Оновлену альтанку подарують сумчанам на День міста-2018

Оновлену альтанку подарують сумчанам на День міста-2018

Сентябрь 5, 2017

Сумські комунальники відновлять головний символ Сум. У планах – проведення експертизи, розробка проекту та капітальний ремонт архітектурної пам’ятки. За прогнозами, перші проекти оприлюднять у лютому наступного року. Якою ж хочуть бачити альтанку самі сумчани – дізнавалася Ірина Крячко.

 0  0

185 просмотров

comments powered by Disqus
2:48 Міграція за кордон, як модний тренд українців

Міграція за кордон, як модний тренд українців

Третина українців, здебільшого молодь, готові залишити Україну. Такі дані соціологів Research & Branding Group. Серед українців дедалі більше розмов про пошуки кращої долі за кордоном. Одні лишають Україну на деякий час, інші – назавжди. Саме безробіття стає причиною масового виїзду за кордон наших співвітчизників. Як живуть наші за кордоном та що чекає Україну без активної та працездатної молоді. Думки людей збирала Христина Опаренко.

 12  1

1,313 просмотров

2:44 8-річний Ярослав Івченко потребує допомоги

8-річний Ярослав Івченко потребує допомоги

Номер карти «Приватбанк» 4149 6258 1012 9161
тел.050 079 53 40 (Івченко Богдан Володимирович – батько хлопчика)

8-мирічний сумчанин, що страждає на рідкісну хворобу ПЕртеса, потребує термінової допомоги. Поставити хлопчика на ноги обіцяють німецькі лікарі. 15 тисяч євро відділяють Ярослава від повного одужання. Для самих батьків ця сума – непосильна, однак вони вірять, що усім миром можна зробити їх хлопчика здоровим. У гостях у родини побувала моя колега Ірина Крячко.

 0  1

769 просмотров

2:45 Інспекція будівництва Великої окружної дороги

Інспекція будівництва Великої окружної дороги

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко проінспектував будівництво Великої окружної дороги на ділянці від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської та зазначив, що наразі на цій ділянці влаштовують буронабивні палі, виконуються роботи зі влаштування насипу земляного полотна, розпочато підготовчі роботи зі спорудження підземного пішохідного переходу та підготовчі роботи зі влаштування ростверків опор шляхопроводів.
За наявності фінансування та за умови злагодженої роботи, будівництво завершать уже до кінця 2018 року.

 15  1

2,169 просмотров

1:49 Сумчани кепкують над новими кольорами «купальниці»

Сумчани кепкують над новими кольорами «купальниці»

Найменший за розмірами фонтан у Сумах тепер буде ще й світитися. Комунальники взялися за реставрацію купальниці на вході в парк імені Кожедуба. От тільки сумчани поки що лише дивуються тому, що роблять із раніше золотистою скульптурою. Про своєрідні «дизайнерські ходи» реставраторів розкаже Ірина Крячко.

 4  5

1,186 просмотров

4:13 Что на дне заброшенного карьера? Хмельник 2017

Что на дне заброшенного карьера? Хмельник 2017

Продолжаю изучать карьер. Сегодня обследовал дно прибрежной части с глубинами до 5 метров. Так как день был пасмурный, то на больших глубинах было темно и снимать без дополнительного — освещения смысла не было. По разным слухам максимальная глубина карьера колеблется от 35 до 100 метров. Данный карьер был заброшен из-за интенсивного подъема воды.

 24  5

4,360 просмотров

7:52 Центром міста пройшла традиційна хода з нагоди Дня Львова

Центром міста пройшла традиційна хода з нагоди Дня Львова

Львів святкує 762-річчя. З цієї нагоди центром міста пройшла святкова міська хода, в якій взяло участь близько 1.5 тис осіб. Традиційно, парад розпочався з пл. А. Міцкевича о 13.00 год, пройшов пр. Свободи, вул. П. Беринди, пл. Ринок. У святковій ході взяв участь Король Лев з лицарями, міські театри, народні колективи, такі як: «Горицвіт», «Мрія», «Квіти України», колективи-учасники фестивалю «У колі друзів», зокрема, колективи-гості з Польщі, Чехії, Словаччини, представники спортивних організацій міста та учасники фестивалю оркестрів та мажореток «Королівський Лев». Також до урочистої ходи приєдналися львів’яни та гості міста. Як повідомили в управлінні культури Львівської міської ради, загалом було до 1.5 тис учасників.

 20  1

1,985 просмотров

1:51 Міністр інфраструктури Володимир Омелян: «Нові дороги - це нова економіка, нова Україна»
3:4 Дорога из Украины в Россию. 2015
6:20 День міста та день хіміків у Сєвєродонецьку
1:54 У 2018 році планують розпочати ремонт автодороги Свалява- Мукачево

У 2018 році планують розпочати ремонт автодороги Свалява- Мукачево

Із 2015 року тут навіть ям не латали

 5  2

506 просмотров