Гузь підняв питання не розмитнених авто у Верховній Раді

Гузь підняв питання не розмитнених авто у Верховній Раді

Май 30, 2017

Під час приїзду до Луцька гарант України Петро Порошенко пригрозив розібратись з власниками нерозмитнених авто і припинити ввезення автомобілів з іноземними номерами.

 89  53

43,144 просмотров

comments powered by Disqus
1:59 Ляшко: Мито на авто не може бути більшим, ніж його вартість

Ляшко: Мито на авто не може бути більшим, ніж його вартість

Знизити ввізне мито на імпортні автівки вимагає фракція Радикальної партії. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко у кулуарах парламенту. Політик переконаний, що це єдиний шлях вирішення проблеми.
«Розмитнення машини не може коштувати дорожче за саму машину. Це не правильно, адже люди купують авто, щоб заробити якусь копійку і годувати власну родину. Держава повинна створювати всі умови для того, щоб українці могли заробляти, а не навпаки – обмежувати їхні можливості», — наголосив Ляшко.
Водночас народний депутат розкритикував методи досягнення своїх вимог протестувальниками.
«Будь-яка дестабілізація всередині країни грає на руку ворогу. Тому блокування доріг чи прориви кордонів – це антидержавні дії. Вимагаю від влади виконати вимоги людей і не змушувати їх протестувати», — підкреслив Ляшко.

 237  23

21,895 просмотров

2:49 Стало Відомо за Скільки Можна Буде Розмитнити Автомобіль На Єврономерах

Стало Відомо за Скільки Можна Буде Розмитнити Автомобіль На Єврономерах

За перехід на українські номери власникам вже ввезених до України легкових авто з іноземною реєстрацією доведеться заплатити від 1 до 1, 4 тис. євро, передає Корупція.Інфо

КОРУПЦІЯ.ІНФО в соцмережах:

Facebook — https://www.facebook.com/korupciya/

Twitter — https://twitter.com/korupciainfo

 457  96

99,049 просмотров

2:15 Розмитнення авто за новим законом 3251

Розмитнення авто за новим законом 3251

DOBROKAR представляє: Інструкція з використання закону 3251.
Купуючи машину у нас Ви можете зекономити від 2-х до 5 тисяч доларів на середньому авто порівняно з аналогічним в Україні.

 136  33

47,482 просмотров

4:13 Петро Порошенко та Володимир Гройсман на Волині. Протилежний Погляд LIVE

Петро Порошенко та Володимир Гройсман на Волині. Протилежний Погляд LIVE

Останній раз Петро Порошенко був на Волині в рамках передвиборчої кампанії у 2014 році. Тоді волиняни віддали за нинішнього гаранта 52, 41% своїх голосів.
Свій перший візит до Волинської області в якості очільника країни, який відбувся 26 травня 2017 року, Порошенко присвятив переважно питанням пов’язаним з підготовкою до безвізового режиму з країнами Євросоюзу. Зокрема, він відвідав митний пункт пропуску “Ягодин”, де поспілкувався з людьми та самими митниками.
Проте, вже через тиждень його замінив Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, який приїхав на Волинь перевірити стан митного експерименту, згідно якого, половина коштів від перевиконання митницею індикативних показників направляється на ремонт та відновлення доріг області.
Отож, дві перші особи української влади упродовж двох тижнів відвідали Волинь. Чи справді це просто перевірка якості доріг та готовності регіону до безвізу? Чи все ж підготовка до президентських виборів, як про це говорять скептики?

 8  62

15,894 просмотров

4:41 Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі

Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі

UA — Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі. Журналістка ТСН легально привезла авто із Європи до України. Вартість машини зросла з 4000 євро в Італії до 7200 євро в Україні. Тут вже понад мільйон автомобілів, ввезених через діру в митному законодавстві. "Сірі схеми" дають змогу не платити за розмитнення й придбати вживану іномарку в кілька разів дешевше, ніж на внутрішньому ринку. Випуск ТСН.19:30 за 26 червня 2017 року

RU — Эксперимент ТСН: после растаможки зарубежного авто в Украине его стоимость выросла почти вдвое. Журналистка ТСН легально привезла авто из Европы в Украину. Стоимость машины возросла с 4000 евро в Италии до 7200 евро в Украине. Здесь уже более миллиона автомобилей, ввозимых через дыру в таможенном законодательстве. "Серые схемы" позволяют не платить за растаможку и приобрести подержанную иномарку в несколько раз дешевле, чем на внутреннем рынке. Выпуск ТСН.19:30 за 26 июня 2017 года

 1  1

76,777 просмотров

3:22 Їздити на нерозмитнених автівках в Україні скоро можна буде: і довше, і дешевше

Їздити на нерозмитнених автівках в Україні скоро можна буде: і довше, і дешевше

Після кількох гучних акцій протесту на кордоні — усі зацікавлені сторони: і фіскали, і депутати, і пересічні водії — наблизилися, схоже — до компромісного рішення. Платиш гроші і цілий рік не озираєшься по сторонах

 701  92

276,701 просмотров

7:17 Питання нерозмитненого транспорту // Час. Підсумки тижня - 28.05.2017

Питання нерозмитненого транспорту // Час. Підсумки тижня - 28.05.2017

Можна скільки завгодно нарікати на суддів, що вважають себе сами хитрими, але... Хіба інші не дозволяють собі займатися крутійством, якщо це в обхід закону, але вигідно для кишені? Дивіться — вітчизняний автопром, собі пільги вимагав, але конкурентним так і не став. Автобізнес із сірими схемами. Автовласники, що обманюють країну напівлегальними схемами використання нерозмитнених авто. Різноманітні митники, прикордонники і правоохоронці, політики і чиновники що брали участь в лоббіюванні конкретних вітчизняних автовиробників, кришуванні схем завезення машин, розмитнення і так далі... Хто усі ці люди? Це українці, котрі навчилися вимагати, але не вміють просто бути чесними. Як наслідок проблеми не вирішуються а йдуть по колу. І цього тижня на нове коло пішла проблема нерозмитнених європейських легковиків.

 8  25

3,380 просмотров

2:22 Ввели ЩОДЕННУ таксу на авто з євро номерами

Ввели ЩОДЕННУ таксу на авто з євро номерами

Що передбачає новий законопроект.


*********************************************************************

КОРУПЦІЯ.ІНФО в соцмережах:

Facebook — https://www.facebook.com/korupciya/

Twitter — https://twitter.com/korupciainfo

Instagram — https://www.instagram.com/korupciya.info/

*********************************************************************

 22  25

13,021 просмотров

3:16 Авто з іноземною реєстрацією: що чекає на власників?

Авто з іноземною реєстрацією: що чекає на власників?

Вони блокували в'їзди до Києва та перекривали пункти пропуску на кордонах. Майже рік обурені власники автівок з іноземними номерами виступали проти дій влади. За їхніми словами, законотворці штучно роблять усе, аби їздити на машинах з іноземною пропискою стало неможливо.

 18  2

11,549 просмотров

3:11 Законопроект про легалізацію нерозмитнених авто відхилено

Законопроект про легалізацію нерозмитнених авто відхилено

Автомобілям з іноземною реєстрацією в Україні — зась. Профільний комітет поставив хрест на законопроекті 5567. Що чекає на власників нерозмитнених машин далі?"

 44  35

15,705 просмотров