заява голови СБУ щодо перетину укр кордону російською колоною з так званим «гуманітарним конвоєм»

заява голови СБУ щодо перетину укр кордону російською колоною з так званим «гуманітарним конвоєм»

Август 22, 2014

Перетин українського кордону російською колоною з так званим «гуманітарним конвоєм» — це чітко спланована небезпечна провокація проти України з цинічним використанням міжнародної організації Товариства Червоного Хреста. Про це голова СБУ Валентин Наливайченко заявив журналістам.
«Ці автомобілі не мають нічого спільного з цивільними машинами. Це військові автомобілі, призначені для перевезення озброєння. Персонал – так звані водії, які протягом двох днів, 10-11 серпня 2014 року, несподівано отримали паспорти для виїзду за кордон — військові, навчені конвойним функціям та управлінню бойовими машинами», — сказав Наливайченко.

 171  99

14,317 просмотров

comments powered by Disqus
4:37 КАК СТЕЛЯТЬ ИЗ ЗА УКРЫТИЯ. Инструктор ЦСО СБУ АЛЬФА (ВСУ, ЗСУ, АТО, ТАКТИКА)

КАК СТЕЛЯТЬ ИЗ ЗА УКРЫТИЯ. Инструктор ЦСО СБУ АЛЬФА (ВСУ, ЗСУ, АТО, ТАКТИКА)

https://vk.com/army_man_ukraine
Подписывайтесь на самый крупный Украинский Военторг в сети ВК!
Тысячи товаров и квалифицированные консультации!
ИНСТРУКЦИЯ КАК ОБОЙТИ БЫСТРО И ЛЕГКО САНКЦИОННЫЙ ЗАПРЕТ НА ДОСТУП В ВК (ДЛЯ КОМПЬЮТЕРОВ)
1) Качаем браузер оперу http://www.opera.com/ru/computer/feat...
2) Устанавливаем
3) Открываем браузер, идём в "Настройки" (левый верхний угол), выбираем сбоку параметр "Безопасность" и включаем VPN
4) https://2ip.ua/ru/ переходим по ссылке где должны быть указаны параметры вашего IP адреса, если это не Украина, то вы все сделали правильно

Для мобильных телефонов качаем со стора Opery VPN и все по той же схеме

МЫ В ФЕЙСБУК
https://www.facebook.com/groups/VoentorgSpetsnaz/

 315  6

12,409 просмотров

6:15 Заступник Голови СБУ Олег Фролов взяв участь у конференції з питань протидії гібридній агресії

Заступник Голови СБУ Олег Фролов взяв участь у конференції з питань протидії гібридній агресії

Заступник Голови Служби безпеки України Олег Фролов взяв участь у роботі міжнародної конференції «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед».
Захід високого рівня, який відбувся у Києві, організований в межах діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні, став можливим завдяки співпраці України та Альянсу.
Конференцію відкрив Президент України Петро Порошенко. Під час заходу виступили Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Помічник Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі.
У своєму виступі Заступник Голови СБУ продемонстрував виявлені українською спецслужбою факти застосування країною-агресором кібератак на об’єкти критичної інфраструктури як елементу гібридної війни. Олег Фролов оприлюднив приклади використання Інтернет-ресурсів та соціальних мереж для поширення антиукраїнської пропаганди, зокрема фейкових новин.
Також учасники заходу всебічно обговорили спільні підходи до питань безпеки, протидії кіберзагрозам та співпраці України з європейськими та євроатлантичними партнерами.

 25  6

389 просмотров

1:37 Розмова щодо обговорення питань підготовки та організації «виборчого процесу» в «ДНР»

Розмова щодо обговорення питань підготовки та організації «виборчого процесу» в «ДНР»

Розмова між Поляковим Максимом Борисовичем (поз. «Полярник»), з квітня 2014 до жовтня 2018 – безпосередній «куратор» організації діяльності «ЛНР»/»ДНР» від «Управления Президента по социально-экономическому сотрудничеству с государствами – участниками СНГ, Республикой Абхазия и Республикой Южная Осетия» (з 01.2015 до 10.2018 – заступник начальника Управління) та Коновим Дмитром Володимировичем (поз. «Чайка»), російський політтехнолог підзвітний АП РФ, 2014-2015 — «консультант» керівництва т.зв. «ДНР», де обговорюються питання підготовки та організації «виборчого процесу» в «ДНР», а саме: допуск до «виборів» лише визначених Кремлем організацій та осіб, обов’язкова перевірка ФСБ РФ кандидатів у претенденти на участь в «виборах» на лояльність РФ, всебічне забезпечення російською стороною, через АП РФ, відповідного «виборчого процесу» (у т.ч. його фінансування та безпосередньої організації виборчої кампанії).

Конов Д.: — Восемь организаций подали заявки на регистрацию.

Поляков М.: — Так.

Конов Д.: — Ааа… Теперь вот внимание вопрос: мы им прям всем отказываем?.. Это кроме наших, я имею ввиду.

Поляков М.: — Я понимаю.

Конов Д.: — Мы им всем отказываем или дадим им возможность поучаствовать в забеге, что бы они не пиздели целый месяц на нас?

Поляков М.: — Нет, во-первых, не надо быстро отвечать, надо взять таймаут, там же у вас…

Конов Д.: — Ну, понятно.

Поляков М.: — Ну до четверга в любом случае надо тянуть, и скорее всего будете отказывать. Зная, зная диспозицию, я думаю, что никого пускать не надо.
И второй момент – там по людям, по двум дублерам и по…

Конов Д.: — Да это я понял, ждем. По тройке — сняли с них синхроны сегодня. Документы с них все взяли, все лежит у нас. У нас в графике это просто на завтра…

Поляков М.: — У нас то вообще ничего не лежит, я бы это… Если б это было у меня сегодня, я б уже, может быть, их согласовал.

Конов Д.: — Так у нас, не… Вот то что ты запрашиваешь, у нас нет. У нас есть, ну чего там: их заявления, паспорта.

Поляков М.: — Не. Так кто они такие и вот исходя из тех критериев которые мы отправили — как они себя вели по отношению к той власти, как они себя ведут по отношению к этой власти.

Конов Д.: — Это просто не моя парафия, просто. Но я увижу вечером там все наше кодло ФСБшное, и буду их как-то педалить.

Поляков М.: — Мы… Женя от него 3 дня просто просит. Мы если этого не увидим, мы не сможем согласовать людей. Придётся это всё откладывать по времени.

Конов Д.: — Слушай, ну у них свои командиры. Я скажу, что мы тормозим из-за них, но не более того. Что я им, как я им приказ то дам — никак.

Поляков М.: — Не. Ты просто скажи, что они не будут согласованы, завтра выдвижения не будет, если мы не будем знать кто-это и не успеем согласовать.

Конов Д.: — Если они на вас не реагируют, на меня думаешь среагируют? Ну, давай я сделаю. В общем только результат мне непонятен.

Поляков М.: — Не. Так всё очень просто — как-бы, не будет ничего: ни кампании, ни финансирования, ничего. То есть, это будет явный срыв, это будет срыв с их стороны. Тогда мне нужно понять, кто за это понесёт ответственность, кто за это ответит?

 22  3

390 просмотров

27:17 Порядок виїзду за кордон мобілізованих

Порядок виїзду за кордон мобілізованих

Прес-конференція на тему «Порядок виїзду за кордон мобілізованих громадян України», яку дав підполковник Володимир Шеремет, помічник начальника західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

 15  11

10,389 просмотров

2:4 Оголошено про підозру очільникам так званого управління виконання покарань терористів «ЛНР»

Оголошено про підозру очільникам так званого управління виконання покарань терористів «ЛНР»

За матеріалами Служби безпеки України заочно оголошено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України дванадцятьом очільникам так званого управління виконання покарань терористичної організації «ЛНР».
Загалом співробітники СБУ встановили майже півтори тисячі осіб причетних до функціонування пенітенціарної системи незаконних збройних формувань «ЛНР». За інформацією спецслужби на тимчасово окупованій території Луганської області декілька тисяч людей утримуються у захоплених бойовиками виправних закладах у нелюдських умовах. Вони позбавлені медичної та правової допомоги, піддаються фізичним та моральним знущанням.
До СБ України, зокрема, звернувся колишній в’язень, який прибув на підконтрольну українській владі територію після відбування покарання у виправних колоніях на тимчасово окупованій території Слов’яносербського району Луганщини.
За його свідченнями засуджені після початку окупації території одразу відчули «стиль роботи» представників «руського міра» у вигляді принижень, фізичних та моральних знущань, безправ’я. До колонії регулярно приїжджав так званий спецназ «ЛНР» для відпрацювання на засуджених насильницьких методів придушення непокори. В’язнів били, стріляли з автоматів над головами. На знак протесту засуджені кілька разів зривали прапор так званої «ЛНР» і піднімали над колонією національний прапор України.
За свідченнями ще одного колишнього в’язня до виправного закладу приїжджали бойовики різних бандугруповань. На територію «зони», зокрема, заходили «козаки», які закликали разом з ними йти воювати «за отамана Козицина» проти сил антитерористичної операції.
Служба безпеки України продовжує документувати протиправну діяльність представників терористичної організації «ЛНР» для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
Відбувши покарання, чимало колишніх в’язнів намагаються виїхати з тимчасово окупованої території та розпочати нове життя у вільній Україні.

 25  0

1,452 просмотров

6:8 СБУ викрила російські спецслужби на вербуванні родичів українських військових

СБУ викрила російські спецслужби на вербуванні родичів українських військових

Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України викрили неодноразові факти вербування представників ФСБ РФ та МДБ «Л/ДНР» близьких родичів українських військовослужбовців.
Оперативники спецслужби встановили, що дружини трьох офіцерів Збройних Сил України були завербовані під час перебування у своїх батьків у РФ та на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.
На жінок здійснювався психологічний тиск, їм погрожували забороною в’їзду-виїзду, в’язницею, утисками батьків. Внаслідок чого вони надали письмові згоди на конфіденційне співробітництво з обранням псевдонімів.
Співробітники російських спецслужб та їх підконтрольних підрозділів-маріонеток також намагалися отримати від жінок інформацію про військові звання, посади, місця перебування та службові обов’язки їхніх чоловіків, а також даних про військові підрозділи, де вони проходять службу, їх задіяння в операції Об’єднаних сил.
Оперативники військової контррозвідки СБУ попередили втягування в протиправну діяльність громадянок України, які були вимушені погодитися на співробітництво з ворожими спецслужбами. Після повернення на підконтрольну українській владі територію, жінки співпрацюють зі слідством та дають покази відносно обставин їх вербувань та отриманих завдань.
Служба безпеки України нагадує, що за вчинення злочинів за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) і ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.
Разом з тим, згідно з положеннями частини другої статті 111 КК України – звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання. Частина друга статті 258-3 передбачає звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв’язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації.

 91  17

9,252 просмотров

1:10 Розмова про безпосередньо «ручне» управління Кремлем всіма елементами «виборчого процесу» в ОРДЛО

Розмова про безпосередньо «ручне» управління Кремлем всіма елементами «виборчого процесу» в ОРДЛО

Розмова Полякова Максима Борисовича (поз. «Полярник») та Тимофєєва Олександра Юрійовича (поз. «Ташкент»), з листопада 2014 до вересня 2018 – «министр доходов и сборов ДНР», у якій обговорюється безпосередньо «ручне» управління Кремлем всіма елементами «виборчого процесу», у т.ч. надання прямих вказівок місцевим функціонерам теругруповань – зокрема щодо дрібних аспектів логістичного та побутового забезпечення перебування «спостерігачів» в ОРДЛО; організація безперешкодного перетинання «спострегічами» російсько-українського кордону поза контрольованих Україною пунктів пропуску, особиста участь «Полярника», як куратора Кремля за «виборами», у керуванні «виборчим процесом».

Поляков М.: — Смотри, там скинули вчера информацию. Вам должны были передать по наблюдателям. Там первая группа завтра у вас будет – порядка 8 человек. И… в районе 2-х, где-то, должны быть… ну 14:00 в смысле. Я имею в виду – «на ленточке». И первого, там порядка 40. Ну там 30 с чем то…
Там есть готовность встречать, размещать?

Тимофєєв О.: — Да. Не-не, всё организованно, ну мы там ориентировались на 45 чел… посадочных мест определили.

Поляков М.: — Мне нужно просто понять сейчас, кто там будет встречать. С охранной всё… И самое главное, вы же пересечёте сюда границу? Да? Их возьмете в автобус? И потом уже будете пересекать… А какой будет пункт пропуска?

Тимофєєв О.: — Ну, мы переходим «Куйбышево» с вашей стороны. А у нас – «Мариновка».

Поляков М.: — «Куйбышево». «Куйбышево-»Мариновка».

Тимофєєв О.: — У нас всё организовано: транспорт, люди, размещение. То есть… даже сопровождение, охрана.

Поляков М.: — Там кто будет на связи? То есть, что бы я понимал.

Тимофєєв О.: — Я, я.

Поляков М.: — Ты сам будешь встречать?

Тимофєєв О.: — Да, да.

Поляков М.: — Завтра тоже?

Тимофєєв О.: — Да.

Поляков М.: — Понял, понял. А по мне ты не в курсе там завтра, да? Кто там встречает?

Тимофєєв О.: — Ну, ты во сколько будешь? Позже?

Поляков М.: — Я прилетаю в 13:40. То есть я где-то в районе 4-х, наверное, буду там.

Тимофєєв О.: — Ну, дополнительно свяжемся. И если я успею — буду я, если нет – будет «Белый».

 19  1

397 просмотров

3:51 Песня СБУ

Песня СБУ

 38  6

9,006 просмотров

3:58 "Рядовые бойцы тишины" - моя песня о буднях СБУ

"Рядовые бойцы тишины" - моя песня о буднях СБУ

Моя авторская песня о жизни обычных лейтенантов и генералов СБУ

 42  6

7,607 просмотров

1:12 Колишній бранець терористів надав СБУ свідчення про знущання в катівнях «ЛНР»

Колишній бранець терористів надав СБУ свідчення про знущання в катівнях «ЛНР»

Співробітники Служби безпеки України залучені до операції Об’єднаних сил продовжують фіксувати свідчення українських бранців незаконно ув`язнених проросійськими терористами.
Так до української спецслужби звернувся мешканець міста Брянка, який, рятуючись від бойовиків, прибув на підконтрольну українській владі територію Луганщини.
Правоохоронці встановили, що у вересні 2014 року учасники незаконних збройних формувань викрали його та разом з іншими бранцями утримували на одній із туристичних баз області. Перебуваючи у катівні чоловік піддавався постійному фізичному тиску. Через вісім місяців ув`язнення бандити запропонували сім’ї заручника викупити спочатку його самого, а потім за окрему плату і його паспорт.
Після того як чоловіку нещодавно стало відомо про наміри бойовиків знову підзаробити у такий спосіб він утік з «ЛНР» та звернувся до українських правоохоронців.
Із початку цього року уже восьмеро людей надали Службі безпеки України свідчення про факти фізичних тортур та морального насильства, пережиті в катівнях бойовиків. Наразі терористи, що встановлені завдяки цим показам, перебувають у розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинені злочини.

 48  4

889 просмотров