На Луганщині СБУ викрила поліцейського у роботі на російську спецслужбу

На Луганщині СБУ викрила поліцейського у роботі на російську спецслужбу

Январь 26, 2016

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили старшого інспектора одного з підрозділів Головного Управління Національної поліції України у Луганській області, що працював на російську спецслужбу.
Правоохоронець у 2014 році в особистих справах та без відома керівництва виїжджав до тимчасово окупованої терористами території. У Луганську майора поліції завербували представники російського ФСБ, які працюють під прикриттям т.зв. "МГБ ЛНР". Російська спецслужба почала активно використовувати старшого інспектора з осені 2015 року. За завданням кураторів він зібрав та передав ФСБ інформацію про співробітників підрозділів поліції, транспортні засоби, розміщення блокпостів у зоні проведення антитерористичної операції та низку службових документів, у тому числі з грифом "таємно". Старший інспектор пересилав відомості електронною поштою зі службових та домашнього комп’ютера. Під час обшуків, які тривають спільно з прокуратурою, співробітники спецслужби вилучили докази роботи майора на ФСБ.

 111  10

17,392 просмотров

comments powered by Disqus
12:48 Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Схеми. Секрети екс-голови СБУ Валентина Наливайченка

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко нещодавно розпочав інформаційну кампанію проти президента. Це сталося після того, як Петро Порошенко через парламент його звільнив. Наливайченко активно коментує інформацію у пресі, яка свідчить про наявність у Порошенка офшорної компанії, яка нібито отримує гроші з невідомих джерел та оплачує рахунки його близького оточення. Минулого тижня "Схеми" розповідали про цей та інші бізнеси Порошенка. А цього – вирішили придивитись, чи не грішить тим самим і сам колишній голова СБУ. Ну і звичайно ж, натрапили на багато цікавих історій, що беріг у шафі і сам Валентин Наливайченко, людина з президентськими амбіціями. Розслідування Михайла Ткача.
Програма "СХЕМИ" – спільний проект Радіо Свобода та UA:Перший.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua

 531  129

127,455 просмотров

4:28 СБУ проводить дієву та системну реформу відомства
21:56 Юрій Шадий -  як потрапити на службу в СБУ - враження самооборонівця

Юрій Шадий - як потрапити на службу в СБУ - враження самооборонівця

Відео порталу "Четверта влада" до розслідування: Чому СБУ не оновлюється http://4vlada.com/rivne/38849

 164  62

37,962 просмотров

3:1 СБУ перехопила розмову терористів

СБУ перехопила розмову терористів

СБУ перехопила розмову терористів з ЛНР, яка свідчить про порушення ними Мінських домовленостей

 2011  1185

498,160 просмотров

19:13 Знищення російської ДРГ, що планувала теракти до Дня Незалежності України (Ворони)
12:23 Голова СБУ Іван Баканов взяв участь в урочистостях складання Військової присяги курсантами НА СБУ

Голова СБУ Іван Баканов взяв участь в урочистостях складання Військової присяги курсантами НА СБУ

31 серпня Голова Служби безпеки України Іван Баканов взяв участь в урочистостях складання Військової присяги курсантами першого курсу Національної академії СБУ, якому присвоєно ім’я співробітника спецпідрозділу ЦСО «А» полковника Руслана Муляра. Сьогодні СБУ знаходиться на етапі реформування, але незважаючи на зміни, які відбудуться у структурі, Служба безпеки України завжди потребуватиме фахівців, для яких верховенство Закону, національні інтереси та права громадян завжди будуть пріоритетними. «Присягаючи на вірність Українському народові, ви берете на себе великі зобов’язання та відповідальність, яка вимагає від вас бути професіоналами, патріотами, захисниками прав і свобод українців, оборонцями нашої країни», – наголосив Іван Баканов. Серед курсантів половина курсу має середній бал атестату 180 і вище, у тому числі переможці та призери обласних олімпіад з української мови, фізики, права, інформатики, історії, члени Малої академії наук України. Всі «новобранці» мають хорошу фізичну підготовку і чимало спортивних розрядів, вдало пройшли професійно-психологічну та медичну перевірки. Абітурієнти продемонстрували високий рівень мотивації стати курсантами Національної академії СБУ та успішно склали випробування. «Хочу подякувати батькам, які виховали гідних синів і доньок, майбутніх захисників безпеки України! І запевнити – вони в надійних руках професіоналів!» -зазначив Голова Служби.

 118  24

4,594 просмотров

4:11 СБУ вітає на Батьківщині українців, які незаконно утримувалися на території РФ

СБУ вітає на Батьківщині українців, які незаконно утримувалися на території РФ

7 вересня під патронатом Президента України Володимира Зеленського Служба безпеки України забезпечила повернення на Батьківщину 35 українських громадян, які незаконно утримувались в Росії та на тимчасово анексованій території АР Крим. Серед звільнених українців двадцять чотири моряки з військових кораблів, що були захоплені спецслужбами РФ у Керченській протоці. Двоє з них — співробітники СБУ. В Україну повернулися також політв’язні Олег Сенцов, Роман Сущенко, Володимир Балух, Павло Гриб, тяжкохворий кримськотатарський активіст Едем Бекіров. Одинадцять політв’язнів, цивільних осіб Двадцять два моряки Військово-Морських Сил України Два співробітники Служби безпеки України Згідно з процедурою іншій стороні передано 35 осіб. Усі вони були засуджені в Україні за різні злочини або є фігурантами кримінальних проваджень. Їх звільнення відбувалося з чітким дотриманням українського законодавства та процесуальних норм. Обмін проводився під наглядом Міжнародного комітету Червоного Хреста. Служба безпеки України з перших днів російської агресії долучилася до процесу звільнення українців. З 2014 року, завдяки СБУ, до рідних та близьких з РФ та тимчасово окупованих територій повернулося 3280 наших громадян. Робота Служби зі звільнення громадян України триває, адже тільки на території ОРДЛО незаконно утримується 227 українців.

 166  9

3,766 просмотров

3:7 СБУ виявила чергові спроби вербування українців спецслужбами РФ

СБУ виявила чергові спроби вербування українців спецслужбами РФ

Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України виявили чергові спроби вербування українців представниками спецслужб Російської Федерації для здійснення розвідувальної діяльності на шкоду державній безпеці.
За наявною в СБУ інформацією підвищений інтерес у ворожих спецслужб викликають представники органів державної влади, правоохоронці, військові та члени їх сімей, а також громадяни, які тривалий час працювали на стратегічно важливих об`єктах.
Оперативники української спецслужби встановили, що взимку 2018 року представники ФСБ РФ завербували мешканця Херсонщини, колишнього працівника заводу «Кримський Титан», під час його поїздки до тимчасово окупованого Криму.
Під час проходження паспортного контролю на пункті пропуску «Армянськ» чоловіка запросили для проведення додаткової «бесіди». Застосовуючи методи психологічного та фізичного тиску, співробітники ворожої спецслужби вимагали, щоб він зізнався у міфічних зв`язках зі Службою безпеки. Крім того представники ФСБ натякали на начебто причетність чоловіка до аварії на «Кримському Титані», вбачаючи у цьому ознаки диверсії.
Не отримавши від українця реальних показів, ефесбешники змусили його під диктовку написати «зізнання» про роботу на СБУ і зобов`язання про таємну співпрацю.
Після повернення на підконтрольну Україні територію чоловік потрапив у поле зору вітчизняної спецслужби. Наразі він надав детальні свідчення щодо всіх обставин свого вербування.
Служба безпеки вкотре застерігає наших співвітчизників за можливості уникати поїздок до Російської Федерації, на тимчасово окуповані території Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.
Наголошуємо, що відповідно до ч. 2 ст. 111 КК України від кримінальної відповідальності звільняються громадяни, які на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників не вчинили ніяких дій і добровільно заявили органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання.
Громадянам України, на адресу яких надходили пропозиції вербувального характеру від ворожих спецслужб, наполегливо рекомендуємо невідкладно звертатись до органів СБ України.
Про виявлені факти вербування наших співгромадян, а також свідчення заручників про перебування в катівнях окупантів ми постійно інформуємо громадськість.

 99  6

3,454 просмотров

6:36 В СБУ розповіли про набір співробітників
3:4 В СБУ, на широкую ногу

В СБУ, на широкую ногу

Украинская редакция Радио Свобода несколько дней наблюдала, на каких машинах приезжают на работу сотрудники службы безопасности
Ссылка на источник — https://www.svoboda.org/a/28668057.html

 2502  83

169,134 просмотров