Зібралися усі мери Сумщини. Лиш одне крісло пустує…

Зібралися усі мери Сумщини. Лиш одне крісло пустує…

Август 10, 2017

Реформа, яка не всім до вподоби. Процесу децентралізації, що наразі активно котиться нашою країною, намагаються вставляти палки у колеса. У чому вбачають загрозу проведення реформи міські голови і очільники новостворених об’єднаних територіальних громад Сумщини – слухала наша Альона Щербакова.

 2  11

1,094 просмотров

comments powered by Disqus
3:22 Студія «Квартал 95»: у селищі Підопригори напередодні Дня незалежності України фестивалили
3:40 Традиції на Масляну: як у Сумах весну зустрічали

Традиції на Масляну: як у Сумах весну зустрічали

Пісні, танці, атракціони і млинці. Попри снігову погоду, сумчани зібралися у міському парку, аби відсвяткувати Масляну. Щороку гуляння припадають на різні дати, в залежності від того, на який день випадає Великдень. Цьогоріч свято за давньослов'янськими традиціями сумчани святкували з 12 по 18 лютого. Як це відбувалося — бачила Тетяна Корнієнко.

 1  0

117 просмотров

23:39 Новини за 19.02.2018 повний випуск
2:48 У Сумах бурульки сягають кількох метрів

У Сумах бурульки сягають кількох метрів

Проходячи повз будівлі у Сумах, люди ризикують своїм життям. Над їх головами висять гострі крижані бурульки. Їх розміри подекуди вражають, адже досягають декількох метрів. Зменшенням кількості таких небезпечних місць комунальники навіть не займаються. Крім цього, місця, де закрижаніла вода може забрати чиєсь життя, навіть не огороджені сигнальною стрічкою. Детальніше у сюжеті Ангеліни Олійник.

 0  0

87 просмотров

23:23 Новобузька міська рада приймає секретні рішення ;) Стрім

Новобузька міська рада приймає секретні рішення ;) Стрім

Вітаю вас на каналі ТУТ.ІНФО. І сьогоднішній мій матеріал про Новобузького міського голову. Про його не бажання бути відвертим з громадянами міста, про його безвідповідальність перед громадою та не бажанні виконувати свої обіцянки та обов’язки.
31 січня депутати зібралися в міській раді на бюджетну комісію, про яку я взагалі взнаю випадково. За традицією міської ради комісії та сесії проводяться без оголошень в засобах масової інформації, навіть на сторінці міської ради немає ніякої інформації, а про порядок повний денний взагалі краще промовчати, бо навіть перед сесією депутати не завжди можуть отримати матеріали.
Цього разу міський голова Лагодієнко Максим Олександрович йде далі – забороняє і виганяє з залу представників ЗМІ з мотивацією що йому потрібно поговорити з депутатами без преси. Цікаво які це такі утаємничені питання можуть вирішувати депутати без доступу представників громади, а тим паче преси? Можливо друге питання порядку денного виділення матеріальної допомоги?
Ну я взагалі був запрошений депутатами не з цього приводу.
Віталій Георгійови Крикун запросив мене з приводу розгляду звернення одинадцяти депутатів міської ради до міського голови з вимогою ініціювати створення Новобузької об’єднаної територіальної громади з центром у Новому Бузі, яка запрошує до приєднання всі громади Новобузького району.
Міський голова отримав звернення 18 січня 2018 року і до 1 лютого досі не визначився що йому робити, і зволікає з діями, які він повинен зробити відповідно законодавства України – ініціювати створення громади організувавши та провівши громадські слухання з цього питання.
Повертаючись до таємної наради депутатів без представників ЗМІ: міський голова намагався і частково це йому вдалося взагалі призупинити процес створення ОТГ.
Як ви можете побачити з відкритої частини бюджетної комісії це питання міським головою відтягується у часі до 5 лютого, та і в загалі чи 5 лютого буде підписане розпорядження міського голови зі зверненням до громад району, це для мене питання на яке я б хотів мати відповідь.

Взагалі доступ ЗМІ до міської ради дуже проблематичний, хто слідкує за моїм каналом знає що міський голова всіляко ухиляється від зустрічі зі мною. Його б воля він би взагалі заборонив знімати в приміщені міської ради.
Цього разу він попередив мене що знімати на комісіях та бути присутнім без попереднього попередження, шляхом написання заяви, міської ради не можна. А як їх величність міського глову можна попередити: засідання проходять без попередніх оголошень та й таємно, щоб не дай бог узнають що вони там планують і куди направляють кошти, чи то на нову доріжку з б.у. матеріалів, чи на дорогу в мороз або в болото чи ще на якісь закупівлі без відкритих торгів.
І на останок зв

 11  0

414 просмотров

2:41 Умови служби для контрактників та призовників

Умови служби для контрактників та призовників

Військовий призов, його умови та гарантії для майбутніх захисників вітчизни – саме на цьому акцентували увагу на брифінгу військовослужбовців. Твердять, що Сумська область виконує планові завдання від Кабінету Міністрів на всі 100 відсотків. Все частіше українці з усіх куточків Сумської області йдуть на службу за контрактом та й від призову не ухиляються. Про основні аспекти служби детальніше розкаже Анастасія Островкова.

 0  0

126 просмотров

2:22 Як дружина Влада Ями ставиться до Наталії Могилевської

Як дружина Влада Ями ставиться до Наталії Могилевської

Влад Яма зізнався, що є фанатом Монатика. Танцівник згадав своє знайомство зі співаком, коли Дмитро прийшов на шоу «Танцюють всі». Дружина Влада Ліліана Кудлай зізнається, що її дратують прихильниці чоловіка.

 146  18

89,570 просмотров

3:2 В Україні потрібно підтримувати вітчизняного виробника

В Україні потрібно підтримувати вітчизняного виробника

Розвиток української економіки неабияк залежить від промисловості та вітчизняних виробників. Проте, на поличках магазинів з’являється усе більше імпортних товарів, із продажу яких усі гроші йдуть у кишені закордонним підприємцям. Як саме пропонують змінювати ситуацію в країні та які товари купують сумчани – дивіться далі.

 1  0

214 просмотров

2:18 У Сумах мітингують під 4-ю поліклінікою

У Сумах мітингують під 4-ю поліклінікою

Медична реформа злякала сумчан не на жарт. Не зрозумівши її суть, більшість містян у паніці. Зокрема, головний недолік, котрий поставив на вуха місцевих під стінами 4 поліклініки – це те, що у Сумах планують створення двох незалежних центрів первинної медико-санітарної допомоги. У цій справі розбиралась наша Анастасія Островкова.

 1  0

166 просмотров

2:42 У центрі уваги

У центрі уваги

 1  1

58 просмотров