Перевірка медицини міста Калуш - Інспектор. Міста. 2 сезон 4 випуск

Перевірка медицини міста Калуш - Інспектор. Міста. 2 сезон 4 випуск

Декабрь 4, 2018

У 2011-му році аналітичний центр «Universitas» визначав добробут міст та перспективу прожити у них щасливі життя. Проаналізувавши рівень розвитку соціальної інфраструктури, інвестиції, капітал, рівень дитячої смертності та інші критерії, аналітики визнали Калуш найкращим маленьким містом за якістю життя, але вже за декілька років населений пункт спустився на 43 місце. Отож ведучий перевірив лікарню, працівників якої звинувачують у халатності.

Станьте нашим таємним інспектором. Розкажіть про проблеми свого міста на сайті: http://inspektor.1plus1.ua/

 150  26

24,670 просмотров

comments powered by Disqus
1:11:48 Перевірка міста Чернігів – Інспектор. Міста. 5 випуск 1 сезон

Перевірка міста Чернігів – Інспектор. Міста. 5 випуск 1 сезон

Ведучий відгукнувся на численні прохання мешканців Чернігова та завітав з перевіркою до загальноосвітньої школи № 2, сумнозвісного місцевого супермаркету «Симпатик» та інфекційного відділення лікарні, яке відоме поганими умовами проживання пацієнтів. Як виявилось, використані шприци лежать просто довкола лікарні, умови зберігання їжі для хворих не відповідають жодним нормам, а єдиний туалет для них є одночасно місцем для паління. Ведучий перевірить місцеві чутки про те, що лікарі вдаються до шахрайства, щоб врятувати відділення від закриття. Дивіться п’ятий випуск «Інспектор. Міста» онлайн на 1 1.

 1107  125

219,021 просмотров

1:23:45 Перевірка міста Ужгород – Інспектор. Міста. 1 випуск 1 сезон

Перевірка міста Ужгород – Інспектор. Міста. 1 випуск 1 сезон

Першим містом у черзі інспекцій нового телеведучого стане Ужгород. Володимир Остапчук дізнається, чи дотримуються у прикордонному місті європейських стандартів, та що заважає Ужгороду стати «туристичною Меккою». Ведучий перевірить мережу супермаркетів, пологовий будинок та інтернат для дітей з вадами слуху. Також Володимир Остапчук розповість вражаючі історії жителів, які звернулись до команди проекту з проблемою, що потребує нагального вирішення.

Що саме розчулило Володимира Остапчука в Ужгороді, та хто винен у страшній трагедії в пологовому будинку – дивіться у прем’єрному випуску проекту «Інспектор. Міста».

 2084  374

374,780 просмотров

1:24:50 Перевірка міста Долина (Івано-Франківська область) – Інспектор. Міста. 2 випуск 1 сезон

Перевірка міста Долина (Івано-Франківська область) – Інспектор. Міста. 2 випуск 1 сезон

Зйомки в місті Долина стали одними з найскладніших для знімальної групи і перетворилися на справжній детектив. Телеведучому і його команді вдалося виявити схему махінації з простроченими іноземними ліками, які поширювалися в центральній лікарні. Ситуація стала настільки напруженою, що для власної безпеки знімальній групі довелося вночі переїхати до іншого міста. Телеведучий покаже переваги перспективного міста, вкаже на недоліки в його благоустрої, а також передасть меру Долини список рекомендацій для поліпшення життя місцевих жителів.

Дивіться другий випуск «Інспектор. Міста» онлайн на 1 1.

 1642  176

292,422 просмотров

23:5 Перевірка медицини міста Черкаси. Новий інспектор Фреймут. Міста – 7 серія, 4 сезон

Перевірка медицини міста Черкаси. Новий інспектор Фреймут. Міста – 7 серія, 4 сезон

Команда Ольги Фреймут відгукнулася на численні прохання жителів і проінспектувала сумнозвісний пологовий будинок №2, в якому спостерігається збільшення рівня смертності серед новонароджених. Дізнайтеся, чи понесуть відповідальність лікарі черкаського пологового будинку за недбалість у роботі і смерть дітей.

 185  29

37,740 просмотров

1:3:5 Перевірка безпеки дитячих розважальних закладів. Інспектор Фреймут - 3 серія, 3 сезон

Перевірка безпеки дитячих розважальних закладів. Інспектор Фреймут - 3 серія, 3 сезон

В Новому Інспекторі Фреймут під час перевірки дитячих розважальних центрів глядачі побачать всю правду про скандальну зйомку в київському дитячому містечку професій Kidswill. Нагадаємо, візит знімальної групи Інспектора до Kidswill, який знаходиться в київському торговельному центрі Art Mall, на початку осені викликав величезний резонанс у ЗМІ. Тепер прийшов час відкрити правду про те, якими насправді були результати експерименту, спрямованого на перевірку рівня безпеки в розважальному центрі.Понад півгодини на очах у всіх охоронців таємний агент Інспектора робив вигляд, що вживає алкогольний напій прямо на території Kidswill. Як відреагувала на це охорона, дивіться в третьому епізоді Нового Інспектора Фреймут.

 2177  212

373,723 просмотров

11:32 Інспектор Фреймут. Клініка "Борис" - місто Київ

Інспектор Фреймут. Клініка "Борис" - місто Київ

Наступними пунктами "інспекції" стануть клініка "Борис" — одна з найдорожчих приватних клінік України, екстрений виклик якої коштує 1300 гривень, і державна Лікарня швидкої допомоги в Києві, яка всіх пацієнтів приймає безкоштовно. Перш ніж почати "інспекцію", Ольга Фреймут провела експеримент, закутавшись у старий одяг і 20 хвилин пролежавши на тротуарі. Таким чином вона хотіла з'ясувати, наскільки чуйні жителі столиці, і як скоро прийдуть на допомогу людині, що лежить на землі.

 833  79

236,282 просмотров

1:31:59 Перевірка міста Калуш – Інспектор. Міста 4 випуск 2 сезон

Перевірка міста Калуш – Інспектор. Міста 4 випуск 2 сезон

Мешканці Калуша скаржаться на мотоциклістів, які не просто заважають вночі спати, а й забирають життя людей. Володимир Остапчук сів на байк і переслідував чоловіка на мотоциклі, який порушив правила руху. Йому вдалося сфотографувати номери мотоцикліста й передати їх до поліції. На жаль, мотоциклісти ― не єдина проблема Калуша. Ведучий перевірив піцерію, в якій декілька років тому сталось масове отруєння людей, і лікарню, працівників якої звинувачують у халатності. Дивіться новий випуск «Інспектор. Міста» онлайн на 1 1.

Станьте нашим таємним інспектором. Розкажіть про проблеми свого міста на сайті: http://inspektor.1plus1.ua/

 931  112

151,834 просмотров

12:59 Перевірка медицини міста Херсон. Новий інспектор Фреймут. Міста - 4 серія, 4 сезон

Перевірка медицини міста Херсон. Новий інспектор Фреймут. Міста - 4 серія, 4 сезон

З кожним роком все менше жінок приймають рішення народити у Херсоні. Інспектор Фреймут прагне з’ясувати причину, тому вирушає на перевірку однієї із херсонських лікарень. Команда програми поспішила одразу до гінекологічного відділення і була вкрай здивована санітарними умовами цієї лікарні.

 174  17

24,441 просмотров

1:7:44 Перевірка міста Херсон. Новий інспектор Фреймут. Міста - 4 серія, 4 сезон

Перевірка міста Херсон. Новий інспектор Фреймут. Міста - 4 серія, 4 сезон

Херсон — це місто, у яке найбільше кликали мами, занепокоєні безпекою своїх дітей. Із цього випуску ви дізнаєтесь, який зв’язок між дитячими майданчиками і наркодилерами, що спільного між стриптизом і святами для малечі та невже наркотики у Херсоні можна замовити як піцу — просто через Інтернет. А також Ольга Фреймут зробить спробу познайомитись з мером міста, його дружиною та собаками і дізнатись, як вони живуть.

 2030  281

422,032 просмотров

1:7:31 Інспекція дитячих садочків. Інспектор Фреймут - 6 серія, 3 сезон

Інспекція дитячих садочків. Інспектор Фреймут - 6 серія, 3 сезон

В Новому Інспекторі Фреймут глядачі побачать епізод, присвячений дитячим садкам. Ведуча Ольга Фреймут на прохання батьків перевірила дитячі дошкільні установи у різних куточках України. Інспекції дитячих садків в ефірі Нового Інспектора Фреймут прокоментує глава Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головний державний санітарний лікар України Святослав Протас.

Нагадаємо, проект Новий Інспектор Фреймут у кожній програмі знаходить і нагороджує Народної премією професіоналів сфери обслуговування, які часто залишаються без заслуженого уваги.

 1976  133

420,089 просмотров