Фальшиві довідки мачухи Порошенка - Секретні матеріали

Фальшиві довідки мачухи Порошенка - Секретні матеріали

Март 13, 2019

Поки друзі чинного президента заробляють на війні, його родичі — на фальсифікації медичних документів. Шокуючий експеримент “Секретних матеріалів” — ми придбали медичну довідку на ім’я мертвого сепаратиста ДНР в клініці, що належить мачусі Порошенка. Як карають за фальсифікацію медичних документів в Україні та що чекає винних — дивіться ексклюзивно у Секретних матеріалах на 1 1.

 728  91

66,053 просмотров

comments powered by Disqus
8:37 Агент Кремля – Секретні матеріали

Агент Кремля – Секретні матеріали

Президент України Петро Порошенко чи не на кожному мітингу заявляє про ненависть до Росії та Володимира Путіна. Проте документи доводять зворотне. Його Ліпецька фабрика «Рошен» щороку заробляє мільйони гривень у Росії, а нещодавно відкрились факти щодо контрабанди військової техніки з країни агресора. Здається, ніби Петро Порошенко грає на дві сторони. Які ще факти розслідували журналісти, дивіться у Секретних матеріалах.

 702  67

84,086 просмотров

13:38 Порошенко у Ковелі - що сталося під час приїзду президента на Волинь?

Порошенко у Ковелі - що сталося під час приїзду президента на Волинь?

Приїзд Порошенка у Ковель – перед гарантом падали жовто-блакитні стяги та мліли люди. Охорона воювала з пенсіонерами та з журналістами. Людей відганяли від сцени, а майдан в центрі міста оголосили режимним об’єктом, на який можуть зайти тільки запрошені. А запрошених звозили сотнями. На людей, які принесли плакати проти Порошенка напали агресивно налаштовані молодики. Плакати порвали, а тих хто їх тримав шарпали та погрожували. І хоча перед політичним виступом Порошенка публіку підігрівав легендарний гурт Плач Єремії, на настрої людей це мало вплинуло.

 20919  2348

1,116,792 просмотров

1:58 Як заробляють наркодилери у школах і бізнес на продажу зеленої електроенергії - Гроші

Як заробляють наркодилери у школах і бізнес на продажу зеленої електроенергії - Гроші

Військові дії, безлад і корупція в правоохоронних органах перетворили нашу країну в ідеальний коридор для доправлення до Європи важких наркотиків. Україна при цьому перетворюється на майданчик для тестування нових наркотиків, які ще не відомі європейському споживачу. А перевіряють нові «отруйні зілля» на українських школярах.

Ви всі, напевно, чули про зелену енергетику. Здавалося б, безкоштовна електроенергія, але насправді – не просто не безкоштовна, а найдорожча серед усіх. В Україні діє законодавство, згідно з яким споживачі вимушені купувати так звану зелену електроенергію майже в чотири рази дорожче, ніж вугільну. Як таке може бути? Усе просто — зелена енергетика стала бізнесом для обраних олігархів, таких як Ахметов і Льовочкін. Про це та інше — дивіться в новому випуску «Гроші» онлайн на 1 1.

 682  129

120,061 просмотров

10:2 Діамантове вбивство – Секретні матеріали

Діамантове вбивство – Секретні матеріали

Гучний розстріл посеред білого дня. Жертвою виявися – ювелір Сергій Кисельов. Ця історія неначе кримінальний детектив: тут і гучне вбивство, і півтонни коштовностей, нечисті на руку прокурори і гроші, великі гроші. Та в цій детективній історії досі відкрита кінцівка

 85  6

14,653 просмотров

17:49 Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна - Секретні матеріали

Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна - Секретні матеріали

Мільйони українців до останнього не вірили, що Кузьми вже немає. Дивіться розслідування: чи була загибель Андрія Кузьменка випадковою, чи трагедія була неминуча? Наші журналісти проаналізували найменші деталі та вийшли на шлях загадкового свідка, а також дізнались, хто винен у страшній аварії. Дивіться «Секретні матеріали» за 1 лютого онлайн на 1 1.

 12707  1263

1,562,944 просмотров

10:11 СРОЧНО! СКАНДАЛ! АВАКОВ ЗАВЕЛ УГОЛОВНЫЕ ДЕЛА НА ПОРОШЕНКО ТИМОШЕНКО ЛЯШКО

СРОЧНО! СКАНДАЛ! АВАКОВ ЗАВЕЛ УГОЛОВНЫЕ ДЕЛА НА ПОРОШЕНКО ТИМОШЕНКО ЛЯШКО

Руководитель Киевского отделения Макеева Лариса: 38(097)917-78-12
https://se-ua.xyz
На нашем сайте можно ознакомиться с документацией и заполнить форму вступления в организацию.
Наша группа в facebook: https://www.facebook.com/groups/361307584465744/

 4399  532

337,653 просмотров

9:55 Агонія Першого – Секретні матеріали

Агонія Першого – Секретні матеріали

Сьогодні всі свої сили влада кидає не на покращення життя українців, а на дискредитацію головних конкурентів Петра Порошенка на виборах президента. І найбільшим ворогом президента раптово виявилась не Росія, про що він говорить з усіх екранів, а Володимир Зеленський, який вийшов на перше місце президентських перегонів.

 798  104

97,724 просмотров

9:19 А що там Свинарчук? – Секретні матеріали

А що там Свинарчук? – Секретні матеріали

Очна ставка журналіста «Секретних матеріалів» та українського президента. Невже задати просте питання Петру Порошенку може бути небезпечно для життя? Чи може проста людина задати питання президенту України? Звісно, може, але якщо питання йому приємне. Але якщо питання незручне та стосується корупції влади, будьте готові до зустрічі з захисниками президента. Наш журналіст не встиг нічого й спитати про розкрадання в Укроборонпромі, а лише підняв плакат «А що там Свинарчук?». Що з цього вийшло – ексклюзивно дивіться тільки в "Секретних матеріалах".

 3357  269

242,502 просмотров

1:2:53 Українські сенсації. 50 відтінків Порошенка

Українські сенсації. 50 відтінків Порошенка

Головний ворог Порошенка наносить удар. Уперше олігарх проти олігарха, разом з тим екс-депутат президента та врешті регіонал проти регіонала – Олександр Онищенко знає такі таємниці Порошенка, за які президент віддав би Липецьку фабрику. Екс-депутат розповів, чого найбільше боїться Петро Олексійович. Сейф Онищенка став червоною ганчіркою для прибічників президента. Вони розгорнули справжнє полювання на нього, бо там багато компромату про те, які розмови вів гарант. Сейф намагалися викрасти, але безуспішно. Поки Порошенко тікає з власних мітингів від Нацкорпусу, з Іспанської рів’єри йому в спину летить ще й привіт від старого друга. Секрети таємної кухні президента: хто, як і за скільки продавав державу – дивись у новому випуску Українських сенсацій.

 10566  2191

1,318,826 просмотров