Інспектор Фреймут. Клініка "Борис" - місто Київ

Інспектор Фреймут. Клініка "Борис" - місто Київ

Май 13, 2015

Наступними пунктами "інспекції" стануть клініка "Борис" — одна з найдорожчих приватних клінік України, екстрений виклик якої коштує 1300 гривень, і державна Лікарня швидкої допомоги в Києві, яка всіх пацієнтів приймає безкоштовно. Перш ніж почати "інспекцію", Ольга Фреймут провела експеримент, закутавшись у старий одяг і 20 хвилин пролежавши на тротуарі. Таким чином вона хотіла з'ясувати, наскільки чуйні жителі столиці, і як скоро прийдуть на допомогу людині, що лежить на землі.

 833  79

236,282 просмотров

comments powered by Disqus
15:5 Інспектор Фреймут. Клінінгова компанія "МОЙДОДИР"

Інспектор Фреймут. Клінінгова компанія "МОЙДОДИР"

Найбільш інтригуючим моментом програми стане експеримент у квартирі Ольги Фреймут. Ведуча відчинить двері свого помешкання для "кліннінгової" компанії, щоб оцінити рівень їхніх послуг. Квартира ведучої буде обладнана прихованими камерами та мікрофонами, а сама Фреймут спостерігатиме за прибиранням з сусідньої кімнати.

 1430  83

289,527 просмотров

19:12 Інспектор Фреймут. Лікарня Швидкої Допомоги - місто Київ

Інспектор Фреймут. Лікарня Швидкої Допомоги - місто Київ

У самій же лікарні швидкої допомоги "Інспектор Фреймут" спробувала з'ясувати, чим годують хворих за 2, 5 гривні на день. А саме таку суму виділяє держава на триразове харчування одного хворого. Ці кадри також прокоментує Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі.

 1169  86

280,043 просмотров

13:32 Перевірка дитячої лікарні у Полтаві. Новий інспектор Фреймут. Міста - 3 серія, 4 сезон

Перевірка дитячої лікарні у Полтаві. Новий інспектор Фреймут. Міста - 3 серія, 4 сезон

На черзі перевірка медицини Полтави, Ольга Фреймут вирушає до міської дитячої лікарні. Ви почуєте зворушливу історію дівчинки, яку помилково прооперували, а також дізнаєтесь, в яких умовах хірурги борються за життя найменших українців.

 316  20

46,883 просмотров

0:20 Інспектор Фреймут. Готель Hilton - місто Київ

Інспектор Фреймут. Готель Hilton - місто Київ

Ведуча проекту Ольга Фреймут вирушить з "інспекцією" до київського п'ятизіркового готелю Hilton, що належить до всесвітньої мережі Hilton Hotels & Resorts. Скласти експертну думку про готель Ользі допоможе карпатський готельєр Михайло Стойко. Разом з ним ведуча перевірить стандартний та президентський номери.

 1415  163

323,959 просмотров

16:18 Інспектор Фреймут. Психіатричні лікарні

Інспектор Фреймут. Психіатричні лікарні

У програмі глядачі також побачать вражаюче відео скандальної "інспекції" психоневрологічної лікарні №1 ім. Павлова. "Маска", колишній санітар цієї клініки, розповів команді проекту шокуючі подробиці. Кадри, зняті прихованою камерою, команда "Інспектор Фреймут" не рекомендує неповнолітнім глядачам та людям зі слабкими нервами. Щоб висвітлити проблему дітей-сиріт, які часто потрапляють до психіатричної лікарні, ставши жертвами маніпуляцій родичів, Ольга Фреймут познайомиться з правозахисницею з Одеси Тетяною Макаровою.

 13424  1300

1,738,816 просмотров

17:13 Інспектор Фреймут. Пнівська середня школа

Інспектор Фреймут. Пнівська середня школа

"Інспектор Фреймут" побуває в єдиній середній школі в селі Пнів Івано-Франківської області, де дізнається, чим учнів годують на 4 гривні на день. Глядачі побачать, чим закінчиться скандальна "інспекція" в одеському навчально-виховному комплексі "Надія", куди команда проекту приїхала на численні прохання батьків.

 1265  99

292,573 просмотров

0:20 Інспектор Фреймут. Супермаркет Le Silpo - місто Київ

Інспектор Фреймут. Супермаркет Le Silpo - місто Київ

Нова "інспекція" виявила велику різницю між зберіганням продуктів у звичайному "Сільпо" та їхньому елітному підрозділі "Le Silpo". На складі "молодшого брата" винайшли не один спосіб реанімації сирів. Скибочку обрізають від плісняви та жовтизни. Особливо це стосується елітних сортів, тому що їх купують рідко. Після маніпуляцій стікер з датою на товарі оновлюють на сьогоднішню. Якщо сир падає на підлогу, його просто протирають ганчіркою. А тайні агенти Ольги Фреймут на власні очі бачили, як між продуктами бігають таргани.

 2207  326

522,426 просмотров

11:51 Інспектор Фреймут. Сільська Швидка Допомога - Село Підгірці

Інспектор Фреймут. Сільська Швидка Допомога - Село Підгірці

Щоб з'ясувати, яку медичну допомогу отримують мешканці українських сіл, Ольга Фреймут вирушила в село Підгірці Львівської області, де живуть її рідні бабуся Юлія і дідусь Микола. "Маска" (людина, яка сама користувався послугами сільської швидкої) розповіла, що карету швидкої допомоги в селі можна чекати годинами. А водії навіть відмовляються везти дітей до лікарні за екстреним викликом, поки батьки не заправлять автомобіль. Ведуча спробує перевірити, чи правда це.

 1607  263

306,283 просмотров

0:13 Інспектор Фреймут. Їдальня Верховної Ради

Інспектор Фреймут. Їдальня Верховної Ради

Ольга Фреймут стала інспектором! У новому авторському проекті "Інспектор Фреймут" відома поборниця прав споживачів перевірятиме популярні заклади громадського харчування.

Шоу матиме народний характер: ведуча разом з командою керуватимуться думкою глядачів каналу "1 1" та їхніми побажаннями щодо інспекцій ресторанів і кафе.

 1304  102

345,527 просмотров

15:47 Інспектор Фреймут. Середня школа № 275. Місто Одеса

Інспектор Фреймут. Середня школа № 275. Місто Одеса

Ольга Фреймут розповість, у яких умовах навчаються та чим харчуються школярі у школі №275 в Одесі.

 1325  56

221,922 просмотров