Марія Яремчук заспівала хіт Ріанни

Марія Яремчук заспівала хіт Ріанни

Сентябрь 26, 2017

 135  28

22,264 просмотров

comments powered by Disqus
2:28 Марія Яремчук розповіла, як зменшила щоки

Марія Яремчук розповіла, як зменшила щоки

Співачка розповіла, що у своїх рідних Чернівцях вона набирається енергії. Завжди приїздить туди на день народження та день смерті тата. Він хотів, щоб вона була тенісисткою, а не співачкою. Та артистка вважає, що батько пишався б нею, бо вона йде до своєї мети. З часів участі у шоу Голос країни співачка дуже змінилася зовні. Вона зменшила собі щоки – для цього пішла в спортзал. Також Марія – видатна скоромовниця. Скоромовки допомагають їй зібратися перед виступом.

 160  20

57,175 просмотров

3:11 Марія Яремчук  - Ти в мені є (Фінал конкурсу "Міс Україна 2017")

Марія Яремчук - Ти в мені є (Фінал конкурсу "Міс Україна 2017")

Виступ Марії Яремчук на фіналі конкурсу "Міс Україна 2017" з піснею "Ти в мені є"

 550  108

111,607 просмотров

3:55 Мария Яремчук "Тик Ток" выступление в финале "Евровидения 2014" в Дании
1:41 Мария Яремчук невероятно спела песню Олега Винника под мелодию песни Tине Тернер

Мария Яремчук невероятно спела песню Олега Винника под мелодию песни Tине Тернер

Веселая и красивая певица Маша Яремчук умеет удивлять. Маша поразила своим пением вживую. Ведь для нее была выбрана не легкая композиция. Она спела песню Олега Винника "Нино" под мелодию легендарной композиции Тины Тернер " Simply The Best". Получилось шикарно! Включайте и вы поймете о чем мы. Ссылка на наш канал Youtube https://www.youtube.com/user/luxfm
Instagram https://www.instagram.com/radioluxfm/...
Facebook https://www.facebook.com/LuxFM/

 546  202

125,064 просмотров

3:42 Мария Яремчук - Білою фарбою (Великий Весняний Концерт 2017)
7:16 Мария Яремчук «Дорогой длинною»

Мария Яремчук «Дорогой длинною»

Голос країни. Нова історія. Мария Яремчук «Дорогой длинною». Команда Александра Пономарева.

«Голос країни» в соцсетях:
http://vkontakte.ru/goloskrainy
http://facebook.com/goloskrainy
http://twitter.com/goloskrainy

 1627  257

1,019,612 просмотров

3:32 Марія Яремчук — Ти в мені є

Марія Яремчук — Ти в мені є

Марія Яремчук — Ти в мені є
ITunes — https://goo.gl/AMEPnz

Алан Бадоєв розкрив силу жіночої енергії в новому кліпі Марії Яремчук

Українська співачка Марія Яремчук розпочала новий етап своєї музичної кар’єри. Буквально вчора артистка презентувала магічний трек «Ти в мені є», здивувавши незвичним для неї звучанням, а вже сьогодні потішила прем’єрою другої спільної відеороботи з відомим режисером Аланом Бадоєвим.
— Для мене ця робота з Марією стала справжнім відкриттям нового Артиста. Усе в кліпі створено навколо її харизми, унікальної пластики і дійсно хорошої пісні. На мій погляд, так повинна звучати нова популярна українська музика, — прокоментував режисер.

Сюжет, що розгортається в кліпі, нагадує сакральний ритуал, який гармонійно поєднується зі страсною та сильною натурою виконавиці. Марія постає в образі дівчини, що народжується із землі. Потім її запліднює вода. Наприкінці відео героїня народжує дельфіна.
Зйомки відбувалися на унікальному пляжі індонезійського острова Балі і сама природа дарувала творчій команді чудові знахідки: чорний пісок, тропічні пейзажі, незабутні світанки. Протягом двох знімальних днів Марія «не економила» себе і свої емоції. За задумом режисера співачка танцювала на піску, який просідав під ногами, занурювалася у багнюку, боролася з хвилями.
— Інколи доводилося працювати з останніх сил, тому що вода забирала багато енергії. Але мені було приємно принести себе в жертву улюбленій справі. Головне те, що вийшло у кадрі. Пісня «Ти в мені є» прожита від А до Я. І завдяки тому, що ми зустрілися з Аланом, вона абсолютно чесно візуалізована, — поділилася враженнями Марія.
Над створенням fashion-історії працювала «dream teem» українського шоу-бізнесу: оператор-постановник Володимир Шкляревський, візажист Наталя Стрільчук, hair-стиліст Сергій Троско. Свій стиль співачка довірила LUVI.

Сюжет, придуманий Бадоєвим, дуже чітко ілюструє зміст пісні «Ти в мені є». Автором треку став талановитий музикант Михайло Клименко, з яким Марія написала не одну спільну композицію. Саунд-продюсером виступив фронтмен гурту The Maneken Євген Філатов, відомий співпрацею з Onuka, Джамалою, Іваном Дорном та іншими артистами. Україномовна композиція успішно стартувала і протягом двох годин після прем’єри впевнено увірвалася на першу позицію в iTunes. Сингл увійде до майбутнього альбому співачки. На даний час Маша працює над створенням музичного матеріалу і планує потішити прихильників дебютним диском.

ВК — https://vk.com/mary_yaremchuk_official_group
FB — https://www.facebook.com/mariyayaremchukofficial
Instagram — https://www.instagram.com/m_yaremchuk/
Сайт — http://mariyayaremchuk.org/

Режиссер: Алан Бадоев
Ассистент режиссера: Александр Диколь
Продюсер: Юлия Верткова-Пилунская, Наталья Клыпа
Оператор-постановщик: Владимир Шкляревский
Ассистент оператора: Евгений Бублей
Мейкап: Наталья Стрильчук
Художник по волосам: Сергей Троско
Стиль: LUVI
Художник постановщик: Алена Гаджилова
Монтаж: Trent Pazl
Постпродакшн: Headshotstudio

booking:
‎ 380985086050
booking@secretservice.com.ua

Management & Promotion:
Secret Service EA
https://www.facebook.com/SecretServiceAgency
_________________________________________________________________

Алан Бадоев раскрыл силу женской энергии в новом клипе Марии Яремчук

Украинская певица Мария Яремчук начала новый этап своей музыкальной карьеры. Буквально вчера артистка презентовала магический трек «Ти в мені є», удивив необычным для нее звучанием, а уже сегодня порадовала премьерой второй совместной видеоработы с известным режиссером Аланом Бадоевым.
— Для меня эта работа с Марией стала настоящим открытием нового Артиста. Все в клипе создано вокруг ее харизмы, уникальной пластики и по-настоящему хорошей песни. На мой взгляд, так должна звучать новая популярная украинская музыка, — прокомментировал режиссер.
Сюжет, разворачивающийся в клипе, напоминает сакральный ритуал, гармонично сочетающийся со страстной и сильной натурой исполнительницы. Мария предстает в образе девушки, рождающейся из земли. Затем ее оплодотворяет вода. В конце видео героиня рождает дельфина.

Над созданием fashion-истории работала «dream teem» украинского шоу-бизнеса: оператор-постановщик Владимир Шкляревский, визажист Наталья Стрильчук, hair-стилист Сергей Троско. Свой стиль певица доверила LUVI.
Сюжет, придуманный Бадоевым, очень точно иллюстрирует смысл песни «Ти в мені є». Автором трека стал талантливый музыкант Михаил Клименко, с которым Мария написала не одну совместную композицию. Саунд-продюсером выступил фронтмен группы The Maneken Евгений Филатов, известный сотрудничеством с Onuka. Джамалой, Иваном Дорном и другими артистами. Украиноязычная композиция успешно стартовала и в течение двух часов после премьеры уверенно ворвалась на первую позицию в iTunes. Сингл войдет в будущий альбом певицы. В настоящее время Маша работает над созданием музыкального материала и планирует порадовать поклонников дебютной пластинкой.

 21298  2603

4,143,388 просмотров

3:21 Мария Яремчук - Тебе я знайду

Мария Яремчук - Тебе я знайду

Подпишись на новые клипы — http://bit.ly/Podpiska
Плейлист Марии Яремчук на ELLO — http://bit.ly/YaremchukELLO
@ Instagram http://instagram.com/ellotv
@ Google http://google.com/ ELLO
@ ВКонтакте http://vk.com/ElloTV
@ Facebook http://facebook/ello
@ Twitter http://www.twitter.com/ElloRU

Авторы музыки/слов — Мария Яремчук, Аранжировка — А.Француз
Режиссер — Л.Коляденко
© 2013 Мария Яремчук

 3148  529

797,304 просмотров

3:32 Мария Яремчук - Зимний сон - на канале ИНТЕР
3:29 Мария Яремчук - Білою фарбою (Большая свадьба 2017)