Історії війни з Бутусовим і Мочановим. Останній день аеропорту

Історії війни з Бутусовим і Мочановим. Останній день аеропорту

Январь 22, 2016

Бої в Донецькому аеропорту — це історія виснажених резервів, відсутності поповнення, поранених і вбитих, але не зламлених.
Чому наша армія здавала позицію за позицією і ситуація дійшла до повної ізоляції захисників?
Юрію Бутусову і Олексію Мочанову герої боїв розповіли все, що ж відбувалося насправді взимку 2015-го.

 716  239

140,832 просмотров

comments powered by Disqus
1:13:18 Історії війни: О.П. Саша. Відплата

Історії війни: О.П. Саша. Відплата

Сучасна війна на Донбасі — це війна опорних пунктів. Люди, які знаходяться на них, врятували нас, але не вважають це подвигом. Це іторія одного з боїв, який став не просто взірцем професіоналізму, а й професіоналізму українських військових

Дивіться прем'єру «Історії війни: О.П. Саша. Відплата» в четвер, 21 квітня, о 21:30 тільки на каналі Савіка Шустера 3S.tv

 297  48

36,018 просмотров

1:57:32 Історії війни з Бутусовим і Мочановим. Путілівський міст

Історії війни з Бутусовим і Мочановим. Путілівський міст

Війна ще не закінчилася, але її історія вже переписується заради зручною правди.
Прийшов час для незручною правди з перших вуст про бій на Путиловском мосту.

Дивись 28 січня в 21:30 тільки на 3S.tv у проекті "Історії війни з Бутусовим і Мочановим"

 449  97

53,857 просмотров

1:31:52 Історії війни: Бій на висоті 307,5

Історії війни: Бій на висоті 307,5

Під час бою під Санжарівкою, лейтенант української армії Олександр Зозуляк потрапив під танк. Кілька тон металу пройшлися по всій лівій стороні Саші і зупинилася прямо на живій людині. Танкіст Олексій Чабан своєю машиною відбуксирував ворожу бойову техніку, щоб врятувати побратима. Два героя цієї історії зустрілися з Юрієм Бутусовим та Олексієм Мочановим і розповіли все про бій на висоті 307, 5.

Прем'єра: 4 лютого на каналі Савіка Шустера 3S.tv

 585  146

63,483 просмотров

1:21:42 Історії війни: Забутий подвиг Кривбасу (Частина 1)

Історії війни: Забутий подвиг Кривбасу (Частина 1)

Одна з найбільш суперечливих і найжахливіших сторінок історії сучасної війни. Забутий подвиг бійців батальйону "Кривбас" і зрада, якої не було.
Перший акт трагедії, яка розтягнулася на два тижні лютого 2015 і завершилася Дебальцевським котлом.

Дивіться прем'єру «Історії війни: Забутий подвиг Кривбасу» у четвер, 25 лютого, о 21:30 на Канал Савика Шустера 3S.tv

 336  41

32,778 просмотров

5:19 Останній день оборони Луганського аеропорту

Останній день оборони Луганського аеропорту

UA — Останній день оборони Луганського аеропорту. В день генерального штурму вони лишилися самі. Військові 80 десантного-штурмової бригади і досі не розуміють, як тоді багатьом вдалось вижити. Останній день оборони Луганського аеропорту був для них найтяжчим. Адже було і бажання, і сили вибити бойовиків, які розгулюють по території летовища. Та було нічим. Випуск ТСН.19:30 за 11 грудня 2015 року

RU — Последний день обороны Луганского аэропорта. В день генеральной штурма они остались одни. Военные 80 десантно-штурмовой бригады до сих пор не понимают, как тогда многим удалось выжить. Последний день обороны Луганского аэропорта был для них тяжелым. Ведь было и желание, и силы выбить боевиков, которые разгуливают по территории аэропорта. Но было нечем. Выпуск ТСН.19.30 за 11 декабря 2015 года

 137  81

41,941 просмотров

20:53 ДАП. 48 годин з кіборгами

ДАП. 48 годин з кіборгами

Пряма мова кіборгів, їх розуміння свого обов'язку, їхні жарти поруч з цілковитим усвідомленням небезпеки і готовністю стояти до кінця вражають щирістю та непоказним героїзмом. Особливо зворушливими є кадри, на яких видно, як у хвилини затишшя хлопці телефонують рідним і, щоб нікого не турбувати, розповідають, що вони зараз, хто в Миколаєві на полігоні, хто у Харкові охороняє склади, хто відпочиває і дивиться телевізор...

В основу авторського проекту військового репортера, ведучого програми Спецкор на каналі 2 2 Руслана Ярмолюка покладено матеріали, які журналіст зняв восени 2014-го, коли під час одного з відряджень провів в аеропорту дві доби разом з його захисниками. "Це були лише 48 годин з оборони аеропорту, які нам, репортерам, тоді здалися вічністю", – говорить Руслан Ярмолюк. Також у фільмі використано матеріали військових кореспондентів Олександра Моторного та Олександра Загородного.

 1746  216

266,279 просмотров

26:25 Особливий погляд: Останній форпост Донецького аеропорту за 31.01.16

Особливий погляд: Останній форпост Донецького аеропорту за 31.01.16

Яку ділянку Донецького аеропорту українські бійці покидали останньою? Чому вона була такою важливою? З якої зброї гатили терористи по оборонцях метеостанції? Як близько підходили до наших постів? І як бойовики відбивали останню українську точку аеропорту?

 261  27

30,162 просмотров

2:17:12 Неоголошена війна. Щоденник пам’яті

Неоголошена війна. Щоденник пам’яті

Правда штабна і правда з поля бою… Хоч і кажуть, що правда може бути тільки одна, та нині в Україні це – дві різні правди. Офіційні заяви керівництва силових структур ми чуємо чи не щодня. А ось думку про війну на сході України від безпосередніх її учасників – майже ніколи.
Кадри фільму "Неоголошена війна. Щоденник пам’яті" не залишать байдужим нікого. Декого з хлопців, котрих глядачі побачать у фільмі, вже немає в живих. Але ця війна – сторінка нашої історії, хай і така нестерпна. І в цій стрічці, та й багатьох інших фільмах про цю війну, ми зберігаємо обличчя, думки, емоції й подвиги наших захисників. Щоб ніколи не забути самим і показати наступним поколінням. Щоб ця війна за Україну не залишилася білою плямою.
Вся правда з передової – у повнометражному документальному фільмі Сніжани Потапчук "Неоголошена війна. Щоденник пам’яті".

Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua

 907  96

151,245 просмотров

54:48 "Бойня на Майдане" (Maidan Massacre) - фильм-расследование, полная версия

"Бойня на Майдане" (Maidan Massacre) - фильм-расследование, полная версия

"Бойня на Майдане" (Maidan Massacre) — фильм-расследования американского режиссера о трагических событиях минувшей украинской зимы “Бойня на Майдане”, который получил Гран-при зрительских симпатий на XVIII международном кинофестивале в Сиене, Италия.

Мировая премьера состоялась 3-го октября в рамках конкурсной программы фестиваля на экране древнего «Театро дель Роцци». Снятый в одном из наиболее востребованных на сегодняшний день жанров документалистики, фильм-расследование легко нашел путь к сердцам посетителей кинофестиваля. Вместе с независимыми экспертами из разных стран мира режиссер Джон Бек-Хофманн показал события не предвзято и без политической цензуры и, как всегда, люди почувствовали и оценили честность рассказчика.

Не раз во время показа экспрессивная итальянская публика разражалась аплодисментами, а по окончании просмотра зрители устроили настоящую овацию. Лучшим доказательством того, что фильм вызвал живой интерес публики, стало продолжительное обсуждение затронутой темы — профессора Сиенского университета один за другим брали слово и поднимались на сцену, чтобы рассказать об истории Восточной Европы и Украины, помочь публике лучше понять историческую подоплеку событий и ответить на многочисленные вопросы.

 16597  4506

1,571,247 просмотров

22:36 Ті, хто зупинив війну. «Кіборги» про значення оборони Донецького аеропорту

Ті, хто зупинив війну. «Кіборги» про значення оборони Донецького аеропорту

Оборонці Донецького аеропорту – у трагічну річницю підриву бойовиками перекриття терміналу – розповіли про своїх загиблих товаришів і дали відповідь тим, хто запитує: «Ну, й за що ви там воювали?». Історію оборони аеропорту «Донецьк», через пряму мову «кіборгів», можна прочитати у книзі «АД 242».

#АД242 #242 #кіборги #Донецьк #Донецк #аеропорт #термінал #Киборги #RadioSvoboda

#RadioSvoboda #РадіоСвобода

Підписатись на наші канали
Підписатись на канал Радіо Свобода Україна: http://goo.gl/Dtm6O3
Програми та трансляції: https://goo.gl/POE6AY

Ми у соцмережах
http://facebook.com/RadioSvoboda.Org
http://twitter.com/radiosvoboda
https://instagram.com/radio.svoboda

https://plus.google.com/ radiosvoboda
https://soundcloud.com/radiosvoboda
https://telegram.me/svoboda_radio
http://vk.com/radiosvobodaua
http://ok.ru/group/52030404493473

App store https://goo.gl/6pPb4r
Google Play https://goo.gl/5QELhC

 1515  371

250,591 просмотров