#Школа. Випускний 3 серія

#Школа. Випускний 3 серія

Март 7, 2019

Ася дізнається, що Назар почав зустрічатися з Танею після їх розлучення, і влаштовує хлопцю справжнє шоу в школі. Дівчина вигадує підступний план помсти та викидає сукню Тані в сміття. Між дівчатами розпочинається ворожнеча, яка перетікає в бійку. Справа мало не доходить до виключення зі школи. Лола вирішує помститися Єві через те, що та переїхала в її кімнату, і дає сестрі свою відверту сорочку, аби піти в школу. Батько Мері звинувачує Алекса в смерті доньки та погрожує чоловіку позбавленням батьківських прав. Тим часом Єва у свій перший день у школі намагається справити гарне враження на однокласників і тому забріхується. Вероніка нарешті наважується провести першу ніч з Данею.

 19171  899

1,704,894 просмотров

comments powered by Disqus
49:39 #Школа. Випускний 4 серія

#Школа. Випускний 4 серія

Ніка ображається на Лолу і звинувачує подругу в тому, що через неї не вдалася перша романтична ніч з Данею. Тоші прописують дорогі ліки для відновлення здоров’я. Його мати в розпачі через нестачу коштів на них. Жінка звертається за допомогою до Катерини. Випадково Лола підслуховує їхню розмову та вирішує зібрати кошти шляхом продажу квитка на концерт в інстаграмі. У школі починаються справжні розбірки через пост дівчини. Лола наперекір усім знаходить свого покупця та потрапляє в пастку. Паша намагається врятувати дівчину, але його б’ють до втрати свідомості. Алекс має намір освідчитися Каті, але його збиває машина. Тоша вирішує накласти на себе руки.

 17526  801

1,503,374 просмотров

57:45 #Школа. Випускний 2 серія

#Школа. Випускний 2 серія

Тоша досі не може ходити, але повертатися до школи в інвалідному візку не хоче, обирає милиці. Дарина Петрівна дає показання слідчому, каже, що була весь час з дітьми. А записи з камер таємничим чином зникли. Після смерті бабусі до Лоли переїжджають родичі, яким вона зовсім не рада. Директорка звинувачує Катерину в погіршенні успішності 11-класників. І просить краще пошукати журнал з позакласної роботи. Даня працює ночами і зовсім закинув навчання, батько змушує його прийти на заняття. Алекс повертається до України і зустрічається з Катею.

 21835  1371

1,677,566 просмотров

46:19 #Школа. Випускний 5 серія

#Школа. Випускний 5 серія

Результат тесту показує, що Ася завагітніла. Дівчина в розпачі та не знає, що робити далі. Максим погоджується прийняти Алекса у свою клініку на реабілітацію після аварії. Після того, як лікарі врятували Тошу, хлопець приходить до тями та шкодує про свій вчинок. Катерина сприяє, аби Тошу перевели в кращу лікарню, якою завідує Макс. Наперекір усім Лола не віддає гроші за концерт і передає їх на знак подяки Антону. Юля дізнається, що чоловік їй бреше. Жінка вигадує план помсти та вирішує зробити все, аби Дарину Петрівну притягнули до відповідальності за пожежу в кінотеатрі.

 16730  675

1,422,001 просмотров

42:59 #Школа. Випускний 6 серія

#Школа. Випускний 6 серія

Макс розкриває Алексу план, як можна відсудити сина в Євгена. Він пропонує чоловіку допомогу, натомість просить дати Катерині спокій. Юля погрожує Дарині Петрівні посадити її за ґрати. Катя вагається, чи варто їй приймати пропозицію Макса вийти за нього заміж. Тим часом «спонсор Лоли» не вгамовується, переслідує дівчину та згодом викрадає її в якості розплати за не віддані гроші. Даня з товаришем мчать на допомогу до подруги та рятують дівчину.

 16747  847

1,436,309 просмотров

47:53 #Школа. Випускний 7 серія

#Школа. Випускний 7 серія

До поліцейського відділу надходить відео з камер спостережень, де видно машину, яка збиває Алекса. Даню звільняють з роботи та вимагають повернути кошти, які він взяв для порятунку Лоли. Ігор віддає Дані машину, на якій збив Алекса, аби той розрахувався нею з начальством. Єва підслуховує розмову дівчат про те, що Ася вагітна, та розбовтує все Тані. У відповідь Таня влаштовує сценку суперниці. Єва вигадує підступний план відбити Пашу в Лоли, аби помститися сестрі. Ася йде до гінеколога, дізнається, що все ж таки вагітна, і бажає якнайшвидше зробити аборт. Алекс знаходить машину, на якій його збили.

 17625  702

1,525,340 просмотров

46:43 #Школа. Випускний 8 серія

#Школа. Випускний 8 серія

Катя знаходить в доньки листівки про ранню вагітність та підозрює, що її донька щось приховує. Алекс повідомляє Катерині, що Даня викрав з бару гроші для Ніки. Поліцейський розказує Максу, що його син вляпався в борги та на нього можуть відкрити кримінальне провадження. Алекс шантажує Макса та погоджується забрати заяву з поліції за умови, якщо той забуде про Катю. Ася розказує мамі, що вагітна. Мати, на здивування, ставиться з розумінням до доньки та вмовляє її не робити аборт. Єва на вечірці застукала Лолу за поцілунком з Данею.

 20671  1412

1,795,582 просмотров

44:6 #Школа. Випускний 12 серія

#Школа. Випускний 12 серія

Дарина домовляється з відомим лікарем, який був колись її учнем, аби той зайнявся лікуванням Тоші. У школі останній дзвоник. Катерина Анатоліївна приймає пропозицію Дарини Петрівни зайняти посаду директорки на час декрету. Єва зламує акаунт Лоли. Таня намагається підставити Назара: повідомляє поліції з телефона хлопця, що школу заміновано. Та переплутавши мобільні, помилково підставляє Пашу. Єва рятує хлопця та розказує поліції всю правду – у знак подяки Паша запрошує дівчину на каву.

 17487  685

1,550,087 просмотров

39:21 #Школа. Випускний 1 серія

#Школа. Випускний 1 серія

У кінотеатрі починається пожежа. Директорка повертається і відчиняє двері залу, виводить постраждалих. Всіх везуть на обстеження до лікарні. Ніка тим часом приїжджає до Дані і вмовляє його повернутися додому. Паша застає їх за поцілунком. Дарина Петрівна потрапляє в лікарню з отруєнням газом. Тоша перебуває у критичному стані в реанімації, його мати звинувачує у всьому директора школи. Дарина Петрівна повідомляє поліції, що хтось із охоронців зачинив двері в залі кінотеатру перед пожежею. У Тоші зупиняється серце, його реанімують.

 28184  1541

1,881,670 просмотров

9:43 7 КРУТЫХ ЛАЙФХАКОВ ДЛЯ ДЕВУШЕК

7 КРУТЫХ ЛАЙФХАКОВ ДЛЯ ДЕВУШЕК

Ух... нам, девушкам, так хочется, чтобы жизнь стала проще! Как насчет парочки лайфхаков? 

Все сложно? Когда жизнь добавляет проблем, мы пользуемся нашими маленькими секретами! Будьте на высоте в любых ситуациях! Ведь красота спасет мир!

Мы нашли несколько девичьих хитростей, которые выручат вас в случае необходимости. Все под контролем: от цвета волос до купальника!

Посмотрите видео, и потом обязательно скажете нам спасибо!

Тайм-коды:
0:17 Искусственный пирсинг своими руками
1:13 Домашняя временная краска для волос
2:49 Делаем кроп-топ
4:27 Фальшивые веснушки, которые не отличить от натуральных
5:18 Как сделать купальник
6:20 Модный трюк с двумя рубашками
7:37 Теплая кофта из шарфа
8:52 НЕУДАЧНЫЕ ДУБЛИ!

Не забудь поставить лайк, если хочешь смотреть еще больше видео! Подпишись на уведомления, чтобы быть в курсе всех обновлений канала.

Музыка от Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/ #лайфхаки #длядевушек #123GO

 34744  1810

1,339,110 просмотров

0:49 Почему? Потому, что... Выпуск #16 - Мукаддам Ахмедова

Почему? Потому, что... Выпуск #16 - Мукаддам Ахмедова

Почему? Потому, что... с Мукаддам Ахмедовой
продакт-менеджером, маркетологом, которая в данный момент живет и работает в Санкт — Петербурге.

— О том, кто кого ушел из Express24?
— О том, почему Express24 отдается большей болью, чем MyTaxi?
— О том, как выгорание может убить не только интерес к проекту, но и интерес ко всему происходящему?
— О том, как жить в обществе, в котором ты — "ненорма" для большинства?
— О том, что дают Мукаддам занятия кроссфитом?
— О том, каково жить в Питере не в качестве гастарбайтера?
Об этом и не только в 16м выпуске передачи.

Подписывайтесь на наш Youtube и Telegram каналы, а также на страницу в инсте @pochemu_potomuchto. А если есть вопросы и предложения — пишите в Анастасии в тг @anastacialee

 12  0

642 просмотров