Пам'ятник кату Петровському всьо

Пам'ятник кату Петровському всьо

Январь 29, 2016

У Дніпрі активісти знесли пам'ятник кату Петровському! Григорій Петровський — радянський державний і політичний діяч. Був одним із ініціаторів створення ВЧК та організації Голодомору 1932–1933.

 376  320

47,946 просмотров

comments powered by Disqus
6:3 Федір Зінаїдович Ленін - що жителі Дзержинська думають про перейменування міста

Федір Зінаїдович Ленін - що жителі Дзержинська думають про перейменування міста

Від Фелікса Едмундовича Дзержинського до Федора Зінаїдовича Леніна — так охарактеризовують того, чию назву носить їхнє місто самі дзержинці. Місто в Донецькій області за 55 кілометрів від самого обласного центру, тут тихо, населений пункт під контролем української влади. Раніше тут були поселення козаків. А місцевість назвали на честь одного з них — богуславського козака Антона Щербини — Щербинівкою.
Однак про це серед місцевих мешканців мало хто знає. Дзержинці більше говорять про шахту в Дзержинському на честь того самого Фелікса Едмундовича. Ідея перейменування більшості не до душі, та й валити пам'ятники комуністичним ідеологам дзержинці в основному проти.

 73  5

5,142 просмотров

4:32 Дніпро без Петровського. Виклики перейменування

Дніпро без Петровського. Виклики перейменування

«Дніпропетровськ мав би бути перейменований ще у 91-му році», — вважає кандидат історичних наук, голова Дніпропетровської обласної організаціїї Національної спілки краєзнавців Ігор Кочергін. Він не припускає перейменування міста на Катеринослав, називаючи це «шило на мило». З іншого боку, Ігор Кочергін визнає, що поширена майже сто років в колах інтелігенції назва «Січеслав» не є знайомою або прийнятною для більшості мешканців міста.

«Альтернатива, яка всім спадає на думку, — це “Дніпро”, тобто назва річки, що є цілком прийнятним у топонімічній традиції», — вважає кандидат історичних наук, гостьовий викладач Університету Гумбольдта в Берліні Андрій Портнов. Він наголошує, що жодне з інших великих міст на Дніпрі не має у своїй назві цього гідротопонімічного елементу.

Ігор Кочергін на запитання, чи треба враховувати думку громадськості, відповідає, що мешканці міста не знають історії, дві третини дніпрян не скажуть, хто такий Петровський. «Тому в першу чергу треба враховувати думку знавців», — каже він.

«Я ще був студентом Дніпропетровського університету, коли проводилося дослідження про те, хто такий Петровський», — згадує Андрій Портнов. «Майже ніхто серед студентів старших курсів не знав, хто такий Григорій Іванович, а ті, хто знали, часто не могли сказати, кому стоїть пам’ятник біля вокзалу».

Ігор Кочергін вважає, що перейменування саме на часі. «Такі зміни найкраще робити в кризові часи, коли відбувається трансформація», — наголошує він.

 1  1

4,047 просмотров

5:13 Что сделали с памятником Ленину в Харькове? - Абзац! - 29.09.2014

Что сделали с памятником Ленину в Харькове? - Абзац! - 29.09.2014

Сила народного троса.

Абзац! – развлекательно-информационная программа в формате инфотейнмент. Эксклюзивный проект, аналогов которому нет в Украине! C юмором, иронией, импровизацией и практической пользой для зрителя. Абзац! – результат объединения Репортера и Пираний.

Подписывайся на официальный канал Нового на YouTube http://www.youtube.com/NovyChannel Тут весело!
http://www.abzats.novy.tv/about
https://www.facebook.com/NovyChannel
https://twitter.com/NovyChannel
Важные события Украины и мира подаем с нового Абзаца!

 43  26

4,310 просмотров

1:16 Остання путь Петровського

Остання путь Петровського

Повалення пам'ятника активістами кату Григорію Петровському тривало три години. Ще три години комунальники роз'єднували пам'ятник з постаментом і вантажили на тягач, щоб відвезти на базу комунгоспу

 0  3

111 просмотров

4:16 У Дніпрі повалили пам’ятник Григорію Петровському

У Дніпрі повалили пам’ятник Григорію Петровському

Сьогодні у Дніпрі активісти за закликом народного депутата України Андрія Денисенка зібрались, аби повалити пам’ятник Григорію Петровському, що розташований на Привокзальній площі Дніпропетровська.
О 18.00 там зібралося близько двохсот людей. Серед них були і ті, хто виступав проти знесення монументу. Втім, уже за півгодини пам’ятнику почали пиляти ноги, а пів на десяту на площі з’явився кран, який з другої спроби повалив пам’ятник.

 1  1

5,882 просмотров

1:53 В Краматорске повалили памятник Ленину

В Краматорске повалили памятник Ленину

17 апреля участники марша "Краматорск — это Украина" в Краматорске повалили памятник Ленину. Подробности здесь: http://obs.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7129:ukr-world&catid=1:kram-news&Itemid=54

 218  99

20,919 просмотров

3:37 Памятник Ленину в Донецке. Актуально
0:54 Розпакування пательні Біол Классік 24 см
0:18 Дедушке жалко памятник Ленина

Дедушке жалко памятник Ленина

Репортаж про надругательством над памятниками Ленину

 896  86

148,453 просмотров

3:41 Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці

Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці

UA — Активістам, які звалилися пам'ятник Петровському, загрожує 3 роки в'язниці. Повалений пам'ятник Петровському у Дніпропетровську пустять з молотка, утилізують або ж виставлять у парку. Долю комуністичного ідола має тепер вирішити сесія міськради. Пам'ятник одному з організаторів Голодомору в Україні активісти звалили напередодні пізно ввечері. Але тепер можуть потрапити до в'язниці на три роки. Випуск ТСН.19:30 за 30 січня 2016 року

RU — Активистам, свалившим памятник Петровскому, грозит 3 года тюрьмы. Свергнутый памятник Петровскому в Днепропетровске пустят с молотка, утилизируют или выставят в парке. Судьбу коммунистического идола должна решить сессия горсовета. Памятник одному из организаторов Голодомора в Украине активисты свалили накануне поздно вечером. Но теперь могут попасть в тюрьму на три года. Выпуск ТСН.19:30 за 30 января 2016 года

 28  30

4,288 просмотров