Зброя терористів

Зброя терористів

Январь 27, 2016

Follow us.... https://www.facebook.com/ctrs.mou

 215  148

79,643 просмотров

comments powered by Disqus
2:52 Танковий бій в районі Красного Лиману

Танковий бій в районі Красного Лиману

Після відмови терористів здати зброю військові пішли у наступ.
На Донеччині в районі Красного Лиману бійці АТО розпочали активні дії після того, як терористи відмовилися скласти зброю. В районі, де орудують терористи, розкидали листівки, в яких бойовиками пропонувалося здати зброю. Втім, вони відмовилися йти на умови військових, тому сили АТО перейшли до активних дій.

 508  270

538,259 просмотров

16:1 Техніка війни №18. Броня. 9 арсенал. 2С23. 2С7. Т-34

Техніка війни №18. Броня. 9 арсенал. 2С23. 2С7. Т-34

У випуску: — Броня для військової техніки. Види матеріалів та сучасні тенденції — Розмінування Донбасу. Наміри ООН щодо Сходу України — Український миротворчий контингент залишить Кот-д’Івуар — Бронеавтомобілі «Тритон» для Держприкордонслужби — Допомога армії України від США та Великобританії — СБУ затримала підпільного виробника пістолетів Glock-17 — Бойовики збили безпілотник ОБСЄ та обстріляли машину патруля цієї організації — Месенджер «Ісламської держави» на платформі Android — Бомбардування Сирії російською авіацією. Захоплення бойовиками 2К12 «Куб». Турецькі роботи сапери Bozena 5 біля сирійських кордонів — Зіткнення гелікоптерів морської піхоти США СН-53 біля Гаваїв — Новий камуфляж Мультитарн для армії Німеччини — Перша сотня танків К2 від Hundai Rotem — Субмарина класу Dolfin для ВМС Ізраїлю — 9 арсенал Озброєння ЗСУ. 2С23 Нона-СВК. 2С7 Піон. БМ-21 Град. Т-34-85
Follow us.... https://www.facebook.com/ctrs.mou

Виробництво: Військове телебачення України та 24 канал

Topics: — Armor for military vehicles. Types of materials and current trends — Clearance of Donbass. The intentions of the UN East of Ukraine — Ukrainian peacekeepers to leave Ivory Coast — Armored cars "Triton" for the State Border Service — Help Ukraine army of US and UK — SBU detained underground manufacturer Glock-17 pistols — Insurgents shot down a drone fired OSCE patrol car of the organization — Messenger "Islamic state" on Android — Bombing Syria Russian aircraft. Interests militants 2K12 "Cube". Turkish engineers working Bozena 5 near Syrian border — Collision Helicopter US Marine Corps CH-53 near Hawaii — New camouflage Multytarn for German Army — The first hundred tanks from K2 Hundai Rotem — Dolfin class submarine for the Navy Israel — 9 Arsenal Armament Armed Forces. 2S23 Nona-SVK. Peonies 2S7. BM-21 Grad. T 34-85

 523  26

53,263 просмотров

1:57 На Львівщині змагалися тиловики

На Львівщині змагалися тиловики

На Львівщині, на базі 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ пройшов конкурс на кращого фахівця служб тилу. Майже півсотні військовослужбовців демонструють свої знання та навички за фахом. Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Кращий кухар», «Кращий водій-заправник» та «Кращій екіпаж дезінфекційно-душової установки».
За результатами конкурсу кращими серед військових кухарів та водіїв-заправників стали представники ВДВ. Першість серед екіпажів дезінфекційно-душових установок вибороли військовослужбовці Оперативного командування «Схід» Сухопутних військ.

Дивіться, аналізуйте та будьте з нами:
https://www.facebook.com/ctrs.mou/?ref=ts&fref=ts
https://www.instagram.com/military_tv_ua/
https://www.facebook.com/armynewsua/?fref=ts
http://svoeradio.com/listen/arm-ya-FM-retranslation

 20  0

283 просмотров

3:23 ЧИ Є СУЧАСНА ЛЕТАЛЬНА ЗБРОЯ В УКРАЇНІ? (Відео ЦРУ 11.2015)

ЧИ Є СУЧАСНА ЛЕТАЛЬНА ЗБРОЯ В УКРАЇНІ? (Відео ЦРУ 11.2015)

Вже більше року ми, просимо у США летальну зброю. А що, в Украні ми б не могли виробляти летальну сучасну зброю, чи ми її не виробляємо?(Відео ЦРУ 11.2015)
З довідника, що таке летальна зброя:
"Летальное оружие (от лат. letalis — «смертельный») — оружие, предназначенное для уничтожения живой силы противника.
К таким видам вооружений относят:
а)холодное и огнестрельное оружие, предназначенное для поражения противника в ближнем бою; б)ядерное, химическое, зажигательное и бактериологическое оружие относящее к оружию массового поражения, предназначенному для нанесения массовых потерь или разрушений".

 204  60

92,466 просмотров

3:30 Дати відсіч ворожим танкам - на Чернігівщині презентувалу новітню українську зброю

Дати відсіч ворожим танкам - на Чернігівщині презентувалу новітню українську зброю

Знешкодити ворожі танки українською зброєю без іноземних деталей тепер можливо! На військовому полігоні «Десна», що на Чернігівщині презентували новітню протитанкову зброю. В «Укроборонпромі» кажуть – деякі зразки, навіть кращі за американські аналоги.

 13  1

3,179 просмотров

2:14 Напад на колону українських військових поблизу Слов'янська 28.06.14
2:50 Позиція підрозділів ЗСУ Зеніт 27.01.2016
10:2 Где в Украине завалялось еще немножко ядерного оружия? расследование - Абзаца!-  10.03.2015

Где в Украине завалялось еще немножко ядерного оружия? расследование - Абзаца!- 10.03.2015

Украина вновь может стать ядерной державой?

Абзац! – развлекательно-информационная программа.

Подписывайся на официальный канал Нового на YouTube http://www.youtube.com/NovyChannel Давай жити разом!
http://www.abzats.novy.tv/about
https://www.facebook.com/NovyChannel
https://twitter.com/NovyChannel
Важные события Украины и мира подаем с нового Абзаца!

 1087  300

405,254 просмотров

22:27 Зброя. Танки

Зброя. Танки

Першим прототипом танкових машин був так званий "вагенбург" – пересувне польове укріплення на колесах, яке широко використовувалось ще до нашої ери китайцями і римлянами. Найближчим до сьогоднішніх танкових машин був танк епохи Відродження авторства Леонардо да Вінчі, який був сконструйований з металу та дерева і міг пересуватись тільки з допомогою фізичної сили. А повністю металеві монстри, які могли пересуватись самостійно за допомоги керування, були задіяні у Першій світовій війні. Вони ділились на самок, що несли гарматне озброєння, і самців – що несли кулеметне.

Бойові машини на сьогодні діляться на два класи – основний та легкий. Першим основний танком в Україні за часів СРСР став Т-64. Його розробили українські конструктори Харківського танкового заводу ім. Малишева у 1951 році. Саме Т-64 вперше у світі був устаткований автоматичною системою заряджання з вибором типу снарядів. Це дозволило скоротити кількість членів екіпажу, забравши з нього заряджаючого.

За час свого існування з Т-64 відбувалась ціла низка змін, які стали причиною 12 модифікацій бойової машини. Майор Олександр Карпенко розібрав конструкцію однієї з таких модифікацій по деталях та розповів про склад танкового екіпажу.

 314  25

38,237 просмотров

13:22 Конфіскована десантниками  в зоні АТО зброя терористів

Конфіскована десантниками в зоні АТО зброя терористів

Деякі зразки цієї зброї використовуються лише в російських підрозділах

 433  57

69,965 просмотров