У Дніпропетровську СБУ затримала на хабарі чотирьох співробітників митниці

У Дніпропетровську СБУ затримала на хабарі чотирьох співробітників митниці

Январь 19, 2016

Служба безпеки України припинила діяльність злочинної групи, до складу якої входили співробітники Дніпропетровської митниці ДФС.
Спецоперація проводилася спільно з військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.
Здирники систематично вимагали гроші від приватних підприємців за безперешкодне митне оформлення вантажів.
Під час багатоходової спецоперації правоохоронці затримали "на гарячому" головного інспектора Дніпропетровської митниці при отриманні 16 тис. грн. та головного державного інспектора митного поста «Дніпропетровськ-Індустріальний», який отримав 13, 3 тис. грн.
Проведено обшуки у службовому кабінеті заступника начальника одного з відділів митниці, де було вилучено гривні, долари США, євро та російські рублі на загальну суму 218 тис. грн., комп’ютерну техніку та інші матеріали, які долучено до кримінального провадження.
Того ж дня обшук відбувся і у помешканні головного державного інспектора – товарознавця митниці, який вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 30 тис. грн.
Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.
Усі фігуранти затримані. Вирішується питання щодо обрання до затриманих запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває слідство.

 47  0

6,347 просмотров

comments powered by Disqus
21:45 Таможня Одессы - Слуги народа (ч1)

Таможня Одессы - Слуги народа (ч1)

Таможня Одессы — Слуги народа(ч2)
https://www.youtube.com/watch?v=IpuGQVPGrIo
Реальная ситуация! Видео о том что ждет человека который решит самостоятельно без услуг брокера воспользоваться услугами автохаба в г. Одесса.
Пишите свои истории и комментарии о том что вам известно о работе одесского Евротерминала!

—————————————————————————————————————————
Реклама и сотрудничество https://goo.gl/36j8dT
Группа вконтакте ZPSanek vs Полиция http://vk.com/youtubesanek
Контактная информация: zpsanek@gmail.com

 32408  437

679,883 просмотров

5:22 Оперативная съемка задержания депутата со взяткой
12:48 Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко нещодавно розпочав інформаційну кампанію проти президента. Це сталося після того, як Петро Порошенко через парламент його звільнив. Наливайченко активно коментує інформацію у пресі, яка свідчить про наявність у Порошенка офшорної компанії, яка нібито отримує гроші з невідомих джерел та оплачує рахунки його близького оточення. Минулого тижня "Схеми" розповідали про цей та інші бізнеси Порошенка. А цього – вирішили придивитись, чи не грішить тим самим і сам колишній голова СБУ. Ну і звичайно ж, натрапили на багато цікавих історій, що беріг у шафі і сам Валентин Наливайченко, людина з президентськими амбіціями. Розслідування Михайла Ткача.
Програма "СХЕМИ" – спільний проект Радіо Свобода та UA:Перший.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua

 397  113

110,420 просмотров

0:6 КПП Краківець. Бзділоваті та Підполковник Тухлий. #iCop 54 Акт 2

КПП Краківець. Бзділоваті та Підполковник Тухлий. #iCop 54 Акт 2

Дивись iCop54 Акт 1. Початок перевищень повноважень Прикордонниками Державної прикордонної служби України
https://youtu.be/F1G2Yit5tEs

В Пункті пропуску «Краковець» 02 жовтня 2018 року прикордонники 4 (чотири) рази незаконно застосовули відносно Моєї Особистості #НазарУжвій групову фізичну силу та спецзасоби.
Тримали в кайданах декілька часів підряд.

Як сказав, ВАКАР ІГОР ПЕТРОВИЧ, начальник відділення інспекторів прикордонної служби «Краківець»:
Формальною причиною засосування сили стало проведення фото-, відео-зйомки, про що я повинен був повідомити у писмовій формі заздалегідь Прикордонну службу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України N_1147 від 28 липня 1998 року
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1147-98-п

Зазначена інформація про «обовязок Повідомлення» про бажання збирати інформацію суперечить Конституції України із наступних міркувань.

#СуспільсвоВільнихЛюдей
ПРАВО вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію ГАРАНТОВАНЕ ч.2 ст.34 Конституцією України
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

Здіснення цього права може бути обмежене законом (ч.3 ст.34 Конституції України).
Як відомо, єдиним органом законодавчої влади в Україні є Парламент — Верховна Рада України (ст.75 Конституції України).

Отже, Постановою Кабміну або Наказом прикордонника не можна обмежити ПРАВО НА ІНФОРМАЦІЮ, тому що такі акти не є законами.
#НеБудьТєрпілой, тому приписи Постанови 1147 не мають законого нормотворчого навантаження, а тому їх можна не виконувати.

Відносно группи співробітників ДПС України зібрані дані для Прокуратури та Поліції для притягнення до кримінальної відповідальності за статтею «перевищення службових повноважень».

Заяву про кримінальне правопорушення від мене прийняв:
ПАВЛЕНКО ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ
Начальник Слідчого відділу Яворівського відділу поліції Національної поліції України у Львівській області.

#Приєднуйся #Рух510
#Партія510, #ВмикайМізки

 2505  156

112,541 просмотров

15:33 Управління митниці. Бос не Балуєв, а простий сторож!
9:46 Брифінг представника Департаменту контррозвідки СБУ
1:34 Начальник ГАИ Георгиевска:" Да не надо меня снимать"

Начальник ГАИ Георгиевска:" Да не надо меня снимать"

Начальник ГАИ Георгиевска Гавриленко препятствует видеосъемке!
Ваша помощь на Развитие Организации OSA!
Сбербанк: — 6390 0260 9053 260874

VISA: — 4377 7237 4325 7416
Спасибо за помощь Друзья!

7(928) 301-61-05
7(988) 116-29-01

https://twitter.com/anti_diler?lang=ru
https://www.instagram.com/osa_tv26rus/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011082556487
https://vk.com/osatvgeorgievsk26rus
https://ok.ru/?_erv=vwhxlyirbwpynedop

 35  10

6,514 просмотров

3:27 На хабарі «спалились» митники з Угринова

На хабарі «спалились» митники з Угринова

На хабарі «спалились» митники з Угринова
Читати на сайті: http://zaxid.net/n1362355

 31  7

18,803 просмотров

7:44 Про внесення змін до Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів Україну

Про внесення змін до Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів Україну

Митницею ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, на митному посту «Херсон-центральний», який розташований у м. Олешки, 23.01.2019 відбулась інформаційно — просвітницька акція за участю керівного складу відомства, представників засобів масової інформації та митних брокерів.
Мета цієї акції – ознайомлення мешканців та гостей Херсонщини які є власниками транспортних засобів на «євро» номерах до змін у митному законодавстві які були прийняті у листопаді 2018 року.
Іванський Едуард Борисович наголосив, що відповідно до внесених змін, до 22.02.2019 року діє пільговий період із застосуванням коефіцієнта 0, 5, тому, бажаючим здійснити митне оформлення транспортних засобів та заощадити власні кошти, треба поквапитись.
Продовжив захід начальник митного поста «Херсон-центральний» Валерій Косій, який детально роз’яснив положення постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1077 «Про тимчасовий Порядок виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України».
Також, надав пояснення законів України які набрали чинності з 25 листопада 2018 року: № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».
Саме цими нормативно – правовими актами визначаються митні формальності для власників автомобілів на євро номерах під час здійснення їх митного оформлення та ввезені на митну територію України в період із 01.01.2015 до 25.11.2018, транспортних засобів, що перебувають або перебували у митних режимах тимчасового ввезення або були вивезені за межі митної території України після 25.11.2018 та ввезені повторно.
Олександр Бакулін – начальник управління організації митного контролю, надав практичні роз’яснення, щодо ввезення та митного оформлення транспортних засобів з іноземними номерами, бувших у використанні, на територію України. Також, пояснив детально як обчислюється митна вартість, подання митної декларації та документів для оформлення транспортних засобів.
Також, розглянув питання, щодо перетину адміністративного кордону вільної економічної зони «Крим» на власному транспортному засобі якій зареєстровано в Україні. Він повідомив, що для цих цілей, діють ті ж самі вимоги, що і для перетину кордону з іншою країною, згідно чинного законодавства України, а також регламентуються п.б ст.374 МКУ. Проте, автомобіль з Російською реєстрацією не має право прибувати на територію України через ВЕЗ «Крим», або залишати її.
Якщо автомобіль, який перетинає ВЕЗ «Крим» має реєстрацію іншої країни, то в такому разі діють норми Закону України від 08.11.2018 № 2612-VIII, які дозволяють тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України таких транспортних засобів на строк до 10 діб за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, та із застосуванням до них заходів гарантування, передбачених розділом X цього Кодексу».
Окремо зосередив увагу на збільшені відповідальності осіб за відповідні види порушень митних правил, та розповів що відповідно до статті 452 доповнено частиною п'ятою, незабаром, між органами доходів і зборів, Державною прикордонною службою України та органами Національної поліції буде здійснюватися автоматизований обмін інформацією про транспортні засоби особистого користування, тимчасово ввезених на митну територію України та/або поміщених у митний режим транзиту та громадян, які їх ввозили.
Наприкінці зустрічі репортери мали змогу подивитись як працюють в реальному часі співробітники Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, на митному посту «Херсон-центральний». Також була проведена невелика екскурсія по зоні митного контролю, куди повинні бути розміщенні транспортні засоби з іноземними номерами для подальшого митного оформлення.

 0  1

215 просмотров

4:51 Виктор Цой - Группа Крови

Виктор Цой - Группа Крови

Виктор Цой — Группа Крови

 26828  1794

4,945,778 просмотров