На Луганщині СБУ затримала бойовика «ЛНР»

На Луганщині СБУ затримала бойовика «ЛНР»

Январь 30, 2016

У Попасній на Луганщині Служба безпеки України затримала бойовика терористичної організації «ЛНР».
У червні 2014 року він приєднався до терористів і зі зброєю в руках чергував на одному з блокпостів поблизу Троїцького. Старшим на блокпосту був російській «казак» на прізвисько «Атаман», який видавав бойовикам зброю.
Розчарувавшись в ідеях «новоросії», бойовик залишив спільників і виїхав до Росії. У січні 2015 року він повернувся додому, де переховувався від правоохоронців.
Затриманого передано до поліції для вирішення питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

 68  28

17,738 просмотров

comments powered by Disqus
19:13 Знищення російської ДРГ, що планувала теракти до Дня Незалежності України (Ворони)
2:44 СБУ інформує 50

СБУ інформує 50

 55  5

3,534 просмотров

0:17 Правда про обставини збиття МН17 є катастрофою для вищого керівництва Росії - Грицак

Правда про обставини збиття МН17 є катастрофою для вищого керівництва Росії - Грицак

Голова Служби безпеки України Василь Грицак у місті Бюннік (провінція Утрехт, Нідерланди) виступив на прес-конференції Об’єднаної слідчої групи (ОСГ) із розслідування збиття 17 липня 2014 року літака Малайзійських авіаліній рейсу МН17.

Учасники розслідування повідомили, що отримали докази та дійшли до висновку, що літак Малайзійських авіаліній рейсу МН17 було збито з використанням самохідної вогневої установки зенітно-ракетної системи «БУК» 53 бригади ЗС РФ. За інформацією ОСГ органам влади Росії було відомо про використання зброї ЗС РФ на сході України для збиття «Боїнгу». За словами Василя Грицака, СБУ скрупульозно відновила маршрут перевезення використаної для злочину військової установки Бук з території Російської Федерації на схід України. Служба також передала міжнародній слідчий групі велику кількість даних, що мають значення у справі. У тому числі й перехоплення телефонних розмов терористів та пов’язаних з ними осіб, що дало можливість ідентифікувати понад сто з них.

Росія не зацікавлена в сприянні об’єктивному розслідуванню цього злочину та усіляким чином намагається дискредитувати зусилля України та Об’єднаної слідчої групи по встановленню істини. Василь Грицак зазначив, що «насправді Росія знає набагато більше, ніж говорить. Оприлюднення представниками РФ правдивої інформації про обставини збиття літака не просто не вигідно Росії, але є катастрофічним для вищого керівництва цієї держави. Звертаюсь до всіх громадян РФ та України: ми гарантуємо повну безпеку у рамках спеціальної програми захисту свідків всім, хто готовий надати свідчення щодо цього жахливого злочину. Ще раз наголошую, що Росія повинна негайно почати виконувати всі норми міжнародного права та передати слідчим ОСГ повну інформацію»

 70  4

1,254 просмотров

1:46:16 СУПЕР БОЙОВИК БРОДЯГА 2018

СУПЕР БОЙОВИК БРОДЯГА 2018

 42  25

20,061 просмотров

6:31 Drake - I'm Upset

Drake - I'm Upset

https://lnk.to/ImUpset

 402000  36105

15,557,295 просмотров

6:6 APES**T - THE CARTERS

APES**T - THE CARTERS

 881381  90910

23,165,742 просмотров

17:45 Брифінг Голови СБУ Василя Грицака  ч.2
0:41 Затримання замовника "вбивства" російського журналіста Аркадія Бабченка
0:39 На Кіровоградщині СБУ затримала на хабарі заступника начальника райвідділу поліції

На Кіровоградщині СБУ затримала на хабарі заступника начальника райвідділу поліції

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали на хабарі заступника начальника одного з райвідділів Національної поліції в Кіровоградській області.

Підполковник юстиції вимагав п’ятнадцять тисяч гривень від місцевого мешканця за закриття кримінального провадження відкритого за нібито вчинення хуліганських дій. Співробітники спецслужби затримали заступника начальника поблизу райвідділу під час отримання хабара.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Правоохоронця затримано відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та взято під варту.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів отримання хабарів підполковником.

 71  6

9,104 просмотров

14:34 Брифінг заступника начальника Головного слідчого Управління Б.Тиводара