Фальшиві довідки мачухи Порошенка - Секретні матеріали

Фальшиві довідки мачухи Порошенка - Секретні матеріали

Март 13, 2019

Поки друзі чинного президента заробляють на війні, його родичі — на фальсифікації медичних документів. Шокуючий експеримент “Секретних матеріалів” — ми придбали медичну довідку на ім’я мертвого сепаратиста ДНР в клініці, що належить мачусі Порошенка. Як карають за фальсифікацію медичних документів в Україні та що чекає винних — дивіться ексклюзивно у Секретних матеріалах на 1 1.

 731  91

65,225 просмотров

comments powered by Disqus
9:17 Багатий та бідний – Секретні матеріали

Багатий та бідний – Секретні матеріали

Більшість з них не знає, як облаштувати своє власне життя. Але точно знає, як керувати країною та обіцяє зробити нас заможними та щасливими. І здається бути президентом дійсно не дуже складно. «Секретні матеріали» за 8 лютого онлайн на 1 1.

 297  42

47,224 просмотров

10:2 Діамантове вбивство – Секретні матеріали

Діамантове вбивство – Секретні матеріали

Гучний розстріл посеред білого дня. Жертвою виявися – ювелір Сергій Кисельов. Ця історія неначе кримінальний детектив: тут і гучне вбивство, і півтонни коштовностей, нечисті на руку прокурори і гроші, великі гроші. Та в цій детективній історії досі відкрита кінцівка

 84  5

14,048 просмотров

36:8 Азаров рассказал всю правду о Порошенко

Азаров рассказал всю правду о Порошенко

В преддверии выборов логично сконцентрировать свое внимание на их главных персонажах.

Одним из ключевых является П. Порошенко.

В студии МПГУ рассказал:
— что это за человек; — насколько он находится на своем месте; — когда он впервые появился на горизонте политики; — кто ему помогал, а кто противодействовал; — почему в 2014 г. человек со столько мизерным рейтингом (который на то время был у Порошенко) вдруг в первом туре победил на выборах, хотя предыдущие выборы проходили в несколько туров.

Источник: https://youtu.be/oiCwb8pMzOM

Сайт: http://comitet.su
Фейсбук: https://www.facebook.com/Nikolay.Azarov/
Твиттер: https://twitter.com/AzarovNikolay_
Вконтакте: https://vk.com/azarovnikolay
YouTube: https://www.youtube.com/AzarovNikolay

 8887  1251

636,473 просмотров

1:4:9 Українські сенсації. Армія, мова, гроші

Українські сенсації. Армія, мова, гроші

Три звичних слова: армія, мова, гроші для боронителя українських земель, верховного пана Порошенка. За місяць до виборів корупція свити короля у забезпеченні армії стає відома журналістам, волонтерам та всім українцям. Ставленики Порошенка звинувачуються в продажі контрабандних російських деталей українським оборонним підприємствам, називаючи це ніжно – імпортозаміщення. Згідно з розслідуванням ділки перепродавали запчастини, які вже належали українській армії і мали бути утилізовані. Державні заводи, які закуповували контрабандні запчастини, імітували чесні тендери.

 2995  465

364,088 просмотров

19:7 Багаті дружини народних депутатів - Секретні матеріали

Багаті дружини народних депутатів - Секретні матеріали

Виявляється, багато депутатів – бідніші за своїх дружин. Хто вони – дружини народних депутатів? Секретні матеріали підготували спеціальний подарунок – фарфорову жіночу туфельку з надписом «Жіноча сила». Пропонувати її будемо Сергію Пашинському, Олександру Присяжнюку, Руслану Сольвару, Ярославу Дубневичу і Сергію Лещенку. Але депутати не так радо приймають подарунок! Дивіться Секретні матеріали за 15 лютого 2017 року.

 481  92

185,340 просмотров

10:10 НИКТО НЕ ОЖИДАЛ! ПОРОШЕНКО ЗАГНАЛИ В УГОЛ, А В ОТВЕТ ОН...

НИКТО НЕ ОЖИДАЛ! ПОРОШЕНКО ЗАГНАЛИ В УГОЛ, А В ОТВЕТ ОН...

#УКРАИНА #ВЫБОРЫ #ПОРОШЕНКО


Новости сегодня: Действующий президент Украины Петр Порошенко своей предвыборной компанией загнал себя в угол. Чем грамотно воспользовались остальные кандидаты в президенты Украины 2019. Последние новости по выборам 2019. Кандидаты: Владимир Зеленский, Юлия Тимошенко, Александр Вилкул, Юрий Бойко....
Новость дня...


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
По поводу рекламы и связи с нами: Reklama.na.kanaleee@yandex.ua

Рады вас приветствовать на нашем канале "ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ 24/7"
Самые свежие и актуальные новости со всего мира.
Срочные новости Украины. Мы вам расскажем чем живет президент Украины Петр Порошенко. Как проходят президентские выборы в Украине 2019. Новости сегодня. Борьба за лидерство в предвыборной гонки кандидатов в президенты. Владимир Зеленский, Юлия Тимошенко, Юрий Бойко, Александр Вилкул и другие. Последние новости 24/7. Так же мы опубликовываем новости России и всего мира. Подписывайся, чтобы ничего не пропустить.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
СВЕЖИЕ НОВОСТИ КАЖДЫЙ ДЕНЬ!

 1963  227

194,377 просмотров

8:54 Узаконений віджим – Секретні матеріали

Узаконений віджим – Секретні матеріали

Втратити житло через борги за комунальні послуги, несплачені кредити та навіть аліменти тепер може будь-хто, бо закон на стороні інтересів бізнесменів, а не громадян. Влада створила усі необхідні умови аби так звані «колектори» виселяли українців з власних квартир та заробляли на їх продажі. Закон №8060, який має підняти Україну у рейтингу країн світу за рівнем бідності, навпаки збільшує кількість безхатченків. Про приватні фінансові компанії колекторів у Секретних матеріалах.

 220  13

15,603 просмотров

17:49 Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна - Секретні матеріали

Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна - Секретні матеріали

Мільйони українців до останнього не вірили, що Кузьми вже немає. Дивіться розслідування: чи була загибель Андрія Кузьменка випадковою, чи трагедія була неминуча? Наші журналісти проаналізували найменші деталі та вийшли на шлях загадкового свідка, а також дізнались, хто винен у страшній аварії. Дивіться «Секретні матеріали» за 1 лютого онлайн на 1 1.

 11703  1175

1,369,897 просмотров

2:58 "Ты Ху*ло и ссыкун!" Нац. корпус горячо встретил Порошенко в Чернигове

"Ты Ху*ло и ссыкун!" Нац. корпус горячо встретил Порошенко в Чернигове

Кошмар Петра в Чернигове.

 5205  638

393,020 просмотров