Чи законно патрульні зупиняють сумчан ??

Чи законно патрульні зупиняють сумчан ??

Август 9, 2017

Отримала штраф за те, що пропустила пішохода. Жертвою пильної уваги сумських копів стала генеральний директор телекомпанії СТС Лариса Охріменко. За що штрафують сумських водіїв та чому керуються правилами дорожнього руху країни-агресора – далі.

 118  5310

142,215 просмотров

comments powered by Disqus
3:36 Полицейская г. Сумы морозит откровенную чушь.

Полицейская г. Сумы морозит откровенную чушь.

Кто не знает л-т Тертычна имеет высшее юридическое образование.
Забыла или охамела!?
Тертычна и Алексенко. У меня видео с этой парой ещё с прошлого года валяется (на канале не публиковалось). Думал научаться хоть чему то. А нет. Нифига! Видео найду и выложу. Пусть люди сравнивают как наши полицейские развиваются.
Видео взято отсюда: https://youtu.be/FATedAPkYTg Разрешение автора получено.
Та же парочка: https://youtu.be/f41W-8dvESU
Моя партнерка — https://youpartnerwsp.com/join?103481

 723  203

103,769 просмотров

3:21 Подробиці вчорашньої ситуації на Прокоф'єва

Подробиці вчорашньої ситуації на Прокоф'єва

Учора на телебаченні та у соціальних мережах був розповсюдженний відеоматеріал під назвою «Чи законно патрульні зупиняють сумчан? (https://www.youtube.com/watch?v=NA6xbC1sxNo)».
У матеріалі йшлося про щоденну роботу патрульних, які кожного дня забезпечують публічний порядок (сюди входить забезпечення безпеки дорожнього руху).
Однак, відео, яке було презентоване телекомпанією, не дає можливості у повній мірі оцінити дії жінки-водія та патрульних поліцейських.
Тому ми пропонуємо вам побачити як це було очима патрульних (відео з боді-камер)

 3175  288

319,771 просмотров

3:21 Я права забыла, так что вс...аться теперь?! - начальственная кобыла и полицейские

Я права забыла, так что вс...аться теперь?! - начальственная кобыла и полицейские

Так ведёт себя директор телеканала в славном городе Сумы.
Источник: https://www.youtube.com/watch?v=rxJfi52yM5s

 133  9

6,696 просмотров

0:16 Правда: Чому патрульні звільняються з роботи

Правда: Чому патрульні звільняються з роботи

Два роки Новій Поліції: чому патрульні звільняються з роботи та чого чекати далі від реформи правоохоронних органів?...

 51  12

8,937 просмотров

19:44 Новини за 17.11.2017 повний випуск
12:2 Права та обов'язки водіїв під час зупинки працівниками поліції
7:20 причина остановки. закон о полиции, ст. 35

причина остановки. закон о полиции, ст. 35

Мой сайт для платных юридических услуг http://odessa-urist.od.ua/
Причина остановки, закон о полиции, ст. 35, как известно в Украине широко вводится новая полиция, которая постепенно вытисняет ГАИ и патрульную службу, замещая эти два подразделения МВД. Поскольку в обязанности новой полиции Украины входи контроль за безопасностью дорожного движения, причина остановки, закон о полиции, ст. 35, в которой описаны все причины остановки транспортного средства полицейским в Украине. Самое интересное, это то, что в ст. 35 Закона Украины «О национальной полиции»
Стаття 35. Зупинення транспортного засобу
1. Поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі:
1) якщо водій порушив Правила дорожнього руху; 2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу; 3) якщо є інформація, що свідчить про причетність водія або пасажирів транспортного засобу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, або якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб чи вантаж можуть бути об'єктом чи знаряддям учинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення; 4) якщо транспортний засіб перебуває в розшуку; 5) якщо необхідно здійснити опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути; 6) якщо необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або поліцейським або як свідка під час оформлення протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод; 7) якщо уповноважений орган державної влади прийняв рішення про обмеження чи заборону руху; 8) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху; 9) порушення порядку визначення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
2. Поліцейський зобов'язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цій статті.

Хотите получить консультацию юриста (адвоката), причина остановки, закон о полиции, ст. 35, смотрите мое видео.

 344  22

20,125 просмотров

4:9 З'явилося відео затримання олімпійського чемпіона у Києві

З'явилося відео затримання олімпійського чемпіона у Києві

У столиці два екіпажі патрульних не могли вгамувати п’яного водія. Відео, де чоловік вже із розбитим обличчям не дає надіти на себе кайданки вмить стало хітом мережі. Лише згодом з’ясувалось – водій — олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби. Учора у нього був ювілей – 50 років. І напідпитку спортсмен вирішив сісти за кермо. Чим закінчилася історія – дивіться далі.

 221  84

90,369 просмотров

2:37 Без коментарів - Через свавілля "Сумигазу" люди перекрили дорогу
3:2 Кривава Бійня У Центрі Сум

Кривава Бійня У Центрі Сум

Понівечені обличчя, зруйнована будівля та розлючена молодь. Саме так вчора пройшов партії Клименка у Сумах. Представники націоналістичних партій заявляють – зірвали вони зібрання тому, що на ньому не підприємці, а сепаратисти, яких у Сумах вони допустити не можуть. Подробиці далі.

 10  5

6,564 просмотров