У Дніпропетровську СБУ затримала на хабарі чотирьох співробітників митниці

У Дніпропетровську СБУ затримала на хабарі чотирьох співробітників митниці

Январь 19, 2016

Служба безпеки України припинила діяльність злочинної групи, до складу якої входили співробітники Дніпропетровської митниці ДФС.
Спецоперація проводилася спільно з військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.
Здирники систематично вимагали гроші від приватних підприємців за безперешкодне митне оформлення вантажів.
Під час багатоходової спецоперації правоохоронці затримали "на гарячому" головного інспектора Дніпропетровської митниці при отриманні 16 тис. грн. та головного державного інспектора митного поста «Дніпропетровськ-Індустріальний», який отримав 13, 3 тис. грн.
Проведено обшуки у службовому кабінеті заступника начальника одного з відділів митниці, де було вилучено гривні, долари США, євро та російські рублі на загальну суму 218 тис. грн., комп’ютерну техніку та інші матеріали, які долучено до кримінального провадження.
Того ж дня обшук відбувся і у помешканні головного державного інспектора – товарознавця митниці, який вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 30 тис. грн.
Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.
Усі фігуранти затримані. Вирішується питання щодо обрання до затриманих запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває слідство.

 48  0

6,219 просмотров

comments powered by Disqus
12:48 Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко нещодавно розпочав інформаційну кампанію проти президента. Це сталося після того, як Петро Порошенко через парламент його звільнив. Наливайченко активно коментує інформацію у пресі, яка свідчить про наявність у Порошенка офшорної компанії, яка нібито отримує гроші з невідомих джерел та оплачує рахунки його близького оточення. Минулого тижня "Схеми" розповідали про цей та інші бізнеси Порошенка. А цього – вирішили придивитись, чи не грішить тим самим і сам колишній голова СБУ. Ну і звичайно ж, натрапили на багато цікавих історій, що беріг у шафі і сам Валентин Наливайченко, людина з президентськими амбіціями. Розслідування Михайла Ткача.
Програма "СХЕМИ" – спільний проект Радіо Свобода та UA:Перший.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua

 72  16

28,830 просмотров

8:5 Бешеные взятки и роскошная жизнь таможенников - Инсайдер, 19.11

Бешеные взятки и роскошная жизнь таможенников - Инсайдер, 19.11

Cмотрите самый свежий выпуск программы «Инсайдер» прямо сейчас: http://insider.ictv.ua/ua/index/view-media/album/700

Экс-заместитель главы ГФС Ликарчук о размерах взяток на таможне, а также видеодоказательства роскошной жизни руководства таможни времен старой и новой власти.

«Инсайдер» — программа журналистских расследований, каждый раз в которой вы можете увидеть «инсайдера», человека, который знает больше, чем все. Почему украинская армия не была готова к войне, как захватывали Крым, дорогие и непристойные увлечения депутатов и министров, — об этом все вы узнаете из первых уст «инсайдера»: http://insider.ictv.ua

Подписывайтесь на канал — http://www.youtube.com/channel/UCa85JIfBxZgcrsd8Ar7Z9nw?sub_confirmation=1

ICTV на FB https: http://www.facebook.com/ICTVchannel
Новости от ICTV — http://ictv.ua/ua/index/news
ICTV Вконтакте — http://vk.com/ictv_ua
Twitter ICTV — http://twitter.com/#!/ictvchannel
Instagram ICTV- http://instagram.com/ictvua
ICTV ONLINE http://ictv.ua/ua/index/online

 8  1

2,594 просмотров

3:27 На хабарі «спалились» митники з Угринова

На хабарі «спалились» митники з Угринова

На хабарі «спалились» митники з Угринова
Читати на сайті: http://zaxid.net/n1362355

 9  3

7,819 просмотров

1:41 Мати Агєєва визнала, що російські військові воюють на Донбасі
9:40 Як в Україну й досі ввозять сіру контрабанду

Як в Україну й досі ввозять сіру контрабанду

UA — Як в Україну й досі ввозять сіру контрабанду. Два мільйони доларів нелегальних доходів за місяць. Це ілюстрація реального стану речей на наших митницях: лише в одному пункті пропуску. У той час, коли борг України росте повз скарбницю країни у кишені чиновників пливуть шалені гроші. Випуск ТСН.19:30 за 15 березня 2015 року

RU — Как в Украину до сих пор ввозят серую контрабанду. Два миллиона долларов нелегальных доходов в месяц. Это иллюстрация реального состояния дел на наших таможнях: только в одном пункте пропуска. В то время, когда долг Украины растет, мимо казны страны в карманы чиновников плывут бешеные деньги. Выпуск ТСН.19:30 за 15 марта 2015 года

 94  14

53,782 просмотров

1:52 На Закарпатті СБУ затримала на хабарі митника, який "кришував" контрабанду бурштину

На Закарпатті СБУ затримала на хабарі митника, який "кришував" контрабанду бурштину

Служба безпеки України затримала одного з керівників митного посту «Вилок» Закарпатської митниці на хабарі у розмірі 12 500 гривень.
За ці гроші митник сприяв контрабанді до однієї з країн ЄС 10 кг бурштину.
Вирішується питання про оголошення затриманому підозри за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування.Служба безпеки України затримала одного з керівників митного посту «Вилок» Закарпатської митниці на хабарі у розмірі 12 500 гривень.
За ці гроші митник сприяв контрабанді до однієї з країн ЄС 10 кг бурштину.
Вирішується питання про оголошення затриманому підозри за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування.

 26  3

6,527 просмотров

3:48 Одеська митниця сьогодні отримала нового керівника

Одеська митниця сьогодні отримала нового керівника

UA — Одеська митниця сьогодні отримала нового керівника. Очолила обласне митне відомство в минулому активістка-майданівка, а донині заступниця Міхеїла Саакашвілі 26-річна Юлія Марушевська. Навколо призначення одразу постали питання: вона геть без досвіду роботи в царині, до всього занадто молода. А конкурс на посаду в Державній фіскальній службі досі відкрито. Нову керівницю митниці Одещини Петро Порошенко представляв натхненно. Хоча призначення ще не підписав. Випуск ТСН.19:30 за 16 жовтня 2015 року

RU — Одесская таможня сегодня получила нового руководителя. Возглавит областное таможенное ведомство в прошлом активистка, а до недавно заместитель Михаила Саакашвили 26-летняя Юлия Марушевская. Вокруг назначения сразу возникли вопросы: она совсем без опыта работы в этой сфере, ко всему слишком молода. А конкурс на должность в Государственной фискальной службе до сих пор открыт. Новую руководительницу таможни Одесской области Петр Порошенко представлял вдохновенно. Хотя назначение еще не подписал. Выпуск ТСН.19:30 за 16 октября 2015 года

 28  37

9,868 просмотров

2:6 Здобутки митників

Здобутки митників

Більше, ніж втричі зріс зовнішньоторговельний обіг області за 5 місяців, в порівнянні з 2010 роком. Про це звітують місцеві митники. Зросли як експортні, так і імпортні операції. Відтак бюджет країни прикарпатські інспектори поповнили на 430 мільйонів гривень — а це на 20% більше, аніж очікувалось. Провідні позиції у ввезені і вивезені товарів на Прикарпатті утримують Росія, Польща, Туреччина, Румунія та Німеччина.

 0  0

198 просмотров

5:47 При зарплаті 6 тис. грн львівські митники живуть у розкішних віллах, – розслідування
2:16 Чернівецька обласна митниця

Чернівецька обласна митниця

Чернівецька обласна митниця

 0  0

542 просмотров