ft. Марія Яремчук — Хімія [ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ]

iTunes: https://goo.gl/yvnQsP
Promotion: Secret Service EA http://secretservice.com.ua/

Google Play Music: https://goo.gl/yF7vpi

Ivan NAVI — Хімія /ft. Марія Яремчук [Official Music Video]

Ivan NAVI представив кліп "Хімія": 37 годин знімань нон-стоп, синці, кров і бій за любов Марії Яремчук

У новому кліпі артист поєднав дві свої пристрасті — бокс і музику

Ivan NAVI дотримується свого творчого курсу і продовжує наповнювати музичний простір українською танцювальною музикою. На цей раз артист презентував кліп на пісню "Хімія", в якому реалізував давню мрію — повернувся на ринг, адже в юності професійно займався боксом. Головною героїнею нової відеороботи стала українська співачка Марія Яремчук, яка також взяла участь і в записі треку. Свій фрагмент в пісні артистка начитала в стилі реп.

"Марія додала пісні "Хімія" особливого шарму. Дуже круто, що ми опинились на одній музичній хвилі і зробили цей feat! З нею було надзвичайно легко і приємно долати весь знімальний марафон кліпу. Зйомки тривали довго, і за весь знімальний процес у нас було не більше однієї години на відпочинок. Навіть попри те, що на ринг виходив я, для мене справжнім бійцем тих двох днів була Марія, — захоплено розповів про зйомки Ivan NAVI. — За сценарієм вона брала участь практично у всіх знімальних сценах, а коли мала вільні декілька хвилин — поверталась на майданчик і просто підтримувала зі сторони. Це додавало сил на рингу. За дівчат мені битися не вперше, тому вийшло все максимально по-справжньому."

У центрі сюжету відеороботи — класичний любовний трикутник. Двоє друзів-боксерів закохані в одну дівчину — героїню Марії Яремчук, і щоб її завоювати, вони сходяться в бою на рингу. Ivan NAVI так вжився в роль, що після знімань боксерського поєдинку — обличчя і тіло співака було покрито справжніми синцями і кров'ю.

"Іван – надзвичайно позитивний хлопець і талановитий виконавець, який сьогодні демонструє динамічний музичний розвиток. Саме тому я погодилася на feat з ним. Почувши пісню вперше, відчула себе старшокласницею, і, власне, її і зіграла в кліпі. На знімальному майданчику ми постійно жартували і сміялися, що навіть не помітили як промайнули дві доби", — поділилася враженнями від співпраці з Ivan NAVI Марія Яремчук.

Спеціально для кліпу "Хімія" режисери Діма Маніфест і Дмитро Шмурак з Manifest Production побудували 8 локацій на двох платформах на території кіностудії ім.О.Довженка. Поки знімали на одній — іншу готували до нових сцен. Іван протягом 2 місяців готувався до зйомок в спарингах з професійними боксерами, а також спеціально для кліпу схуд на 7 кілограмів. Зйомки відеороботи тривали 37 годин нон-стоп.
_________________________________________________________________
зйомки: Manifest Production
режисери: Діма Маніфест, Дмитро Шмурак.
оператор-постановник: Діма Маніфест
стилісти: Олена Логвин, Дана Себесевич
художники-постановники: Studio 311
продюсер: Григорій Шевченко
постпродакшн: Василь Гончаров
гафер: Тимофій Геращенко

пісня #Хімія
слова — І. Богданова, А.Мілевська, О.Кутиніна
музика та продакшн: Ost & Meyer Production (М. Богданов, В. Поротков)

_________________________________________________________________
лейбл: MOVAMusic
концертні замовлення: 380985086050; PR: o.voytsovych@gmail.com
booking@secretservice.com.ua | Secret Service EA
_________________________________________________________________
Популярні відеороботи #IvanNAVI
Такі Молоді: https://www.youtube.com/watch?v=WohluC_UNzg
Закохуюсь: https://www.youtube.com/watch?v=l9EUg690R6w
_________________________________________________________________
Офіційні сторінки Ivan NAVI в мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/ivanofficialnavi
VK: https://vk.com/ivannavi
Instagram: https://www.instagram.com/ivan_naviofficial/

 5826  1636

561,443 просмотров

4:8 Ivan NAVI - Такі Молоді /Official Music Video/

Ivan NAVI - Такі Молоді /Official Music Video/

Нове ім'я української танцювальної музики —
Ivan NAVI з прем'єрою дебютного відео «Такі молоді»

режисер: Володимир Шурубура
оператор: Артем Винник
Текст: Кутиніна Ольга.
Музика: Кутиніна Ольга, Лісненко Богдан, Багнюк Володимир.
Музичний продюсер: Андрій Бакун.
(с) MOVAmusic

booking/організація концертів:
Валентин — 380985086050
booking@secretservice.com.ua

Дебютний трек від ‪#IvanNavi — Такі Молоді можна офіційно придбати в on-line крамницях:
Це один з найкращих способів підтримати українську музику!

iTunes — https://goo.gl/r6iaRL
Google play — https://goo.gl/XYlYp0
Яндекс.Музыка — https://goo.gl/9sS0IJ
Shazam — http://goo.gl/obG1xy

Офіційні сторінки Navi в мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/ivanofficialnavi/
VK: https://vk.com/ivanofficialnavi
Instagram: https://www.instagram.com/ivan_naviofficial

Відкривати нові імена – це так хвилююче! Він творить якісну європейську музику в стилях house, deep house та tropical house ще й з українськими текстами. Молодий, вільний, творчий Ivan NAVI, який не пливе за течією, а змушує її рухатись під його ритми.

«Такі молоді» — це перша ластівка і перший повноцінний реліз Ivan NAVI. На даний момент він включає 5 версій треку для різних платформ, а також новий відеокліп, знятий у найатмосферніших столицях Європи. Відео «Такі молоді» — наче слайдшоу із подорожі, в якій нема кордонів та віз. Ти просто рухаєшся в ритмі музики по улюблених місцях світу – йдеш за мрією, яка чекає попереду, а щось залишаєш позаду. Цей маніфест близький кожній молодій людині, яка поспішає насолоджуватись життям тут і зараз. Якщо любите подорожі і танцювальну музику – вмикайте гучніше!

Режисером кліпу став Володимир Шурубура, який впіймав найкращі моменти з тижневого марафону зйомок: і Париж у 5тій ранку навпроти Ейфелевої вежі, і атракціони ввечері, і особливий Амстердам. А перші та фінальні кадри – команда взагалі знімала на улюбленій віллі зірок Голлівуду у Ніцці. Картинка відео настільки яскрава, що мимоволі згадуєш всі свої подорожі та хочеш ще!

«В кліпі є кадри, де я стрибаю в море, підіймаюсь у небо, мокну під дощем і багато цілуюсь з дівчатами, – згадує гарячі моменти зйомок Іvan NAVI.- Як думаєте, що запам’яталось найбільше?))) Та без жартів я радію, що можу робити ту музику, якою живу, можу створювати хвилі в українській танцювальній музиці. У мене великі плани і багато цікавого матеріалу».
Та це ще не все, в артиста практично готовий EP, презентація якого планується вже восени. А другий сингл з нього «Ти любиш музику» зараз займає лідируючі позиції в проекті «Хіт-конвеєр» від телеканалу М2 та отримав заслужене визнання від музичних експертів. Отже, скоро ми почуємо і його офіційний реліз.

 9129  426

965,971 просмотров

3:48 DJ Sava feat. Irina Rimes - I Loved You (Official Video)

DJ Sava feat. Irina Rimes - I Loved You (Official Video)

DJ Sava feat. Irina Rimes — I Loved You by Cat Music | Quantum Music
Subscribe to Romania's #1 ♫Music Channel: http://bit.ly/Subscribe2CatMusic

Muzica: Irina Rimes, Lu-K Beats
Text: Irina Rimes
Intrumental: Florin Buzea, Alex Cotoi, Constantin Sava
Producator executiv: DJ Sava
Mix & Master: Serj Musteata
Booking: djsava@catmusic.ro | 0744.831.410 | Madalina Simionescu

Cat Music is the main player in the Romanian music industry, representing some of the most influential and successful artists from Romania, for the past 20 years. Cat Music's portfolio includes phenomenal bands and artists, who wrote and keep on writing the music history in Romania.

Cat Music Online:
http://fb.com/CatMusicRomania
http://www.youtube.com/catmusicoffice
http://www.twitter.com/catmusicromania
http://www.catmusic.ro

 94208  2536

16,323,818 просмотров

3:34 Kishe - До весни

Kishe - До весни

Manifest production
Режиссер: Дима Манифест, Дмитрий Шмурак.
Оператор-постановщик: Дима Манифест.
Стилист: Дима Дихтярь.
Худонжик-постановщик: Данил Дубровский.
Монтаж и цветок- Дима Манифест, Дмитрий Шмурак.
Пост продакшен: Рома FX
Продюсер : Kishe
Автор музыки : Matchless
Слова : Андрей Осадчук/ Kishe

Подписывайся на лучшие клипы #StarPro :
Youtube http://bit.ly/joinstarpro
Telegram https://telegram.me/starprotv
ВКонтакте http://vk.com/starpro
Одноклассники http://www.odnoklassniki.ru/starpro
Facebook http://facebook.com/StarProTV
Google http://google.com/ starpro
Instagram http://instagram.com/starpro
Twitter https://twitter.com/starprotv

 2819  71

242,292 просмотров

3:32 Lama feat. Тоня Матвієнко - Мій Милий

Lama feat. Тоня Матвієнко - Мій Милий

Слова і музика Наталя Дзеньків
Продюсер Віталій Телезин
Режисер і оператор Дмитро Перетрутов
Стиль Стася Монастирська
©&℗ Violet Music 2015
http://www.lama.com.ua
http://www.antoninamatvienko.com

 9738  251

1,783,393 просмотров

3:11 Марія Яремчук  - Ти в мені є (Фінал конкурсу "Міс Україна 2017")

Марія Яремчук - Ти в мені є (Фінал конкурсу "Міс Україна 2017")

Виступ Марії Яремчук на фіналі конкурсу "Міс Україна 2017" з піснею "Ти в мені є"

 190  48

35,569 просмотров

4:54 Ірина Федишин - Ти тільки мій [3.11 - Луцьк / 4.11 Бердичів  / 9.11-м.КИЇВ ]

Ірина Федишин - Ти тільки мій [3.11 - Луцьк / 4.11 Бердичів / 9.11-м.КИЇВ ]

🇺🇦9 листопада — Київ ( Жовтневий палац)
http://parter.ua/ua/event/kontserty/pop_i_estrada/10113.html
https://kiev.karabas.com/irina-fedishin/order/
3.11 Луцьк
4.11 Бердичів
6.11 Ужгород
9.11 Київ
11.11 Фастів
12.11 Житомир
13.11 Чернігів
14.11 Прилуки
15.11 Ровни
16.11 Суми
18.11 Дніпропетровська обл.
19.11 Умань
20.11 Харків
21.11 Дніпро
#ІРИНАФЕДИШИН
квитки тут https://gastroli.ua/tickets/iryna-fedyshyn-lviv/buy


Довідки 0673533903
Організація концертів І.Федишин 38 067 35 33 903
Режисер та оператор — Володимир Шурубура
сл.та муз. Ірини Федишин
Аранжування, зведення і мастеринг — Андрій Бакун
Стиль, мейк та зачіска — Марія Шурубура
Монтаж та колір — Володимир Шурубура
Фокус та механік камери — Роман Плахотнік
Оператор аерозйомки — Олександр Кулик
Технічне забезпечення — Zodiac Rentals

Київстар – абоненти можуть встановити мелодію замість гудка, відправивши SMS з Кодом 103013 на номер 465

Муз.клуб — http://musiclub.com.ua/?utm_source=rbt&utm_medium=collapsed&utm_campaign=header#/artist/10428/new

Vodafone – абоненти можуть встановити мелодію замість гудка, відправивши SMS з Кодом 00142482 на номер 700

Lifecell – абоненти можуть встановити мелодію замість гудка, відправивши SMS з Кодом 037615 на номер 5050

iTunes — https://itunes.apple.com/ua/album/ти-тільки-мій-single/id1249433598?l=uk
Google play — https://play.google.com/store/music/album/Ірина_Федишин_Ти_тільки_мій?id=Bj6ehy2ix5ecn6h5szy7a55kwva
Deezer — http://www.deezer.com/album/43267151
Amazon — https://www.amazon.com/Ти-тільки-мій-Ірина-Федишин/dp/B072NDHV46/ref=sr_1_1?s=dmusic&ie=UTF8&qid=1497890921&sr=1-1-mp3-albums-bar-strip-0&keywords=Ти тільки мій
Shazam — https://www.shazam.com/ru/track/360526145/ти-тільки-мій
ZvooQ — https://zvooq.com/release/5399888/

♥ ♥ Дякую за Like і за Підписку на мій канал ♥ ♥ — \
@http://www.youtube.com/user/irynafedyshyn
@https://www.instagram.com/irynafedyshyn/
@https://www.facebook.com/ifedyshyn/
@https://www.facebook.com/iryna.fedyshyn.7
@https://vk.com/lrynafedyshynЗакачати музику можна тут:
@ iTunes https://itunes.apple.com/us/artist/iryna-fedyshyn/id834023683
@ Google Play https://play.google.com/store/search?q=Iryna Fedyshyn&c=music
@ cdbaby http://www.cdbaby.com/Artist/IrynaFedyshyn


booking:
‎ 380673533903
info@irynafedyshyn.com

 5728  640

1,567,683 просмотров

3:51 Марiя Яремчук - До тебе

Марiя Яремчук - До тебе

Мария Яремчук — До тебе

Текст песни Марии Яремчук — До тебе

0:09 До тебе, до твоїх обійм.
Бігтиму, суцільні минатиму.
Стати би кимось, відверто твоїм.
Твоїм, до клітинок я тобі.

0:36 На тобі о-о-о, я люблю.

0:48 Нащо так? Болиш.
Я ж твоєю стати на мить хотіла лиш.
На, на-на-на-на-на-на.
Ти, як осінь не минай.

1:26 До тебе, до твоїх очей.
Летітиму, про все забуватиму.
Бути б з тобою, мільйони ночей.
І дні, я тихо тобі співатиму.
Як люблю

1:59 Нащо так? Болиш.
Я ж твоєю стати на мить хотіла лиш.
На, на-на-на-на-на-на.
Ти, як осінь не минай.

2:26 На-на-на-на-на-на
На-на-на-на-на-на
На-на-на-на-на-на

3:06 Нащо так? Болиш.
Я ж твоєю стати на мить хотіла лиш.
На, на-на-на-на-на-на.
Ти, як осінь не минай.

3:34 На-на-на-на-на-на
Ти, як осінь не минай

Подписывайтесь на наш официальный канал: http://www.youtube.com/channel/UCWJP4...
Официальный сайт: http://mariyayaremchuk.org/
Подписывайтесь на нашу группу ВК: https://vk.com/mary_yaremchuk_officia...

 166  3

8,931 просмотров

3:42 Юлия Думанская - Закохана

Юлия Думанская - Закохана

Подпишись на новые видео — http://bit.ly/nhFOTS

http://www.moon.ua
http://www.facebook.com/moonua
http://www.myspace.com/moonrec
http://twitter.com/moonrec

Муз.: А.Потапенко, сл.: А.Потапенко.
Реж.: Л.Колосовский.
(c) & (p) 2017 Moon Records

 8912  693

2,561,627 просмотров