У Сумах кандидати у патрульну поліцію здають заліки з фізичної підготовки

У Сумах кандидати у патрульну поліцію здають заліки з фізичної підготовки

Июль 29, 2017

 0  2

822 просмотров

comments powered by Disqus
3:37 Полиция город Сумы , Паркуются на место для инвалидов , Манера разговора Сумской полиции с граждана

Полиция город Сумы , Паркуются на место для инвалидов , Манера разговора Сумской полиции с граждана

Полиция город Сумы, Паркуются на место для инвалидов, Манера разговора Сумской полиции с гражданами

 45  7

7,642 просмотров

5:10 Сокур Крамченкову: Ты хто такой? Я тебе сейчас выбью все зубы при полиции!

Сокур Крамченкову: Ты хто такой? Я тебе сейчас выбью все зубы при полиции!

10.05.2017. Суми. Кабінет 59 міської ради. Круглий стіл по тарифам на проїзд у маршрутних автобусах за участі влади, громадськості, перевізників. Захід було зірвано діями організованої группи молодиків міцної статури, які називають себе громадською організацією «Східний корпус».

На правах хазяївів молодики намагалися розігнати учасників, звинуваючи у спробах підняти тариф на перевезення у маршрутних автобусах з 3-х грн. до 5-ти не розбираючи і владу, що таке підняття пропагує, й опозицію, що проти будь-якого підняття.

Після бійки шестьох молодиків «Східного корпусу» з двома депутатами — Андрієм Крамченковим та Володимиром Чепіком — була визвано загін поліції, що почав розбиратися у ситуації. Не зважаючи на присутність поліціянтів голова «Східного корпусу» Денис Сокур погрожує фізичною розправою депутату Крамченкову.

(3.25 хв. відео) Сокур (звертається до Крамченкова): «Хто ти такой, а? Сам по себе, как человек.. Хто ты такой?

Крамченков щось каже про відкат, який, на думку Крамченкова, отримав Сокур.

Сокур: «Какой откат? Если будешь еще говорить про какой-то откат, я тебе выбью зубы прямо при полиции»

(3.46 хв. відео) Крамченков: «А какие у тебя методы?»

Сокур: «Мои методы, шо я тебе выбью сейчас все зубы»

 15  7

5,133 просмотров

2:35 Триває набір до поліції

Триває набір до поліції

На Луганщині триває конкурсний відбір патрульних поліцейських. Охочі долучитися до лав правоохоронців вже пройшли три відбіркових тури. Наразі ж на них чекають фізичні випробовування. Хлопцям і дівчатам треба відтиснутися від землі, пробігти на час стометрову та кілометрову дистанції.

Еспресо в смартфоні — http://espreso.tv/4mobile/
Наш сайт — http://espreso.tv/
Facebook — https://www.facebook.com/espreso.tv
Twitter — https://twitter.com/EspresoTV

Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

 2  0

239 просмотров

3:20 П'яні поліцейські на місці вбивства дівчини_2

П'яні поліцейські на місці вбивства дівчини_2

П'яні поліцейські на місці вбивства дівчини_2

 0  1

9,539 просмотров

1:46 Претенденти на службу в поліції здавали іспити з фізичної підготовки

Претенденти на службу в поліції здавали іспити з фізичної підготовки

Триває процес відбору на заміщення вакантних посад у волинській поліції. У понеділок, 24 жовтня, 91 (29 жінок та 62 чоловіків) претенденти на службу у цій структурі пройшли іспит з фізичної підготовки на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки «Спортивне ядро».
Нагадаємо, що у серпні 2016 стартував конкурс, який оголосило ГУНП у Волинській області, на заміщення вакантних посад 15 слідчих та 45 дільничних офіцерів. Нині триває етап перевірки фізичних даних претендентів на ці посади.
Під час іспитів чоловіки показали свою фізичну підготовку під час комплексно силових вправ та бігу, а жінки крім бігу виконували вправи із згинання та розгинання рук в упорі лежачи.http://hromadske.volyn.ua/pretendenty-na-sluzhbu-v-politsiji-zdavaly-ispyty-z-fizychnoji-pidhotovky/

 7  0

3,025 просмотров

15:15 Нас вызвали. Так давайте нагнем работягу! Полиция г. Сумы.

Нас вызвали. Так давайте нагнем работягу! Полиция г. Сумы.

Я стоял в отдалении и наблюдал пока не прозвучали волшебные слова: "...предьявите Ваши права и техпаспорт..." Надеялся, что справятся без этого, не судьба...

 73  7

6,531 просмотров

3:25 У столиці пройшла репетиція військового параду до Дня Незалежності

У столиці пройшла репетиція військового параду до Дня Незалежності

UA — У столиці пройшла репетиція військового параду до Дня Незалежності. На Хрещатик виїде військова техніка. Цього року він буде особливим — разом з нашими захисниками Батьківщини пройдуть строєвим маршем військовослужбовці інших країн. Випуск ТСН.19:30 за 16 серпня 2017 року

RU — В столице прошла репетиция военного парада ко Дню Независимости. На Крещатик выедет военная техника. В этом году он будет особенным — вместе с нашими защитниками Родины пройдут строевым маршем военнослужащие других стран. Выпуск ТСН.19:30 за 16 августа 2017 года

 1  1

6,640 просмотров

1:50 Полтавці здавали нормативи для вступу до патрульної поліції

Полтавці здавали нормативи для вступу до патрульної поліції

Двадцятого липня на стадіоні "Ворскла" розпочався четвертий етап відбору кандидатів на посаду інспекторів патрульної поліції. Першими свої здібності продемонстрували чоловіки. Вони виконували комплексні вправи – віджимання від підлоги та качання пресу за хвилину.

"Поки що відчуваю себе добре. Сили ще є. Перший залік здав на відмінно", – прокоментував кандидат на посаду патрульної поліції Андрій.

Після легкоатлетичного манежу хлопці рушили надвір, аби здати біг на 100 та 1000 метрів. Першим прибув на фінішну пряму кандидат під номером 17 – Микола Скиба.

"Я пробіг 1000 метрів першим із результатом 3 хвилини 47 секунд. Це хороший результат. Дуже хороший. До складання нормативів ніяк не готувався, і прийшов на фініш першим", – зазначив ще один охочий стати поліціянтом Микола Скиба.

Далі свою фізичну готовність продемонстрували дівчата. У манежі їм потрібно було тільки віджатися від підлоги. Богдана Петренко протрималася найдовше. Дівчина розповіла, що до четвертого етапу готувалася заздалегідь, тренуючись вдома.

"У першу чергу хочеться відійти від навантажень. Взагалі рада своїм результатам. Кількість віджимань не рахувала, аби тримати дихання рівним", – розповіла Богдана Петренко.

Старший лейтенант поліції Вадим Горбань зазначив, що при першому відборі до патрульної поліції кандидати здавали підтягування та біг на 3 кілометри, і за таких умов було відсіяно близько 30 відсотків кандидатів. Та цього року нормативи дещо полегшили.

"На сьогодні на здачу нормативів прийшло 64 особи. Із них близько 80 відсотків здали норматив та пройшли до наступного етапу", – прокоментував старший лейтенант поліції Вадим Горбань.

Поліціянт відзначив, що сьогодні і хлопці, й дівчата продемонстрували хороші результати, та, звичайно, не всі впоралися з вимогами відбору.

 0  0

382 просмотров

2:44 Майбутніх львівських поліцейських перевіряють на фізичну витривалість

Майбутніх львівських поліцейських перевіряють на фізичну витривалість

Поліція знову шукає кадри. У Львові триває набір до лав патрульної поліції. Перші кандидати вже пройшли тестування і військово-лікарську комісію. Сьогодні ж стартував етап фізичних випробувань. Кандидати у поліцію здають нормативи: прес, відтискання, забіг на 100 метрів та найскладніший норматив ‒ підкорити 1000 метрів. Частина охочих на цьому щаблі буде відсіяна.

Загалом, у поліції планують відібрати до осені майже 400 якісних новачків. Зумовлено це і плинністю кадрів, і зовсім новими вакансіями. Нагадаємо, набір у поліцію стартував 11 липня. На сьогодні онлайн-анкети заповнили понад 2 тисячі кандидатів. З них 67% – чоловіки та 33% – жінки.

Читати на сайті: https://zaxid.net/n1433435.

 0  0

117 просмотров

1:22 Патрульні Сум зупиняють жінку, що, ймовірно, намагається задушити чоловіка, — відео

Патрульні Сум зупиняють жінку, що, ймовірно, намагається задушити чоловіка, — відео

Тривожне повідомлення інспекторам надійшло у ніч на 16 березня: жінка повідомила, що на неї напав колишній чоловік.
Інспектори почули звуки боротьби, ще коли піднімались сходами до вказаної квартири. “У напіввідчинені двері ми побачили: жінка, схоже, дротом намагається задушити чоловіка. У нього на обличчі були садна й кров”, — розповідає інспектор патрульної поліції.
Патрульні негайно припинили дії жінки, викликали швидку медичну допомогу й слідчо-оперативну групу. Доки їхала швидка, поліцейські надали чоловікові домедичну допомогу. У громадянина були ознаки алкогольного сп’яніння.
Зі слів заявниці, вони з колишнім чоловіком живуть у різних кімнатах однієї квартири. Серед ночі чоловік з рушником в руках наблизився до неї, а вона схопила плойку й вдарила його в обличчя. Жінка додала: била чоловіка навіть після того, як викликала поліцію, а потім почала душити.
Усіх учасників події доставили до Сумського відділку поліції, тож тепер слідчі дійдуть правди в цій події.

 13  2

8,169 просмотров