У Дніпропетровську СБУ викрила агента російських спецслужб

У Дніпропетровську СБУ викрила агента російських спецслужб

Январь 26, 2016

Служба безпеки України викрила задум російських спецслужб щодо створення у Дніпропетровському регіоні агентурної мережі.
Мешканець Дніпропетровська, перебуваючи влітку минулого року в АР Крим, був затриманий за правопорушення. В обмін на непритягнення до кримінальної відповідальності він погодився співпрацювати з ФСБ Росії.
Агент, який колись навчався у вищому учбовому закладі МВС, мав шукати проросійськи налаштованих правоохоронців. Після вербування та підготовки їх планувалося використовувати для розвідувально-підривної діяльності на шкоду Україні.
Слідчим відділом Управління СБУ у Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України
Триває слідство.

 66  44

18,698 просмотров

comments powered by Disqus
12:48 Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко нещодавно розпочав інформаційну кампанію проти президента. Це сталося після того, як Петро Порошенко через парламент його звільнив. Наливайченко активно коментує інформацію у пресі, яка свідчить про наявність у Порошенка офшорної компанії, яка нібито отримує гроші з невідомих джерел та оплачує рахунки його близького оточення. Минулого тижня "Схеми" розповідали про цей та інші бізнеси Порошенка. А цього – вирішили придивитись, чи не грішить тим самим і сам колишній голова СБУ. Ну і звичайно ж, натрапили на багато цікавих історій, що беріг у шафі і сам Валентин Наливайченко, людина з президентськими амбіціями. Розслідування Михайла Ткача.
Програма "СХЕМИ" – спільний проект Радіо Свобода та UA:Перший.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua

 397  113

110,420 просмотров

22:7 Бердянск - СБУ на блокпосту

Бердянск - СБУ на блокпосту

Блокпост — как вид защиты, как вид запугивания или как вид грабежа граждан?

 28435  2653

3,073,711 просмотров

8:41 ШОК ! СОТРУДНИК ФСБ РАССКАЗАЛ ТАЙНЫ ПРОШЛОГО И БУДУЩЕГО

ШОК ! СОТРУДНИК ФСБ РАССКАЗАЛ ТАЙНЫ ПРОШЛОГО И БУДУЩЕГО

обрывки закрытого интервью для внутренних архивов спецслужб о прошлом и будущем россии...

РЕКЛАМА:
ОТЛИЧНЫЙ КАНАЛ ПРО АВТОМОБИЛИ ЗДЕСЬ
https://www.youtube.com/серыйволкавто

ОТЛИЧНЫЙ КАНАЛ Mi-8RU
ЗАГАДКИ, ТАЙНЫ, СЕКРЕТНЫЕ МАТЕРИАЛЫ, РАССКАЗЫ
https://www.youtube.com/channel/UCwY1jhRhTEwQgQdHDB6r8Bw

 8722  2401

1,155,321 просмотров

21:56 Юрій Шадий -  як потрапити на службу в СБУ - враження самооборонівця

Юрій Шадий - як потрапити на службу в СБУ - враження самооборонівця

Відео порталу "Четверта влада" до розслідування: Чому СБУ не оновлюється http://4vlada.com/rivne/38849

 141  56

35,648 просмотров

9:46 Брифінг представника Департаменту контррозвідки СБУ
1:23 СБУ викрила посадовця Харківської міськради у роботі на російські спецслужби

СБУ викрила посадовця Харківської міськради у роботі на російські спецслужби

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України провели багатоетапну спецоперацію, за результатами якої припинили протиправну діяльність агента Федеральної служби безпеки РФ. Про це на брифінгу повідомив представник Департаменту контррозвідки СБУ Володимир Настюк.
Оперативники спецслужби встановили, що заступник директора одного із департаментів Харківської міської ради був завербований у 2017 році на території Росії кадровим співробітником ФСБ РФ полковником Олександром Ушаковим. Під час вербування у 2016 році посадовець перебував на території Росії з «туристичною метою». «Звертаю увагу, що офіцер ФСБ РФ Олександр Ушаков за документами є «помічником міністра освіти» Нижегородської області. Ця посада використовується російською спецслужбою як прикриття, зокрема для проведення розвідувально-підривної діяльності проти України», ‒ наголосив Володимир Настюк.
Співробітники СБ України задокументували, що до сфери обов’язків Ушакова за фейковою посадою нібито входять питання міжнародного співробітництва у науковій та освітніх сферах. Участь у численних заходах давала йому можливість встановлювати контакти з громадськими діячами, представниками владних структур, органів місцевого самоврядування і використовувати їх для отримання різнопланової розвідувальної інформації.
Під час досудового слідства оперативники спецслужби з’ясували, що чиновник був доволі цінним джерелом інформації для російської спецслужби. «Про це свідчать факти проведення Ушаковим агентурних зустрічей з ним на території третіх країн. Зокрема у Празі, Салоніках Мінську, а також неодноразово на території РФ у Бєлгороді», ‒ зазначив представник контррозвідки СБУ.
СБ України встановила, що посадовець, використовуючи своє службове становище та доступ до інформаційних масивів і матеріалів, збирав і передавав для російської спецслужби інформацію про: — молодіжні організації і рухи, а також їх лідерів; — діяльність та фінансування релігійних громад різних конфесій; — національно-патріотичні об’єднання громадян, їх проекти, керівників, ступінь впливу на розвиток ситуації; — співробітників Харківської міської ради.
СБУ встановлено, що Олександр Ушаков є офіцером Другої служби ФСБ РФ, до основних завдань якої належить жорсткий контроль саме у суспільно-політичній сфері. Виконання цих завдань необхідно Кремлю для впливу на діяльність ЗМІ, громадсько-політичних формувань, релігійних організацій та інших інститутів громадянського суспільства в Україні. «Для цього широко застосовується практика посад прикриття для офіцерів ФСБ у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, міжнаціональних та міжконфесійних відносин», ‒ підкреслив Володимир Настюк.
Друга служба ФСБ РФ також відіграє ключову роль у забезпеченні контролю за діяльністю так званих «МДБ Д/ЛНР», зокрема підрозділів, які проводять силові та диверсійні акції.
Затриманому посадовцю оголошено підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб.
Триває досудове слідство.
СБУ підкреслює, що спецслужби РФ використовують усі можливі способи для вербування наших співвітчизників, у тому числі відвертий шантаж та провокації. «Хочу нагадати, що відповідно до ч. 2 ст. 111 ККУ звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, який на виконання злочинних завдань іноземної держави, організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв’язок з ними і отримане завдання», ‒ зауважив представник української контррозвідки.

 170  16

15,020 просмотров

14:36 Допрос российского наемника - эпизод I

Допрос российского наемника - эпизод I

Видеоэксклюзив от https://informnapalm.org
Допрос российского наемника — эпизод II (https://www.youtube.com/watch?v=0KyY7fo44I0)
Допрос российского наемника — эпизод III (https://www.youtube.com/watch?v=k6UqroroPhA)
_____________________________________
В распоряжении команды InformNapalm оказались уникальные кадры диалога российского наемника с украинским силовиком, снятые в полевом лагере. На видео присутствует не нормативная лексика, хотя в целом все достаточно культурно. Ответы российского наемника показывают на конкретных примерах абсурдность российской пропаганды, их страшилок про “правый сектор”, “киевскую хунту” и прочие ярлыки, которые пытаются навешивать на Украину российские СМИ.
Беседу боевика ДНР из РФ и украинского силовика мы разделили на 3 эпизода.

Напомним, что во второй половине октября под Дебальцево был взят в плен боевик ДНР, гражданин РФ из Новороссийска Федор Устинов, 1983 г.р.
При задержанном было найдено удостоверение террористической организации ДНР, а также изъяты РПК-74 с патронами и снаряженный РПГ-18 “Муха”.
СБУ сообщило информацию о его задержании 21го октября, предоставив его фотографию на своем сайте и на странице в фейсбук.

Мы хотим представить нашим читателям не только фото, но и первую часть видеотрилогии “о российском наемнике”. Смотрите до конца, диалог достаточно интересный и показательный.
Следите за обновлениями на нашем сайте: https://informnapalm.org
По вопросам сотрудничества обращайтесь к координатору группы InformNapalm Роману Бурко
https://informnapalm.org/

 2196  227

252,847 просмотров

5:49 Как СБУ берет в плен российских военных?
19:13 Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

 1444  411

126,535 просмотров

3:14 МГБ ЛНР задержан агент СБУ

МГБ ЛНР задержан агент СБУ

В рамках контрразведывательных мероприятий, направленных на выявление и пресечение разведывательно-подрывной деятельности агентуры иностранных спецслужб в ущерб безопасности и интересам Луганской народной республики, Министерством государственной безопасности задержан 37-летний уроженец Ровенской области, прошедший специальную подготовку по ведению разведывательно-подрывной деятельности, в тренировочном лагере украинских спецслужб в селе Сокиричи, Волынской области.
Завербованный Службой безопасности Украины Валентин Можаев с позывным «Архип» был направлен в Луганск для сбора сведений военного характера, а также проведения подрывной работы в подразделениях НМ ЛНР.

«Архип» был задержан сотрудниками Министерства государственной безопасности ЛНР на начальном этапе реализации операции украинских спецслужб. По данному факту, в отношении Валентина Можаева, возбуждено уголовное дело по признакам состава преступления, предусмотренного ст.336 УК ЛНР «Шпионаж». Проводится следствие.

 31  4

1,865 просмотров