Допит російського десантника Мельчукова

Допит російського десантника Мельчукова

Август 26, 2014

У Донецькій області сили АТО ліквідували групу російських диверсантів, які злочинно вдерлися на територію України. Російські військовослужбовці затримані із особистими документами та зброєю. Вони дали свідчення, що батальйон десантників 23 серпня ц. р. був передислокований залізничним транспортом до Ростовської області РФ, а близько 3 години ночі 24 серпня підрозділ був піднятий по тривозі і отримав наказ здійснити марш у складі колони з кількох десятків БМД.

 207  59

23,461 просмотров

comments powered by Disqus
6:53 Допит російського десантника Івана Романцова

Допит російського десантника Івана Романцова

У Донецькій області сили АТО ліквідували групу російських диверсантів, які злочинно вдерлися на територію України. Російські військовослужбовці затримані із особистими документами та зброєю. Вони дали свідчення, що батальйон десантників 23 серпня ц. р. був передислокований залізничним транспортом до Ростовської області РФ, а близько 3 години ночі 24 серпня підрозділ був піднятий по тривозі і отримав наказ здійснити марш у складі колони з кількох десятків БМД.

 259  84

31,796 просмотров

14:36 Ukraine News. Допит полоненого російського найманця з Новоросійська. ч.1.

Ukraine News. Допит полоненого російського найманця з Новоросійська. ч.1.

У другій половині жовтня під Дебальцевим був взятий в полон бойовик ДНР, громадянин РФ із Новоросійська Федір Устинов, 1983 р.н.
У затриманого було знайдено посвідчення терористичної організації ДНР на його ім’я з вказаною посадою — "стрелок". Також були вилучені РПК-74 з патронами і споряджений РПГ-18 "Муха".
————————————————————­—————————————————-
Збройний конфлікт на сході України — бойові дії на території Донецької та Луганської областей України за участі армійських підрозділів і ПСЗС України, формувань МВС, прикордонної служби, СБУ, державної охорони України, Національної гвардії України, батальйонів територіальної оборони Донбас, Азов, Шахтарськ, Айдар, Дніпро та ін., з одного боку і бандформувань, найманців, переважно підпорядкованих керівництву терористичних організацій ДНР і ЛНР, а також російських військових — з іншого боку. Датою початку вважається 7 квітня 2014 року, коли в.о. Президента України Олександр Турчинов оголосив про початок силової операції. Українська влада називає свої дії антитерористичною операцією (АТО), проросійські сили і російське керівництво — каральною операцією.
НАТО — Командувач військами НАТО в Європі генерал Філіп Бридлав відзначив, що поведінка збройних людей дозволяє вказати на їхній зв’язок з російською армією. Згідно з його оцінкою, те, що відбувається на сході України є добре спланованою і організованою військовою операцією. Він охарактеризував дії Росії як кібридну війну, що ведеться за допомогою дипломатії, пропаганди, військових і економіки. заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбов рекомендував Москві повернути свої війська в казарми і публічно засудити насильство зі сторони військових сепаратистів на сході України. У відповідь на анексію Крима і вторгнення Росії в Україну Європейський союз, США, Канада, Японія, Швейцарія та низка інших країн оголосили про введення санкцій проти Росії. Гарачі точки на сході України: Донецьк, Луганськ, Краматорськ, Слав’янськ, Торез, Сніжне, Волноваха, Красний Лиман, Щастя, Металіст, Горлівка, Червоноармійськ, Макіївка, Лисичанськ, Ровеньки, Красний Луч, Антрацит, Краснодон, Первомайськ, Рубіжне, Свердловськ, Сіверодонецьк, Стахано­в, Артемівськ, Кремінна, Перевальськ, Сватове, Старобільсь­к, Ізварине, Червонопартизанськ, Савур-могила, Сіверск, Камброд, Шахтарськ, Авдіївка, Дебальц­еве, Станиця Луганська, Іловайськ, Маріуполь, Донецький аеропорт

 14  1

1,234 просмотров

8:32 Військові почали використовувати високоточну зброю проти терористів

Військові почали використовувати високоточну зброю проти терористів

За неповні дві доби вдалося звільнити від терористів три населені пункти. Йдеться про Закотне, Старий Караван, Друзівку. Це Північ Донецької області. Офіційної цифри убитих терористів немає, ймовірна кількість: від 250 до 1000. Авіаційні та артилерійські обстріли розташування позицій бойовиків тривають.

 167  26

89,744 просмотров

3:48 В Донецке прошел «парад» пленных

В Донецке прошел «парад» пленных

Солдат украинской армии из частей, осаждавших город, провели под конвоем по главной улице столицы ДНР
Подробности: http://www.kp.ru/daily/26273.7/3150634/
Подпишитесь на наш канал: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=kpru

Следите за новостями:
Facebook https://www.facebook.com/onlinekpru
Вконтакте http://vk.com/kpru
Twitter https://twitter.com/onlinekpru
Одноклассники http://www.odnoklassniki.ru/kpru

 4677  1458

804,108 просмотров

5:31 Валерий Ананьев снял бой под Углегорском

Валерий Ананьев снял бой под Углегорском

Валера Ананьев

 1535  160

230,428 просмотров

3:15 Допит сепаратистів

Допит сепаратистів

 692  248

272,333 просмотров

4:45 Допрос пленного российского десантника ефрейтора Романцева И. И.

Допрос пленного российского десантника ефрейтора Романцева И. И.

25.08.2014 года вблизи населенного пункта Зеркальный Амвросиевского района Донецкой области совместная оперативная группа ВС Украины и СБУ задержала десять военнослужащих 331 полка 98 свирской дивизии Воздушно-десантных войск Вооруженных сил РФ (в/ч 71211)

групповая фотография с пленными десантниками: http://elogim.livejournal.com/pics/catalog/6553/74269

 48  39

12,117 просмотров

6:16 Допит російського солдата Хохлова
4:6 Что произошло с российскими десантниками?

Что произошло с российскими десантниками?

В военно — медицинскую академию российского Санкт — Петербурга доставлены около ста раненых военнослужащих. Об этом сообщает городской комитет солдатских матерей. Где и при каких обстоятельствах военные получили ранения не уточняется. Социальные сети дают свой ответ — на Украине. Эту версию косвенно подтверждают публикации допроса пленных российских десантников на Украине и фотографии свежих военных могил под Псковом. Но Министерство обороны России продолжает отрицать участие контрактников в военном конфликте на востоке соседней страны. Подробности — в материале Елены Мещеряковой.
Сайт: http://www.rtvi.com
Страница в facebook: http://facebook.com/myRTVi
Страница в VK: http://vk.com/myRTVi
Твиттер-аккаунт: http://twitter.com/rtvi

 82  25

26,802 просмотров

9:21 СБУ заявила о захвате российских десантников. Видео допросов

СБУ заявила о захвате российских десантников. Видео допросов

Cегодня украинские власти, пресс-центр АТО и СБУ, опубликовали видео допроса военных, которые представляются российскими военнослужащими. Накануне СБУ объявила о задержании возле поселка Зеркальное в Донецкой области, это в 20 км от границы с Россией, 10-ти российских десантников 331 полка 98-ой Свирской дивизии Воздушно-десантных войск Вооруженных сил России (в\ч 71211) СБУ объявила накануне вечером. Задержанные были одеты в военную форму российского образца, без знаков отличия, маскировочные халаты. На технике опознавательные знаки закрашены зеленым цветом, вместо них нанесены белые круги. Видео допроса выложено на канале YouTube украинского проекта информационное сопротивление:

Подписывайтесь на tvrainru – https://www.youtube.com/user/tvrainru
Официальный сайт ДОЖДЯ – http://tvrain.ru/
Facebook ДОЖДЯ – https://www.facebook.com/tvrain
Twitter ДОЖДЯ – https://twitter.com/tvrain

 769  627

401,051 просмотров