У Дніпропетровську СБУ викрила агента російських спецслужб

У Дніпропетровську СБУ викрила агента російських спецслужб

Январь 26, 2016

Служба безпеки України викрила задум російських спецслужб щодо створення у Дніпропетровському регіоні агентурної мережі.
Мешканець Дніпропетровська, перебуваючи влітку минулого року в АР Крим, був затриманий за правопорушення. В обмін на непритягнення до кримінальної відповідальності він погодився співпрацювати з ФСБ Росії.
Агент, який колись навчався у вищому учбовому закладі МВС, мав шукати проросійськи налаштованих правоохоронців. Після вербування та підготовки їх планувалося використовувати для розвідувально-підривної діяльності на шкоду Україні.
Слідчим відділом Управління СБУ у Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України
Триває слідство.

 67  44

18,662 просмотров

comments powered by Disqus
5:49 Как СБУ берет в плен российских военных?
12:48 Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко нещодавно розпочав інформаційну кампанію проти президента. Це сталося після того, як Петро Порошенко через парламент його звільнив. Наливайченко активно коментує інформацію у пресі, яка свідчить про наявність у Порошенка офшорної компанії, яка нібито отримує гроші з невідомих джерел та оплачує рахунки його близького оточення. Минулого тижня "Схеми" розповідали про цей та інші бізнеси Порошенка. А цього – вирішили придивитись, чи не грішить тим самим і сам колишній голова СБУ. Ну і звичайно ж, натрапили на багато цікавих історій, що беріг у шафі і сам Валентин Наливайченко, людина з президентськими амбіціями. Розслідування Михайла Ткача.
Програма "СХЕМИ" – спільний проект Радіо Свобода та UA:Перший.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua

 223  74

61,665 просмотров

12:42 Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка .Частина 2

Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка .Частина 2

Українці вже начинають звикати до присутності в інформаційному просторі Валентина Наливайченка в новій якості: з голови Служби Безпеки України він перетворився на полум’яного борця з корупцією. Робить він це з прицілом на наступні президентські вибори. До нього прислухаються закордонні посли, він на гарному рахунку. Але за спиною Наливайченка стоять тіні олігархів – тих, хто почувався непогано за минулої влади та тих, хто добре адаптувався після революції; в тому числі з допомогою самого Наливайченка. Про зв’язки політика розказує Олена Логінова у другій частині розслідування "Схем".
Перша частина: https://goo.gl/6em2Tg
Програма "СХЕМИ" – спільний проект Радіо Свобода та UA:Перший.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua

 23  1

2,047 просмотров

21:56 Юрій Шадий -  як потрапити на службу в СБУ - враження самооборонівця

Юрій Шадий - як потрапити на службу в СБУ - враження самооборонівця

Відео порталу "Четверта влада" до розслідування: Чому СБУ не оновлюється http://4vlada.com/rivne/38849

 74  39

24,205 просмотров

8:41 ШОК ! СОТРУДНИК ФСБ РАССКАЗАЛ ТАЙНЫ ПРОШЛОГО И БУДУЩЕГО

ШОК ! СОТРУДНИК ФСБ РАССКАЗАЛ ТАЙНЫ ПРОШЛОГО И БУДУЩЕГО

обрывки закрытого интервью для внутренних архивов спецслужб о прошлом и будущем россии...

 474  312

107,573 просмотров

19:22 Брифинг генерал-майора СБУ перешедшего на сторону ДНР

Брифинг генерал-майора СБУ перешедшего на сторону ДНР

29 ноября 2015 года в МГБ ДНР состоялся брифинг генерал-майора СБУ Третьяка Александра Леонидовича, который поддержал жителей Новороссии в их стремлении к независимости от про-фашистского Киевского режима, и призвал своих сослуживцев бороться с преступниками, захватившими власть.

WWW: http://www.mgbdnr.ru/

 324  85

68,621 просмотров

24:57 Секретний автопарк СБУ || Михайло Ткач («СХЕМИ» | ВИПУСК №60)

Секретний автопарк СБУ || Михайло Ткач («СХЕМИ» | ВИПУСК №60)

Ми звернули увагу, що працівники Служби безпеки України пересуваються на надкоштовних автомобілях – вартість деяких сягає 50-70 тисяч доларів. Офіційну зарплату держслужбовця на таке авто можна було б накопичувати довгі роки, а то й усе життя.

Про незаконні способи заробітку правоохоронців в Україні вже відомо багато. Тож Михайло Ткач вирішив придивитись – хто саме їздить на транспорті, несумісному з офіційними статками.

Така цікавість до закритого елітного світу силовиків викликала фізичне протистояння. Посеред білого дня біля державної установи журналістів, які відкрито неодноразово представлялися, – просто заламали та силоміць затягнули до будівлі СБУ – забравши камеру та приватні речі, змушуючи писати зізнання у шпигунстві.

Які ж викриття наших журналістів так розлютили силовиків? Розслідування Михайла Ткача.

На інцидент із силовим затриманням наших журналістів відреагував голова СБУ Василь Грицак – публічно пообіцявши покарати винних підлеглих. Тим часом парламентський Комітет з питань свободи слова заслухав справу і викликав Грицака у Раду прозвітувати про результати внутрішнього розслідування.

А міліція відкрила кримінальне провадження за статтею 171 – це перешкоджання журналістській діяльності – і згодом передала справу у військову прокуратуру, яка і має розслідувати злочини працівників СБУ.
#Схеми

Програма «СХЕМИ. Корупція в деталях» – телевізійна програма журналістських розслідувань. Спільний проект Радіо Свободи і UA:Першого телеканалу.

В ефірі щочетверга о 21:50.

Автор і ведуча: Наталія Седлецька

 2674  163

436,149 просмотров

19:13 Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

 1407  401

121,454 просмотров

9:38 Вы уже агент Службы внешней разведки. Секреты вербовки.

Вы уже агент Службы внешней разведки. Секреты вербовки.

Немного о структуре службы внешней разведки.
О видах вербовки.
О способах сбора и сокрытия секретной информации.

Подписывайся на канал https://www.youtube.com/channel/UCKf0hBeIS23ZZ0HPVd7qNVw

Subscribe now https://www.youtube.com/channel/UCKf0hBeIS23ZZ0HPVd7qNVw

Спасибо, что смотрите нас!

 24  4

6,503 просмотров

4:22 Локоть, Джеймс Локоть - агент ФСБ |  Признание разоблаченного агента Антон Локоть

Локоть, Джеймс Локоть - агент ФСБ | Признание разоблаченного агента Антон Локоть

Признание разоблаченного агента, у которого была задача создать массовку на 2мая.

Ранее Антон Локоть уже был трижды замечен участием в российских пропогандистских роликах. В России и оккупированном Крыму он играл роли то украинского шпиона, то ополченца ДНР, то националиста, то коммуниста. После на какое-то время выехал в Тайланд, где проворачивал многочисленные аферы и кидал туристов на деньги. Через год проживания в Тайланде был задержан и депортирован, после чего оказался в Одессе. Сменив фамилию, он вышел на связь со своими кураторами и принял заказ на создание картинки для сми РФ на 2 мая.
____________________________________________________________
Россия на майские праздники уже традиционно пытается показывать десятки тысяч людей на куликовом поле в Одессе, чтобы дальше воплощать свои планы по дестабилизации, прикрываясь массовой поддержкой населения города.
С учетом того, что этой поддержки нет, кремль ежегодно пытается создать ее искусственно, используя своих агентов в городе и выделяя астрономические суммы. И если с деньгами у наших врагов проблем нет, то вот с агентурой давно начались проблемы.
Знакомьтесь – трижды использованный, дважды выброшенный агент «Локоть» (Антон Локоть, Антон Карайван)
Кем только агент «Локоть» не успел побывать за свою карьеру в сюжетах рашаТВ — и боевиком «ДНР», и украинским шпионом и ярым националистом.
Понимая, что выделять еще какую то роль на ТВ на «Локтя» это уже слишком, и испытывая затруднения с агентурой в нашей стране, агент «Локоть» был направлен в Одессу для выполнения некоторых задач.
При выполнении поставленной задачи российскими спецслужбами, а именно обеспечения массовки на 2 мая, агент «Локоть» случайно встретил нас и любезно согласился рассказать свою историю.
Локоть, Джеймс Локоть — агент ФСБ.

 345  32

44,401 просмотров