Представники міжнародних правозахисних організацій у Києві відвідали затриманих ГРУшників

Представники міжнародних правозахисних організацій у Києві відвідали затриманих ГРУшників

Май 19, 2015

 170  29

15,155 просмотров

comments powered by Disqus
7:22 Підпільна Літургія о. Германа Будзінського

Підпільна Літургія о. Германа Будзінського

Унікальне ВІДЕО. Літургія в домі підпільного священника УГКЦ отця Германа Будзінського. Цей відважний монах-студит став одним із символів нескореності УГКЦ. Детальніше про це в інтерв'ю Отця Будзінського на Медіаресурсі УГКЦ http://ugcc.tv/ua/media/69161.html

Незважаючи на переслідування і заборони о. Герман щоранку відкрито служив Літургію у себе вдома. Двері завжди були відчинені і будь хто міг прийти, в тому числі працівники КГБ чи міліції. Неодноразово отця карали за такі богослуження, але він продовжував молитися.

Як виглядала така Літургія можна побачити на цьому унікальному відео. Хоч сам запис зроблено у 1991 р., він повністю відтворює Службу Божу часів підпілля. Саме так отець Герман Будзінський молився протягом багатьох років переслідування.

Відео 1991 р. з архіву телестудії «Собор». Знято для документального фільму "Вітаю Тебе Український народе" (http://goo.gl/m9z3SE). Опубліковано в лютому 2014 р., з нагоди 25-ліття виходу УГКЦ з підпілля. Відеомонтаж Тарас Бабенчук.

 68  6

7,363 просмотров

9:2 Допит громадянина РФ Тимура Дзортова

Допит громадянина РФ Тимура Дзортова

Громадянин Російської Федерації Дзортов Тимур Мовлайович, 24.12.1988 р.н., постійно мешкає у столиці Республіки Інгушетія місті Магас. Дзортов безпосередньо контролював закладання Комарічєвим вибухового пристрою та мав забезпечувати його безпечний відхід
Колишній співробітник МВС РФ, учасник бойових дій на Північному Кавказі. До 2013 року служив у особистій охороні Глави Республіки Інгушетія Юнус-Бека Євкурова. У 2015-2017 роках — заступник керівника Адміністрації Глави Республіки Інгушетія.

 1270  67

76,857 просмотров

9:2 L’interrogatoire du citoyen russe Tymour Dzortov

L’interrogatoire du citoyen russe Tymour Dzortov

SBU a mis fin à l'activité du groupe terroriste de sabotage des services spéciaux de la Fédération de Russie sur le territoire de notre état — Vasyl Hrytsak
Les agents du Service de sécurité de l'Ukraine ont mis fin à l'activité du groupe terroriste de sabotage des services spéciaux de la Fédération de Russie sur le territoire de notre pays. C'est ce qu'a déclaré lors d'une réunion conjointe avec le procureur militaire en chef Anatoly Matios, le chef du Service de sécurité de l'Ukraine Vasyl Hrytsak.

 33  2

296 просмотров

38:46 Брифінг Голови СБ України Василя Грицака щодо припинення ДРГ спецслужб РФ
5:27 Пояснення громадянина РФ капітана ГРУ Євгена Єрофєєва (eng)
1:8 Офіційна Москва не захотіла почути про свою причетність до конфлікту на Донбасі

Офіційна Москва не захотіла почути про свою причетність до конфлікту на Донбасі

UA — Офіційна Москва не захотіла почути про свою причетність до конфлікту на Донбасі. Жоден із представників російської влади не погодився на зустріч із генсекретарем міжнародної правозахисної організації Amnesty International, яка дійшла таких висновків. Випуск ТСН.19:30 за 10 вересня 2014 року

RU — Официальная Москва не захотела услышать о своей причастности к конфликту на Донбассе. Ни один из представителей российской власти не согласился на встречу с генсекретарем международной правозащитной организации Amnesty International, которая пришла к таким выводам. Выпуск ТСН.19:30 за 10 сентября 2014 года

 4  0

2,210 просмотров

0:28 У Львові СБУ викрила лікаря на вимаганні грошей з матері дитини-інваліда

У Львові СБУ викрила лікаря на вимаганні грошей з матері дитини-інваліда

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах лікаря-невролога комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова». Оперативники СБУ встановили, що лікар вимагала гроші з громадян за видачу витягу із медичної картки для оформлення державної соціальної виплати для дітей-інвалідів. Свою «допомогу» зловмисниця оцінювала приблизно у п’ятсот доларів за документ. Співробітники спецслужби задокументували факт одержання лікарем від матері дитини, яка хворіє на ДЦП, шість тисяч гривень – першої частини неправомірної вигоди. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення фігуранту справи про підозру в скоєнні злочину. Тривають слідчі дії, перевіряється причетність інших медичних працівників установи до протиправної діяльності. Заходи з викриття зловмисниці проводились спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

 118  2

2,859 просмотров

0:36 Procedural actions of arrest, where Oleksey Komarichev provides his personal data
0:45 СБУ попередила чергову спробу РФ втрутитись у виборчий процес в Україні

СБУ попередила чергову спробу РФ втрутитись у виборчий процес в Україні

На Дніпропетровщині співробітники Служби безпеки України попередили передачу персональних даних українських виборців до Російської Федерації.
Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Кам’янська Дніпропетровської області за допомогою спеціалізованих форумів та комунікативних можливостей мережі Інтернет намагалась збути базу даних, яка налічувала особисту інформацію та контактні телефони півтора мільйона громадян України.
Серед «замовників» вказаного масиву даних правоохоронці виявили громадян Російської Федерації, ймовірно представників російських спецслужб, які мали на меті використати базу даних для здійснення «телефонного тероризму» напередодні та під час проведення виборів Президента України. Передбачалось, що такі дзвінки мали вплинути на хід виборчого процесу та делегітимізувати його результати.
Для недопущення передачі до країни-агресора інформації з обмеженим доступом співробітники СБУ провели санкціоновані обшуки, у ході яких вилучено комп’ютерну техніку та засоби зв’язку, що використовувались у протиправній діяльності.
Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмисниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 361-2 Кримінального кодексу України.
Заходи з припинення протиправних дій проводились спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.
Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та повідомляти про будь-які виявлені факти порушення вимог виборчого законодавства.

 83  5

3,067 просмотров

0:0 2-й тур виборів Президента 2019 наживо з Зе!командою.

2-й тур виборів Президента 2019 наживо з Зе!командою.

Пряме включення з головної події року — 2-го туру Виборів Президента 2019.
Новини з виборчих дільниць, хід голосування та події з штабу Володимира Зеленського.

#Вибори
#Україна
#онлайн
#наживо
#пряматрансляція
#другийтур
#виборипрезидента
#виборипрезидентаУкраїни2019

 12017  844

808,932 просмотров