Сквер «Щастя» на кістках. Кілька днів у центрі Сум лежали людські рештки

Сквер «Щастя» на кістках. Кілька днів у центрі Сум лежали людські рештки

Август 8, 2017

Майбутній сквер «Щастя» будують на кістках. На гарячу лінію СТС зателефонували стурбовані сумчани та повідомили: під час будівництва вирили кістку, схожу на людську. Кому ж належать рештки та звідки вони – далі у сюжеті.

 4  4

2,342 просмотров

comments powered by Disqus
3:36 Полиция город Сумы , Паркуются на место для инвалидов , Манера разговора Сумской полиции с граждана

Полиция город Сумы , Паркуются на место для инвалидов , Манера разговора Сумской полиции с граждана

Полиция город Сумы, Паркуются на место для инвалидов, Манера разговора Сумской полиции с гражданами

 138  22

20,205 просмотров

3:12 Шанси на пільги: хто із сумчан збереже право на отримання субсидії

Шанси на пільги: хто із сумчан збереже право на отримання субсидії

З 1 травня в Україні діють нові правила нарахування субсидій. Згідно з ними, одним відмовлять у пільгах, іншим доведеться чи не кожного опалювального сезону подавати пакет документів на оформлення матеріальної допомоги від держави. Кожного дня до департаменту за роз’ясненнями звертається у середньому до 1000 осіб. То хто з сумчан збереже право на отримання субсидії – дивіться далі.

 0  0

169 просмотров

2:39 г. Сумы Кадеты 2017

г. Сумы Кадеты 2017

Видеосъемка в Сумах тел. 050-781-11-20 Виталий Лысенко

 1  1

2,814 просмотров

4:31 Повернутися до мирного життя: як знайти роботу учасникам бойових дій?

Повернутися до мирного життя: як знайти роботу учасникам бойових дій?

Життя після війни. Що чекає на демобілізованих бійців у Сумах та як знайти собі роботу? У центрі зайнятості запевняють, що вакансій вдосталь, а ось попит на них не вискоий. Тож чому військові не поспішають влаштовуватися на роботу – дивіться у сюжеті.

 0  0

117 просмотров

1:34 Рада проголосувала за закони про розмитнення імпортних автомобілів

Рада проголосувала за закони про розмитнення імпортних автомобілів

Рада проголосувала за закони про розмитнення імпортних автомобілів. Народні депутати України у першому читанні проголосували за два законопроекти, якими пропонується знизити акцизи на розмитнення автомобілів та водночас посилити відповідальність за їхнє нерозмитнення. Перший законопроект пропонує встановити базові ставки акцизного податку на рівні 50 євро для автомобілів з бензиновим двигуном і 75 євро — з дизельним. А ось за порушення терміну перебування автомобілів на закордонних номерах у режимі транзиту, окрім чинного штрафу у розмірі 8 з половиною тисяч гривень за порушення терміну більш ніж на десять діб, запропоновано запровадити санкцію за порушення терміну від 20 до 30 діб — 85 тисяч гривень, понад 30 діб — 170 тисяч гривень або конфіскація авто за рішенням суду. Цього ж дня під Верховною Радою України пікетували близько 300 власників авто на єврономерах. Вони вимагали запровадити доступне розмитнення імпортних автомобілв. Серед активістів були і сумчани.

 0  2

449 просмотров

6:1 Стихійна торгівля: бізнес чи виживання?

Стихійна торгівля: бізнес чи виживання?

Свіжа малина, абрикоси та зелень без хімікатів, вирощена у домашніх умовах. Все це можна придбати просто біля ринків та магазинів у бабусь. У Сумах же частково цю торгівлю легалізували, дозволивши продавати такі товари на одній із вулиць міста. По всім іншим продовжують проводити рейди та виписувати штрафи. Як виживають підприємливі бабусі – бачила наша Тетяна Корнієнко.

 4  2

432 просмотров

45:51 Сериал "Кости" 1 сезон 10 серия (Российская версия)
16:55 Новини за 12.07.2018 повний випуск
1:52 День святих апостолів Петра і Павла

День святих апостолів Петра і Павла

12 липня православні віряни святкують день святих апостолів Петра і Павла. На честь святих у Сумах побудували церкву та назвали вулицю. Історію та особливості цього свята дізнаєтеся далі у сюжеті.

 0  0

120 просмотров

4:18 У Білопільському районі пройшов спортивно-туристичний зліт «Ми – патріоти України!»

У Білопільському районі пройшов спортивно-туристичний зліт «Ми – патріоти України!»

У Білопільському районі пройшов спортивно-туристичний зліт «Ми – патріоти України!». 17 команд змагалися за звання кращої. Як усе було – бачили мої колеги.

 3  0

434 просмотров