Водіїв машин з іноземними номерами почали масово штрафувати

Водіїв машин з іноземними номерами почали масово штрафувати

Август 10, 2017

І на значні суми! Такі чутки активно ширяться інтернетом. Подейкують навіть про конфіскацію машин. Чи справді треба заплатити за нерозмитнене авто і що чекає на транспорт із закордонними номерами, яким керують українці, з'ясовував Сергій Моргун.
Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми «Сьогодні» на каналі «Україна» за 10 серпня о 07:00

 6  3

2,979 просмотров

comments powered by Disqus
11:15 Полиция забирает  автомобили на европейских номерах? - Абзац! -  26.08.2016

Полиция забирает автомобили на европейских номерах? - Абзац! - 26.08.2016

Почему так происходит?

Абзац! – информационно-развлекательная программа. Эксклюзивный проект, аналогов которому нет в Украине! C юмором, иронией, импровизацией и практической пользой для зрителя. Абзац! – результат объединения Репортера и Пираний.

Новий Канал — Давай Жити Разом!
Заходи к нам на наш сайт — www.novy.tv

Подписывайся на наш канал в Youtube — https://www.youtube.com/user/novychannel
Ставь лайк и комментируй нас в Facebook — https://www.facebook.com/NovyChannel
Добавляйся в нашу группу ВКонтакте — http://vk.com/novy_channel
Читай нас в Twitter — https://twitter.com/novychannel
Фотоблог! Делись с нами в Instagram — https://instagram.com/novy_channel
Присоединяйся к нам в GooglePlus — https://plus.google.com/ novychannel

 2953  804

1,037,621 просмотров

3:45 Власники нерозмитнених авто, які порушують закон, сплачуватимуть штрафи - Фіскальна служба

Власники нерозмитнених авто, які порушують закон, сплачуватимуть штрафи - Фіскальна служба

Напередодні вищий адміністративний суд визнав законним стягнення у понад 400 тисяч гривень з водія, що користувався авто з литовськими номерами. Автівку завіз іноземець і продав українцю. Це найпопулярніша схема, за якою потрапляють машини з єврономерами на наші дороги. Але хто буде фіксувати порушників — довідувалась Ірина Маркевич.

http://www.facebook.com/spetskor

 14  9

2,764 просмотров

7:4 Підсумки тижня - Чи можна кермувати авто з іноземними номерами?
4:41 Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі

Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі

UA — Експеримент ТСН: після розмитнення закордонного авто в Україні його вартість зросла майже вдвічі. Журналістка ТСН легально привезла авто із Європи до України. Вартість машини зросла з 4000 євро в Італії до 7200 євро в Україні. Тут вже понад мільйон автомобілів, ввезених через діру в митному законодавстві. "Сірі схеми" дають змогу не платити за розмитнення й придбати вживану іномарку в кілька разів дешевше, ніж на внутрішньому ринку. Випуск ТСН.19:30 за 26 червня 2017 року

RU — Эксперимент ТСН: после растаможки зарубежного авто в Украине его стоимость выросла почти вдвое. Журналистка ТСН легально привезла авто из Европы в Украину. Стоимость машины возросла с 4000 евро в Италии до 7200 евро в Украине. Здесь уже более миллиона автомобилей, ввозимых через дыру в таможенном законодательстве. "Серые схемы" позволяют не платить за растаможку и приобрести подержанную иномарку в несколько раз дешевле, чем на внутреннем рынке. Выпуск ТСН.19:30 за 26 июня 2017 года

 1  1

37,229 просмотров

3:16 Авто з іноземною реєстрацією: що чекає на власників?

Авто з іноземною реєстрацією: що чекає на власників?

Вони блокували в'їзди до Києва та перекривали пункти пропуску на кордонах. Майже рік обурені власники автівок з іноземними номерами виступали проти дій влади. За їхніми словами, законотворці штучно роблять усе, аби їздити на машинах з іноземною пропискою стало неможливо.

 7  0

4,262 просмотров

2:28 При массированном обстреле Авдеевской промзоны погиб украинский военный

При массированном обстреле Авдеевской промзоны погиб украинский военный

Авдеевская промзона — самая горячая точка на карте АТО. Противник палит из минометов, гранатометов и стрелкового оружия. Атаки — не стихают всю неделю. Один боец накануне был ранен, еще один — погиб. Почему активизировался противник?
Эту и другие новости вы можете посмотреть в выпуске информационной программы «Сегодня» на канале «Украина» за 17 августа в 19:00

 0  2

273 просмотров

5:6 Нерозмитнені авто: Що треба знати про автомобіль з-за кордону

Нерозмитнені авто: Що треба знати про автомобіль з-за кордону

Все частіше в українському суспільстві постає питання використання вживаних автомобілів з-за кордону без української реєстрації. Адже з кожним роком в Україні збільшується кількість власників тимчасово ввезених транспортних засобів. За даними державної фіскальної служби на кінець 2016 року в Україну ввезено на умовах тимчасового ввезення близько 600 тисяч автомобілів і щороку їх стає більше.
Українці дедалі частіше цікавляться, як дешево придбати авто на іноземній реєстрації, та при цьому не сплатити податків.
Таких «схем» існує декілька, але найбільш популярні дві:
Перша — ввезти авто в режимі транзиту та порушити передбачені законом строки. В такому випадку фірма, що зареєстрована у Литві, оформляє на українця авто строком на 50 років. Термін перебування такого автомобіля – 5-10 днів. За перевищення дозволених днів на кордоні виписується штраф на суму у 8, 5 тис грн.
Друга — їздити на автівці друга-іноземця. За цією схемою громадянин ЄС завозить авто в Україну і передає її (насправді продає) з довіреністю покупцю-українцю.
Однак митники запевняють, що в Україні не існує легальних методів придбання транспортних засобів без сплати податків та зборів.


СИНХРОН

Дмитро ДОРОФІТ, заступник начальника управління протидії митним правопорушенням
За 2017 рік співробітники ДФС у Черкаській області виявили 43 випадки незаконного використання нерозмитнених авто


17 травня Вищий адміністративний суд України ухвалив перше рішення щодо водія авто з іноземними номерами, призначивши штраф у розмірі 420 тис грн і конфіскувавши машину. Що фактично стало прецедентом для України.
Після цього суспільство сколихнуло питання – чи стане це явище більш масовим?
Втім таке покарання ні крок не наближає до вирішення даної проблеми.

СИНХРОН

Вадим ВОЛОДАРСЬКИЙ, адвокат, експерт з автоправа
В Україні існує безліч обмежень на ввіз авто з-за кордонуНа початку 2016 року у Верховній Раді був зареєстрований проект закону №5567, покликаний врегулювати використання автівок, що потрапляють до України за різними нелегальними схемами. Ініціювали акт 95 депутатів з різних фракцій.
Проте профільний комітет відхилив законопроект, мотивуючи це тим, що «він суперечить рівності громадян, що придбали авто із сплатою всіх податків».
Депутати пообіцяли розробити інший законопроект, який задовольняв би всі сторони, однак це залишилось тільки словами. В той же час кількість машин з іноземною реєстрацією тільки зростає, і проблема набуває загрозливих масштабів.

 3  1

919 просмотров

3:49 Як вирішуватимуть проблему з авто на іноземних номерах

Як вирішуватимуть проблему з авто на іноземних номерах

Кількість авто з іноземною реєстрацією в Україні збільшилась в рази. Їх точно навіть порахувати не можуть. Купівля такої автівки обходиться власнику вдвічі дешевше. Утім бюджет не отримує від цього жодної копійки.

Читати на сайті: http://24tv.ua/n828902

 11  2

2,869 просмотров

2:10 З якими водійськими посвідченнями рівняни зможуть вирушати до країн ЄС? [ВІДЕО]
2:30 Чому на іноземних номерах можна їздити Україною.

Чому на іноземних номерах можна їздити Україною.

Дискримінація українських автомобілістів або чому на іноземних номер можна їздити Україною. Нині, за неофіційною статистикою, українськими автошляхами пересувається 20-30% автомобілів з іноземними номерними знаками. Більшість із водіїв таких транспортних засобів певні, що авто знаходиться на території України – нелегально. Втім, користуватися такою автівкою можна, завдяки Стамбульській конвенції про тимчасове ввезення автомобілів. Про це розповіли громадські активісти, які нещодавно приїздили до Хмельницького.

 24  1

3,620 просмотров