Сумчани кепкують над новими кольорами «купальниці»

Сумчани кепкують над новими кольорами «купальниці»

Август 9, 2017

Найменший за розмірами фонтан у Сумах тепер буде ще й світитися. Комунальники взялися за реставрацію купальниці на вході в парк імені Кожедуба. От тільки сумчани поки що лише дивуються тому, що роблять із раніше золотистою скульптурою. Про своєрідні «дизайнерські ходи» реставраторів розкаже Ірина Крячко.

 4  5

1,032 просмотров

comments powered by Disqus
2:8 Сквер «Щастя» на кістках. Кілька днів у центрі Сум лежали людські рештки

Сквер «Щастя» на кістках. Кілька днів у центрі Сум лежали людські рештки

Майбутній сквер «Щастя» будують на кістках. На гарячу лінію СТС зателефонували стурбовані сумчани та повідомили: під час будівництва вирили кістку, схожу на людську. Кому ж належать рештки та звідки вони – далі у сюжеті.

 4  4

2,097 просмотров

3:8 На вулиці Тополянській замість врожаю – озера для диких качок, журавлів та вужів

На вулиці Тополянській замість врожаю – озера для диких качок, журавлів та вужів

Замість урожаю – затоплені городи та підвали. Жителі вулиці Тополянська саме це бачать вже третій рік. Вода стоїть постійно. Городи стали домівкою для диких качок, журавлів та вужів. А для людей вони тепер несуть смертельну небезпеку. Те, що раніше їх годувало – швидкими темпами просто зникає. У цьому особисто переконалася моя колега – Ангеліна Олійник.

 0  0

161 просмотров

2:13 Продуктові магазини Сум не пройшли перевірку на якість

Продуктові магазини Сум не пройшли перевірку на якість

Більше місяця сумські чиновники інспектують діяльність місцевих підприємців. Першими вирішили перевірити продуктові магазини в м. Суми. Більшість з них ревізію не пройшли. Якість харчів, рівень обслуговування та культуру спілкування обіцяють перевірити і в закладах громадського харчування. Подробиці роботи ревізорів – у сюжеті Ірини Крячко.

 3  1

905 просмотров

1:55 У полоні смороду та комарів. На Харківській, 46 затопило підвал

У полоні смороду та комарів. На Харківській, 46 затопило підвал

Підвал, що не дає ні дихати, ні жити. На Харківській, 46 уже кілька тижнів страждають мешканці усього під’їзду. У них затопило підвал, і люди опинилися у полоні смороду та комарів. Хто винен у затопленні – далі.

 0  1

67 просмотров

8:26 Як вбивають Горобину частина 1
1:35 Хто у місті «воротить носа» від смердючого сміття?

Хто у місті «воротить носа» від смердючого сміття?

Двір, що захлинається у смітті. У мешканців кількох будинків по вулиці Івана Кавалерідзе (колишня назва – 9 січня) увірвався терпець: їх подвір’я перетворюється на суцільних смітник. Улітку ще й стоїть жахливий сморід. Хто винен у цій ситуації – розбиралися наші кореспонденти.

 0  0

42 просмотров

20:21 Новини за 17.08.2017 повний випуск
3:36 Прокурори відмовилися від власного клопотання у справі Юрія Чмиря

Прокурори відмовилися від власного клопотання у справі Юрія Чмиря

Прокуратура відмовилася від власного клопотання у справі Юрія Чмиря. Під час чергового засідання суду прокурори повторно подавали клопотання про застосування запобіжного заходу екс-голові сумської облдержадміністрації ЮріюЧмирю. Потім — передумали і попросили суддю скасувати власне прохання. У свою чергу захист намагався замінити прокурора. Рішення Феміди знає наша Христина Опаренко.

 0  6

153 просмотров

1:48 На нафтових родовищах Сумщини хочуть поставити хрест

На нафтових родовищах Сумщини хочуть поставити хрест

8 населених пунктів Сумщини лишаються без газу, тисячі людей можуть втратити роботу, а держава – отримати величезні збитки. «Укрнафта» так і не одержала ліцензії на видобуток, через це кілька родовищ області закрили. Хто хоче поставити хрест на родовищах Сумщини і через що товариству не подовжують ліцензії – далі.

 0  0

94 просмотров

2:54 Енергетики області ділилися кров’ю в центрі крові

Енергетики області ділилися кров’ю в центрі крові

Життєва енергія від енергетиків Сумщини. У центрі служби крові сьогодні донори «Сумиобленерго» з усієї області. Вони благодійно здають кров для онкохворих дітей. Подробиці у сюжеті

 0  0

43 просмотров