День сім'ї в Управлінні патрульної поліції Сум

День сім'ї в Управлінні патрульної поліції Сум

Июль 25, 2017

 4  1

304 просмотров

comments powered by Disqus
24:2 Торгівля землею Великомихайлівщини. Корупція Держгеокадастру.

Торгівля землею Великомихайлівщини. Корупція Держгеокадастру.

16.05.17 року начальник головного управління Держгеокадастру в Одеській області намагалася зірвати особистий прийом за участі ініціативної групи громадян із питання оренди землі сільськогосподарського призначення Великомихайлівщини Одеської області. Силами нацполіції саботаж роботи держоргану вдалося зупинити.

 4  2

810 просмотров

3:46 Фестиваль сім’ї | Рожище 2017

Фестиваль сім’ї | Рожище 2017

#Фестиваль сім’ї в місті Рожище — грандіозна подія 2017 року. Там гуляло все місто. Чудове дозвілля, музика, розваги, цікаві промови, #Супертато, в якому брав участь сам мер міста і навіть переміг. Словом, дивіться репортаж від #SaveMemories і насолоджуйтесь.

 8  0

401 просмотров

2:30 ПАТРУЛЬНАЯ ПОЛИЦИЯ Г. СУМЫ И «МНОГО СЕКРЕТНОЙ ИНФОРМАЦИИ»

ПАТРУЛЬНАЯ ПОЛИЦИЯ Г. СУМЫ И «МНОГО СЕКРЕТНОЙ ИНФОРМАЦИИ»

08.02.2017 водієм транспортного засобу поблизу ТЦ «Мануфактура» на думку інспектора патрульної поліції м. Суми Федіни Р.М., було скоєно адміністративне правопорушення передбачене ст. 122 КУПАП.
08.02.2017 в зв’язку, з тим, що офіційним представником громадянина який на думку інспектора патрульної поліції м. Суми Федіни Р.М., скоїв правопорушення було заявлено клопотання про відкладення розгляду справи про адміністративне правопорушення, згідно ст. 268 КУПАП, 08.02.2017 інспектор патрульної поліції м.Суми Федіни Р.М., вручив під підпис повідомлення про запрошення на 09.02.2017 о 12 год.00 хв. до підрозділу поліції для розгляду адміністративної справи.
09.02.2017 прибувши на місце розгляду адміністративної справи в призначений час, тобто о 13 год. 00 хв., інспектор патрульної поліції м.Суми Федіна Р.М., завів нас до «СЕКРЕТНОГО» кабінету……далі дивіться самі…… ТО BE CONTINUED …….

Р.S. Коли у поліцейського патрульної поліції м. Суми, Тютюнника І.Ю., обід, йому байдуже, хто, кому, де і коли, призначав розгляд адміністративної справи…. "у меня обед, а з моим колегой розбирайтесь сами"

 15  0

310 просмотров

1:39 У Сумах аварія за участю патрульних
5:47 У День святого Миколая сумський патрульний врятував від загибелі 3–річного Миколу

У День святого Миколая сумський патрульний врятував від загибелі 3–річного Миколу

У День святого Миколая сумський патрульний врятував від загибелі 3–річного Миколу

Свого вихідного дня, 19 грудня, інспектор патрульної поліції Головань Сергій пішов за донькою у дитячий садок на проспекті Михайла Лушпи.
Інспектор чекав, коли донька вийде до нього, коли почув дитячий плач та галас неподалік роздягальні.
Там він побачив, що хлопчик починає непритомніти. Доки вихователі викликали медсестру, патрульний надав дитині невідкладну медичну допомогу, адже не можна було гаяти час – дитина не дихала.
“За лічені секунди у мене перед очима пролетів весь курс медичної допомоги, який ми вивчали під час нашої підготовки до служби в патрульній поліції. У хлопчика були відсутні дихання та пульс”, – розповідає Сергій.
Майже одразу до порятунку долучилась медсестра дитячого садочку.
Зрештою хлопчик отямився. Згодом з’ясувалось, що він вдавився млинцем. На місце викликали швидку та маму врятованої дитини.
Уже сьогодні Микола знову пішов до садочка. На щастя, дитина почувається добре. Виявилось, що в день порятунку Миколі виповнилось 3 роки. Бажаємо йому більше ніколи не потрапляти в халепу й тішимось з професіоналізму наших патрульних поліцейських!

 26  0

1,967 просмотров

4:23 Реформа у чорній формі: чим живе патрульна поліція Сум

Реформа у чорній формі: чим живе патрульна поліція Сум

Моя, та уже не нова поліція. Четвертого серпня вдруге в історії нашої держави відзначають день Національної поліції України. Одним із її підрозділів є патрульна поліція – саме вони першими виїжджають на виклики громадян. З чим стикаються копи на роботі та чи не розчарувалися у своєму виборі – дивіться спецрепортаж Альони Щербакової.

 1  5

781 просмотров

4:51 В Підволочиську пройшов Марш сім'ї
4:41 В Управлінні патрульної поліції міста Суми відбувся брифінг~1
52:11 Богдан Гаврилишин «Місія-Свобода»

Богдан Гаврилишин «Місія-Свобода»

Якщо охарактеризувати стрічку кількома словами, то це 53-хвилинний портрет людини, яка з дитинства усвідомила потребу постійно вчитися і завжди говорити правду, а ще — необхідність відчувати свободу.

Життєвий приклад Богдана Дмитровича, який розпочинав свою кар'єру, працюючи лісорубом та офіціантом у Канаді, і став науковцем зі світовим іменем — доктором економіки університету Женеви, почесним доктором у п'яти університетах Канади та України, — надихне молоде покоління глибше пізнавати себе і займатися самоосвітою.

 153  0

10,951 просмотров

1:40 У Сумах кандидати у патрульну поліцію здають заліки з фізичної підготовки