На Луганщині СБУ затримала бойовика «ЛНР»

На Луганщині СБУ затримала бойовика «ЛНР»

Январь 30, 2016

У Попасній на Луганщині Служба безпеки України затримала бойовика терористичної організації «ЛНР».
У червні 2014 року він приєднався до терористів і зі зброєю в руках чергував на одному з блокпостів поблизу Троїцького. Старшим на блокпосту був російській «казак» на прізвисько «Атаман», який видавав бойовикам зброю.
Розчарувавшись в ідеях «новоросії», бойовик залишив спільників і виїхав до Росії. У січні 2015 року він повернувся додому, де переховувався від правоохоронців.
Затриманого передано до поліції для вирішення питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

 67  28

17,748 просмотров

comments powered by Disqus
2:44 Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Після знищення диверсантів з групи «Росичи» терористи перебували в розпачі

Служба безпеки України розсекретила телефонні розмови терористів, що підтверджують їх розпач після знищення диверсантів з групи «Росичи». Факт ліквідації банди став повною несподіванкою та відчутнім ударом для російських військових кураторів і бойовиків з т.зв. «ЛНР».
У результаті успішної операції СБ України отримала важливу оперативну інформацію з телефонів та записних книжок диверсантів. Завдяки цьому вдалося знизити російську диверсійно-шпигунську активність в Україні.

 1992  299

326,813 просмотров

1:30 МГБ ЛНР накрыло подпольное украинское предприятие, вывозившее крупные суммы в Украину

МГБ ЛНР накрыло подпольное украинское предприятие, вывозившее крупные суммы в Украину

Правда зачастую является невыгодной и неудобной....

Ютуб-канал информационного агентства "News-Front" был частично блокирован, материалы военных корреспондентов и документалистов, работающих четвертый год в зоне ведения боевых действий, оказались под угрозой удаления. Десятки часов хроники страшного военного времени могут просто безвозвратно исчезнуть, так и не став летописью нынешнего этапа современной истории. На чьей стороне правда и кому она мешает — теперь видно однозначно. Попытка скрыть преступление или очередной виток информационной войны? Одно другому не мешает....

Создан новый временный канал, где будут публиковаться все последующие работы нашей команды:

https://www.youtube.com/channel/UCe2sb1vTWtDoGlLs38DNBnQ

Если Вы готовы поддержать правду, то просим Вас также разместить ссылку и призыв подписаться на наш новый канал в своих социальных сетях, если за короткое время мы вернем 250 000 подписчиков, то это будет нашей совместной победой над попытками заблокировать правду.

 326  26

40,968 просмотров

1:43 У Києві СБУ затримала на хабарі Голову Держслужби зайнятості

У Києві СБУ затримала на хабарі Голову Держслужби зайнятості

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою затримали на хабарі Голову Держслужби зайнятості (Центрального апарату).
Посадовець організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, що проводила держслужба. У протиправних схемах він використовував підлеглих, які примушували підприємців сплачувати "данину" за перемогу в тендерах.
Співробітники спецслужби затримали посадовця у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тисячі гривень. Під час огляду машини правоохоронці додатково виявили велику суму грошей у іноземній та національній валютах, мисливську рушницю з набоями та інше.
Голова СБ України Василь Грицак, прибувши на місце затримання корупціонера, наголосив: "Затримання Голови Держслужби зайнятості є яскравим свідченням того, що СБУ працює незалежно від того, до якої політичної сили чи відомства належить корупціонер". За його словами, СБУ і надалі працюватиме над очищенням української влади від хабарників та корупціонерів. "Я думаю сьогоднішній випадок заставить задуматися тих, хто хоче заробляти гроші злочинним шляхом", – підкреслив Василь Грицак.
Для встановлення всіх епізодів отримання хабарів Головою Держслужби зайнятості тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України.

 251  19

62,004 просмотров

1:37 Розмова щодо обговорення питань підготовки та організації «виборчого процесу» в «ДНР»

Розмова щодо обговорення питань підготовки та організації «виборчого процесу» в «ДНР»

Розмова між Поляковим Максимом Борисовичем (поз. «Полярник»), з квітня 2014 до жовтня 2018 – безпосередній «куратор» організації діяльності «ЛНР»/»ДНР» від «Управления Президента по социально-экономическому сотрудничеству с государствами – участниками СНГ, Республикой Абхазия и Республикой Южная Осетия» (з 01.2015 до 10.2018 – заступник начальника Управління) та Коновим Дмитром Володимировичем (поз. «Чайка»), російський політтехнолог підзвітний АП РФ, 2014-2015 — «консультант» керівництва т.зв. «ДНР», де обговорюються питання підготовки та організації «виборчого процесу» в «ДНР», а саме: допуск до «виборів» лише визначених Кремлем організацій та осіб, обов’язкова перевірка ФСБ РФ кандидатів у претенденти на участь в «виборах» на лояльність РФ, всебічне забезпечення російською стороною, через АП РФ, відповідного «виборчого процесу» (у т.ч. його фінансування та безпосередньої організації виборчої кампанії).

Конов Д.: — Восемь организаций подали заявки на регистрацию.

Поляков М.: — Так.

Конов Д.: — Ааа… Теперь вот внимание вопрос: мы им прям всем отказываем?.. Это кроме наших, я имею ввиду.

Поляков М.: — Я понимаю.

Конов Д.: — Мы им всем отказываем или дадим им возможность поучаствовать в забеге, что бы они не пиздели целый месяц на нас?

Поляков М.: — Нет, во-первых, не надо быстро отвечать, надо взять таймаут, там же у вас…

Конов Д.: — Ну, понятно.

Поляков М.: — Ну до четверга в любом случае надо тянуть, и скорее всего будете отказывать. Зная, зная диспозицию, я думаю, что никого пускать не надо.
И второй момент – там по людям, по двум дублерам и по…

Конов Д.: — Да это я понял, ждем. По тройке — сняли с них синхроны сегодня. Документы с них все взяли, все лежит у нас. У нас в графике это просто на завтра…

Поляков М.: — У нас то вообще ничего не лежит, я бы это… Если б это было у меня сегодня, я б уже, может быть, их согласовал.

Конов Д.: — Так у нас, не… Вот то что ты запрашиваешь, у нас нет. У нас есть, ну чего там: их заявления, паспорта.

Поляков М.: — Не. Так кто они такие и вот исходя из тех критериев которые мы отправили — как они себя вели по отношению к той власти, как они себя ведут по отношению к этой власти.

Конов Д.: — Это просто не моя парафия, просто. Но я увижу вечером там все наше кодло ФСБшное, и буду их как-то педалить.

Поляков М.: — Мы… Женя от него 3 дня просто просит. Мы если этого не увидим, мы не сможем согласовать людей. Придётся это всё откладывать по времени.

Конов Д.: — Слушай, ну у них свои командиры. Я скажу, что мы тормозим из-за них, но не более того. Что я им, как я им приказ то дам — никак.

Поляков М.: — Не. Ты просто скажи, что они не будут согласованы, завтра выдвижения не будет, если мы не будем знать кто-это и не успеем согласовать.

Конов Д.: — Если они на вас не реагируют, на меня думаешь среагируют? Ну, давай я сделаю. В общем только результат мне непонятен.

Поляков М.: — Не. Так всё очень просто — как-бы, не будет ничего: ни кампании, ни финансирования, ничего. То есть, это будет явный срыв, это будет срыв с их стороны. Тогда мне нужно понять, кто за это понесёт ответственность, кто за это ответит?

 22  3

406 просмотров

1:38 СБУ провела спецоперацію в Щасті

СБУ провела спецоперацію в Щасті

У місті Щастя на Луганщині Служба безпеки України провела спецоперацію із затримання членів терористичної організації «ДНР/ЛНР» та їх посібників.
До операції, що відбулася у взаємодії з Національною гвардією, поліцією, прикордонниками та військовослужбовцями Збройних сил України, було залучено майже 500 представників силових структур.
Усього опитано 1200 місцевих мешканців. Щодо 28 осіб проводиться поглиблена перевірка у зв’язку з ймовірною причетністю до діяльності бойовиків. За результатами перевірки вже встановлено п’ятеро членів незаконних збройних формувань.
Крім того, в одному з покинутих будинків правоохоронці виявили схованку. З неї вилучено 4 кг пороху, 450 г вибухівки, 3 гранати із запалами, велику кількість набоїв різного калібру.
Невідкладні оперативно-слідчі дії тривають.

 271  86

93,798 просмотров

19:13 Знищення російської ДРГ, що планувала теракти до Дня Незалежності України (Ворони)
19:13 Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

Фильм СБУ о ДРГ террористической организации "ЛНР", обезвреженной 24 августа 2015 года

 1443  409

126,158 просмотров

2:4 Оголошено про підозру очільникам так званого управління виконання покарань терористів «ЛНР»

Оголошено про підозру очільникам так званого управління виконання покарань терористів «ЛНР»

За матеріалами Служби безпеки України заочно оголошено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України дванадцятьом очільникам так званого управління виконання покарань терористичної організації «ЛНР».
Загалом співробітники СБУ встановили майже півтори тисячі осіб причетних до функціонування пенітенціарної системи незаконних збройних формувань «ЛНР». За інформацією спецслужби на тимчасово окупованій території Луганської області декілька тисяч людей утримуються у захоплених бойовиками виправних закладах у нелюдських умовах. Вони позбавлені медичної та правової допомоги, піддаються фізичним та моральним знущанням.
До СБ України, зокрема, звернувся колишній в’язень, який прибув на підконтрольну українській владі територію після відбування покарання у виправних колоніях на тимчасово окупованій території Слов’яносербського району Луганщини.
За його свідченнями засуджені після початку окупації території одразу відчули «стиль роботи» представників «руського міра» у вигляді принижень, фізичних та моральних знущань, безправ’я. До колонії регулярно приїжджав так званий спецназ «ЛНР» для відпрацювання на засуджених насильницьких методів придушення непокори. В’язнів били, стріляли з автоматів над головами. На знак протесту засуджені кілька разів зривали прапор так званої «ЛНР» і піднімали над колонією національний прапор України.
За свідченнями ще одного колишнього в’язня до виправного закладу приїжджали бойовики різних бандугруповань. На територію «зони», зокрема, заходили «козаки», які закликали разом з ними йти воювати «за отамана Козицина» проти сил антитерористичної операції.
Служба безпеки України продовжує документувати протиправну діяльність представників терористичної організації «ЛНР» для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
Відбувши покарання, чимало колишніх в’язнів намагаються виїхати з тимчасово окупованої території та розпочати нове життя у вільній Україні.

 27  0

1,667 просмотров

6:8 СБУ викрила російські спецслужби на вербуванні родичів українських військових

СБУ викрила російські спецслужби на вербуванні родичів українських військових

Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України викрили неодноразові факти вербування представників ФСБ РФ та МДБ «Л/ДНР» близьких родичів українських військовослужбовців.
Оперативники спецслужби встановили, що дружини трьох офіцерів Збройних Сил України були завербовані під час перебування у своїх батьків у РФ та на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.
На жінок здійснювався психологічний тиск, їм погрожували забороною в’їзду-виїзду, в’язницею, утисками батьків. Внаслідок чого вони надали письмові згоди на конфіденційне співробітництво з обранням псевдонімів.
Співробітники російських спецслужб та їх підконтрольних підрозділів-маріонеток також намагалися отримати від жінок інформацію про військові звання, посади, місця перебування та службові обов’язки їхніх чоловіків, а також даних про військові підрозділи, де вони проходять службу, їх задіяння в операції Об’єднаних сил.
Оперативники військової контррозвідки СБУ попередили втягування в протиправну діяльність громадянок України, які були вимушені погодитися на співробітництво з ворожими спецслужбами. Після повернення на підконтрольну українській владі територію, жінки співпрацюють зі слідством та дають покази відносно обставин їх вербувань та отриманих завдань.
Служба безпеки України нагадує, що за вчинення злочинів за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) і ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.
Разом з тим, згідно з положеннями частини другої статті 111 КК України – звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання. Частина друга статті 258-3 передбачає звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв’язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації.

 91  17

9,267 просмотров

3:4 На Донеччині СБУ затримала поплічника Гіркіна

На Донеччині СБУ затримала поплічника Гіркіна

У Слов’янську Служба безпеки України затримала одного з ватажків терористів, який у 2014 році захоплював місто.
Активний учасник терористичної організації «ДНР» у квітні минулого року у складі першої озброєної групи російських найманців та місцевого криміналітету штурмував Слов’янський міськвідділ міліції та інші будівлі органів влади.
Впродовж квітня – липня керував бандитами, які чинили у місті низку злочинів.
Після звільнення Слов’янська від терористів разом з незаконними збройними угрупованнями бойовиків Гіркіна та Пономарьова втік до Донецька.
Нещодавно зловмисник таємно повернувся до міста, переховувався від правоохоронців, проте був затриманий співробітниками Управління СБ України в Донецькій області.

 122  20

33,644 просмотров