Чи законно патрульні зупиняють сумчан ??

Чи законно патрульні зупиняють сумчан ??

Август 9, 2017

Отримала штраф за те, що пропустила пішохода. Жертвою пильної уваги сумських копів стала генеральний директор телекомпанії СТС Лариса Охріменко. За що штрафують сумських водіїв та чому керуються правилами дорожнього руху країни-агресора – далі.

 118  5313

142,911 просмотров

comments powered by Disqus
3:46 Спецрепортаж від СТС: наслідки негоди у Сумах

Спецрепортаж від СТС: наслідки негоди у Сумах

Потужний буревій пронісся обласним центром. За лічені хвилини у Сумах знесло дахи будинків та пообривало дроти електромереж. По місту – більше півсотні зламаних дерев. Жахливі кадри наслідків негоди, а також коментарі відповідальних чиновників – дивіться у спецрепортАжі наших кореспондентів.

 16  3

5,429 просмотров

2:57 Погрожували підірвати школу

Погрожували підірвати школу

У Сумах через борги вчительки погрожували підірвати школу. Зранку до директора 23 школи зателефонував невідомий і заявив: якщо протягом двох годин йому не віддадуть гроші – вчителям не буде, де працювати. Учнів терміново евакуювали з уроків. Подробиці – у сюжеті.

 14  1

1,700 просмотров

3:21 Подробиці вчорашньої ситуації на Прокоф'єва

Подробиці вчорашньої ситуації на Прокоф'єва

Учора на телебаченні та у соціальних мережах був розповсюдженний відеоматеріал під назвою «Чи законно патрульні зупиняють сумчан? (https://www.youtube.com/watch?v=NA6xbC1sxNo)».
У матеріалі йшлося про щоденну роботу патрульних, які кожного дня забезпечують публічний порядок (сюди входить забезпечення безпеки дорожнього руху).
Однак, відео, яке було презентоване телекомпанією, не дає можливості у повній мірі оцінити дії жінки-водія та патрульних поліцейських.
Тому ми пропонуємо вам побачити як це було очима патрульних (відео з боді-камер)

 3168  289

321,666 просмотров

11:4 РАБОТА НОВОЙ ПОЛИЦИИ ПО СТАРЫМ МЕТОДАМ.Г.СУМЫ

РАБОТА НОВОЙ ПОЛИЦИИ ПО СТАРЫМ МЕТОДАМ.Г.СУМЫ

ВСЕ САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ, НА ЛЮБОЙ ВКУС, СМЕШНЫЕ ФОТО. МУЛЬТИКИ, ФИЛЬМЫ ПРИКОЛЫ, НАУЧНО ПОПУЛЯРНОЕ, КЛИПЫ, И МНОГОЕ ДРУГОЕ.

 19  5

3,263 просмотров

2:10 В Україні заговорили про підняття пенсій військовослужбовцям

В Україні заговорили про підняття пенсій військовослужбовцям

В Україні підняли питання підвищення пенсій військовослужбовцям. Про цих людей почули лише після того, як вони вийшли на мітинги у різних містах України. Не жити, а виживати та рахувати кожну копієчку військові у минулому вже втомилися. Тож які зміни чекають на пенсіонерів та коли прогнозують підвищення виплат – дізнавалися мої колеги.

 0  0

570 просмотров

0:16 Правда: Чому патрульні звільняються з роботи

Правда: Чому патрульні звільняються з роботи

Два роки Новій Поліції: чому патрульні звільняються з роботи та чого чекати далі від реформи правоохоронних органів?...

 88  15

17,791 просмотров

5:38 Відкриття нового заводу GualaPack у Сумах відвідав Президент України Петро Порошенко

Відкриття нового заводу GualaPack у Сумах відвідав Президент України Петро Порошенко

Уперше за час свого президентства Сумщину відвідав Петро Порошенко. Провів у Сумах глава держави кілька годин, і за цей час устиг побувати на трьох об’єктах. Про перший із них – новий завод із виробництва упаковки для дитячого харчування – розкаже моя колега Ніна Коломієць.

 31  20

7,891 просмотров

0:13 г.Сумы первый день работы новой полиции

г.Сумы первый день работы новой полиции

Украина г.Сумы первый день работы новой полиции

 2  1

1,334 просмотров

3:1 Живуть наче у місті, а насправді на окраїні.

Живуть наче у місті, а насправді на окраїні.

Якщо живете у приватному секторі, будьте готові до складнощів. Адже дороги, засипані снігом, вам чистити не будуть, — саме із такою ситуацією стикнулись старенькі, що живуть на провулку Семашко. Через нерозчищені дороги до людей відмовляється їхати не тільки швидка, а й служба ритуальних послуг. Із мешканцями спілкувалася наша Анастасія Островкова.

 1  0

150 просмотров

7:20 причина остановки. закон о полиции, ст. 35

причина остановки. закон о полиции, ст. 35

Мой сайт для платных юридических услуг http://odessa-urist.od.ua/
Причина остановки, закон о полиции, ст. 35, как известно в Украине широко вводится новая полиция, которая постепенно вытисняет ГАИ и патрульную службу, замещая эти два подразделения МВД. Поскольку в обязанности новой полиции Украины входи контроль за безопасностью дорожного движения, причина остановки, закон о полиции, ст. 35, в которой описаны все причины остановки транспортного средства полицейским в Украине. Самое интересное, это то, что в ст. 35 Закона Украины «О национальной полиции»
Стаття 35. Зупинення транспортного засобу
1. Поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі:
1) якщо водій порушив Правила дорожнього руху; 2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу; 3) якщо є інформація, що свідчить про причетність водія або пасажирів транспортного засобу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, або якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб чи вантаж можуть бути об'єктом чи знаряддям учинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення; 4) якщо транспортний засіб перебуває в розшуку; 5) якщо необхідно здійснити опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути; 6) якщо необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або поліцейським або як свідка під час оформлення протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод; 7) якщо уповноважений орган державної влади прийняв рішення про обмеження чи заборону руху; 8) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху; 9) порушення порядку визначення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
2. Поліцейський зобов'язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цій статті.

Хотите получить консультацию юриста (адвоката), причина остановки, закон о полиции, ст. 35, смотрите мое видео.

 1020  53

44,288 просмотров