Пам'ятник кату Петровському всьо

Пам'ятник кату Петровському всьо

Январь 29, 2016

У Дніпрі активісти знесли пам'ятник кату Петровському! Григорій Петровський — радянський державний і політичний діяч. Був одним із ініціаторів створення ВЧК та організації Голодомору 1932–1933.

 377  320

47,716 просмотров

comments powered by Disqus
4:16 У Дніпрі повалили пам’ятник Григорію Петровському

У Дніпрі повалили пам’ятник Григорію Петровському

Сьогодні у Дніпрі активісти за закликом народного депутата України Андрія Денисенка зібрались, аби повалити пам’ятник Григорію Петровському, що розташований на Привокзальній площі Дніпропетровська.
О 18.00 там зібралося близько двохсот людей. Серед них були і ті, хто виступав проти знесення монументу. Втім, уже за півгодини пам’ятнику почали пиляти ноги, а пів на десяту на площі з’явився кран, який з другої спроби повалив пам’ятник.

 1  1

5,819 просмотров

6:32 ДК Ильича

ДК Ильича

Днепропетровские историки и краеведы инициируют спасение разрушающегося ДК Ильича ДК Ильича (бывший Дворец Культуры завода им. Петровского) остался самым крупным памятником архитектуры в городе Днепропетровске и сейчас фактически находится в состоянии руины.

Здание ДК Ильича в Днепропетровске спроектировал в первой половине ХХ века известный архитектор Александр Красносельский, работавший в Екатеринославе на протяжении 30 лет. Его сооружения очень известны, они являются украшением и визитной карточкой современногоДнепропетровска. Это — здание ЦУМа, Днепропетровского училища культуры, разрушенное здание Детского мира, два пятиэтажных дома на перекрестке улиц Чкалова и Челюскина и многие другие.

 10  2

1,315 просмотров

1:41 В Днепропетровске упал памятник Петровскому

В Днепропетровске упал памятник Петровскому

У Дніпропетровську біля центрального вокзалу на Привокзальній площі місцеві жителі і активісти знесли пам'ятник Георгію Петровському.

Повідомляється, що дія супроводжувалася гімном України.

"У Дніпропетровську рівно о 9 вечора повалили пам'ятник Петровському, на честь якого назване і місто Дніпропетровськ. Активісти зібралися о 6 вечора. Спочатку провели невеликий мітинг, після чого привезли спочатку інструменти і почали відрізати ноги пам'ятнику, а після цього приїхав ще кран. Прив'язали троси, кілька рухів — і пам'ятник впав. Після цього активісти піднялися на постамент, співали там гімн України", — повідомляє кореспондент.

За словами міської влади, яка виступала проти демонтажу, активісти самі повинні прибирати залишки пам'ятника.
Нагадаємо, закони про декомунізацію набрали чинності 21 травня 2015 року. Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб і визнаються борцями за незалежність України УПА та інші організації.

У Києві в рамках декомунізації вже перейменували цілий перелік вулиць, вирішили зняти 79 меморіальних дощок і зняли деякі декоративні елементи з радянською символікою з будівель і об'єктів міської архітектури.

В Днепропетровске возле центрального вокзала на Привокзальной площади местные жители и активисты снесли памятник Георгию Петровском.

Сообщается, что действие сопровождалось гимном Украины.

"В Днепропетровске ровно в 9 вечера повалили памятник Петровскому, в честь которого назван и город Днепропетровск. Активисты собрались в 6 вечера. Сначала провели небольшой митинг, после чего привезли сначала инструменты и начали отрезать ноги памятнике, а после этого приехал еще кран. Привязали тросы, несколько движений — и памятник упал. После этого активисты поднялись на постамент, пели там гимн Украины ", — сообщает корреспондент.

По словам городских властей, выступала против демонтажа, активисты сами должны убирать остатки памятника.
Напомним, законы о декоммунизации вступили в силу 21 мая 2015. Документами запрещается советская символика, осуждается коммунистический режим, открываются архивы советских спецслужб и признаются борцами за независимость Украины УПА и другие организации.

В Киеве в рамках декоммунизации уже переименовали целый перечень улиц, решили снять 79 мемориальных досок и сняли некоторые декоративные элементы с советской символикой из зданий и объектов городской архитектуры.

 14  11

665 просмотров

1:3 Харків пам'ятник Ленін упав (Kharkov monument Lenin fell) 28.09.2014

Харків пам'ятник Ленін упав (Kharkov monument Lenin fell) 28.09.2014

Kharkov Lenin, Падение Ленина Харьков, В ХАРЬКОВЕ СНОСЯТ ПАМЯТНИК ЛЕНИНУ, В ХАРЬКОВЕ СНЕСЛИ ПАМЯТНИК ЛЕНИНУ, Demolished a Statue of Lenin, In Kharkov, ВИДЕО ПАДЕНИЕ ЛЕНИНА ХАРЬКОВ, Момент падения Ленина в Харькове, В Харькове снесли памятник Ленину, Ленина в Харькове завалили, Харьков остался без Ленина, Как в Харькове упал Ленин (видео), Ленинопад в Харькове, В центре Харькова толпа снесла памятник Ленину, Памятник Ленину на площади Свободы в Харькове снесли, Снос памятника Ленину в Харькове, Харьковский Ленин пал — видео, Националисты повалили памятник Ленину в центре Харькова, В Харькове разрушен памятник Ленину, В Харькове завалили памятник Ленину, аваков ленин пусть падает, Як у Харкові пам’ятник Леніну повалили, У Харкові скинули головного Леніна, Як падав найбільший Ленін в Україні, В Харкові звалили найбільший в Україні пам’ятник Леніна, Ленін у Харкові впав, Як у Харкові впав Ленін, У Харкові демонтували найбільший в Європі пам’ятник Леніну, Пам’ятник Леніну у Харкові повалено, У Харкові знесли пам’ятник Леніну, У Харкові звалили пам’ятник Леніну,

 9  12

1,331 просмотров

5:13 Что сделали с памятником Ленину в Харькове? - Абзац! - 29.09.2014

Что сделали с памятником Ленину в Харькове? - Абзац! - 29.09.2014

Сила народного троса.

Абзац! – развлекательно-информационная программа в формате инфотейнмент. Эксклюзивный проект, аналогов которому нет в Украине! C юмором, иронией, импровизацией и практической пользой для зрителя. Абзац! – результат объединения Репортера и Пираний.

Подписывайся на официальный канал Нового на YouTube http://www.youtube.com/NovyChannel Тут весело!
http://www.abzats.novy.tv/about
https://www.facebook.com/NovyChannel
https://twitter.com/NovyChannel
Важные события Украины и мира подаем с нового Абзаца!

 29  20

2,824 просмотров

3:7 Вертеп Дніпропетровськ 29.01.16 "група крові"

Вертеп Дніпропетровськ 29.01.16 "група крові"

Вертеп Дніпропетровськ 29.01.16 "група крові" повалення пам`ятника Петровському

 4  2

75 просмотров

9:55 Свержение товарища Петровского, Днепропетровск

Свержение товарища Петровского, Днепропетровск

Дубль — 2. Петровский повержен. :-)

 8  3

671 просмотров

3:37 Памятник Ленину в Донецке. Актуально
4:32 Дніпро без Петровського. Виклики перейменування

Дніпро без Петровського. Виклики перейменування

«Дніпропетровськ мав би бути перейменований ще у 91-му році», — вважає кандидат історичних наук, голова Дніпропетровської обласної організаціїї Національної спілки краєзнавців Ігор Кочергін. Він не припускає перейменування міста на Катеринослав, називаючи це «шило на мило». З іншого боку, Ігор Кочергін визнає, що поширена майже сто років в колах інтелігенції назва «Січеслав» не є знайомою або прийнятною для більшості мешканців міста.

«Альтернатива, яка всім спадає на думку, — це “Дніпро”, тобто назва річки, що є цілком прийнятним у топонімічній традиції», — вважає кандидат історичних наук, гостьовий викладач Університету Гумбольдта в Берліні Андрій Портнов. Він наголошує, що жодне з інших великих міст на Дніпрі не має у своїй назві цього гідротопонімічного елементу.

Ігор Кочергін на запитання, чи треба враховувати думку громадськості, відповідає, що мешканці міста не знають історії, дві третини дніпрян не скажуть, хто такий Петровський. «Тому в першу чергу треба враховувати думку знавців», — каже він.

«Я ще був студентом Дніпропетровського університету, коли проводилося дослідження про те, хто такий Петровський», — згадує Андрій Портнов. «Майже ніхто серед студентів старших курсів не знав, хто такий Григорій Іванович, а ті, хто знали, часто не могли сказати, кому стоїть пам’ятник біля вокзалу».

Ігор Кочергін вважає, що перейменування саме на часі. «Такі зміни найкраще робити в кризові часи, коли відбувається трансформація», — наголошує він.

 1  1

4,017 просмотров

0:40 В Одесі не змогли знести останній пам'ятник Леніну

В Одесі не змогли знести останній пам'ятник Леніну

UA — В Одесі не змогли знести останній пам'ятник Леніну. Проблема в тому, що комунальники збираються залишити його неушкодженим, щоб згодом встановити в етнопарку, де зберігаються демонтовані вожді з усієї області. Але гранітні блоки, з яких складається останній в Одесі Ленін, з'єднані між собою особливо міцним клеєм. Тому комунальники залишили спроби демонтувати скульптуру до вирішення цієї технічної проблеми. Випуск ТСН.16:45 за 17 травня 2016 року

RU — В Одессе не смогли снести последний памятник Ленину. Проблема в том, что коммунальщики собираются оставить его невредимым, чтобы впоследствии установить его в этнопарке, где хранятся демонтированные вожди со всей области. Но гранитные блоки, из которых состоит последний в Одессе Ленин, соединенные между собой особо прочным клеем. Поэтому коммунальщики оставили попытки демонтировать скульптуру до решения этой технической проблемы. Выпуск ТСН.16:45 за 17 мая 2016 года

 18  23

7,826 просмотров