Пам'ятник кату Петровському всьо

Пам'ятник кату Петровському всьо

Январь 29, 2016

У Дніпрі активісти знесли пам'ятник кату Петровському! Григорій Петровський — радянський державний і політичний діяч. Був одним із ініціаторів створення ВЧК та організації Голодомору 1932–1933.

 376  320

47,817 просмотров

comments powered by Disqus
5:13 Что сделали с памятником Ленину в Харькове? - Абзац! - 29.09.2014

Что сделали с памятником Ленину в Харькове? - Абзац! - 29.09.2014

Сила народного троса.

Абзац! – развлекательно-информационная программа в формате инфотейнмент. Эксклюзивный проект, аналогов которому нет в Украине! C юмором, иронией, импровизацией и практической пользой для зрителя. Абзац! – результат объединения Репортера и Пираний.

Подписывайся на официальный канал Нового на YouTube http://www.youtube.com/NovyChannel Тут весело!
http://www.abzats.novy.tv/about
https://www.facebook.com/NovyChannel
https://twitter.com/NovyChannel
Важные события Украины и мира подаем с нового Абзаца!

 31  21

3,075 просмотров

6:3 Федір Зінаїдович Ленін - що жителі Дзержинська думають про перейменування міста

Федір Зінаїдович Ленін - що жителі Дзержинська думають про перейменування міста

Від Фелікса Едмундовича Дзержинського до Федора Зінаїдовича Леніна — так охарактеризовують того, чию назву носить їхнє місто самі дзержинці. Місто в Донецькій області за 55 кілометрів від самого обласного центру, тут тихо, населений пункт під контролем української влади. Раніше тут були поселення козаків. А місцевість назвали на честь одного з них — богуславського козака Антона Щербини — Щербинівкою.
Однак про це серед місцевих мешканців мало хто знає. Дзержинці більше говорять про шахту в Дзержинському на честь того самого Фелікса Едмундовича. Ідея перейменування більшості не до душі, та й валити пам'ятники комуністичним ідеологам дзержинці в основному проти.

 72  5

5,100 просмотров

4:16 У Дніпрі повалили пам’ятник Григорію Петровському

У Дніпрі повалили пам’ятник Григорію Петровському

Сьогодні у Дніпрі активісти за закликом народного депутата України Андрія Денисенка зібрались, аби повалити пам’ятник Григорію Петровському, що розташований на Привокзальній площі Дніпропетровська.
О 18.00 там зібралося близько двохсот людей. Серед них були і ті, хто виступав проти знесення монументу. Втім, уже за півгодини пам’ятнику почали пиляти ноги, а пів на десяту на площі з’явився кран, який з другої спроби повалив пам’ятник.

 1  1

5,848 просмотров

3:10 У Харкові «впали» ще два Леніна

У Харкові «впали» ще два Леніна

Учора ввечері, 17 квітня, в Харкові активісти знесли ще два пам'ятники Леніну.

Повідомляється, що були знесені пам'ятники «вождю» на території Національного аерокосмічного університету
«Харківський авіаційний інститут» імені М. Є. Жуковського та Національного технічного університету «Харківський».

Підтримуй нас у соціальних мережах! Посилання нижче.

VK: https://vk.com/ua_media/
Twitter: https://twitter.com/ukr_mid/
YouTube: https://www.youtube.com/c/НовиниАТО/
Facebook: https://facebook.com/uamid/

 30  1

2,013 просмотров

4:32 Дніпро без Петровського. Виклики перейменування

Дніпро без Петровського. Виклики перейменування

«Дніпропетровськ мав би бути перейменований ще у 91-му році», — вважає кандидат історичних наук, голова Дніпропетровської обласної організаціїї Національної спілки краєзнавців Ігор Кочергін. Він не припускає перейменування міста на Катеринослав, називаючи це «шило на мило». З іншого боку, Ігор Кочергін визнає, що поширена майже сто років в колах інтелігенції назва «Січеслав» не є знайомою або прийнятною для більшості мешканців міста.

«Альтернатива, яка всім спадає на думку, — це “Дніпро”, тобто назва річки, що є цілком прийнятним у топонімічній традиції», — вважає кандидат історичних наук, гостьовий викладач Університету Гумбольдта в Берліні Андрій Портнов. Він наголошує, що жодне з інших великих міст на Дніпрі не має у своїй назві цього гідротопонімічного елементу.

Ігор Кочергін на запитання, чи треба враховувати думку громадськості, відповідає, що мешканці міста не знають історії, дві третини дніпрян не скажуть, хто такий Петровський. «Тому в першу чергу треба враховувати думку знавців», — каже він.

«Я ще був студентом Дніпропетровського університету, коли проводилося дослідження про те, хто такий Петровський», — згадує Андрій Портнов. «Майже ніхто серед студентів старших курсів не знав, хто такий Григорій Іванович, а ті, хто знали, часто не могли сказати, кому стоїть пам’ятник біля вокзалу».

Ігор Кочергін вважає, що перейменування саме на часі. «Такі зміни найкраще робити в кризові часи, коли відбувається трансформація», — наголошує він.

 1  1

4,030 просмотров

3:37 Памятник Ленину в Донецке. Актуально
3:41 Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці

Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці

UA — Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці. Повалений пам'ятник Петровському у Дніпропетровську пустять з молотка, утилізують або ж виставлять у парку. Долю комуністичного ідола має тепер вирішити сесія міськради. Пам'ятник одному з організаторів Голодомору в Україні активісти звалили напередодні пізно ввечері. Але тепер можуть потрапити до в'язниці на три роки. Випуск ТСН.19:30 за 30 січня 2016 року

RU — Активистам, свалившим памятник Петровскому, грозит 3 года тюрьмы. Свергнутый памятник Петровскому в Днепропетровске пустят с молотка, утилизируют или выставят в парке. Судьбу коммунистического идола должна решить сессия горсовета. Памятник одному из организаторов Голодомора в Украине активисты свалили накануне поздно вечером. Но теперь могут попасть в тюрьму на три года. Выпуск ТСН.19:30 за 30 января 2016 года

 28  30

4,275 просмотров

6:32 ДК Ильича

ДК Ильича

Днепропетровские историки и краеведы инициируют спасение разрушающегося ДК Ильича ДК Ильича (бывший Дворец Культуры завода им. Петровского) остался самым крупным памятником архитектуры в городе Днепропетровске и сейчас фактически находится в состоянии руины.

Здание ДК Ильича в Днепропетровске спроектировал в первой половине ХХ века известный архитектор Александр Красносельский, работавший в Екатеринославе на протяжении 30 лет. Его сооружения очень известны, они являются украшением и визитной карточкой современногоДнепропетровска. Это — здание ЦУМа, Днепропетровского училища культуры, разрушенное здание Детского мира, два пятиэтажных дома на перекрестке улиц Чкалова и Челюскина и многие другие.

 12  2

1,425 просмотров

9:55 Свержение товарища Петровского, Днепропетровск

Свержение товарища Петровского, Днепропетровск

Дубль — 2. Петровский повержен. :-)

 8  4

686 просмотров

2:24 У Дніпропетровську повалили пам'ятник одному з організаторів Голодомору

У Дніпропетровську повалили пам'ятник одному з організаторів Голодомору

Дніпропетровські активісти повалили пам'ятник Григорію Петровському — діячу радянської влади, другому голові "уряду" радянської України та одному з організаторів Голодомору українців 1932-33 року.

Читати на сайті: http://24tv.ua/n653200

 4  5

190 просмотров