Новини за 09.08.2017 повний випуск

Новини за 09.08.2017 повний випуск

Август 9, 2017

 5  49

1,533 просмотров

comments powered by Disqus
20:1 Новини за 18.06.2018 повний випуск
2:58 На Поліссі копачі бурштину "відбили" мотопомпи у поліції
30:39 Свідок НТН повний випуск за 16 червня 2018 року

Свідок НТН повний випуск за 16 червня 2018 року

"Свідок" — это ежедневная программа самых острых резонансных новостей Украины и мира. Это расширенные сюжеты о том, что в первую очередь волнует всех украинцев – криминальная хроника, мошенничество, скандалы, несчастные случаи, несправедливость по отношению к простым людям.

 11  5

4,733 просмотров

4:1 Студентський пляж у Сумах зажив новим життям

Студентський пляж у Сумах зажив новим життям

Волейбол просто неба.У міському парку імені Кожедуба відкрили сучасні майданчики для пляжного волейболу.Після урочистого відкриття народний депутат України Ігор Молоток та заступник міського голови Володимир Войтенко зіграли товариський матч. Чим закінчилося протистояння – далі у сюжеті.

 13  2

288 просмотров

28:1 "ЧП". 7 августа 2017 года. 13:25

"ЧП". 7 августа 2017 года. 13:25

Все новости НТВ: http://ntv.ru/novosti/

Благодаря записи, запечатлевшей расправу над Юрием Власко, правоохранителям удалось задержать второго подозреваемого. На ножах: в Москве полицейские задержали подозреваемых в вооруженном нападении на посетителей ресторана. Спастись не смогли: в башкирском селе сгорел деревянный жилой дом, в пожаре погибли 9 человек, в том числе 5 детей. В потоке событий: спасатели эвакуируют жителей затопленных населенных пунктов в Приморском крае. Поиски на глубине: в Якутии продолжаются поиски пропавших во время аварии на шахте горняков. Лесные разбойники? В Челябинской области полицейские проводят проверку по факту нападения злоумышленников с битами на грибников. Какая боль: футбольные фанаты напали на бывшего игрока "Зенита" Александра Панова, пришедшего на матч в красно-белом шарфе. Взрыв гнева: жители поселка в Свердловской области отказываются сносить дома, построенные рядом со складом взрывчатки. Нашли вандалов: в...

 381  235

366,361 просмотров

6:46 Кінець світу вже близько: до Землі наближається планета Нібіру

Кінець світу вже близько: до Землі наближається планета Нібіру

Кінець світу вже близько! І це — вже не жарти! До Землі наближається страшна загроза — планета Ікс! Це аматорське відео опублікували в інтернеті торік. У центрі видно сонце, а трохи вище — незрозумілий космічний об'єкт. Спочатку можна вирішити, що то — Місяць. Але Місяць теж добре помітний, і він — зовсім в іншому місці. Тоді що це? Невже загадкова планета Ікс? 1987-го весь світ попередив про її існування американський письменник і археолог Захарія Сітчин.
Згадку про загадкову планету Сітчин знайшов у клинописних текстах стародавніх шумерів. За описами, планета Нібіру блукає в космосі по неймовірно витягнутій орбіті. Один раз на 3600 років вона може перетнути орбіти інших планет. Учені, нібито, навіть знайшли її в космосі. І Нібіру виявилася вп'ятеро більшою за Землю.

 222  51

31,670 просмотров

3:3 У Сумах відбувся концерт до Всесвітнього дня донора крові

У Сумах відбувся концерт до Всесвітнього дня донора крові

Почесний та заслужений донор України – звання, яке гордо носять сумчани. З кожним роком кількість таких людей лише зростає. До Всесвітнього дня донора крові влаштували врочистий концерт, на якому звучали пісні та слова вдячності тим, хто допомагає іншим. Детальніше розкаже моя колега Ірина Дворниченко.

 13  0

63 просмотров

2:49 Молекулярна кухня, йога, квести: сумчан запрошують на фестиваль ідей

Молекулярна кухня, йога, квести: сумчан запрошують на фестиваль ідей

Фестиваль ідей «Суми майбутнього» в обласному центрі відбудеться вперше. Це саме та платформа, де кожен може спробувати себе у чомусь новому, навчитись будувати свій бізнес з нуля та перейняти досвід інших. Безліч унікальних майстер-класів, яких раніше не бачили сумчани, підготують для мешканців міста просто неба. Чим будуть дивувати – вже знають мої колеги.

 2  0

150 просмотров

2:5 На вулиці СКД, 21 утворився каналізаційний басейн

На вулиці СКД, 21 утворився каналізаційний басейн

Наче у каналізаційному басейні живуть мешканці одного із під’їздів на вулиці СКД, 21. Відходи затопили підвал. А від неприємних запахів змушені страждати місцеві мешканці. Анастасія Островкова продовжить.

 0  0

178 просмотров

17:1 Новини за 15.06.2018 повний випуск