Гузь підняв питання не розмитнених авто у Верховній Раді

Гузь підняв питання не розмитнених авто у Верховній Раді

Май 30, 2017

Під час приїзду до Луцька гарант України Петро Порошенко пригрозив розібратись з власниками нерозмитнених авто і припинити ввезення автомобілів з іноземними номерами.

 30  17

12,463 просмотров

comments powered by Disqus
4:13 Петро Порошенко та Володимир Гройсман на Волині. Протилежний Погляд LIVE

Петро Порошенко та Володимир Гройсман на Волині. Протилежний Погляд LIVE

Останній раз Петро Порошенко був на Волині в рамках передвиборчої кампанії у 2014 році. Тоді волиняни віддали за нинішнього гаранта 52, 41% своїх голосів.
Свій перший візит до Волинської області в якості очільника країни, який відбувся 26 травня 2017 року, Порошенко присвятив переважно питанням пов’язаним з підготовкою до безвізового режиму з країнами Євросоюзу. Зокрема, він відвідав митний пункт пропуску “Ягодин”, де поспілкувався з людьми та самими митниками.
Проте, вже через тиждень його замінив Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, який приїхав на Волинь перевірити стан митного експерименту, згідно якого, половина коштів від перевиконання митницею індикативних показників направляється на ремонт та відновлення доріг області.
Отож, дві перші особи української влади упродовж двох тижнів відвідали Волинь. Чи справді це просто перевірка якості доріг та готовності регіону до безвізу? Чи все ж підготовка до президентських виборів, як про це говорять скептики?

 6  45

11,595 просмотров

2:15 Розмитнення авто за новим законом 3251

Розмитнення авто за новим законом 3251

DOBROKAR представляє: Інструкція з використання закону 3251.
Купуючи машину у нас Ви можете зекономити від 2-х до 5 тисяч доларів на середньому авто порівняно з аналогічним в Україні.

 64  17

19,450 просмотров

4:41 Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі

Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі

UA — Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі. Журналістка ТСН легально привезла авто із Європи до України. Вартість машини зросла з 4000 євро в Італії до 7200 євро в Україні. Тут вже понад мільйон автомобілів, ввезених через діру в митному законодавстві. "Сірі схеми" дають змогу не платити за розмитнення й придбати вживану іномарку в кілька разів дешевше, ніж на внутрішньому ринку. Випуск ТСН.19:30 за 26 червня 2017 року

RU — Эксперимент ТСН: после растаможки зарубежного авто в Украине его стоимость выросла почти вдвое. Журналистка ТСН легально привезла авто из Европы в Украину. Стоимость машины возросла с 4000 евро в Италии до 7200 евро в Украине. Здесь уже более миллиона автомобилей, ввозимых через дыру в таможенном законодательстве. "Серые схемы" позволяют не платить за растаможку и приобрести подержанную иномарку в несколько раз дешевле, чем на внутреннем рынке. Выпуск ТСН.19:30 за 26 июня 2017 года

 1  1

37,229 просмотров

2:22 Сталося найгірше!!! Ввели ЩОДЕННУ таксу на авто з євро номерами, доведеться влаштовуватися на ще одн

Сталося найгірше!!! Ввели ЩОДЕННУ таксу на авто з євро номерами, доведеться влаштовуватися на ще одн

Новости, актуальние новости, гороскоп, погода, новини, видео. лайфхак, цікаво, информация, блог, влог, youtubevideo, videoblog, backstage, fslc, followshoutoutlikecomment, follow, shoutout, like, comment, followback, shoutoutback, likeback, commentback, photooftheday, teamfslcback, follows,

 6  2

3,339 просмотров

3:16 Авто з іноземною реєстрацією: що чекає на власників?

Авто з іноземною реєстрацією: що чекає на власників?

Вони блокували в'їзди до Києва та перекривали пункти пропуску на кордонах. Майже рік обурені власники автівок з іноземними номерами виступали проти дій влади. За їхніми словами, законотворці штучно роблять усе, аби їздити на машинах з іноземною пропискою стало неможливо.

 7  0

4,262 просмотров

3:11 Законопроект про легалізацію нерозмитнених авто відхилено

Законопроект про легалізацію нерозмитнених авто відхилено

Автомобілям з іноземною реєстрацією в Україні — зась. Профільний комітет поставив хрест на законопроекті 5567. Що чекає на власників нерозмитнених машин далі?"

 42  33

11,426 просмотров

7:17 Питання нерозмитненого транспорту // Час. Підсумки тижня - 28.05.2017

Питання нерозмитненого транспорту // Час. Підсумки тижня - 28.05.2017

Можна скільки завгодно нарікати на суддів, що вважають себе сами хитрими, але... Хіба інші не дозволяють собі займатися крутійством, якщо це в обхід закону, але вигідно для кишені? Дивіться — вітчизняний автопром, собі пільги вимагав, але конкурентним так і не став. Автобізнес із сірими схемами. Автовласники, що обманюють країну напівлегальними схемами використання нерозмитнених авто. Різноманітні митники, прикордонники і правоохоронці, політики і чиновники що брали участь в лоббіюванні конкретних вітчизняних автовиробників, кришуванні схем завезення машин, розмитнення і так далі... Хто усі ці люди? Це українці, котрі навчилися вимагати, але не вміють просто бути чесними. Як наслідок проблеми не вирішуються а йдуть по колу. І цього тижня на нове коло пішла проблема нерозмитнених європейських легковиків.

 6  23

3,092 просмотров

7:9 Водитель на евро номерах и полиция Одесской области

Водитель на евро номерах и полиция Одесской области

Был остановлен за совершение обгона через две сплошные, что было дальше смотрите...
___________________________________________________
По вопросам пригона автомобилей из Болгарии:

Сайт компании http://avtopassag.com
Сообщество вконтакте http://vk.com/AVTOizEC
Почта avtopassag@i.ua

Мобильный номер (он же viber) 38096 831 01 01

 934  217

116,265 просмотров

3:22 Їздити на нерозмитнених автівках в Україні скоро можна буде: і довше, і дешевше

Їздити на нерозмитнених автівках в Україні скоро можна буде: і довше, і дешевше

Після кількох гучних акцій протесту на кордоні — усі зацікавлені сторони: і фіскали, і депутати, і пересічні водії — наблизилися, схоже — до компромісного рішення. Платиш гроші і цілий рік не озираєшься по сторонах

 643  78

241,250 просмотров

3:26 Правительство будет разбираться с владельцами нерастаможенных авто