Композитор і виконавець зізнався про кохану жінку, "без якої не було б Олега Винника"

Композитор і виконавець зізнався про кохану жінку, "без якої не було б Олега Винника"

Январь 3, 2018

Олег Винник в ефірі телеканалу ZІК розповів, що у нього вже багато років є стосунки. Другу половинку співак не називає "дружиною", а коханою. Чоловік зізнався, що без коханої "не було б Олега Винника".

Дивіться повне інтерв'ю: https://www.youtube.com/watch?v=EAEHghM7wxk

Телеканал ZIK. Стаємо ближчими

Прямий ефір Телеканалу ZIK: http://zik.ua/tv/teleprograma
Сайт: http://zik.ua/tv
Facebook: https://www.facebook.com/telekanalZIK
Twitter: http://twitter.com/ziktv
Іnstagram: https://instagram.com/zik_tv_channel/
Підписатись на канал: https://goo.gl/BUQcMr

 204  34

83,572 просмотров

comments powered by Disqus
53:15 HARD з Влащенко: Олег Винник, співак, поет, композитор

HARD з Влащенко: Олег Винник, співак, поет, композитор

Олег Винник — популярний український співак, зірка європейських мюзиклів, автор текстів, композитор гість програми Hard з Влащенко.
Що підштовхнуло зірку мюзиклів розпочати сольну кар’єру? Чому він відмовився від надзвичайно престижного контракту за кордоном? Чому приховує свій сімейний стан? І що для нього в житті найцінніше?

Телеканал ZIK. Стаємо ближчими

Прямий ефір Телеканалу ZIK: http://zik.ua/tv/teleprograma
Сайт: http://zik.ua/tv
Facebook: https://www.facebook.com/telekanalZIK
Twitter: http://twitter.com/ziktv
Іnstagram: https://instagram.com/zik_tv_channel/
Підписатись на канал: https://goo.gl/BUQcMr

 567  75

68,154 просмотров

7:46 Олег Винник розповів про своє особисте життя

Олег Винник розповів про своє особисте життя

«Не падав безжалісний град, не била блискавиця» – цього сонячного дня святкує свій ювілей Олег Винник. Сьогодні, 31 липня, свій 45-ий День народження відзначає легенда сучасності, улюбленець українських жінок, найкрасивіший чоловік за версією премії «Viva! Найкрасивіші-2018» та володар безлічі нагород у пісенних конкурсах – Олег Винник. Цей унікальний чоловік встиг підкорити багатьох шанувальників не лише зворушливими текстами власних пісень, а й роздумами про життя. Пропонуємо вам пізнати цю особистість ближче, поринувши в свій суджень Олега Винника.

Про щастя

«У 25 років мене робила щасливим повна внутрішня свобода, я був відірваним, йшов уперед, не відаючи небезпеки. Сьогодні я щасливий кожного дня навчатися чомусь новому насолоджуватися тим, що маю. Це ж так просто, але, на жаль, я мало бачу по-справжньому щасливих людей. Вічно людям чогось не вистачає».

Про особисте життя

«Я продовжую думати, що найкращий спосіб бути щасливим в особистому житті – це шукати людину, знайти і «вирощувати» її під себе. Я не кажу, що з милим рай і в курені, але прийти на готовеньке, а потім говорити, що він такий-сякий... А як ти хотіла? Він – особистість, він зробив себе без тебе. А що ти зробила для цього? Нікому не для образ. Це жорсткий, але адекватний підхід до життя».

Про сімейне життя

«Підготовка до сімейного життя повинна бути відповідальною, щоб не було розлучень, щоб не було, як в моїй пісні співається:« День – щоб одружитись, вік – щоб розлучитись». А головне – дарувати кохання один одному. Я в цьому сенсі дуже щаслива людина – скільки в житті своєму цього отримую! Навіть не знаю, як за це Богу дякувати».

Про пісні

«Мені не потрібно стрибати з парашутом для того, щоб написати нову пісню. Я не шукав і не шукаю натхнення. Поки Господь Бог дає, я творю. Потрібно постаратися протримати якомога довше це почуття щастя, насолоди і святості кожного моменту – коли ти прокидаєшся щоранку, а тебе «ковбасить», тобі хочеться жити, творити, ти не можеш сидіти на місці. Якщо в тобі є цей вогонь, якщо він буде все життя горіти – значить, ти будеш все життя працювати і творити. А коли вогонь вже потух або гасне, і ти не можеш нічого зробити, що тоді потрібно – гніт підпалити або стусан собі дати?!»

 1292  211

199,322 просмотров

15:57 Таня Пренткович про секс в авто, пластику грудей, свої фобії та багато іншого...

Таня Пренткович про секс в авто, пластику грудей, свої фобії та багато іншого...

Нарешті дочекались новий випуск #єбблог 👻
👉 Найвідоміша руда українського інстаграму, успішна бізнес леді, прекрасна мама, дружина та просто крута людина — Таня Пренткович =)

Інста Є.Б. Для співпраці, питань, пропозицій:
https://www.instagram.com/belyavskiy_evgeniy.
Інста Тані: https://www.instagram.com/tanyaprentkovych

 154  5

5,963 просмотров

46:7 Судьи-Х. Неизвестные факты

Судьи-Х. Неизвестные факты

Премьерный выпуск фильма "Судді-Х. Невідомі факти" состоялся 02.09.2017 на телеканале СТБ. Смотрите онлайн, что интересного происходит на Х-фактор 8 и какое участие во всех этих происшествиях принимают судьи проекта.

В 1 выпуске "Судді-Х. Невідомі факти" вас ждут самые неожиданные факты об Андрее Данилко, Насте Каменских, Олеге Виннике и конечно о Дмитрие Шурове!

↓ Больше полезного ниже! ↓

Подпишись на YouTube канал шоу Х-Фактор: https://goo.gl/GHyysh

Сайт шоу Х-Фактор: http://xfactor.stb.ua/
Сайт Телеканала СТБ: http://www.stb.ua/
Новые судьи 8 сезона: http://bit.ly/2v7YPm5

Х-Фактор в Facebook: https://www.facebook.com/XfactorUA
Х-Фактор в Instagram http://instagram.com/xfactorstb

Телеканал СТБ в Facebook: http://www.facebook.com/TVchannelSTB
Телеканал СТБ в Twitter: https://twitter.com/TVchannelSTB

 1606  205

364,905 просмотров

11:22 Вершки. Олег Винник

Вершки. Олег Винник

Квитки на концерт Олега Винника розкупили ще задовго до заходу говорять в касі. Але справжніх фанатів українського співака це не зупиняє, адже залишилися ще стоячі місця, по 150 гривень за один квиток.
Зіркова кар’єра Олега Винника почалася ще у дитинстві, класі шостому. Вже у дорослому віці Олег переїхав до Німеччини. Прожив там близько 12 років. Працював на сцені, здебільшого це мюзикли, де Винник виконував головні ролі. За словами Олега Винника саме пісні повернули його на Батьківщину. Де він і розпочав сольну кар’єру. Головна роль Жана Вальжака у «Знедолених» принесла Виннику світовевизнання. Він став "НОВИМ ГРАНДІОЗНИМ ГОЛОСОМ 2003 РОКУ", за версією європейського музичного видання "DA CAPO".
Окрім співочої кар’єри у Олега за плечима і чимала фільмографія. Зокрема найбільше запам’яталися зйомки серіалу про мавп «Наш Чарлі», який транслюється у 80-ти країнах уже впродовж 10 років.
Зізнається співак, що завдяки гастролям він не лише побачив, але й пізнав свою країну з середини.
В Івано-Франківську з концертною програмою «містер «щастя» уже вдруге. Заявляє, що публіка тут дуже «гаряча», а тому йому надзвичайно подобається приїздити на Прикарпаття. В Івано-Франківську Олег Винник презентував свою нову пісню «Нецілована», яка викликала шквал аплодисментів. І вже до самого завершення концерту, публіка танцювала на своїх місцях, а в кінці тричі викликала українського шансоньє на «біс».
Про особисте життя, Олег розповідати не бажає, каже, що це інтимна річ, яка повинна бути за кулісами таємничості. Але говорить, що серце його зайняте.
В планах на майбутнє український співак пообіцяв знову приїхати на Прикарпаття уже з новими піснями.

 289  22

46,014 просмотров

9:51 Як Ірині Федишин та Олегу Виннику вдалося підкорити серця українців

Як Ірині Федишин та Олегу Виннику вдалося підкорити серця українців

UA — Як Ірині Федишин та Олегу Виннику вдалося підкорити серця українців. Іще донедавна їх не показували по телевізору і не крутили на радіо. Вони обоє розпочинали кар'єру з периферії — виступали в невеличких містечках, розмовляли із публікою та самі писали свої пісні. В результаті – стали найкасовішими в Україні. Випуск ТСН.19:30 за 21 лютого 2018 року

RU — Как Ирине Федишин и Олегу Виннику удалось покорить сердца украинцев. Еще недавно их не показывали по телевизору и не крутили на радио. Они оба начинали карьеру с периферии — выступали в небольших городках, разговаривали с публикой и сами писали свои песни. В результате — стали самыми кассовыми в Украине. Выпуск ТСН.19:30 за 21 февраля 2018 года

 1357  215

276,051 просмотров

3:5 Сладкая Парочка! Олег Винник и Таюне

Сладкая Парочка! Олег Винник и Таюне

💗 Likecoin – криптовалюта за лайки: https://likecoin.pro/@suprunik/dil9/hcq3

 12424  694

931,751 просмотров

13:4 Олег Винник 2

Олег Винник 2

 1375  180

324,374 просмотров

18:18 Олег Винник уперше на ковзанах: у різдвяному Берліні співак показав свої улюблені місця

Олег Винник уперше на ковзанах: у різдвяному Берліні співак показав свої улюблені місця

Олег Винник своїм хітом привітав німців із Новим роком. Тільки у «Світському житті» — святкова мандрівка знаковими для артиста місцями. Де жив український підкорювач сердець? В якому німецькому театрі здобув перше визнання? А також ексклюзив: секс-символ вчиться кататися на ковзанах!

 737  53

97,105 просмотров

27:54 Viva! Найкрасивіші: Оля Полякова і Олег Винник стали найгарнішими зірками

Viva! Найкрасивіші: Оля Полякова і Олег Винник стали найгарнішими зірками

Чи торкався скальпель обличчя Насті Каменських, навіщо Леся Нікітюк взяла на червону доріжку ласти і як почувається у ролі бабусі Ольга Сумська? Майже увесь шоу-бізнес виблискував на церемонії «Viva! Найкрасивіші», де головними тріумфаторами стали Оля Полякова та Олег Винник. Як це було – дивіться у репортажі.

 1310  270

403,031 просмотров