Представники міжнародних правозахисних організацій у Києві відвідали затриманих ГРУшників

Представники міжнародних правозахисних організацій у Києві відвідали затриманих ГРУшників

Май 19, 2015

 170  29

15,137 просмотров

comments powered by Disqus
8:5 "Не убивайте меня я русский" Как Бойцы 92-й ОМБр взяли в плен двух российских спецназовцев ГРУ

"Не убивайте меня я русский" Как Бойцы 92-й ОМБр взяли в плен двух российских спецназовцев ГРУ

►Видео "Накипело — медиапроект гражданской журналистики" https://www.youtube.com/user/nakipelovo
Кирилл Кириллыч, офицер 92-й ОМБр о том, как были взяты в плен двое российских спецназовцев.
Взводно-опорный пункт «Фасад» в Счастье, боевое дежурство на котором несет 92-я ОМБр, атаковала диверсионно-разведывательная группа российского спецназа из 14 человек. Боец бригады, первым принявший на себя бой, погиб.
События разворачивались так: солдаты, стоявшие на блокпосту, вызвали подкрепление. Прибывшая на место группа бойцов 92-й ОМБр в составе 6-ти человек, под руководством командира бригады, полковника Виктора Николюка, выдвинулась вперед и вступила в бой с диверсантами. В результате первого столкновения два участника ДРГ были ранены и взяты в плен украинскими военнослужащими. Они были доставлены в госпиталь, а после оказания медицинской помощи допрошены.
Как выяснилось, диверсанты 30-ти и 27 лет являются служащими регулярной российской армии – 3-й бригады спецназа города Тольятти. Один оказался капитаном, командиром группы, другой – сержантом.
Горячие точки на востоке Украины: Донецк, Луганск, Дебальцево, Пески, Широкино, Мариуполь,

 5838  2568

1,054,087 просмотров

10:23 Дяденька, не стреляйте, я русский: полковник ЗСУ розповів подробиці затримання ГРУшників

Дяденька, не стреляйте, я русский: полковник ЗСУ розповів подробиці затримання ГРУшників

Легендарний командир 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ 40-річний Віктор Ніколюк вважає, що затримані російські ГРУшники Александров та Єрофєєв мають отримати довічне ув'язнення. Про це він розповів в інтерв'ю Gazeta.ua, згадуючи подробиці затримання російських диверсантів у травні цього року.

"Це люди, які прийшли на чужу територію і є представниками структурних війських формувань, які знаходяться в Росії, як би від них не відхрещувались. Рішення суду має бути за законами воєнного стану. Це не грибники чи любителі метеликів, які заблукали. Ці люди справді йшли вбивати. Вони цьому навчені та мали виконати поставлену бойову задачу" — зазначає Ніколюк.

До Києва командир приїхав на чергове судове засідання у справі затриманих російських військових, яке відбулося 23 грудня. По справі проходить як свідок.

"Єрофєєва брав Кирило Верес — офіцер 92-ї бригади. Александрова — я, — згадує подробиці того дня Ніколюк. — Ми приїхали з метою чергової перевірки мосту. Приїхали без зброї. Поки їхали, в дорозі нам повідомили, що саме в цей момент відбувається обстріл мосту. Приїхали, а звідти виносять нашого вбитого. Це був банний день, і людей там було мало. Взяв зброю. Одразу на місці прийняв рішення з групою в 5 осіб піти туди. Я пішов верхом позиції, а Кирило низом. Спочатку знайшли Єрофєєва, забрали зброю, надали першу медичну допомогу й евакуювали. Дивлюсь, а на стежці сліди — когось тягнули. Пішов нею. Обстріли продовжувались. Знайшов Александрова, який просив: "Дяденька, не стреляйте". Я спитав: "Ты русский?". "У нас все русские", — сказав він.

Нагадаємо, 16 травня 2015 року поблизу м. Щастя на Луганщині військовими 92-ї окремої механізованої бригади були захоплені в полон військовослужбовці 3-ї окремої бригади спецпризначення ГРУ РФ Олександр Александров і Євген Єрофєєв. Під час бою загинув український військовик, молодший сержант Вадим Пугачов. Затримані виявилися громадянами Росії, військовослужбовцями збройних сил РФ. Усіх учасників затримання російських спецпризначенців Президент України Петро Порошенко 29 травня 2015 року нагородив, зокрема й командира бригади полковника Віктора Ніколюка.

Відео: Ельдар Сарахман, Ксенія Пантелєєва/Gazeta.ua

 416  31

35,917 просмотров

15:33 Олександр Александров. Шустер LIVE. 22.05.2015

Олександр Александров. Шустер LIVE. 22.05.2015

22 травня 2015 Савік Шустер взяв ексклюзивне інтерв'ю у затриманих на території України солдатів, Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва. Вони розповіли про перше відрядження в Україну та поділилися своїми побоюваннями щодо майбутнього, яке їх очікує. Олександр Александров повідомив, що він проходив вчення на незнайомих полігонах та вперше усвідомив, що знаходиться на території України, коли потрапив під артобстріл. Він висловив своє припущення, що у російських військових та сепаратистів загальне командування в Луганську, хоча з бойовиками так званих ДНР і ЛНР вони майже не контактували. Відповідаючи на питання, чому росіяни їдуть воювати з українцями, Олександр Александров повідомив, що в більшості випадків військові коряться указам керівництва, а люди, які воюють заради ідеї, зустрічаються рідко.

 228  98

53,468 просмотров

9:38 "Какого-то хрена Россия отказалась от меня" - Пленный спецназ ГРУ в Украине /Ерофеев,Александров

"Какого-то хрена Россия отказалась от меня" - Пленный спецназ ГРУ в Украине /Ерофеев,Александров

►novayagazeta Интервью спецкору «Новой» Павлу Каныгину
Пленный спецназ ГРУ в Украине, капитан Ерофеев, сержант Александров.

 2577  770

270,485 просмотров

2:55 Бойцы АТО признались, зачем нужны презервативы на фронте

Бойцы АТО признались, зачем нужны презервативы на фронте

В зону АТО, наравне с формой и пищей, поступают целые ящики презервативов. Появляется логичный вопрос — зачем.
Очаровательная ведущая ICTV и волонтер Ахава Тесленко в рамках акции «Я это смогу!» спросила об этом у военных.


Подписывайтесь на канал: http://www.youtube.com/channel/UCFTq_8SXc-SByisJqDZp9ZQ?sub_confirmation=1
Ранок у Великому Місті на FB https://www.facebook.com/ranok.ictv.ua
Новини від Ранку http://ranok.ictv.ua/
Ранок у Великому Місті у Twitter — https://twitter.com/Ranok_ICTV
Ранок ONLINE http://ranok.ictv.ua/online/

 63  21

12,573 просмотров

0:15 О чем врут пленные спецназовцы из Тольятти ГРУ ГШ РФ в Украине /Ерофеев,Александров

О чем врут пленные спецназовцы из Тольятти ГРУ ГШ РФ в Украине /Ерофеев,Александров

Войсковая часть Третьей гвардейской отдельной бригады специального назначения в Тольятти, в которой служили задержанные на Украине российские спецназовцы Евгений Ерофеев и Александр Александров, может быть расформирована.
Все оставшиеся на Украине спецназовцы из Тольятти после задержания Ерофеева и Александрова были в течение суток возвращены в часть и переведены на казарменное положение. В то же время, на Донбассе остаются бойцы тольяттинского ОМОНа, которых без предупреждения отправили на Украину, не сообщив ничего родным и близким.

 2523  1309

319,496 просмотров

5:12 Пояснення громадянина РФ сержанта ГРУ Олександра Александрова (eng)
2:18 Фейкове відео, зроблене організаторами провокації з перекриття автошляху на Львівщині
16:53 Брифінг Олександра Ткачука та Віктора Кононенка
1:8 Офіційна Москва не захотіла почути про свою причетність до конфлікту на Донбасі

Офіційна Москва не захотіла почути про свою причетність до конфлікту на Донбасі

UA — Офіційна Москва не захотіла почути про свою причетність до конфлікту на Донбасі. Жоден із представників російської влади не погодився на зустріч із генсекретарем міжнародної правозахисної організації Amnesty International, яка дійшла таких висновків. Випуск ТСН.19:30 за 10 вересня 2014 року

RU — Официальная Москва не захотела услышать о своей причастности к конфликту на Донбассе. Ни один из представителей российской власти не согласился на встречу с генсекретарем международной правозащитной организации Amnesty International, которая пришла к таким выводам. Выпуск ТСН.19:30 за 10 сентября 2014 года

 4  0

2,207 просмотров