Чи законно патрульні зупиняють сумчан ??

Чи законно патрульні зупиняють сумчан ??

Август 9, 2017

Отримала штраф за те, що пропустила пішохода. Жертвою пильної уваги сумських копів стала генеральний директор телекомпанії СТС Лариса Охріменко. За що штрафують сумських водіїв та чому керуються правилами дорожнього руху країни-агресора – далі.

 117  5299

141,200 просмотров

comments powered by Disqus
3:36 Полицейская г. Сумы морозит откровенную чушь.

Полицейская г. Сумы морозит откровенную чушь.

Кто не знает л-т Тертычна имеет высшее юридическое образование.
Забыла или охамела!?
Тертычна и Алексенко. У меня видео с этой парой ещё с прошлого года валяется (на канале не публиковалось). Думал научаться хоть чему то. А нет. Нифига! Видео найду и выложу. Пусть люди сравнивают как наши полицейские развиваются.
Видео взято отсюда: https://youtu.be/FATedAPkYTg Разрешение автора получено.
Та же парочка: https://youtu.be/f41W-8dvESU
Моя партнерка — https://youpartnerwsp.com/join?103481

 476  151

62,754 просмотров

3:21 Подробиці вчорашньої ситуації на Прокоф'єва

Подробиці вчорашньої ситуації на Прокоф'єва

Учора на телебаченні та у соціальних мережах був розповсюдженний відеоматеріал під назвою «Чи законно патрульні зупиняють сумчан? (https://www.youtube.com/watch?v=NA6xbC1sxNo)».
У матеріалі йшлося про щоденну роботу патрульних, які кожного дня забезпечують публічний порядок (сюди входить забезпечення безпеки дорожнього руху).
Однак, відео, яке було презентоване телекомпанією, не дає можливості у повній мірі оцінити дії жінки-водія та патрульних поліцейських.
Тому ми пропонуємо вам побачити як це було очима патрульних (відео з боді-камер)

 3179  285

317,177 просмотров

0:16 Правда: Чому патрульні звільняються з роботи

Правда: Чому патрульні звільняються з роботи

Два роки Новій Поліції: чому патрульні звільняються з роботи та чого чекати далі від реформи правоохоронних органів?...

 37  8

6,473 просмотров

3:21 Я права забыла, так что вс...аться теперь?! - начальственная кобыла и полицейские

Я права забыла, так что вс...аться теперь?! - начальственная кобыла и полицейские

Так ведёт себя директор телеканала в славном городе Сумы.
Источник: https://www.youtube.com/watch?v=rxJfi52yM5s

 125  9

6,248 просмотров

3:53 Українці так і не змогли купувати авто дешевше завдяки зниженим акцизам

Українці так і не змогли купувати авто дешевше завдяки зниженим акцизам

UA — Українці так і не змогли купувати авто дешевше завдяки зниженим акцизам. Знижені акцизи для вживаних авто, що їх влітку прийняла рада, більшості українців все ж не дала змоги купити авто набагато дешевше, аніж раніше. Виною тому — величезна кількість вимог. Це і обов'язкова сертифікація Євро-5, і вимога самому їхати за кордон, аби купити машини. Всі ці норми, певні нардепи, завадили зробити закон справді соціальним, тому пропонують їх скасувати. Випуск ТСН.19:30 за 28 грудня 2016 року

RU — Украинцы так и не смогли покупать авто дешевле благодаря сниженным акцизам. Снижены акцизы для применяемых авто, которые летом принял совет, большинству украинцев все же не позволили купить авто намного дешевле, чем раньше. Виной тому — огромное количество требований. Это и обязательная сертификация Евро-5, и требование самому ехать за границу, чтобы купить машины. Все эти нормы, уверенны нардепы, помешали сделать закон действительно социальным, поэтому предлагают их отменить. Выпуск ТСН.19:30 за 28 декабря 2016 года

 1  1

22,482 просмотров

20:12 Я переїхала "мусора" і пишаюся, - франківські патрульні вдруге затримали п`яну Тетяну Михайлову16+

Я переїхала "мусора" і пишаюся, - франківські патрульні вдруге затримали п`яну Тетяну Михайлову16+

Сьогодні, 23 липня, патрульні вдруге затримали Тетяну Михайлову, яка 31 березня вчинила ДТП з потерпілими. Навесні апеляційний суд зменшив розмір застави Михайловій через вчинену аварію і вона, сплативши кошти, вийшла із СІЗО 13 квітня. Тоді за рішенням суду жінка повинна була б утриматися від спілкування з потерпілими і свідками, не виїжджати за кордон, не відвідувати заклади, де продаються спиртні напої. Сьогодні Тетяна Михайлова в громадському місці з`явилася у п`яному вигляді. Жінка поводилася агресивно, виражалася нецензурно і погрожувала медикам, поліцейським та журналістам.

Інцидент трапився на вул. Сахарова. Там нетвереза жінка кидалася під машини. Коли на місце приїхали медики, то жінка не хотіла проїхати з ними. Потім раптово сама зайшла в службовий автомобіль. У ньому вчиняла хуліганські дії, а ще била фельдшера. Проте найбільше дісталося лікарю — пані Оксані. Медики викликали поліцейських. Свідки та інспектори упізнали, що це винуватиця ДТП на вул. Крихівецькій – Тетяна Михайлова. У цій ДТП постраждали троє осіб, серед них – поліцейський Ігор Палійчук, який добровольцем пішов в АТО ще до служби у поліції.

Жінку відвезли в наркодиспансер, аби перевірити на стан сп`яніння. У медзакладі вона відмовилася пройти тест. Поводилася ще агресивніше та кричала на все горло. Опісля патрульні забрали порушницю у міський відділ поліції, що на вул. Бельведерська, 32. На місці уже були журналісти. Пані Михайлова продовжувала виражатися нецензурно, при цьому не виконувала законні вимоги поліцейських. Кидалася на журналістів і погрожувала усім присутнім.

За період перебування у відділі поведінка Тетяни Михайлової не змінювалася — кричала, плакала, виражалася нецензурно та погрожувала...Постійно телефонувала комусь і просила забрати її або викликати на місце "Мішу Боднарчука". Проте ніхто так і не приїхав за жінкою.

Серед гучних фраз Михайлової у відділі поліції запам`яталися наступні: ваша родина "здохне"; у вас батьки є; коли ви здохнете, "мусора"; я переїхала "мусора" і я пишаюся цим; селфіки "гавно"; я переїхала селфіка і це кльово; вас треба "прикончити".

Патрульні ознайомили пані Михайлову з усіма правами, запропонували безкоштовну правову допомогу, але та відмовилася від всього. Навіть складені адмінматеріали не підписала.

На неї патрульні склали три протоколи: за статтею 173 КУпАП (Дрібне хуліганство), за статтею 178 КУпАП (Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді) та за статтею 185 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

Потерпіла від агресивної Михайлової лікарка написала заяву у поліцію та звернулася за допомогою до медиків. Більше про інцидент розповіла нашим журналістам у телефонній розмові. Каже, що за період часу проведений з неадекватною жінкою, могла б врятувати чиєсь життя.

Коли патрульні сказали, що пані Михайлова вільна, бо у кризовий центр медики не вважали за потрібне забирати її, то вона позбирала речі, взулася і самостійно вирушила з міського відділу. Тільки повернула, аби вийти на вул. Бельведерську — побачила нашу журналістку та почала бігти до неї з погрозами. У результаті зловила за руку та почала дряпати і хотіла нанести удар рукою, але патрульні швидко заспокоїли неврівноважену жінку. Журналістка написала заяву в поліцію, адже пані Михайлова не перший раз погрожувала і виражалася нецензурно у сторону нашої знімальної групи. Додамо, що з періоду ДТП Тетяна Михайлова висловлювалася нецензурно у сторону нашої редакції і знімальної групи в тому силі. Такі дії повторилися і сьогодні.

 445  87

126,133 просмотров

2:33 Привітання генеральному директору СТС Ларисі Охріменко із Днем народження!
7:20 причина остановки. закон о полиции, ст. 35

причина остановки. закон о полиции, ст. 35

Мой сайт для платных юридических услуг http://odessa-urist.od.ua/
Причина остановки, закон о полиции, ст. 35, как известно в Украине широко вводится новая полиция, которая постепенно вытисняет ГАИ и патрульную службу, замещая эти два подразделения МВД. Поскольку в обязанности новой полиции Украины входи контроль за безопасностью дорожного движения, причина остановки, закон о полиции, ст. 35, в которой описаны все причины остановки транспортного средства полицейским в Украине. Самое интересное, это то, что в ст. 35 Закона Украины «О национальной полиции»
Стаття 35. Зупинення транспортного засобу
1. Поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі:
1) якщо водій порушив Правила дорожнього руху; 2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу; 3) якщо є інформація, що свідчить про причетність водія або пасажирів транспортного засобу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, або якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб чи вантаж можуть бути об'єктом чи знаряддям учинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення; 4) якщо транспортний засіб перебуває в розшуку; 5) якщо необхідно здійснити опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути; 6) якщо необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або поліцейським або як свідка під час оформлення протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод; 7) якщо уповноважений орган державної влади прийняв рішення про обмеження чи заборону руху; 8) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху; 9) порушення порядку визначення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
2. Поліцейський зобов'язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цій статті.

Хотите получить консультацию юриста (адвоката), причина остановки, закон о полиции, ст. 35, смотрите мое видео.

 296  21

17,797 просмотров

1:38 Увага! Важлива інформація!

Увага! Важлива інформація!

Відсьогодні відділ безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в місті Суми надає адміністративні та господарські послуги у сфері безпеки дорожнього руху не тільки на території міста, а й на всій території Сумської області.

З 17 вересня 2017 року до компетенції відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Сум входить:

• участь у реалізації в межах повноважень Національної поліції України державної політики у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху; • організація супроводження й забезпечення безпечного руху транспортних засобів спеціального призначення; • погодження відповідно до вимог діючого законодавства, реконструкцію й ремонт автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг; • підготовка та видача технічних умов на розміщення об’єкта дорожнього сервісу та малої архітектурної форм; • погодження поданих у встановленому порядку пропозицій стосовно обладнання засобами організації дорожнього руху місць виконання дорожніх робіт, проектів та схем організації дорожнього руху, маршрутів руху пасажирського транспорту, маршрутів організованого руху громадян і місць їх збору, порядку проведення спортивних та інших масових заходів, які можуть створити перешкоди дорожньому руху; • видача в установленому порядку у випадках, передбачених законом, дозволів на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні; • погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів; • здійснення контролю за безпекою дорожнього руху під час надання послуг із перевезення пасажирів чи вантажів, у тому числі небезпечних, додержанням законодавства в зазначеній сфері.

Патрульна поліція Сум — ми працюємо заради вашої безпеки!

 6  5

585 просмотров

6:53 Декілька хвилин ганьби полтавської патрульної поліції

Декілька хвилин ганьби полтавської патрульної поліції

Мав за мету зафільмувати проходження автоколони з віруючими, а зафільмував відверто непрофесійні дії екіпажу 0108 Патрульної поліції Полтави.

 60  19

16,437 просмотров