Вшануймо пам’ять Героїв Крут

Вшануймо пам’ять Героїв Крут

Январь 28, 2016

Завтра ми вшановуємо пам’ять Героїв Крут.
Україна зробила висновки з тих подій.
Сьогодні ми розбудовуємо потужну армію, щоб дати відсіч зухвалому ворогові.

 2761  6614

261,861 просмотров

comments powered by Disqus
4:59 "НІКОЛИ НЕ ПЛАЧ" пам'яті Героїв Крут Сергій ВАСИЛЮК

"НІКОЛИ НЕ ПЛАЧ" пам'яті Героїв Крут Сергій ВАСИЛЮК

ТІНЬ СОНЦЯ: нова пісня на честь героїв Крут

"НІКОЛИ НЕ ПЛАЧ"

Роз'ятрений степ, окроплений сніг
Юнацькою кров'ю тих, хто спати не міг.
Заклякли слова, урвались шляхи.
В застиглих очах залишилась ти....Ніколи не плач......Ніколи не плач...

По наше ідуть скаженії пси, Гвалтують, не шкода їм твоєї краси.
Прокльони і мат лунали тоді.
Ніколи не плач на радість орді....Ніколи не плач......Ніколи не плач...

В веснянім саду бринять солов'ї, Тут вперше пізнав колись обійми твої.
Мені посміхнись і спробуй забуть.
Погасли вогні. Мене не вернуть....Тільки не плач...

Пекельну журбу навік поховай, Рости козаків і знов у бій проводжай.
Убий лютий щем! Чуєш чи ні?
Ще стане на всіх цієї борні!...Ніколи не плач...


З найкращими побажаннями, Сергій Василюк

 324  5

29,301 просмотров

6:43 Пам'яті Героїв Крут присвячується.

Пам'яті Героїв Крут присвячується.

Пам'яті Героїв Крут присвячується.

 188  14

35,033 просмотров

1:21 Памяти героев Крут

Памяти героев Крут

 9  4

701 просмотров

7:51 Недооцінений урок історії. Герої Крут.

Недооцінений урок історії. Герої Крут.

Історія, яку не вивчають належним чином, зазвичай повторюється. Сьогодні ми маємо фактично ту ж ситуацію, як майже 100 років тому, коли ворог із північного-сходу намагається загарбати Україну у власне коло впливу. Нам знову допомагають сусіди із Заходу. Наші герої знову гинуть заради кращого майбутнього нащадків. А все тому, — що ми забули власну історію і змушені складати іспит на зрілість нації допоки не складемо його на відмінно!

 261  8

11,211 просмотров

2:58 Порошенко обосрался Смотреть до конца ! 01 12 2015
6:13 Розвінчування міфів про Степана Бандеру.

Розвінчування міфів про Степана Бандеру.

Канал існує завдяки ПЕРЕГЛЯДАМ відео та рекламних оголошень під час наших відео в Youtube, завдяки вашим ПІДПИСКАМ на канал, ЛАЙКАМ та РЕПОСТАМ. Дякуємо за увагу, працюємо для ВАС.
ПРО ВІДЕО. Нюрнберзький трибунал виправдав Степана Бандеру і його однодумців. Усе, що розповідає кремлівська пропаганда про бандерівців — маніпуляція підробленими фактами.

* * *
Будь-ласка, щоб ділитись нашими відео, використовуйте ПОСИЛАННЯ — під відео на Youtube обирайте опцію ПОДІЛИТИСЬ (вам будуть запропоновані всі соц.мережі й ви зможете розмістити ролик на своїй сторінці, або в группі). ВК та Однокласники не пов'язані з акаунтом в Youtube, — будь-ласка, підписуйтесь на наші сторінки в цих соц.мережах і діліться нашими публікаціями з посиланням. Якщо у Вас є свій канал на Youtube, використовуйте опцію ДОДАТИ В – це можливість помістити ролик на свій канал у потрібний список відтворення. Канал існує тільки завдяки переглядам наших відео за посиланнями. Дякуємо за розуміння.

 366  23

5,879 просмотров

0:51 марш в пам'ять героїв Крут.Вінниця 29.01.2014.
3:6 Увечері в середмісті столиці пройшов факельний марш на честь героїв Крут

Увечері в середмісті столиці пройшов факельний марш на честь героїв Крут

UA — Увечері в середмісті столиці пройшов факельний марш на честь героїв Крут. Близько тисячі людей прийшло на марш ввечері. Зібралося близько 500-600 представників ВО "Свобода". Вони запалили смолоскипи, пройшли центральними вулицями Києва. Цього року говорять, що герої Крут – це були, фактично, перші кіборги українського війська і перший добровольчий батальйон. Випуск ТСН.19:30 за 29 січня 2016 року

RU — Вечером в центре столицы прошел факельный марш в честь героев Крут. Около тысячи человек пришло на марш вечером. Собралось около 500-600 представителей ВО "Свобода". Они зажгли факелы, прошли по центральным улицам Киева. В этом году говорят, что герои Крут — это были, фактически, первые киборги украинской армии и первый добровольческий батальон. Выпуск ТСН.19:30 за 29 января 2016 года

 26  30

4,634 просмотров

2:5 Никаких Няш-Мяш!

Никаких Няш-Мяш!

Самый сексуальный самый генеральный прокурор Крыма Наталья Поклонская как всегда стоит на страже интересов России!

Патриот level 100 за справедливость!

 26850  3454

1,294,366 просмотров

11:48 Щоденник українського сержанта | Випуск 4й | Фізична підготовка / Ukrainian sergeant Blog

Щоденник українського сержанта | Випуск 4й | Фізична підготовка / Ukrainian sergeant Blog

Біль, який ти відчуваєш сьогодні перетвориться у силу, яку ти відчуєш завтра

Фізична підготовка у війні не лише допоможе солдату в бою, у професії військового через фізичну непідготовленість можна втратити найцінніше — життя.

Серед добровольців, що потрапили до Школи сержантів, є як у мнулому спортсмени, так і звичайні хлопці, що у цивільному житті не надавали великого значення фізичній підготовці. За короткий термін перед інструкторами Школи стояло завдання усіх без винятку курсантів підготувати не лише розумово, а й фізично, розвинути силу, витривалість і, що не менш важливо, силу духу.

“На Атеці, пройшовши перший фізичний тест я напевно був засмучений, але цей смуток став для мене мотиваційним” — згадує курсант Денчик свою першу здачу нормативів у Школі Сержантів.
“Буквально на друге фізо показники виросли. Щоб навчити людину, потрібно показати що вона уміє до, і що вона буде вміти після. Нам показали що ми були до, а тепер нам показали чого ми можемо досягнути, пройшовши лише місяць таких навчань”.

“Щоб вони могли виконати будь-яке поставлене завдання, у будь-який час, у будь-якому стані, на будь-якому рель’єфі, при будь-яких погодніх умовах вони повинні бути готові фізично” — запевняє начальник Військової школи Георгій.

Основні заняття по фізичній підготовці проводить інструктор Давид. Саме він не лише розвинув у курсантів фізичні здібності, про існування яких хлопці навіть не знали, а і виховав у майбутніх сержантів витримку, силу духу, уміння перебороти фізичний біль та ніколи не зупинятись навіть за найважчих обставин.

Крім безлічі фізичних тестів та здачі нормативів, для курсантів основним іспитом по фізичній підготовці став 20-ти кілометровий марш-кидок, який курсанти, із 18-ти кілограмовим грузом за плечима мали пройти не довше ніж за три години.

“У них був груз, у них був обмежений час, у них було обмеження по місцевості, був натиск на них психологічний, але ніхто не зламався, у курсантів у житті є мета і до неї вони йдуть, вони просто таранять!”, — запевняє Георгій

Самі ж курсанти під тиском не зламались, та натомість винесли із, здавалося б, звичайного марш-кидка цінну науку та особисту мотивацію.
“Цей псигологічний такий тиск є крута мотивація, коли ти його розумієш”, — пригадує Денчик.

 196  9

36,191 просмотров