Продуктові магазини Сум не пройшли перевірку на якість

Продуктові магазини Сум не пройшли перевірку на якість

Август 7, 2017

Більше місяця сумські чиновники інспектують діяльність місцевих підприємців. Першими вирішили перевірити продуктові магазини в м. Суми. Більшість з них ревізію не пройшли. Якість харчів, рівень обслуговування та культуру спілкування обіцяють перевірити і в закладах громадського харчування. Подробиці роботи ревізорів – у сюжеті Ірини Крячко.

 4  1

959 просмотров

comments powered by Disqus
2:48 У Сумах бурульки сягають кількох метрів

У Сумах бурульки сягають кількох метрів

Проходячи повз будівлі у Сумах, люди ризикують своїм життям. Над їх головами висять гострі крижані бурульки. Їх розміри подекуди вражають, адже досягають декількох метрів. Зменшенням кількості таких небезпечних місць комунальники навіть не займаються. Крім цього, місця, де закрижаніла вода може забрати чиєсь життя, навіть не огороджені сигнальною стрічкою. Детальніше у сюжеті Ангеліни Олійник.

 0  0

87 просмотров

3:40 Традиції на Масляну: як у Сумах весну зустрічали

Традиції на Масляну: як у Сумах весну зустрічали

Пісні, танці, атракціони і млинці. Попри снігову погоду, сумчани зібралися у міському парку, аби відсвяткувати Масляну. Щороку гуляння припадають на різні дати, в залежності від того, на який день випадає Великдень. Цьогоріч свято за давньослов'янськими традиціями сумчани святкували з 12 по 18 лютого. Як це відбувалося — бачила Тетяна Корнієнко.

 1  0

117 просмотров

2:18 У Сумах мітингують під 4-ю поліклінікою

У Сумах мітингують під 4-ю поліклінікою

Медична реформа злякала сумчан не на жарт. Не зрозумівши її суть, більшість містян у паніці. Зокрема, головний недолік, котрий поставив на вуха місцевих під стінами 4 поліклініки – це те, що у Сумах планують створення двох незалежних центрів первинної медико-санітарної допомоги. У цій справі розбиралась наша Анастасія Островкова.

 1  0

152 просмотров

23:39 Новини за 19.02.2018 повний випуск
3:47 У Сумах відкрили відремонтоване  педіатричне відділення

У Сумах відкрили відремонтоване педіатричне відділення

Здоров’я понад усе. У Сумах відкрили оновлене педіатричне відділення. Майже 1 мільйон гривень і п’ять місяців витратили на ремонтні роботи у дитячій поліклініці №2. Що змінилося і в яких умовах тепер прийматимуть малечу бачили мої колеги.

 5  1

441 просмотров

4:4 Чому у Сумах не розпочинають ремонт будинків?

Чому у Сумах не розпочинають ремонт будинків?

Страшні умови, у яких подекуди проживають сумчани, могли б покращитися. На початку року депутатська комісія затверджує титульні списки, у яких вказує проблемні будинки та роботи, які там необхідно виконати. Потім виділяють кошти та розробляють проекти. Однак, цього року сумчани й досі не побачили вже прийняті та підписані титульні списки. Чому – розкаже моя колега Ангеліна Олійник.

 1  1

154 просмотров

1:13 Новини з сайту за 19.02.2018

Новини з сайту за 19.02.2018

 0  0

33 просмотров

0:51 Уночі людям двох багатоповерхівок відключили газ

Уночі людям двох багатоповерхівок відключили газ

Спати у холодних квартирах. Саме такою була ніч мешканців багатоповерхівок по вулиці Прокоф’єва 46 та 49. Невідомі люди уночі перекрили подачу блакитного палива. У кожній квартирі встановлені індивідуальні лічильники та автономне опалення. Тож через це більше 100 квартир залишилися без тепла. Тут проживають і сім’ї з маленькими дітьми. Подачу газу відновили наступного дня. Проте, усе це могло завершитися фатально. Недотримання правил безпеки могло призвести до вибухів у будинках та навіть смертей.

 0  0

70 просмотров

2:42 У центрі уваги

У центрі уваги

 1  1

58 просмотров

2:36 Свято ветеранів будівництва

Свято ветеранів будівництва

За неоціненний вклад, мозолі на руках та відданість на благо будівництва Сумщини дякували ветеранам-будівельникам. На святі праці побувала і наша Анастасія Островкова

 0  0

29 просмотров