У Сумах кандидати у патрульну поліцію здають заліки з фізичної підготовки

У Сумах кандидати у патрульну поліцію здають заліки з фізичної підготовки

Июль 29, 2017

 2  3

1,190 просмотров

comments powered by Disqus
2:57 Тестування кандидатів в патрульну поліцію Хмельницького

Тестування кандидатів в патрульну поліцію Хмельницького

Этот ролик обработан в Видеоредакторе YouTube (http://www.youtube.com/editor)

 3  2

3,200 просмотров

3:36 Полиция город Сумы , Паркуются на место для инвалидов , Манера разговора Сумской полиции с граждана

Полиция город Сумы , Паркуются на место для инвалидов , Манера разговора Сумской полиции с граждана

Полиция город Сумы, Паркуются на место для инвалидов, Манера разговора Сумской полиции с гражданами

 116  17

17,495 просмотров

3:51 Кого не беруть у нову поліцію. Досвід лучанки Олени Сідімянцевої

Кого не беруть у нову поліцію. Досвід лучанки Олени Сідімянцевої

“Ти можеш змінити країну на краще”, – таке гасло нової поліції, формування якої триває, зокрема, й у Луцьку. Місяць наполегливої праці, аби здійснити задумане. Лучанка Олена Сідімянцева щовечора активно тренувалася, щоб скласти іспит з фізичної підготовки “на відмінно”. Однак, з'ясувалося, що хорошої фізичної форми та високого рівня знань недостатньо, аби стати поліцейським. Дівчині відмовили через неправильний прикус. Чи може це вплинути на роботу поліцейського — наші журналісти поцікавились у фахівців.

 17  0

4,819 просмотров

4:51 Розпочався другий етап відбору до КОРДу

Розпочався другий етап відбору до КОРДу

Другий етап відбору до КОРДу передбачає тести з фізичної підготовки за трьома напрямками: крос на відстань 2800 метрів, "тест Купера" і підтягування на перекладині. Після цього претенденти виконуватимуть практичні вправи зі стрільби, і насамкінець – п’ятидобовий курс виживання.
Коментар Олексія Руденка — в.о. заступника глави Національної поліції України

 1  1

29,667 просмотров

2:46 Екзамен з ФІЗО поліція.

Екзамен з ФІЗО поліція.

 7  2

1,812 просмотров

4:16 О Физ.подготовке в новую полицию
1:50 Полтавці здавали нормативи для вступу до патрульної поліції

Полтавці здавали нормативи для вступу до патрульної поліції

Двадцятого липня на стадіоні "Ворскла" розпочався четвертий етап відбору кандидатів на посаду інспекторів патрульної поліції. Першими свої здібності продемонстрували чоловіки. Вони виконували комплексні вправи – віджимання від підлоги та качання пресу за хвилину.

"Поки що відчуваю себе добре. Сили ще є. Перший залік здав на відмінно", – прокоментував кандидат на посаду патрульної поліції Андрій.

Після легкоатлетичного манежу хлопці рушили надвір, аби здати біг на 100 та 1000 метрів. Першим прибув на фінішну пряму кандидат під номером 17 – Микола Скиба.

"Я пробіг 1000 метрів першим із результатом 3 хвилини 47 секунд. Це хороший результат. Дуже хороший. До складання нормативів ніяк не готувався, і прийшов на фініш першим", – зазначив ще один охочий стати поліціянтом Микола Скиба.

Далі свою фізичну готовність продемонстрували дівчата. У манежі їм потрібно було тільки віджатися від підлоги. Богдана Петренко протрималася найдовше. Дівчина розповіла, що до четвертого етапу готувалася заздалегідь, тренуючись вдома.

"У першу чергу хочеться відійти від навантажень. Взагалі рада своїм результатам. Кількість віджимань не рахувала, аби тримати дихання рівним", – розповіла Богдана Петренко.

Старший лейтенант поліції Вадим Горбань зазначив, що при першому відборі до патрульної поліції кандидати здавали підтягування та біг на 3 кілометри, і за таких умов було відсіяно близько 30 відсотків кандидатів. Та цього року нормативи дещо полегшили.

"На сьогодні на здачу нормативів прийшло 64 особи. Із них близько 80 відсотків здали норматив та пройшли до наступного етапу", – прокоментував старший лейтенант поліції Вадим Горбань.

Поліціянт відзначив, що сьогодні і хлопці, й дівчата продемонстрували хороші результати, та, звичайно, не всі впоралися з вимогами відбору.

 3  0

1,684 просмотров

15:15 Нас вызвали. Так давайте нагнем работягу! Полиция г. Сумы.

Нас вызвали. Так давайте нагнем работягу! Полиция г. Сумы.

Я стоял в отдалении и наблюдал пока не прозвучали волшебные слова: "...предьявите Ваши права и техпаспорт..." Надеялся, что справятся без этого, не судьба...

 122  11

13,853 просмотров

4:14 Майбутні поліцейські показували свої фізичні можливості - Громадське.Кременчук

Майбутні поліцейські показували свої фізичні можливості - Громадське.Кременчук

Багато кандидатів, за їх власним визнанням, здають тести в поліцію таємно від батьків і знайомих. А багато — навпаки, тренуються разом з чоловіками, братами і подругами.

Перші кандидати в поліцію Кременчука сьогодні з самого ранку прийшли на стадіон Льотного коледжу, щоб протестувати рівень своєї фізичної підготовки. Перший день здачі фізичних нормативів став «жіночим». Більшість кандидатів — саме представниці слабкої статі.

Цей відбірковий етап покаже, хто не достатньо сильний, швидкий і витривалий для несення служби в лавах нової поліції. Кандидати бігають 100 і 1000 м, а також віджимаються або підтягуються — залежно від статі.

У забігах на 100 м участь беруть по чотири людини з групи, кілометр біжать — по 10-15 кандидатів. Всі результати заносяться в єдину таблицю і контролюються тренерами та представниками МВС. Нормативи для конкурсантів різного віку теж різні.

«Кандидати поставилися до цього етапу відбору ще більш відповідально, ніж до тестування. Усі кандидати прийшли заздалегідь. Більше того, практично всі вони показують гарні результати фізпідготовки», — прокоментувала прес-офіцер міського відділу міліції Анна Васенко.

Претенденти в поліцію не приховують того, що етап складання заліків з фізпідготовки один з найскладніших у процесі відбору в поліцію і до нього потрібно готуватися заздалегідь.

«Ще місяць тому я почала готуватись до здачі фізичних нормативів. Почала тренування з віджимання. І на стадіон ходила бігати ввечері після роботи. А зі стометрівкою у мене проблем і в школі не було», — говорить Олена, кандидат в поліцію Кременчука.

Одна з кандидаток розповіла про те, що за її підготовкою до здачі нормативів контролював чоловік-військовий.

Сайт: http://kgtv.com.ua/
FB: https://www.facebook.com/kgtv.kremenchug
VK: http://vk.com/kgtv.kremen
Twitter: https://twitter.com/KremenTV
Instagram: http://instagram.com/kremenTV

 6  2

2,808 просмотров

1:46 Претенденти на службу в поліції здавали іспити з фізичної підготовки

Претенденти на службу в поліції здавали іспити з фізичної підготовки

Триває процес відбору на заміщення вакантних посад у волинській поліції. У понеділок, 24 жовтня, 91 (29 жінок та 62 чоловіків) претенденти на службу у цій структурі пройшли іспит з фізичної підготовки на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки «Спортивне ядро».
Нагадаємо, що у серпні 2016 стартував конкурс, який оголосило ГУНП у Волинській області, на заміщення вакантних посад 15 слідчих та 45 дільничних офіцерів. Нині триває етап перевірки фізичних даних претендентів на ці посади.
Під час іспитів чоловіки показали свою фізичну підготовку під час комплексно силових вправ та бігу, а жінки крім бігу виконували вправи із згинання та розгинання рук в упорі лежачи.http://hromadske.volyn.ua/pretendenty-na-sluzhbu-v-politsiji-zdavaly-ispyty-z-fizychnoji-pidhotovky/

 11  0

5,730 просмотров