Поліцейський збив пішохода

Поліцейський збив пішохода

Май 23, 2016

Відео — "Дорожній контроль"

 78  85

74,825 просмотров

comments powered by Disqus
4:21 Щасливо Вам потрапити в АТО і звідти не повернутися – пішохід інспекторам поліції

Щасливо Вам потрапити в АТО і звідти не повернутися – пішохід інспекторам поліції

Зранку на Сихові оштрафували одинадцятьох пішоходів. Щасливо Вам потрапити в АТО і звідти не повернутися – оштрафована інспекторам поліції – відео

Від початку березня патрульні Львова уже оштрафували 61 пішохода за перехід вулиць у невстановлених місцях або ж на червоний сигнал світлофора. Здебільшого на вулиці Сихівській. Раніше поліціянти проводили профілактичні бесіди і від початку своєї роботи до березня винесли 76 постанов за статтею 127 КУпАП Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом і погоничами тварин. На жаль, статистика ДТП пішоходами сумна. З серпня до 17 березня сталося 463 ДТП з пішоходами, травмовано – 417 осіб, загинуло – 87 осіб. Дуже часто однією із причин аварії є перехід дороги невстановленому місці пішоходом. Люди поспішають на роботу, на громадський транспорт, просто ліньки пройтися 30-40 метрів до «зебри». Реакція пішоходів на штраф в 51 грн різний. Одна з жінок побажала патрульним потрапити в АТО і звідти не повернутися. Життя безцінне! Шановні пішоходи дотримуйтеся правил дорожнього руху! Почніть зміни з себе!

 748  153

92,647 просмотров

1:17 Просто на очах у патрульних машина збила пішохода та зникла з місця пригоди

Просто на очах у патрульних машина збила пішохода та зникла з місця пригоди

Чому поліцейським не вдалося затримати порушника — дивіться далі.

 0  1

170 просмотров

9:57 поліцейські порушники. покарання

поліцейські порушники. покарання

ось так паркуються самі поліцейські.але на цей раз уникнути покарання не вдалось.

 90  3

6,167 просмотров

2:22 П'яний мажор у Кривому Розі здійснив масштабну ДТП

П'яний мажор у Кривому Розі здійснив масштабну ДТП

Розмахував пістолетом, кидався з лайкою на патрульних та погрожував впливовими зв’язками – усе аби накивати п’ятами після скоєного ДТП. У Кривому Розі копи затримали п’яного водія за кермом, який протаранив іномарку. Любитель оковитої — виявився чоловіком місцевої служительки феміди. На порятунок порушника — миттю примчала дружина-суддя. Чи прикрила від закону суддівська мантія – дивіться далі.

 28  2

13,983 просмотров

5:57 Народ Против Полиции!!! Полный БЕСПРЕДЕЛ !!!!

Народ Против Полиции!!! Полный БЕСПРЕДЕЛ !!!!

► На этом канале представлены видеоролики, освещающие борьбу активистов Дорожного Контроля, а также простых граждан с беззаконием и беспределом сотрудников ГАИ, милиции и других органов власти.
► В данном случае "Дорожный контроль" рассматривается не как какая-либо социально-политическая организация, а как общественное течение, направленное на борьбу с незаконными действиями.

► Все ролики размещены с личного согласия авторов. Большая просьба, если Вы увидели ошибку в авторстве, пожалуйста, сообщите мне об этом.ГИБДД ГАИ злостно нарушают и заставляют нарушать других. Как нужно вести себя с гаи гибдд гаишниками полицией.
Гаишники гаишники украины 2015 гаишники украины 2016 гаишники украины приколы гаишники украины майдан гаишники украина на заправке гаишники угрожают автоматом гаишники угрожали автоматом журналисту аишники украины приколы гаишники убегают гаишники убегают от нарушителя гаишники убегают от взяточников гаишники удирают гаишники Казахстана гаишники казахстана 2016 гаишники евромайдан гаишники на заправке гаишники на Украине гаишники гонят гаишники говорят на английском гаишники города Караганды гаишники гонят гаишники шымкента гаишники щучинска гаишники заправка гаишники Запорожья гаишники за мороженым гаишники за работой турецкие гаишники задержали наркомана гаишники задержали гаишники задумайтесь гаишники Харькова гаишники Харькова гаишники хамят гаишники хомяк гаишники фильм гаишники в Киеве гаишники в Караганде гаишники в Казахстане гаишники в Калмыкии гаишники в Караганде гаишники в Кыргызстане гаишники в костанае гаишники в кбр гаишники в Украине гаишники взяточники гаишники взятка гаишники взяли за шиворот гаишники вытащили из машины гаишники видео гаишники винница гаишники в шоке гаишники в шымкенте гаишники в Одессе гаишники в Одессе гаишники приколы гаишники продолжение фильм 3 гаишники разводят гаишники разводят на алкоголь гаишники разных стран гаишники разных стран — comedy club гаишники разбили стекло гаишники работой турецкие за гаишники ржач гаишники ростов на дону гаишники Ростова гаишники Россия гаишники россии приколы гаишники остановили гаишники остановили автомобиль без водителя гаишники остановили журналиста гаишники остановили генерала гаишники остановили блатных гаишники остановили ниву гаишники остановили ФСБ гаишники остановили поэта гаишники Осетии гаишники обделались ч2 гаишники обломались гаишники обломались гаишники оборзели гаишники лохи гаишники лоханулись гаишники Луганск гаишники Липецк гаишники документы гаишники Донецка гаишники драка гаишники дебилы гаишники ДТП гаишники Житомир гаишники жгут гаишники жезказгана гаишники жашкова гаишники Ялты гаишники Чернигов аишники

 3261  323

421,702 просмотров

5:20 Сверхборзый гаишник в очереди на увольнение

Сверхборзый гаишник в очереди на увольнение

Автор https://www.youtube.com/channel/UCisBT5PtuRfPe00RyGlzy7A
Бланк заявления о беспричинной остановке http://goo.gl/txmIiP
Государственный стандарт на дорожные знаки http://goo.gl/8k9CCa
► На этом канале представлены видеоролики, освещающие борьбу активистов Дорожного Контроля, а также простых граждан Украины с беззаконием и беспределом сотрудников ГАИ, милиции и других органов власти.
► В данном случае "Дорожный контроль" рассматривается не как какая-либо социально-политическая организация, а как общественное течение, направленное на борьбу с незаконными действиями.

► Все ролики размещены с личного согласия авторов. Большая просьба, если Вы увидели ошибку в авторстве, пожалуйста, сообщите мне об этом.

► Если Вы желаете разместить свой видеоролик на этом канале, перейдите по ссылке ниже и нажмите кнопку "Отправить сообщение" https://www.youtube.com/user/DKUkraine/about
► Документацию для общения с ГАИ можно скачать здесь http://vk.com/public63722990

 2259  191

325,607 просмотров

1:59 У Києві патрульні поліцейські збили жінку

У Києві патрульні поліцейські збили жінку

http://magnolia-tv.com/

Аварія сталася поблизу метро Дорогожичі. Там на вулиці Олени Теліги, дві жінки перебігали дорогу заборонений сигнал світлофора. Одній з них не пощастило і вона потрапила під колеса поліцейського Renault.

 1  7

851 просмотров

3:29 На Хмельниччині пенсіонерка віддала 500 євро за те, щоб її син уникнув кримінальної відповідальності

На Хмельниччині пенсіонерка віддала 500 євро за те, щоб її син уникнув кримінальної відповідальності

Жінці зателефонували, представилися поліцейськими і сказали, що молодик, будучи за кермом, збив і важко травмував пішохода і тепер потрібно його витягати з-за ґрат! 75-річна жінка, не вагаючись, погодилася дати хабар. Дивіться, що з цього вийшло

 2  0

698 просмотров

6:54 Реформа полиции в Лубнах не состоялась
3:16 На Львівщині онук зарізав бабусю за 10 гривень

На Львівщині онук зарізав бабусю за 10 гривень

Гелени більше немає! Ця звістка для селян стала, як грім серед ясного неба. Жінці було 83 роки, але смерть старенької — просто шокувала сусідів. Усе своє життя Гелена присвятила чотирьом онукам-сиротам. Один з них залишився із нею та перетворив існування бабусі — просто на пекло Але бабця жодного разу про улюбленця не сказала навіть кривого слова

 5  2

3,602 просмотров