Найзатребуваніші професії Сумщини

Найзатребуваніші професії Сумщини

Август 9, 2017

Сумщині потрібні робітничі професії. Таку інформацію нашим журналістам повідомили у обласній службі зайнятості. Які спеціалісти нині найзатребуваніші в області, та як знайти роботу своєї мрії – дізнавалася особисто.

 2  3

359 просмотров

comments powered by Disqus
0:4 Пошук роботи в Україні: кого шукають роботодавці, і які зарплати пропонують

Пошук роботи в Україні: кого шукають роботодавці, і які зарплати пропонують

UA — Пошук роботи в Україні: кого шукають роботодавці, і які зарплати пропонують. Український ринок праці подає ознаки життя. Кількість вакансій в Україні, порівняно з минулим роком, зросла більш ніж утричі. Такі результати досліджень одного з експертно-аналітичних центрів. Пов'язують пожвавлення і з іноземними інвестиціями, і з пристосуванням бізнесу до реалій. Випуск ТСН.16:45 за 24 жовтня 2016 року

RU — Поиск работы в Украине: кого ищут работодатели, и какие зарплаты предлагают. Украинский рынок труда подает признаки жизни. Количество вакансий в Украине по сравнению с прошлым годом, выросло более чем в три раза. Такие результаты исследований одного из экспертно-аналитических центров. Связывают оживление и с иностранными инвестициями, и с приспособлением бизнеса к реалиям. Выпуск ТСН.16:45 за 24 октября 2016 года

 1  1

2,652 просмотров

3:21 Подробиці вчорашньої ситуації на Прокоф'єва

Подробиці вчорашньої ситуації на Прокоф'єва

Учора на телебаченні та у соціальних мережах був розповсюдженний відеоматеріал під назвою «Чи законно патрульні зупиняють сумчан? (https://www.youtube.com/watch?v=NA6xbC1sxNo)».
У матеріалі йшлося про щоденну роботу патрульних, які кожного дня забезпечують публічний порядок (сюди входить забезпечення безпеки дорожнього руху).
Однак, відео, яке було презентоване телекомпанією, не дає можливості у повній мірі оцінити дії жінки-водія та патрульних поліцейських.
Тому ми пропонуємо вам побачити як це було очима патрульних (відео з боді-камер)

 3164  289

321,924 просмотров

17:39 Новини за 19.04.2018 повний випуск
2:48 ТРЦ «Універмаг «Київ» та  триповерхова металева добудова загрожує життю сумчан

ТРЦ «Універмаг «Київ» та триповерхова металева добудова загрожує життю сумчан

Найбільші торговельні центри Сум вже перевірили на пожежну безпеку. Рекордсменом по порушенням став «Універмаг «Київ». За результатами перевірок у «Мануфактурі» зафіксували 33 порушення, у «Лавині» — 46, а в універмазі їх виявили аж 284. Проте сумчани переймаються не лише через пожежну безпеку, а й взагалі через ненадійність всієї будівлі. Детальніше — далі у сюжеті.

 7  0

602 просмотров

2:9 Автівка провалилася у дірку посеред дороги та застрягла

Автівка провалилася у дірку посеред дороги та застрягла

Заїхав за покупками, а виїхати не зміг. У Сумах автівка провалилася у дірку посеред дороги. Усе сталося на вулиці Металургів. Власник автівки нарікає на роботу комунального підприємства «Шляхрембуд», мовляв, дорожники ладнають дороги абияк, не звертаючи уваги на усі норми та правила дорожнього ремонту. Скільки обійдеться ремонт машини та як вирішуватиме ситуацію постраждалий – дивіться далі у сюжеті моїх колег.

 0  0

93 просмотров

18:16 Новини за 20.04.2018 повний випуск
2:37 Гуртожиток у центрі Сум розвалюється на очах

Гуртожиток у центрі Сум розвалюється на очах

Гуртожиток у центрі Сум тримається на чесному слові. Вже більше року із фасаду будівлі просто на землю випадають цеглини, а нещодавно відпав цілий шматок стіни. Мешканці будинку переймаються, що їх домівки можуть просто обвалитися. Подробиці – дивіться далі.

 1  0

63 просмотров

3:10 Батьки учнів школи №29 прийшли до влади, аби їх діти не лишилися на вулиці

Батьки учнів школи №29 прийшли до влади, аби їх діти не лишилися на вулиці

Батьки учнів спеціалізованої школи №29 прийшли до влади, аби їх діти не лишилися на вулиці. Вже кілька тижнів школярі, вчителі та батьківські комітети не можуть спокійно жити, адже хвилюються, що мистецькі класи припинять своє існування через недостатнє фінансування.

 3  0

286 просмотров

3:13 Сумчани вигідно для себе співпрацюють з владою

Сумчани вигідно для себе співпрацюють з владою

«60 на 40» та «70 на 30» – так називаються програми співфінансування капітального ремонту житлового фонду. Де більшу частину коштів виділяють із міського бюджету. В рамках програми ремонтують ліфти, покрівлю, інженерні мережі та замінюють вікна у місцях загального користування. Позитивним досвідом співпраці з владою учасники програми поділились з нашими кореспондентами.

 0  0

42 просмотров

2:48 У Сумах нагородили найкращих тренерів та спортсменів

У Сумах нагородили найкращих тренерів та спортсменів

На багатьох змаганнях навіть світового рівня сумські спортсмени знайдуться завжди. Попри втому та отримані травми вони тренуються чи не щодня та думають про одне: довести, що Україна — спортивна та здобути першість на різних змаганнях. Цьогоріч найкращих спортсменів Сумщині обрали та вручили подарунки. Детальні про це розкаже наша Ангеліна Олійник.

 0  0

301 просмотров