Пам'ятник кату Петровському всьо

Пам'ятник кату Петровському всьо

Январь 29, 2016

У Дніпрі активісти знесли пам'ятник кату Петровському! Григорій Петровський — радянський державний і політичний діяч. Був одним із ініціаторів створення ВЧК та організації Голодомору 1932–1933.

 376  320

47,903 просмотров

comments powered by Disqus
1:54:1 III муніципальне опитування. Група "Рейтинг" на замовлення IRI

III муніципальне опитування. Група "Рейтинг" на замовлення IRI

Презентація результатів III муніципального опитування. Виступи Ігоря Тищенка (соціологічна група "Рейтинг" та Ірини Соловей (Garage Gang).
Обговорення результатів з 1:10.
З відео ви дізнаєтеся: — чому погіршилися показники Києва та Львова; — де виграють і де програють індустріальні міста; — чи призводить запит на сильну економіку до зростання статків; — як залежить успіх міста від його розмірів; та багато іншого...

 0  0

7 просмотров

5:13 Что сделали с памятником Ленину в Харькове? - Абзац! - 29.09.2014

Что сделали с памятником Ленину в Харькове? - Абзац! - 29.09.2014

Сила народного троса.

Абзац! – развлекательно-информационная программа в формате инфотейнмент. Эксклюзивный проект, аналогов которому нет в Украине! C юмором, иронией, импровизацией и практической пользой для зрителя. Абзац! – результат объединения Репортера и Пираний.

Подписывайся на официальный канал Нового на YouTube http://www.youtube.com/NovyChannel Тут весело!
http://www.abzats.novy.tv/about
https://www.facebook.com/NovyChannel
https://twitter.com/NovyChannel
Важные события Украины и мира подаем с нового Абзаца!

 35  22

3,472 просмотров

6:3 Федір Зінаїдович Ленін - що жителі Дзержинська думають про перейменування міста

Федір Зінаїдович Ленін - що жителі Дзержинська думають про перейменування міста

Від Фелікса Едмундовича Дзержинського до Федора Зінаїдовича Леніна — так охарактеризовують того, чию назву носить їхнє місто самі дзержинці. Місто в Донецькій області за 55 кілометрів від самого обласного центру, тут тихо, населений пункт під контролем української влади. Раніше тут були поселення козаків. А місцевість назвали на честь одного з них — богуславського козака Антона Щербини — Щербинівкою.
Однак про це серед місцевих мешканців мало хто знає. Дзержинці більше говорять про шахту в Дзержинському на честь того самого Фелікса Едмундовича. Ідея перейменування більшості не до душі, та й валити пам'ятники комуністичним ідеологам дзержинці в основному проти.

 72  5

5,114 просмотров

9:55 Свержение товарища Петровского, Днепропетровск

Свержение товарища Петровского, Днепропетровск

Дубль — 2. Петровский повержен. :-)

 8  4

708 просмотров

4:32 Дніпро без Петровського. Виклики перейменування

Дніпро без Петровського. Виклики перейменування

«Дніпропетровськ мав би бути перейменований ще у 91-му році», — вважає кандидат історичних наук, голова Дніпропетровської обласної організаціїї Національної спілки краєзнавців Ігор Кочергін. Він не припускає перейменування міста на Катеринослав, називаючи це «шило на мило». З іншого боку, Ігор Кочергін визнає, що поширена майже сто років в колах інтелігенції назва «Січеслав» не є знайомою або прийнятною для більшості мешканців міста.

«Альтернатива, яка всім спадає на думку, — це “Дніпро”, тобто назва річки, що є цілком прийнятним у топонімічній традиції», — вважає кандидат історичних наук, гостьовий викладач Університету Гумбольдта в Берліні Андрій Портнов. Він наголошує, що жодне з інших великих міст на Дніпрі не має у своїй назві цього гідротопонімічного елементу.

Ігор Кочергін на запитання, чи треба враховувати думку громадськості, відповідає, що мешканці міста не знають історії, дві третини дніпрян не скажуть, хто такий Петровський. «Тому в першу чергу треба враховувати думку знавців», — каже він.

«Я ще був студентом Дніпропетровського університету, коли проводилося дослідження про те, хто такий Петровський», — згадує Андрій Портнов. «Майже ніхто серед студентів старших курсів не знав, хто такий Григорій Іванович, а ті, хто знали, часто не могли сказати, кому стоїть пам’ятник біля вокзалу».

Ігор Кочергін вважає, що перейменування саме на часі. «Такі зміни найкраще робити в кризові часи, коли відбувається трансформація», — наголошує він.

 1  1

4,039 просмотров

3:41 Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці

Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці

UA — Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці. Повалений пам'ятник Петровському у Дніпропетровську пустять з молотка, утилізують або ж виставлять у парку. Долю комуністичного ідола має тепер вирішити сесія міськради. Пам'ятник одному з організаторів Голодомору в Україні активісти звалили напередодні пізно ввечері. Але тепер можуть потрапити до в'язниці на три роки. Випуск ТСН.19:30 за 30 січня 2016 року

RU — Активистам, свалившим памятник Петровскому, грозит 3 года тюрьмы. Свергнутый памятник Петровскому в Днепропетровске пустят с молотка, утилизируют или выставят в парке. Судьбу коммунистического идола должна решить сессия горсовета. Памятник одному из организаторов Голодомора в Украине активисты свалили накануне поздно вечером. Но теперь могут попасть в тюрьму на три года. Выпуск ТСН.19:30 за 30 января 2016 года

 28  30

4,281 просмотров

3:10 У Харкові «впали» ще два Леніна

У Харкові «впали» ще два Леніна

Учора ввечері, 17 квітня, в Харкові активісти знесли ще два пам'ятники Леніну.

Повідомляється, що були знесені пам'ятники «вождю» на території Національного аерокосмічного університету
«Харківський авіаційний інститут» імені М. Є. Жуковського та Національного технічного університету «Харківський».

Підтримуй нас у соціальних мережах! Посилання нижче.

VK: https://vk.com/ua_media/
Twitter: https://twitter.com/ukr_mid/
YouTube: https://www.youtube.com/c/НовиниАТО/
Facebook: https://facebook.com/uamid/

 29  1

2,019 просмотров

3:37 Памятник Ленину в Донецке. Актуально
1:53 В Краматорске повалили памятник Ленину

В Краматорске повалили памятник Ленину

17 апреля участники марша "Краматорск — это Украина" в Краматорске повалили памятник Ленину. Подробности здесь: http://obs.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7129:ukr-world&catid=1:kram-news&Itemid=54

 211  97

20,541 просмотров

1:41 В Днепропетровске упал памятник Петровскому

В Днепропетровске упал памятник Петровскому

У Дніпропетровську біля центрального вокзалу на Привокзальній площі місцеві жителі і активісти знесли пам'ятник Георгію Петровському.

Повідомляється, що дія супроводжувалася гімном України.

"У Дніпропетровську рівно о 9 вечора повалили пам'ятник Петровському, на честь якого назване і місто Дніпропетровськ. Активісти зібралися о 6 вечора. Спочатку провели невеликий мітинг, після чого привезли спочатку інструменти і почали відрізати ноги пам'ятнику, а після цього приїхав ще кран. Прив'язали троси, кілька рухів — і пам'ятник впав. Після цього активісти піднялися на постамент, співали там гімн України", — повідомляє кореспондент.

За словами міської влади, яка виступала проти демонтажу, активісти самі повинні прибирати залишки пам'ятника.
Нагадаємо, закони про декомунізацію набрали чинності 21 травня 2015 року. Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб і визнаються борцями за незалежність України УПА та інші організації.

У Києві в рамках декомунізації вже перейменували цілий перелік вулиць, вирішили зняти 79 меморіальних дощок і зняли деякі декоративні елементи з радянською символікою з будівель і об'єктів міської архітектури.

В Днепропетровске возле центрального вокзала на Привокзальной площади местные жители и активисты снесли памятник Георгию Петровском.

Сообщается, что действие сопровождалось гимном Украины.

"В Днепропетровске ровно в 9 вечера повалили памятник Петровскому, в честь которого назван и город Днепропетровск. Активисты собрались в 6 вечера. Сначала провели небольшой митинг, после чего привезли сначала инструменты и начали отрезать ноги памятнике, а после этого приехал еще кран. Привязали тросы, несколько движений — и памятник упал. После этого активисты поднялись на постамент, пели там гимн Украины ", — сообщает корреспондент.

По словам городских властей, выступала против демонтажа, активисты сами должны убирать остатки памятника.
Напомним, законы о декоммунизации вступили в силу 21 мая 2015. Документами запрещается советская символика, осуждается коммунистический режим, открываются архивы советских спецслужб и признаются борцами за независимость Украины УПА и другие организации.

В Киеве в рамках декоммунизации уже переименовали целый перечень улиц, решили снять 79 мемориальных досок и сняли некоторые декоративные элементы с советской символикой из зданий и объектов городской архитектуры.

 14  11

683 просмотров