Сумчани кепкують над новими кольорами «купальниці»

Сумчани кепкують над новими кольорами «купальниці»

Август 9, 2017

Найменший за розмірами фонтан у Сумах тепер буде ще й світитися. Комунальники взялися за реставрацію купальниці на вході в парк імені Кожедуба. От тільки сумчани поки що лише дивуються тому, що роблять із раніше золотистою скульптурою. Про своєрідні «дизайнерські ходи» реставраторів розкаже Ірина Крячко.

 4  5

1,182 просмотров

comments powered by Disqus
4:3 «Поліклініка без черг» - чи виправдає програма свою назву у Сумах?

«Поліклініка без черг» - чи виправдає програма свою назву у Сумах?

Медична реформа у дії. Масштабні зміни в лікарнях починаються із поступових кроків, один із них – електронні черги. У серпні такі новації дійшли і до Сум. У яких закладах найперше впроваджують програму «поліклініка без черг», як вона працює та у чому її особливості – розбиралася наша Альона Щербакова.

 2  1

588 просмотров

2:22 «Камені спотикання» при заміні паспортів

«Камені спотикання» при заміні паспортів

Паспорт – чи не найголовнішій документ громадянина будь-якої держави. Одружився, розлучився, втратив чи попсував посвідчення особи – причини різні, а ось вихід один – заміна. Та іноді нові документи тягнуть за собою низку проблем. Як не стати заручниками ситуації – дізнавалася Ірина Крячко

 2  4

534 просмотров

2:13 Продуктові магазини Сум не пройшли перевірку на якість

Продуктові магазини Сум не пройшли перевірку на якість

Більше місяця сумські чиновники інспектують діяльність місцевих підприємців. Першими вирішили перевірити продуктові магазини в м. Суми. Більшість з них ревізію не пройшли. Якість харчів, рівень обслуговування та культуру спілкування обіцяють перевірити і в закладах громадського харчування. Подробиці роботи ревізорів – у сюжеті Ірини Крячко.

 3  1

958 просмотров

24:30 Новини за 09.08.2017 повний випуск
3:8 Сумчани креативно борються з нецензурними написами

Сумчани креативно борються з нецензурними написами

Донедавна арка між двома багатоповерхівками в одному зі спальних районів Сум мало чим відрізнялася від інших: облущені стіни, численні рекламні оголошення та написи нецензурного змісту. Та завдяки ініціативі мешканців будинку №61 по вулиці Ковпака непримітне підворіття перетворилося на своєрідний культурний осередок. Про активних сумчан та кольоровий перфОрманс вже готова розповісти Ірина Крячко

 3  0

277 просмотров

2:52 400 педагогів Сумщини обговорювали освітню реформу

400 педагогів Сумщини обговорювали освітню реформу

Освітяни Сумщини з’їхалися на форум. В ході зустрічі педагогам розказали про конкретні кроки у реалізації освітньої реформи, а також навчили організовувати учбовий процес за допомогою інновації. Про цікаве та незвичне у новій українській школі вже готова розповідати Ірина Крячко.

 1  0

311 просмотров

2:25 Тариф на тепло зросте. У Сумитеплоенерго пояснили чому і на скільки

Тариф на тепло зросте. У Сумитеплоенерго пояснили чому і на скільки

Із початком нового опалювального сезону тариф на тепло зросте. У Сумитеплонерго пояснили, із чим це пов’язано та запросили містян на громадські обговорення, де обіцяють врахувати думку кожного. Детальніше далі.

 0  10

514 просмотров

2:18 Оновлену альтанку подарують сумчанам на День міста-2018

Оновлену альтанку подарують сумчанам на День міста-2018

Сумські комунальники відновлять головний символ Сум. У планах – проведення експертизи, розробка проекту та капітальний ремонт архітектурної пам’ятки. За прогнозами, перші проекти оприлюднять у лютому наступного року. Якою ж хочуть бачити альтанку самі сумчани – дізнавалася Ірина Крячко.

 0  0

181 просмотров

2:22 У навчальних закладах Сум батькам знову нагадали про   благодійні внески

У навчальних закладах Сум батькам знову нагадали про благодійні внески

Новий навчальний рік для батьків сумських школярів розпочався із сюрпризів. Причому, з неприємних. Протягом вихідних на гарячу лінію зателефонували відразу кілька сумчан, які нарікають на чергову хвилю поборів у школах міста. У ситуації розбиралася Ірина Крячко.

 3  0

415 просмотров

2:35 Зібралися усі мери Сумщини. Лиш одне крісло пустує…

Зібралися усі мери Сумщини. Лиш одне крісло пустує…

Реформа, яка не всім до вподоби. Процесу децентралізації, що наразі активно котиться нашою країною, намагаються вставляти палки у колеса. У чому вбачають загрозу проведення реформи міські голови і очільники новостворених об’єднаних територіальних громад Сумщини – слухала наша Альона Щербакова.

 2  11

1,094 просмотров